Turniri od 17.07-23.07.

SKISTAR SWEDISH OPEN, Bastad, Sweden, ATP 250, 540.310, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) MONTEIRO, Thiago (BRA) 3-6, ret.
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
BEHAR, Ariel (URU)
ARVIDSSON, Isak (SWE)/
SIMONSSON, Fred (SWE)(A)
7-6(7) 3-6 10-6
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MARRERO, David (ESP)(2)
BEGEMANN, Andre (GER)/
OSVALD, Philipp (AUT)
6-7(2) 7-5 10-3
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MARRERO, David (ESP)(2)
YMER, Elias (SWE)/
YMER, Mikael (SWE)(WC)
5-7 6-7(3)
LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
BEHAR, Ariel (URU)
ARENDS, Sander (NED)/
MIDDELKOOP, Matwe (NED)(PR)
3-6 4-6
PLAVA LAGUNA CROATIA OPEN UMAG, Umag, Croatia, ATP 250, €540.310, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 6) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO, WC) 3-6 6-3 6-4
2/2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 6) NAPOLITANO, Stefano (ITA, 4) 6-3 7-5
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) ALBOT, Radu (MDA) 4-6 0-6

LADIES CHAMPIONSHIP GSTAAD, Gstaad, Svitzerland, International, $226.750, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) SRAMKOVA, Rebecca (SVK) 3-6 4-6
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) BERTENS, Kiki (NED, 2) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KHROMACHEVA, Irina (RUS)(4)
LISTER, Cornelia (SWE)/
NAYDENOVA, Aleksandrina (BUL)
5-7 6-7(3)
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
GOLUBIĆ, Viktorija (SUI)
CAKO, Jacqueline (USA)/
GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE)
6-4 6-2
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
GOLUBIĆ, Viktorija (SUI)
SADIKOVIĆ, Amra (SUI)/
TEICHMANN, Jil (SUI)(WC)
6-3 2-6 11-9
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
GOLUBIĆ, Viktorija (SUI)
KALINKAYA, Anna (RUS)/
RODINA, Evgeniya (RUS)
6-1 6-3
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
GOLUBIĆ, Viktorija (SUI)
BERTENS, Kiki (NED)/
LARSSON, Johanna (SWE)
6-7(4) 6-4 7-10
BUCHAREST OPEN, Bucharest, Romania, International, $226.750, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) SHAPATAVA, Sofia (GEO) 4-6 7-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) BEGU, Irina Camelia (ROU, 7) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
SHAPATAVA, Sofia (GEO)
PELLA, Catalina (ARG)/
PODOROSKA, Nadia (ARG)
5-7 6-2 7-10

PRESIDENTS CUP, Astana, Kazakhstan, $125.000, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) LEE, Duckhee (KOR, 4) 6-1 6-7(4) 3-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 6) DUSTOV, Farukh (UZB, PR) 6-2 6-1
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 6) POPKO, Dmitry (KAZ) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
KWON, Soon Woo (KOR)/
LEE, Duckhee (KOR)
4-6 7-6 10-8
1/4 finalle MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
MATSUI, Toshihide (JPN)/
VARDHAM, Vishnu (IND)(1)
7-6(3) 4-6 8-10
POZNAN OPEN, Poznan, Poland, 64.000, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) KAPAS, Andriej (POL, WC) 4-6 6-1 6-4
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) PAVLASEK, Adam (CZE, 3) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
KALENICHENKO, Danylo (UKR)
HURKACZ, Hubert (POL)/
WALKOW, Szymon (POL)(WC)
3-6 6-4 8-10
SAN BENEDETTO TEENIS CUP, San Benedetto, Italy, €64.000, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) COCCIO, Piercarlo (ITA, WC) 6-3 6-1
2/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) ESCOBAR, Gonzalo (ECU, 5) 4-6 6-2 4-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) CIPOLLA, Flavio (ITA, PR) 6-1 6-3
ĐERE, Laslo (SRB, 4, SE) COLLARINI, Andrea (ARG) 5-7 6-3 7-5
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 4, SE) PETROVIĆ, Danilo (SRB) 6-4 2-6 7-6(2)
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 4, SE) BONZI, Benjamin (FRA) 3-6 6-3 7-6(6)
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 4, SE) TABERNER, Carlos (ESP) 6-4 6-3
FINALE ĐERE, Laslo (SRB, 4, SE) BERRETTINI, Matteo (ITA) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
TABERNER, Carlos (ESP)/
TOLEDO BAGUE, Pol (ESP)
6-3 5-7 5-10
HAGUE OPEN, Scheveningen, Netherlands, €64.000, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 2) HUESLER, Marc-Andrea (SUI) 6-3 6-3
2/2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 2) GOMEZ, Lucas (MEX, 7) 6-3 6-7(6) 6-4
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) DANIEL, Taro (JPN, 2) 7-5 7-6(2)
TEPAVAC, Marko (SRB, Q) GIMENO-TRAVER, Daniel (ESP) 6-3 6-4
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) TEPAVAC, Marko (SRB, Q) 6-2 3-6 2-6
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, Q) DE LOORE, Joris (BEL) 7-6 4-6 6-3
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, Q) BEMELMANS, Ruben (BEL, 5) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)/
BAŠIĆ, Mirza (BIH)
HUESLER, Marc Andrea (SUI)/
VERBEEK, Sem (NED)(WC)
6-4 7-6
TEPAVAC, Marko (SRB)/
ALTUNA, Tuna (TUR)
CERVANTES, Inigo (ESP)/
DE PAULA, Fabiano (BRA)(3)
0-6 3-6
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)/
BAŠIĆ, Mirza (BIH)
CERVANTES, Inigo (ESP)/
DE PAULA, Fabiano (BRA)(3)
7-5 4-6 16-18

BRNO OPEN, Brno, Czech Republic, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) LI-ERNOUL, Joachim (FRA) 6-2 6-3
RAJIĆ, Dušan (SRB, 7) KRVEK, Kristian (USA) W/O
2/3. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) LAHKY, Nikolas (SVK) 2-6 6-2 3-6
RAJIĆ, Dušan (SRB, 7) SABANOV, Ivan (CRO) 4-6 3-6
Wilhelmshöhe Open, Kassel, Germany, $25.000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) slobodan
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) MANSSON, Marcus (SWE, 5) 7-6(4) 6-4
3/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) ANDRE, Felix (GER) 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo DALJEV, Pavle (SRB,Q) EJUPOVIĆ, Elmar (GER, Q) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo DALJEV, Pavle (SRB)/
CUBELIC, Karlo (GER)
CASEY, Oliver (AUS)/
WILLIAMS, Nicholas (AUS)
4-6 4-6
Koza WOS Cup, Istanbul, Turkey, $25.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JABLANOVIĆ, Luka (SRB) YORDANOV, Alexandar (BUL) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) STERGIOU, Ioannis (GRE, Q) 6-2 6-0
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) HAYLAZ, Muhammet (TUR) 6-2 6-2
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) NAGAL, Sumit (IND, 1) 6-4 6-2
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) GENNARO, Dante (ARG) 6-7(4) 0-6
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB) OKALA, Jules (FRA, 5) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/(3)
KUZMANOV, Dimitar (BUL)
KALOVELONIS, Markos (RUS)/
STERGIOU, Ioannis (GRE)
6-2 6-2
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
CUEVAS, Martin (URU)(2)
MAS MASCOLO, Adria (ESP)/
TURCHETTI, Nicolo (ITA)
7-6(4) 6-4
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/(3)
KUZMANOV, Dimitar (BUL)
GENNARO, Dante (ARG)/
SANTANNA, Bruno (BRA)
7-5 6-3
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
CUEVAS, Martin (URU)(2)
BORZA, Bogdan (ROU)/
DIMA, Dragos (ROU)
6-2 6-0
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/(3)
KUZMANOV, Dimitar (BUL)
AGABIGUN, Sarp (TUR)/
DEVIATIAROV, Marat (UKR)(1)
1-6 2-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
CUEVAS, Martin (URU)(2)
IGOSHIN, Alexander (RUS)/
MLADENOV, Vasko (BUL)(4)
3-6 6-7(3)
TELAVI OPEN 2017, Telavi, Georgia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 2) KALININ, Ivan (RUS, Q) 6-4 3-6 4-6
Dubl
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB)/
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)
ARIAS, Boris (BOL)/(1)
ZEBALLOS, Federico (BOL)
5-7 4-6
CITTA’ DI GUBBIO, Gubbio, Italy, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 4) DI MEO, Andrea (ITA) 6-3 3-6 6-3
2/2. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 4) DE GIORGIO, Pasquale (ITA, 12) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB)(WC)/
RODRIGUEZ, Cristian (CUB)
FRINZI, Mattia (ITA)(WC)/
IANNACCONE, Federico (ITA)
2-6 1-6

President’s Cup, Astana, Kazakhstan, $100.000+H, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 1) slobodna
2/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 1) ZAKARLYUK, Marianna (UKR) 7-5 6-3
3/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 1) URZHUMOVA, Valeriya (RUS) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, LL) OKAMURA, Kyoka (JPN) 7-5 6-4
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, LL) MONOVA, Polina (RUS, 4) 3-6 6-4 6-3
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, LL) HEISEN, Vivian (GER) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KAZIONOVA, Ekaterina (RUS)
KENNEL, Karin (SUI)/
PALKINA, Ksenia (KGZ)
6-1 6-2
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KAZIONOVA, Ekaterina (RUS)
DZALAMIDZE, Natela (RUS)/
KUDERMETOVA, Veronika (RUS)(2)
1-6 3-6
WTA/ITF WOMENS CIRCUIT, Bursa, Turkey, $60.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) KAJEVIĆ, Ena (CRO) 6-2 3-6 6-7(4)
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SR, 3) TOKAC, Betina (TUR, WC) 6-2 6-2
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SR, 3) HERDZELAS, Dea (BIH) 6-4 6-2
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SR, 3) RAINA, Ankita (IND, 5) 6-1 5-7 1-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
EVTIMOVA, Dia (BUL)
AKSU, Ayla (TUR)/
SEZER, Melis (TUR)
4-6 7-6(5) 10-3
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
EVTIMOVA, Dia (BUL)
JUHASZOVA, Vivien (SVK)/
YASTREMSKA, Dayana (UKR)(3)
2-6 5-7
10. Schönbusch Open, Aschaffenburg, Germany, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 6) slobodna
2/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 6) JARUSKOVA, Timea (SVK) 2-6 1-6
Soho Square Egypt F20 Women’s Future, Sharm el Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) COX, Shannon (RSA) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, WC) ZHAO, Xiaoxi (CHN, 6) 2-6 3-6
TROFEUL HOTEL YMY, Targu Jiu, Romania, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) SAVU, Lavinia (ROU) 6-2 7-5
2/3. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) NOVAC, Izabela Gabriela (ROU) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 5) TUTUNARU, Luinita (ROU, Q) 7-5 6-4
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 5) MINCA, Ioana (ROU, Q) 6-1 3-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BHATIA, Riya (IND)(1)
NOVAC, Izabela Gabriela (ROU)/
ZINN, Tal (ISR)
6-0 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BHATIA, Riya (IND)(1)
BILARDO, Federica (ITA)/
ZMAU, Michele Alexandra (ITA)
5-7 1-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

ITF Véska 2017, Véska, Czech Republic, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 9) slobodan
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 9) PIREK, FRANTISEK, (CZE, Q) 0-6 6-7(4)
Dubl
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/(2)
RUNE, Holger V.N. (DEN)
JERMAR, Jan (CZE)/
SIMECEK, Martin (CZE)
3-6 6-3 10-6
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/(2)
RUNE, Holger V.N. (DEN)
PANIK, Matej (CZE)/(4)
PAULSON, Amdrew (CZE)
4-6 1-6
Flower Bulb Tournament, Hillegom, Netherlands, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) DELEU, Beau (BEL, Q) 7-5 6-2
2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) ITO, Shiori (JPN, 7) 6-2 7-6(2)
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) PEONI, Giulia (ITA) 6-1 4-6 6-4
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) CUSTIC, Marta (ESP, 6) 2-6 6-4 4-6
1. City of Wels Junior – Grand – Prix 2017 Powered by EWW – Gruppe, Wels, Austria, G1, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/2. kolo CVJETAN, Miroslav (SRB) FRANJIČEVIĆ, Josip (AUT) 6-1 6-0
2/2. kolo CVJETAN, Miroslav (SRB) SPRLAK PUK, Albert (CZE, 1, WC) 2-6 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SARIĆ, Mila (SRB, 7) slobodna
GEMOVIĆ, Elena (SRB, 4) slobodna
2/3. kolo SARIĆ, Mila (SRB, 7) KLOKIC, Dalila (AUT, WC) 6-3 6-4
GEMOVIĆ, Elena (SRB, 4) AUER, Stefanie (AUT, WC) 6-3 6-1
3/3. kolo SARIĆ, Mila (SRB, 7) NIKOLOVOVA, Vanesa (CZE, 2) 4-6 7-5 0-6
GEMOVIĆ, Elena (SRB, 4) STEGMANN, Mira (GER, 11) 3-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) LAVICKOVA, Kristyna (CZE) 6-7(8) 3-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB) SHALIMOVA, Ekaterina (RUS) 6-3 6-2
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 6) slobodna  
SARIĆ, Mila (SRB, LL) LAUSECKER, Lisa M. (AUT, WC) 6-1 6-4
2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) LAGUZA, Anna (UKR, 4) 3-6 6-4 6-4
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 6) NOVAK, Kristina (SLO) 4-6 6-3 6-3
SARIĆ, Mila (SRB, LL) BRUNE O., Astrid Wanja (NOR, 3) 6-7(3) 3-6
3. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) CADAR, Selma Stefania (ROU, 16) 6-4 6-2
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 6) PARH, Sohyun (KOR, 11) 7-5 6-2
1/4 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB) COCCIARETTO, Elisabetta (ITA, 12) 2-6, ret.
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 6) CISOVSKA, Romana (SVK) 6-2 6-4
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 6) RADIŠIĆ, Nika (SLO, 8) W/O
Dubl
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
PARK, Sohyun (KOR)(3)
SATO, Himari (JPN)/
TRESHCHEVA, Sofya (RUS)
6-4 3-6 10-6
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
PARK, Sohyun (KOR)(3)
CADAR, Selma Stefania (ROU)/
PRISACARIU, Andreea (ROU)
W/O
NRW Junior Open 2017, Mönchengladbach, Germany, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) GREINER, Lena (GER, Q) 4-6 3-6
BABIĆ, Jovana (SRB) KALAITZIS, Victoria (BEL, 2) 6-3 2-6 4-6
Dubl
1/4 finale BABIĆ, Jovana (SRB)/(3)
STROMOVA, Aleksandra (RUS)
GRISHUK, Slyler M.G. (USA)/
TOMASHEVSKAYA, Daria (CAN)
3-6 2-6
FROMM Swiss Junior Trophy, Oberentfelden, Switzerland, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo DRAGOLJIĆ, Dina (SRB, WC) DROLSHAMMER, Liv (SUI) 1-6 1-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

, Niš, Srbija, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Ilija Zoroja, Petar Nikolić (WC), Dimitrije Kocić, Dragutin Mitrić, Jovan Poznan, Boris Stojanović
2/2. kolo: Nikola Cvetanović (WC), Uroš Arsić (A), Uroš Delić (WC), Stefan Skobelev (5), Vuk Adamović
Glavni žreb
1. kolo: Nemanja Marjanović, Aleksa Marđonović (Q), Dušan Trunić, Veljko Pejčić, Luka Kalenić (Q), Aleksa Gajić, Mihajlo Radosavljević (Q), Aleksandar Balj, Mateja Janićijević, Lazar Danić (Q)
2. kolo:  Slobodan Čejović (WC), Uroš Jović (12),  Stefan Popović (3),   Aleksandar Ljubojević (Q),  Nikola Mitrović (WC),  Andrija Jevtić (10), Luka Todorović (15)
3. kolo: Nikola Jevtić (1), Nikola Kijac (7), Petar Teodorović (16), Filip Mandović (11), Uroš Todorović (9), Stefan Ivić (14),  Ognjen Pavlović
1/4 finale ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, WC) PETROVIĆ, Dražen (BIH, 13) 6-0 7-5
RADENKOVIĆ, Lazar (SRB) NG, Ki Lung (HKG, 5) 1-6 1-6
ZUBAC, Dimitrije (SRB, 4) RADEV, Mario (BUL) 2-6 6-3 0-6
STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 2) ESKIĆ, Relja (SRB) 6-4 2-6 6-0
1/2 finale STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 2) RADEV, Mario (BUL) 4-6 6-2 2-6
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, WC) NG, Ki Lung (HKG, 5) W/O
Dubl
1/2 finale ESKIĆ, Relja (SRB)/
IVIĆ, Stefan (SRB)(7)
NG, Ki Lung (HKG)/
POPOVSKI, Damjan (MKD)
6-2 6-2
ZUBAC, Dimitrije (SRB)/
PULJIĆ, Luka (BIH)(2)
POZNAN, Jovan (SRB)/
MARTISHEV, Valeriy (RUS)
6-2 6-7(4) 8-10
FINALE ESKIĆ, Relja (SRB)/
IVIĆ, Stefan (SRB)(7)
POZNAN, Jovan (SRB)/
MARTISHEV, Valeriy (RUS)
W/O
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Saška Savić
Glavni žreb
1. kolo: Doroteja Petrović, Andriana Simović (Q), Anastasija Radojević (WC), Natalija Đukić, Jovana Nikolić (WC), Milica Durić, Anastasija Stojanović, Nađa Nonković, Iva Poleksić (WC), Vanja Vidanović, Neda Milenković (Q)
2. kolo: Mirjana Ragastovac, Natalija Nikolić,  Jelena Marjanović, Jelena Jevtić, Julija Radenković (Q),  Anđelka Andrić, Andrea Mrvić,  Sofija Đunisijević (Q),  Iva Pantović (WC), Anđela Vukčević
3. kolo: Emilija Kojčić (15,WC), Tara Dakić (9,Q), Andrijana Brkić (WC)Senka Deletić (14)
1/4 finale VIDOVIĆ, Anđela (SRB, 3) WONG, Hoi Ki Jenny (HKG, 7) 6-0 3-6 2-6
KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 12) PALECEK, Nicole (CZE, 13) 6-3 6-2
LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 5) PARASKEVOUDI, Anastasia (GRE, 2) 6-4 6-2
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 5) KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 12) 6-4 3-6 6-1
FINALE LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 5) WONG, Hoi Ki Jenny (HKG, 7) 6-3 4-6 3-6
Dubl
1/2 finale VIDOVIĆ, Anđela (SRB)/
URSO, Luna (ITA)(1)
DELETIĆ, Senka (SRB)/
DADVANI, Luyiza (UKR)(4)
7-6(5) 5-7 10-4
BRKIĆ, Andrijana (SRB)/
LOPIČIĆ, Anđela (SRB)(7)
DASKALOVIĆ, Mina (MKD)/
RISTEVSKA, Ana (MKD)
6-3 3-6 3-10
FINALE VIDOVIĆ, Anđela (SRB)/
URSO, Luna (ITA)(1)
DASKALOVIĆ, Mina (MKD)/
RISTEVSKA, Ana (MKD)
6-7(4) 3-6
Windmill Cup 2017, Velp, Netherlands, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Marko Topo (WC), Luka Rupnjak (WC)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Lea Rupnjak
Sparkasse Bambini Cup, Kufstein, Austria, U14/12, C2/C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Nikola Zekić (15)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
3/3. kolo: Laura Dukić (2, WC)
Glavni žreb
1. kolo: Laura Dukić (LL)