Turniri od 17.08 – 23.08.

WESTERN&SOUTHERN OPEN, Cincinnati, OH, USA, ATP1000, $3.826.655, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) H2H FISH, Mardy (USA, WC) 2-6 2-6
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H PAIRE, Benoit (FRA, LL) 7-5 6-2
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H GOFFIN, David (BEL, 13) 6-4 2-6 6-3
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H WAWRINKA, Stan (SUI, 5) 6-4 6-1
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H DOLGOPOLOV, Alexandr (UKR, Q) 4-6 7-6(5) 6-2
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H FEDERER, Roger (SUI, 2) 6-7(1) 3-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 6)
slobodni
TROICKI, Viktor (SRB)/
SEPPI, Andreas (ITA)
JOHNSON, Steve (USA)/
QUERREY, Sam (USA, WC)
3-6 4-6
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 6)
KLAASEN, Raven (RSA)/
RAM, Rajeev (USA)
7-6(4) 6-4
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 6)
ROJER, Jean Julien (NED)/
TECAU, Horia (ROU, 3)
6-3 6-4
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 6)
DODIG, Ivan (CRO)/
MELO, Marcelo (BRA, 2)
6-4 6-4
FINALE ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 6)
NESTOR, Daniel (CAN)/
ROGER-VASSELIN, Edouard (FRA)
2-6 2-6

WESTERN&SOUTHERN OPEN, Cincinnati, OH, USA, Premier, $2.400.490, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 15) H2H DOI, Misaki (JPN) 2-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 6) slobodna
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) H2H BRENGLE, Madison (USA) 4-6 6-4 6-2
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 6) H2H WILLIAMS, Venus (USA) W/O
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) H2H KEYS, Madison (USA) 7-6(4) 6–4
3. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 6) H2H STEPHENS, Sloane (USA) 2-6 6-4 6-1
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) H2H PLISKOVA, Karolina (CZE, 8) 6-2 3-6 7-5
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 6) H2H WILLIAMS, Serena (USA, 1) 6-3 4-6 2-6
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) H2H SCHMIEDLOVA, Ana Karolina (SVK, Q) 6-4 6-2
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB) H2H HALEP, Simona (ROU, 3) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
VESNINA, Elena (RUS)
MUGURUZA, Garbine (ESP)/
SUAREZ NAVARRO, Carla (ESP, 8)
6-4 6-2
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
VESNINA, Elena (RUS)
MEDINA GARIGUES. Anabel (ESP)/
PARRA SANTONJA, Arantxa (ESP)
7-5 6-4
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
VESNINA, Elena (RUS)
DELLACQUA, Casey (AUS)/
SHVEDOVA, Yaroslava (KAZ, 4)
4-6 3-6

Cordenons, Italy, 42.500+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) SAFWAT, Mohamed (EGY) 7-5 6-2
ZEKIĆ, Miljan (SRB) VOLANDRI, Filippo (ITA, 7) 2-6 4-6
KRSTIN, Peđa (SRB) LORENZI, Paolo (ITA, 2) 0-6 0-6
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) CREPALDI, Erik (ITA) 6-0 6-0
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) VEIĆ, Antonio (CRO) 7-6(4) 6-3
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) LORENZI, Paolo (ITA, 2) 7-6(5) 6-4
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) UNGUR, Adran (ROU) 5-7 6-4 4-1, ret.
Dubl
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
MARCAN, Dino (CRO)/
ŠANČIĆ, Antonio (CRO, 3)
2-2, Predaja
Meerbusch, Germany, €42.500, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo DALJEV, Pavle (SRB, WC) GOLUBEV, Andrey (KAZ, 6) 1-6 2-6

TROFEO ALEF GROUP, Este, Italy, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 1, WC) DRAGONI, Alessandro (ITA) 6-1 6-2
2/2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 1, WC) TROMBIN, Edoardo (ITA, WC) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 7) BORGO, Francesco (ITA) 6-2 2-6 6-4
VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) KLEC, Ivo (SVK, 3) 4-6 6-2 7-6(8)
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 7) MENEZES, Joao (BRA) 6-4 6-1
VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) BAHAMONDE, Francisco (ITA) 2-6 3-6
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB, 7) BAHAMONDE, Francisco (ITA) 6-7(7) 0-3* Predaja
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
VOLANTE, Matteo (ITA, 3)
LAGO, Tommaso (ITA)/
ORADINI, Giovanni (ITA)
6-0 6-1
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED, 2)
BORELLA, Filippo (ITA)/
LOMGO, Michele (ITA)
6-2 7-6(2)
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
VOLANTE, Matteo (ITA, 3)
MATOS, Rafael (BRA)/
ZORMANN, Marcelo (BRA)
3-6 1-6
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED, 2)
GIL, Frederico (POR)/
GIUSTINO, Lorenzo (ITA)
6-4 7-6(7)
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED, 2)
MATOS, Rafael (BRA)/
ZORMANN, Marcelo (BRA)
7-5 4-6 6-10
CUPA DAFORA, Medias, Romania, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 10) VANTA, Valentin (ROU) 6-0 6-4
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 10) POP, Vlad Corneliu (ROU) 2-6 4-6
SERBIA F9, Novi Sad, Serbia, $10.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO, 1) 2-6 1-6
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) IOANNIDIS, Ioannis (GRE) 6-1 6-0
MARKOVIĆ, Vuk (SRB, WC) DRAGANJA, Tomislav (CRO, 15) W/O
BOGIĆEVIĆ, Konstantin (SRB, WC) URSU, Vadym (UKR, 2) 0-6 2-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) BLANUŠA, Stefan (SRB) 6-2 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 12) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 6-4 2-6 3-6
MILOŠEVIĆ, Marko (SRB) MERCURI, Fabio (ITA, 3) 2-6 1-6
JOCIĆ, Aleksandar (SRB) POTEMKIN, Grigory (RUS) 2-6 3-6
PERIĆ, Milan (SRB) HABRMAN, Milan (SVK, 10) 0-6 3-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) TARPOV, Danail (BUL, 4) 3-6 4-6
DRINIĆ, Milan (SRB) IONNAIDIS, Panteleimonas (GRE) 6-0 6-2
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) NIKOLIĆ, Filip (SRB, WC) 6-2 6-3
TERZIĆ, Nenad (SRB) DEARI, Shendrit (MKD, 14) 3-6 3-6
TREJGUT, Ognjen (SRB) MILUSHEV, Plamen (BUL, 5) 2-6 2-6
ĐERIĆ, Marko (SRB) ŠOLAJA, Nikola (CRO) 6-7(2) 4-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 13) PAŽIN, Filip (CRO) 6-1 6-2
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) HAKAČ, Vladimir (SRB) 2-6 1-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 7) RIKALO, Simo (AUS) 6-1 6-0
GRBIĆ, Filip (SRB) MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) 6-1 6-2
PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) JOVANOVIĆ, Marko (AUS) 6-3 4-6 6-3
ARSIĆ, Nikola (SRB) BONUCCELLI, Ferdinando (ITA, 16) 2-6 3-6
KORUGA, Stefan (SRB) VUKAJLOVIĆ, Tibor (SUI) 1-6 0-6
JOKIĆ, Đorđe (SRB) LINGE, Thomas (NOR) 1-6 0-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) GIRAUDEAU, Thomas (FRA, 9) 3-6 3-6
2/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO, 1) 2-6 1-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 6-7(4) 6-2 7-5
DRINIĆ, Milan (SRB) TARPOV, Danail (BUL, 4) 2-6 2-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) DEARI, Shendrit (MKD, 14) 6-1 7-6(1)
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 13) IACCARINO, Francesco (GER, WC) 6-3 6-4
HAKAČ, Vladimir (SRB) MICOV, Stefan (MKD, 11) 3-6 2-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 7) GRBIĆ, Filip (SRB) 2-6 4-6
PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) BONUCCELLI, Ferdinando (ITA, 16) 2-6 3-6
3/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) URSU, Vadym (UKR, 2) 6-3 1-6 0-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) TARPOV, Danail (BUL, 4) 6-4 6-4
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 13) MILUSHEV, Plamen (BUL, 5) 2-6 3-6
GRBIĆ, Filip (SRB) BONUCCELLI, Ferdinando (ITA, 16) 2-6 6-4 6-7(3)
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB, WC) RAKIĆ, Strahinja (SRB, WC) 6-3 3-6 6-3
ČONKIĆ, Petar (SRB, SE) VEGER, Filip (CRO, 7) 3-6 1-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) 6-4 4-6 6-3
BEJTULAHI, Denis (SRB) FABIAN, Patrik (SVK) 7-6(6) 2-6 3-6
ANTONIĆ, Dejan (SRB, WC) MASSARA, Antonio (ITA, Q) 0-6 0-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) PANCALDI, Luca (ITA) 6-3 6-0
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) KARIĆ, Janićije Saša (USA, WC) 6-2 6-0
2. kolo ILIĆ, Luka (SRB, WC) VEGER, Filip (CRO, 7) 1-6 3-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) FABIAN, Patrik (SVK) 6-1 6-1
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) SUČ, Dominik (CZE) 4-6 5-7
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) BRTNICKY, Filip (CZE) 3-6 6-2 6-0
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) SUČ, Dominik (CZE) 7-5 6-1
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) MASSARA, Antonio (ITA, Q) 7-6(5) 2-6 2-5, Predaja
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) INZERILLO, Jerome (FRA, 5) 6-3 6-4
FINALE JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) MASSARA, Antonio (ITA, Q) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO, 1)
4-6 5-7
PANIĆ, Stefan (SRB)/
VLAOVIĆ, Aleksandar (SRB, WC)
MILUSHEV, Plamen (BUL)/
TARPOV, Danail (BUL)
2-6 2-6
GRBIĆ, Filip (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB, WC)
BRTNICKY, Filip (CZE)/
SUC, Dominik (CZE, 4)
2-6 3-6
KRNJETIN, Milan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB, WC)
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
RASPUDIĆ, Franjo (CRO)
W/O
ČONKIĆ, Petar (SRB)/
ILIĆ, Luka (SRB)
GIRAUDEAU, Thomas (FRA)/
INZERILLO, Jerome (FRA)
6-3 6-3
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MICOV, Stefan (MKD)
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO, 3)
W/O
1/4 finale KRNJETIN, Milan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB, WC)
BRTNICKY, Filip (CZE)/
SUC, Dominik (CZE, 4)
6-3 6-3
ČONKIĆ, Petar (SRB)/
ILIĆ, Luka (SRB)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MICOV, Stefan (MKD)
6-4 7-6(5)
1/2 finale KRNJETIN, Milan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB, WC)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO, 1)
0-6 4-6
ČONKIĆ, Petar (SRB)/
ILIĆ, Luka (SRB)
MERCURI, Fabio (ITA)/
PANCALDI, Luca (ITA)
6-7(6) 6-2 1-10
VISILAB Men’s Future Geneva, Geneva, Switzerland, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) DE GREGORIO, Nicolas Alejandro (ARG) 6-0 6-0
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) MICCINI, Giacomo (ITA, Q) 7-5 6-4
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) NIKLES, Johan (SUI) 6-1 6-0
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) DIEZ, Steven (CAN) 7-5 6-3
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) MARCORA, Roberto (ITA, 2) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
FIACAN, Stefan (SUI)
MOLČAN, Alex (SVK)/
OSMAKČIĆ, Marko (SUI), WC)
3-6 4-6

LEIPZIG OPEN 2015, Leipzig, Germany, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB) BOENTGEN, Patricia (GER) 1-6 6-3 6-3
2/3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB) KOPSOVA, Ivana (SVK) 6-7(2) 0-6
STYRIAN LADIES OPEN 2015, Graz, Austria, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOŠANIN, Nataša (SRB, WC) SCURT, Rebeca Ruth (ROU) 6-2 4-6 6-1
MAŠIĆ, Mila (SRB) RAMSAUER, Stefanie (AUT, WC) 6-0 6-0
2/2. kolo KOŠANIN, Nataša (SRB, WC) MAŠIĆ, Mila (SRB) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB, Q) WEISS, Alena (AUT, Q) 3-6 7-6(4) 4-6
Dubl
1. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB)/
FRIESS, Lisa (AUT)
Slobodne
1/4 finale MAŠIĆ, Mila (SRB)/
FRIESS, Lisa (AUT)
BRGLEZ, Pia (SLO)/
KNOEBL, Katharina (AUT)
3-6 0-6
VINKOVCI OPEN, Vinkovci, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MALETIN, Sandra (SRB) SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) 7-6(5) 6-1
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) DOLAKOVA, Nikola (SVK) 0-6 0-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) TOFILOSKI, Tijana (SRB) 6-0 6-3
MIŠIĆ, Sandra (SRB) PIROK, Alexa (HUN) 1-6 1-6
LJUJIĆ, Katarina (SRB) MIHALJEVIĆ, Matea (CRO) 3-6 3-6
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) ZORGOVSKA, Natalia (SVK) 6-4 7-5
2/3. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB) MALETIN, Sandra (SRB) 4-6 6-7(1)
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, 2) DOLAKOVA, Nikola (SVK) 2-6 2-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) IVANDIĆ, Renata (BIH) 6-2 6-0
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) PJERANOVIĆ, Jelena (SRB) 6-7(8) 2-6
SREDOJEVIĆ, Aleksandra (SRB) PIROK, Alexa (HUN) 3-6 0-6
JOVANOVIĆ, Katarina (SRB) JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) 1-6 2-6
MEDAREVIĆ, Marjana (SRB) ČUTURA, Lea (CRO) 1-6 6-7(5)
3/3. kolo MALETIN, Sandra (SRB) OKALOVA, Martina (SVK, 1) 2-6 1-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) DOLAKOVA, Nikola (SVK) 0-6 0-6
PJERANOVIĆ, Jelena (SRB) RADIŠIĆ, Dragana (BIH) 6-7(1) 0-6
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) PERIĆ, Jovana BIH) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo MEJIĆ, Mila (SRB, WC) FABER, Tea (CRO) 3-6 5-7
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) POLANSKA, Patrycja (POL, LL) 6-2 6-2
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) BONDAR, Anna (HUN, 7) 2-6 2-6
SPREMO, Milana (SRB, 5) HOLANOVA, Nina (CZE) 6-4 7-5
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) VAN DE GRAF, Gabriela (NED) 6-1 6-2
SPREMO, Milana (SRB, 5) HORAČKOVA, Gabriela (CZE) 6-4 6-3
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) PANTUČKOVA, Gabriela (CZE, 1) 6-3 6-1
SPREMO, Milana (SRB, 5) STRESNAKOVA, Katarina (SVK) 7-5 6-1
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) BONDAR, Anna (HUN, 7) 7-6(4) 6-1
SPREMO, Milana (SRB, 5) ŠKAMLOVA, Chantal (SVK, 4) 2-6 3-6
FINALE RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) ŠKAMLOVA, Chantal (SVK, 4) 6-4 3-6 5-7
Dubl
1. kolo JOVANOVIĆ, Katarina (SRB)/
MALETIN, Sandra (SRB)
PAIRONE, Giulia (ITA)/
TONA. Miriana (ITA, WC)
1-6 0-6
BUCHAREST $10,000, Bucharest, Romania, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB, 6) CUYPERS, Dorien (BEL, Q) 6-4 7-5
2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 6) ADAMESCU, Cristina (ROU) 7-6(2) 6-4
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB, 6) BUZEAN, Diana (ROU, 1) 4-6 1-6
I ITF CIUDAD DE LAS PALMAS DE GRAN CANARIA, Las Palmas de Gran Canaria, Spain, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) GARCIA GAUSI, Marta (ESP) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
HOMUTOVA, Anastasija (LAT)
NANCARROW, Alexandra (AUS)/
PONOMAR, Lisa (GER, 2)
2-6 5-7
Sportevasion Itf Futur Summer Tour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 7) GEISS, Janina (GER) 6-0 6-0
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 7) BURMAN, Shivika (IND) 6-0 6-1
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 7) TOTKA, Naomi (HUN, 4) 4-6 6-4 2-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
BARIĆ, Nives (AUS, 4)
Slobodne
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
BARIĆ, Nives (AUS, 4)
FINCK, Sarah (FRA)/
MERCIER, Margot (URU)
6-2 6-3
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
BARIĆ, Nives (AUS, 4)
LUINI, Sofia (ARG)/
TOTKA, Naomi (HUN, 2)
4-6 3-6

Jug Open 2015, Skopje, FYR Macedonia, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) DUKOVSKI, Marko (MKD) 6-0 6-2
STOJČEVIĆ, Luka (SRB) FISHER, Mikar (PHI) 2-6 1-6
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) KANAI, Soichiro (JPN) 1-6 6-0 6-0
BAJIĆ, Bogdan (SRB) CAMUROVSKI, Prohor (MKD) 6-3 3-1, ret.
STOJKOVIĆ, Jovan (SRB) VEJNOVIĆ, Marko (SWE) 1-6 5-7
DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB) KOROLEV, Fjodor (RUS) 6-0 6-2
2/3. kolo DERIKONJIĆ, Pavle (SRB) OPAČIĆ, Đuro (SRB) 3-6 0-6
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) IVANOV, Zlatomir (BUL) 6-3 2-6 0-6
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) YOSHIDA, Iori (JPN) 1-6 0-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) BACK, Leon (GER) 6-0 6-3
DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB) SIMAIOFORIDIS, Harry (GRE) 6-0 6-2
3/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) KOUTSAFTIS, Apostolos (GRE, 1) 6-7(4) 5-7
BAJIĆ, Bogdan (SRB) YOSHIDA, Iori (JPN) 3-5, ret.
DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB) DI NOCERA, Riccardo (ITA) 3-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) EVTIMOV, Gabriel (BUL, Q) 6-7(5) 6-1 6-3
DABIĆ, Miloš (SRB) IVANOV, Simon Anthony (BUL, LL) 6-3 6-2
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) PERIN, Riccardo (ITA) 7-6(3) 6-7(2) 3-6
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 4) Slobodan
2. kolo DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) POPOVSKI. Gjorgji (MKD, 16, WC) 5-7 3-6
DABIĆ, Miloš (SRB) ILIOPOULOS, Vasileios (GRE, 13) 1-6 3-6
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 4) YOSHIDA, Iori (JPN, Q) 6-2 6-3
3. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 4) KOUTSAFTIS, Apostolos (GRE, 14, Q) 6-3 6-7(2) 6-3
1/4 finale PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 4) DONATO, Carlo (ITA, 10) 6-1 2-6 6-2
1/2 finale PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 4) PERIN , Riccardo (ITA) 6-0 7-5
FINALE PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 4) ILIOPOULOS, Vasileios (GRE, 13) 6-2 6-1
Dubl
1. kolo DABIĆ, Miloš (SRB)/
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 7)
Slobodni
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB)/
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB)
CEYLAN, Oguzhan (TUR)/
OZCELIK, Bulut (TUR)
7-6(2) 7-5
2. kolo DABIĆ, Miloš (SRB)/
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 7)
GERASIMOSKI, Mario (MKD)/
KROLO, Filip (GER)
6-4 6-4
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB)/
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB)
MHIRI, Yassine (TUN)/
SUMER, Tolunay (TUR, 2)
3-6 6-4 8-10
1/4 finale DABIĆ, Miloš (SRB)/
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 7)
FETISLEAM, Edris (ROU)/
LOUKAS, Raphael (GER)
3-6 6-2 10-8
1/2 finale DABIĆ, Miloš (SRB)/
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 7)
DAVIES, Will (GBR)/
TYLER, Joe (GBR, 1)
3-6 1-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, WC) SARANTCEVA, Polina (RUS) 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo BABIĆ, Jovana (SRB, WC) FANANI, Shoval (ISR, LL) 6-3 6-3
DRAŽIĆ, Katarina (SRB) VELKOSKA, Teona (MKD) 4-6 4-6
BABUNSKI, Lena (SRB) HRISTOVSKA, Nora (MKD, WC) 4-6 5-7
MILETIĆ, Kristina (SRB) LA ROCCA, Giulia (ITA, LL) 6-2 6-2
GEMOVIĆ, Elena (SRB, Q) JANKULOVSKA, Elena (MKD, WC) 1-6, ret.
MARKOVIĆ, Vera (SRB) TETRUASHVILI, Ilana (ISR, Q) 4-6 6-0 6-3
2. kolo BABIĆ, Jovana (SRB, WC) MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU,1) 2-6 2-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 7) TOKAC, Betina (TUR) 6-3 3-6 6-3
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 15) BELOVUKOVIĆ, Stephanie (AUS) 6-1 6-4
MILETIĆ, Kristina (SRB) ELENOVA Marija (MKD, 6) 6-1 6-4
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 4) VELCEA, Andreea (ROU) 7-6(5) 5-7 0-6
MARKOVIĆ, Vera (SRB) KHARITONOVA, Anastasia (RUS, 2) 5-7 6-7(3)
3. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 7) PEONI, Giulia (ITA, Q) W/O
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 15) YAHE, Derya (BUL, 3) 6-4 6-4
MILETIĆ, Kristina (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN, 12) 6-2 6-4
1/4 finale ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 15) SOLOVYEVA, Daria (RUS, 10) 2-6 6-7(3)
MILETIĆ, Kristina (SRB) VELCEA, Andreea (ROU) 6-3 3-6 6-2
1/2 finale MILETIĆ, Kristina (SRB) KHARITONOVA, Anastasia (RUS, 2) 6-1 6-2
FINALE MILETIĆ, Kristina (SRB) SOLOVYEVA, Daria (RUS, 10) 6-3 2-6 6-7(1)
Dubl
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB)/
SOLOVYEVA, Daria (RUS, 6)
Slobodne
MARKOVIĆ, Vera (SRB)/
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 8)
Slobodne
DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
SWIATLON, Beata (POL)
BABUNSKI, Lena (SRB)/
ZAITSEVA, Ekaterina (RUS)
6-4 6-3
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD, 5)
Slobodne
2. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB)/
SOLOVYEVA, Daria (RUS, 6)
LA ROCCA, Giulia (ITA)/
PEONI, Giulia (ITA)
7-6(3) 6-2
MARKOVIĆ, Vera (SRB)/
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 8)
ERMAN, Zeynep (TUR)/
TOKAC, Betina (TUR)
6-7(5) 6-2 10-4
DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
SWIATLON, Beata (POL)
IVALDI, Benedetta (ITA)/
MIHALEVA, Ivon (BUL, 3)
6-4 6-2
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD, 5)
HRISTOVSKA, Nora (MKD)/
KRZOVSKA, Darija (MKD)
6-2 6-3
1/4 finale MILETIĆ, Kristina (SRB)/
SOLOVYEVA, Daria (RUS, 6)
KHARITONOVA, Anastasia (RUS)/
MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU, 1)
6-2 7-5
MARKOVIĆ, Vera (SRB)/
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 8)
DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
SWIATLON, Beata (POL)
6-3 6-2
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD, 5)
PAYKOC, Deniz (TUR)/
YAHE, Derya (BUL, 2)
W/O
1/2 finale MILETIĆ, Kristina (SRB)/
SOLOVYEVA, Daria (RUS, 6)
BORISOVA, Simona (BUL)/
ELENOVA, Marija (MKD, 4)
6-4 6-4
MARKOVIĆ, Vera (SRB)/
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 8)
PAYKOC, Deniz (TUR)/
YAHE, Derya (BUL, 2)
6-2 3-6 10-8
FINALE MILETIĆ, Kristina (SRB)/
SOLOVYEVA, Daria (RUS, 6)
MARKOVIĆ, Vera (SRB)/
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 8)
6-3 6-4
Triglav Open 2015, Kranj, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 15) Slobodan
MILADINOVIĆ, Marko (SRB) VRBANSKY, Michael (CZE) 1-6 6-4 4-6
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 8) Slobodan
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 15) GIDONI, Ben (ISR) 6-0 6-1
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 8) FLEISCHMANN, Johannes (GER, Q) 6-0 6-2
3. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 15) LAH, Sven (SLO, 1) 2-6 5-7
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 8) KAPLJA, Aljaž Jakob (SLO, 10) 6-2 6-1
1/4 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 8) FRANK, Jure (SLO) 7-6(5) 6-1
1/2 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 8) COPPINI , Alessandro (ITA, 6) 6-2 6-3
FINALE LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 8) LAH, Sven (SLO, 1) 0-6 0-6
Dubl
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
DIVKOVIĆ, Karlo (CRO, 8)
Slobodni/
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
DONSKI, Alexander (CAN, 5)
Slobodni
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
DIVKOVIĆ, Karlo (CRO, 8)
FRANK, Jure (SLO)/
SITAR, Nejc (SLO)
6-4 3-6 10-8
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
DONSKI, Alexander (CAN, 5)
ILIĆ, Marko (CRO)/
NINČEVIĆ, Luka (CRO)
4-6 5-7
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
DIVKOVIĆ, Karlo (CRO, 8)
PAROULEK, Tadeas (CZE)/
VRBENSKY, Michael (CZE)
3-6 2-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 6) KOPLOVA, Tereza (CZE) 6-1 6-3
ŠEBREK, Anđela (SRB) PRISACARIU, Andreea (ROU, Q) 4-6 2-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB) BUKOVEC, Ajda (SLO, WC) 6-2 6-0
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 6) DEMA, Viktoriia (UKR, Q) 6-3 6-7(3) 6-3
POPOVIĆ, Natalija (SRB) VIVIANI, Maria Vittoria (ITA, 7) 7-5 2-6 6-7(9)
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 6) JUVAN, Kaja (SLO, 1) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
LODZKI, Sean (ISR)
KOPLOVA, Tereza (CZE)/
SHAKHRAYCHUK, Angelina (UKR, 4)
6-4 6-1
ŠEBREK, Anđela (SRB)/
STEFANOVIĆ, Ana (FRA)
DOVNIK , Zala (SLO)/
KOZAR, Nika (SLO, 2)
6-4 4-6 2-10
1/4 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
LODZKI, Sean (ISR)
CVETKOVIĆ, Tina (SLO)/
RADIŠIĆ, Nika (SLO)
0-6 7-6(3) 7-10
Budaors Cup, Budaörs, Hungary, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4) KALAVSKA, Anna Maria (CZE) 6-0 6-1
3/3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4) MUELLER, Tifani (HUN) 6-0 6-1
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, Q) BRUNE OLSEN, Astrid Wanja (NOR, Q) 6-2 6-2
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, Q) MRAZ, Hana (SLO, 6) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
VAN KESSEL, Judith (NED)
BURRAGE, Jodie Anna (GBR)/
UDVARDY, Panna (HUN, 4)
2-6 6-7(6)

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

OPEN RCT BARCELONA 1899-SARAJEVO 2015, Sarajevo, Bosnia and Herzegovina, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije (16-17.8.)
1/2. kolo: Strahinja Pjeranović
Glavni žreb
1. kolo: Miloš Vuković, Stefan Suvajac (Q)
2. kolo: Đorđe Radan (Q)
1/4 finale POPOVIĆ, Mihajlo (SRB, 3) ŠANTIĆ, Hamza (BIH, WC) 6-3 6-0
1/2 finale POPOVIĆ, Mihajlo (SRB, 3) SAVIN, Roko (CRO, 2) 2-6 3-6
Dubl
1/2 finale POPOVIĆ, Mihajlo (SRB)/
ĐURĐEVIĆ, Luka (BIH, 1)
ŠAVIN, Roko (CRO)/
HORVAT, Roko (CRO, 3)
6-2 7-5
FINALE POPOVIĆ, Mihajlo (SRB)/
ĐURĐEVIĆ, Luka (BIH, 1)
MALEŠEVIĆ, Nemanja (BIH)/
TOMIĆ, Lukas (BIH)
6-0 6-1
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Sara Gvozdenović, Anđela Vidović, Elena Milovanović (Q)
2. kolo: Milica Vujović, Jovana Gvozdenović, Tamara Malešević (3)
1/4 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 6) SEMENISTAJA, Darja (LAT, 1) 1-6 4-6
SKROBONJA, Anđela (SRB, 6) BOJIĆ, Milica (BIH, 7) 6-2 6-0
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 5) TOMIĆ, Laura (BIH, 2) 6-3 1-6 6-3
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB, 6) SEMENISTAJA, Darja (LAT, 1) 6-3 6-4
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 5) ŠIPEK, Lana (CRO) 6-3 7-5
FINALE ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 5) SKROBONJA, Anđela (SRB, 6) 1-6 0-6
Dubl
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/
VIDOVIĆ, Anđela (SRB, 3)
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
ŠIPEK, Lana (CRO, 2)
6-3 4-6 10-1
FINALE SKROBONJA, Anđela (SRB)/
VIDOVIĆ, Anđela (SRB, 3)
SEMENISTAJA, Darja (LAT)/
SEMENISTAJA, Marija (LAT, 1)
6-4 3-6 9-11
KOUFALIA CUP, Koufalia, Greece, U16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Danilo Krunić, David Obradović
2/2. kolo: Andrija Nikić, Luka Dragoljić (7)
Glavni žreb
1. kolo: Stefan Živković, Miroslav Cvjetan (Q)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Mija Ljubić, Boba Kotlica (WC), Dina Dragoljić
2. kolo: Draginja Vuković (2), Diana Cvetković (Q)
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) JANIĆIJEVIĆ, Selena (FRA, 8) 6-3 1-6 6-1
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) GKOGKOU, Eleftheria (GRE, 4) 6-1 6-2
FINALE VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) MCHEDUDZE, Elene (GEO, 6) 3-6 1-6
Dubl
1/2 finale DRAGOLJIĆ, Dina (SRB)/
KOTLICA, Boba (SRB, 4)
FLOCA OPREA, Raluca Maria (ROU)/
LOUKA, Eleni (CYP, 1)
4-6 3-6
Volkswagen Holbæk Cup 2015, Holbæk, Denmark, U16, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Milica Kostić
Jugend Cup, Renningen/Rutesheim, Germany, U16/14, C1, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Jovana Samočeta
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Nemanja Subanović (15)
Eurovia Sparta Cup, Prague, Czech Republic, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Stefan Ivić
Koblenz Junior Open, Koblenz, Germany, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Mila Stanojević
3. kolo: Tea Lukić
TERME PTUJ OPEN, Ptuj, Slovenia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Zivković (WC),
2. kolo: Romeo Hadžimehmedović
3: kolo: Petar Bašic Palkovic
1/4 finale MANDOVIĆ, Filip (SRB) TRAMONTIN, Alessio (ITA) 6-0 6-4
JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, WC) SUNTAR, Jon Lan (SLO) 5-7 7-6(5) 6-4
SABO RAC, Oliver (SRB) BOJARSKI, Alan (POL) 6-1 6-1
1/2 finale JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, WC) MANDOVIĆ, Filip (SRB) 6-0 6-1
SABO RAC, Oliver (SRB) KAMROWSKI, Marcel (POL) 4-6 6-4 6-0
FINALE JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, WC) SABO RAC, Oliver (SRB) 4-6 2-6
Dubl
1/2 finale BAŠIĆ PALKOVIĆ, Petar (SRB)/
SABO RAC, Oliver (SRB)
FLANDER, Tristan (SLO)/
SINADINOVIĆ, Jovan (BIH)
W/O
FINALE BAŠIĆ PALKOVIĆ, Petar (SRB)/
SABO RAC, Oliver (SRB)
OLIVIERI, Michele (ITA)/
TRAMONTIN, Alessio (ITA)
6-7(7) 5-7
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Teodora Milošević
1/4 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB) PUSKAS, Nikolett (HUN) 6-2 6-1
VILČEK, Ana (SRB) RADOVANOVIĆ, Nina (FRA) 6-2 6-0
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB) VARGOVA, Vanda (SVK) 6-4 3-6 0-6
VILČEK, Ana (SRB) HUNČAK, Kornelia (CRO) 2-6 6-3 3-6