Turniri od 17.06 – 23.06.

Eastbourne, United Kingdom, € 519,310, trava
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) DANIELL, Marcus (NZL) 6-2 6-7(8) 0-3, predaja
Glavni zreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) KLIZAN, Martin (SVK) 3-6 2-6

Eastbourne, United Kingdom, $ 690,000, trava
Satnica
Glavni zreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) KIRILENKO, Maria (RUS, 6) 6-7(5) 1-6
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 7) VESNINA, Elena (RUS) 6-2 4-6 3-6
Hertogenbosch, Netherlands, $ 235,000, trava
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 8) ARN, Greta (HUN) 7-5 6-1
2/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 8) MESTACH, An-Sophie (BEL) 3-3, D.V. predala

Tanger, Morocco, € 30,000+H, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) ARVIDSSON, Isak (SWE, LL) 7-6(4) 7-6(6)
2. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) KUKUSHKIN, Mikhail (KAZ) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB, 2)
BRIZZI, Alberto (ITA)/
FABBIANO, Thomas (ITA)
6-3 6-4
1/4 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB, 2)
GINER, Marc (ESP)/
SOUTO, David (VEN)
GM/SD odustali
1/2 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB, 2)
BEHAR, Ariel (URU)/
SITAK, Artem (NZL) (4)
6-3 7-6(4)
FINALE ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB, 2)
NEUCHRIST, Maximilian (AUT)/
PAVIC, Mate (CRO)
6-3 6-7(5) 10-8 !!!
Milan, Italy, € 30,000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) SUZUKI, Takao (JPN) 6-3 6-1
2/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) GIORGINI, Daniele (ITA) 4-6 6-3 6-1
3/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) GERASIMOV, Egor (BLR, 4) 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) GOLUBEV, Andrey (KAZ, 4) 5-7 6-3 6-4
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) BELLOTTI, Riccardo (ITA) 6-2 7-6(7)
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) ARNABOLDI, Andrea (ITA) 3-6 7-5 2-6

* Na fjučersima pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Belgrade, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) MILOŠEVIĆ, Nenad (SRB) 6-1 3-6 6-2
JOKIC, Djordje (SRB) ROGANOVIC, Stefan (SRB) 1-6 0-6
SIBINOVIC, Vukasin (SRB) LUGONJIC, Stefan (SRB) 6-3 4-6 2-6
SUNJEVARIC, Ognjen (SRB) RAKIC, Strahinja (SRB) 1-6 2-6
MILOJEVIC, Dusan (SRB) SABANOV, Ivan (CRO) 0-6 0-6
MLADENOVIC, Zeljko (SRB) MINIC, Marko (SRB) 6-3 4-6 6-3
ILIC, Aleksa (SRB) SAVIC, Milan (SRB) 7-5 2-6 7-5
JANDRIC, Darko (SRB) ZAFIROVIC, Djordje (SRB) 6-0 6-1
MARJANOVIC, Predrag (SRB) ZELENKOV, Danil (MKD,4) 3-6 2-6
MRDAKOVIC, Milos (SRB) DJUKANOVIC, Aleksandar (SRB) 6-3 6-2
PAUNIC, Vladimir (SRB) LIPPE, Matthias (GER) 6-1 6-1
BLANUSA, STEFAN (SRB) MICOV, Stefan (MKD,5) 3-6 3-6
SAVANOVIC, Nikola (SRB) DALJEV, Pavle (SRB) 0-6 1-6
VITOSEVIC, Luka (SRB) SAVELJIC, Ivan (MNE) 6-2 2-6 3-6
SPAHIC, Aleksandar (SRB) NAGY, Peter (HUN,9) 0-6 0-6
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB,6) STANKOVIC, Milos (SRB) 6-0 6-1
BOROVCANIN, Mario (SRB) MERUNKA, Stefan (BIH) 1-6 3-6
PJEVCEVIC, Petar (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 6-3 6-1
MARJANOVIC, Lazar (SRB) FABIAN, Patrik (SVK,12) 0-6 0-6
STOJKOVIC, Lazar (SRB) NAGYI, Norbert (AUT,7) 0-6 3-6
CVIJOVIC, Milos (SRB) DOROZHKIN, Sergey (RUS) 7-5 3-6 6-4
VASILJEVIC, Ognjen (SRB) SUCEVIC, Luka (SRB) 1-6 0-6
JABLANOVIC, Luka (SRB) SABANOV, Matej (CRO,11) 0-6 0-6
RAJIC, Marko (SRB,8) VUCKOVIC, Vuk (SRB) 6-2 6-4
ZARKOV, Borislav (SRB) BOTEZAN, George (ROU) 2-6 1-6
CONKIC, Petar (SRB,WC) DAIFALLAH, Taher (AUT) 6-0 6-0
SUBOTIC, Vuk (SRB) CLAYTON, Scott (GBR,10) 2-6 0-6
2/3. kolo JEVTIC, Slobodan (SRB,1) MILENKOVIC, Nebojsa (SRB) 6-0 6-2
DJOKOVIC, Djordje (SRB,2) RAKIC, Strahinja (SRB) 5-7 7-5 6-3
ROGANOVIC, Stefan (SRB) LUGONJIC, Stefan (SRB) 1-6 0-6
MLADENOVIC, Zeljko (SRB) SABANOV, Ivan (CRO) 1-6 5-7
ILIC, Aleksa (SRB) KARDIVAR, Nikita (USA,3) 3-6 3-6
JANDRIC, Darko (SRB) MULLER, Alexandre (FRA) 0-6 4-6
MRDAKOVIC, Milos (SRB) ZELENKOV, Danil (MKD,4) 2-6 2-6
PAUNIC, Vladimir (SRB) JONCOUR, Ronan (FRA) 3-6 6-2 6-1
DALJEV, Pavle (SRB) MICOV, Stefan (MKD,5) 3-6 3-6
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB,6) MERUNKA, Stefan (BIH) 6-0 6-1
PJEVCEVIC, Petar (SRB) FABIAN, Patrik (SVK,12) 3-6 0-6
CVIJOVIC, Milos (SRB) NAGYI, Norbert (AUT,7) 6-1 6-4
SUCEVIC, Luka (SRB) SABANOV, Matej (CRO,11) 4-6 1-6
RAJIC, Marko (SRB,8) BOTEZAN, George (ROU) 6-0 6-2
CONKIC, Petar (SRB,WC) CLAYTON, Scott (GBR,10) 7-5 6-0
3/3. kolo JEVTIC, Slobodan (SRB,1) LUGONJIC, Stefan (SRB) 6-1 6-2
DJOKOVIC, Djordje (SRB,2) SABANOV, Ivan (CRO) 4-6 5-7
PAUNIC, Vladimir (SRB) ZELENKOV, Danil (MKD,4) 4-6 6-4 6-7(4)
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB,6) FABIAN, Patrik (SVK,12) 4-6 4-6
CVIJOVIC, Milos (SRB) SABANOV, Matej (CRO,11) 4-6 0-6
RAJIC, Marko (SRB,8) CONKIC, Petar (SRB,WC) 2-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIC, Danilo (SRB, 1) MARTIN, Toby (GBR) 7-6(2) 6-2
JANKOVIC, Miki (SRB) CONKIC, Petar (SRB, Q) 6-0 7-5
RAJIC, Marko (SRB, LL) FILIPENKO, Viktor (HUN, 8) 6-7(4) 0-2, RM predao
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB, 7) VUCIC, Ilija (SRB) 1-6 3-6
TEPAVAC, Marko (SRB, WC) GRINBERG, Thomas (FRA) 5-1, GT predao
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB, LL) ZELENKOV, Danil (MKD, Q) 6-3 6-4
ILIC, Luka (SRB, WC) PARTL, Adrian (SVK) 2-6 2-6
JEVTIC, Slobodan (SRB, Q) SABANOV, Matej (CRO, Q) 3-6 1-6
ZEKIC, Miljan (SRB, 2) TOMIC, Petar (SRB, WC) 6-0 6-4
2. kolo PETROVIC, Danilo (SRB, 1) JANKOVIC, Miki (SRB) 6-7(3) 7-6(1) 3-2, JM predao
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB, LL) LIZARITURRY, Juan (ESP,3) 2-6 6-7(3)
ZEKIC, Miljan (SRB, 2) SABANOV, Matej (CRO, Q) 1-6 7-6(8) 6-4
TEPAVAC, Marko (SRB, WC) VUCIC, Ilija (SRB) 6-4 5-7 6-0
1/4 finale PETROVIC, Danilo (SRB, 1) MULLER, Alexandre (FRA) 6-2 6-0
ZEKIC, Miljan (SRB, 2) PARTL, Adrian (SVK) 6-2 1-6 7-6(2)
TEPAVAC, Marko (SRB, WC) LIZARITURRY, Juan (ESP,3) 6-2, L.I. predao
1/2 finale PETROVIC, Danilo (SRB, 1) NYS, Hugo (FRA, 4) 6-4 6-4
ZEKIC, Miljan (SRB, 2) TEPAVAC, Marko (SRB, WC) 4-6 6-3 6-3
FINALE PETROVIC, Danilo (SRB, 1) ZEKIC, Miljan (SRB, 2) 1-6 5-7 !!!
Dubl
1/4 finale JEVTIC, Slobodan (SRB)/
TOMIC, Petar (SRB)
PETROVIC, Danilo (SRB)/
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB)
2-6 5-7
1/2 finale PETROVIC, Danilo (SRB)/
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB)
FABIAN, Patrik (SVK)/
PARTL, Adrian (SVK) (3)
4-6 4-6
Kiseljak, Bosnia/Herzegovina, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STIPCIC, Filip (SRB) PEHAR, Antun (CRO, 6) 3-6 0-6
MARKOVIC, Goran (SRB) CERANIC, Oliver (AUS) 2-6 3-6
BARALIC, Marko (SRB) IVANIC, Leon (BIH) 6-2 6-1
2/2. kolo BARALIC, Marko (SRB) FABER, Mateo (CRO) 1-6 6-4 6-3
Glavni zreb
1. kolo BARALIC, Marko (SRB, Q) MELCHIORRE, Davide (ITA, Q) 1-6 6-4 3-6
MILIVOJEVIC, Ivan (SRB) DRAGANJA, Tomislav (CRO, Q) 6-2 6-2
PETRONIJEVIC, Uros (SRB) KALOVELONIS, Markos (GRE) 6-7(2) 2-6
BEJTULAHI, Denis (SRB, 5) CELEBIC, Ljubomir (MNE, Q) 5-5, B.D. predao
2. kola MILIVOJEVIC, Ivan (SRB) MASAR, Juraj (SVK) 3-6 3-6
Dubl
1/4 finale HAENLE, Pirmin (GER)/
MILIVOJEVIC, Ivan (SRB)
DELIC, Mate (CRO)/ (1)
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
4-6 4-6
Brussels, Belgium, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 1) LESTIENNE, Constant (FRA) 4-6 6-2 7-6(7)
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 1) DE WEERDT, Olaf (BEL,Q) 6-3 2-6 6-3
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB, 1) ADAKTUSSON, Jacob (SWE, Q) 6-2 6-1
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB, 1) WANG, Tak Khunn (FRA) 7-5 4-6 2-6
Dubl
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
ADAKTUSSON, Jacob (SWE)
FARIN, Kevin (BEL)/
GRABUL, Dimitar (MKD) (4)
3-6 3-6
Istanbul, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo MILENKOVIC, Stefan (SRB) DINC, Mert (TUR) 6-1 6-4
3/3. kolo MILENKOVIC, Stefan (SRB) HOROZ, Alp (TUR) 3-6 4-6

Lenzerheide, Switzerland, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo SPREMO, Milana (SRB, 9) SUSLOV, Ingrid (GRE) 6-1 6-2
3/3. kolo SPREMO, Milana (SRB, 9) KUDERMETOVA, Veronika (RUS) 5-7 2-6
Niš, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MASTILOVIC, Marija (SRB) KARAC, Jovana (SRB) 6-4 6-3
PETRIKIĆ, Andrijana (SRB) JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) 3-6 0-6
POLIC, Ema (SRB) HADZI-TANOVIC, Jovana (SRB) 6-0 6-0
STANKOVIC, Marija Vera (SRB) DRCA, Milana (CAN) 6-3 6-2
TOMIC, Tamara (SRB) STEFANOVIC, Teodora (SRB) 6-1 6-3
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) CAGNONI, Luna (ARG) 1-6 6-4 2-6
IVANOVIĆ, Andrea (SRB) SABLJAREVIC, Sofia (SRB) 3-6 6-4 6-4
MILOJEVIĆ, Miljana (SRB) GAYDARZHi, Ksenia (RUS) 2-6 0-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) 6-4 5-7 1-6
AŠANIN, Nina (SRB) UZELAC, Tijana (SRB) 6-7(1) 1-6
TASOVAC, Natalija (SRB) JOKIĆ, Katarina (BIH) 2-6 1-6
KOSTIĆ, Kristina (SRB) KARAZHOVA, Alina (BUL, WC) 2-6 2-6
BOBERIĆ, Ivana (SRB) KLAC, Ivana (MNE) 6-1 6-1
VUČKOVIĆ, Milica (SRB) HADŽI-TANOVIĆ, Miica (SRB) 2-6 3-6
MARKOVIĆ, Mina (SRB) SAVIĆ, Aleksandra (SRB) 6-1 6-0
PETROVIĆ, Bojana (SRB) BALABANOVA, Savina (BUL) 6-1 6-0
DUKIĆ, Dajana (SRB) STEVANOVIĆ, Gorana (SRB) 6-1 5-7 6-3
RISTIĆ, Miljana (SRB) BRNOVIC, Natasa (MNE) 6-2 6-2
2/3. kolo JOVANOVIĆ, Teodora (SRB) ŠLJUKIĆ, Milica (MNE) 3-6 7-5 2-6
MITROVIĆ, Sara (SRB) KOSTIĆ, Sara (SRB) 6-4 4-6 6-3
ANTONIJEVIĆ, Maša (SRB) CALUK, Nerma (BIH) 4-6 0-6
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) PETROVIĆ, Bojana (SRB) 2-6 6-4 6-4
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) PETIT, Stephanie Mariel (ARG,1) 1-6 1-6
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) BARZO, Lilla (HUN) 3-6 0-6
POLIĆ, Ema (SRB) ZLATANOVA, Vivian (BUL,2) 4-6 3-6
STANKOVIĆ, Marija Vera (SRB) TOMIĆ, Tamara (SRB) 0-6 1-6
IVANOVIĆ, Andrea (SRB) CAGNONI, Luna (ARG) 4-6 6-4 6-4
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) GAYDARZHi, Ksenia (RUS) 1-6 6-4 6-2
UZELAC, Tijana (SRB) SPASOJEVIĆ, Gorica (BIH) 3-6 6-4 3-6
HADŽI-TANOVIĆ, Miica (SRB) BOBERIĆ, Ivana (SRB) 6-0 6-2
MARKOVIĆ, Mina (SRB) CVJETKOVIC, Dajana (BIH) 6-0 6-1
DUKIĆ, Dajana (SRB) RISTIĆ, Miljana (SRB) 7-5 6-2
3/3. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB) ZLATANOVA, Vivian (BUL,2) 3-6 2-6
IVANOVIĆ, Andrea (SRB) ŠLJUKIĆ, Milica (MNE) 6-2 6-1
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) PONOMAREVA, Nelli (RUS) 5-7 3-6
HADŽI-TANOVIĆ, Miica (SRB) MITROVIĆ, Sara (SRB) 7-6(3) 6-2
MARKOVIC, Mina (SRB) CALUK, Nerma (BIH) 4-6 6-2 7-6(4)
DUKIĆ, Dajana (SRB) NIKITOVIĆ, Nina (SRB) 6-2 4-0, NN predala
Glavni zreb
1. kolo IVANOVIĆ, Andrea (SRB,Q) SRIMPF, Tjasa (SLO) 1-6 1-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, WC) RELJIĆ, Aleksandra (SRB, WC) 6-2 6-0
JOROVIĆ, Ivana (SRB, 7) MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, WC) 6-1 6-0
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) CZARNIK, Paulina (POL) 6-3 7-6(3)
MARKOVIĆ, Mina (SRB, Q) HERDZELAS, Dea (BIH) 5-7 3-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) PAIRONE, Giulia (ITA,5) 4-6 6-3 3-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) STEPANOVIĆ, Milica (SRB, WC) 6-4 6-1
KAČAR, Marina (SRB, 4) BOTUSHAROVA, Borislava (BUL) 3-6 5-7
DUKIĆ, Dajana (SRB, Q) SRAMKOVA, Rebecca (SVK) 6-0 4-6 6-4
ERIĆ, Doroteja (SRB, 2) HADŽI-TANOVIĆ, Miica (SRB, Q) 7-5 6-3
2. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) JOKIC, KATARINA (BIH, Q) 6-4 3-6 2-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) BOTUSHAROVA, Borislava (BUL) 7-6(4) 0-6 0-6
ERIĆ, Doroteja (SRB, 2) DUKIĆ, Dajana (SRB, Q) 6-0 6-1
JOROVIĆ, Ivana (SRB, 7) DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, WC) 6-1 6-2
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 7) RAJICIC, Viktorija (AUS, 1) 6-2 6-3
ERIĆ, Doroteja (SRB, 2) PETIT, Stephanie Mariel (ARG, Q) 6-1 6-2
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 7) GJORCHESKA, Lina (MKD, 8) 6-3 6-0
ERIĆ, Doroteja (SRB, 2) BOTUSHAROVA, Borislava (BUL) 6-1 6-2
FINALE JOROVIĆ, Ivana (SRB, 7) ERIĆ, Doroteja (SRB, 2) 6-4 4-6 6-3 !!!
Dubl
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MARKOVIĆ, Mina (SRB)
ESEN, Hulya (TUR)/
ESEN, Lutfiye (TUR) (1)
MB/MM odustale
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
BABIC, Vladica (MNE)
HERDZELAS, Dea (BIH)/
POPOVIC, Karla (CRO) (4)
4-6 3-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/
RISTIĆ, Miljana (SRB)
RAJICIC, Viktorija (AUS)/
TOMOVA, Viktoriya (BUL) (2)
2-6 0-6
Sharm Elsheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) SHATALOVA, Violetta (BLR) 6-2 6-4
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, Q) BAMBURAC, Sabrina (GBR) 6-1 6-4
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, Q) KORDOLAIMI, Eleni (GRE, Q) 6-4 5-7 2-6
Alkmaar, Netherlands, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 1) BARBAT, Karen (DEN) 6-2 6-0
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 1) VAN UITERT, Nicolette (NED) 6-3 3-6 6-1
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 1) KREJSOVA, Petra (CZE, 7) 6-1 6-1
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 1) PODDA, Valeria (NED) 6-2 6-4
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB, 1) PERA, Bernarda (USA, 6) 1-6 2-6
Köln, Germany, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) BALDUCCI, Alice (ITA) 2-6 5-7
Dubl
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LOTTNER, Antonia (GER)
MORGOSOVA, Karin (SVK)/
ZAFIROVA, Dalia (BUL)
6-2 6-3
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LOTTNER, Antonia (GER)
ALVES, Maria-Fernanda (BRA)/
SABAY, Ria (GER) (3)
6-2 6-0
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LOTTNER, Antonia (GER)
PASHKOVA, Eugeniya (RUS)/ [1]
VASYLYEVA, Anastasiya (UKR)
4-6 7-5 6-10
Istanbul, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, Q) DAMASCHIN, Alexandra (ROU, 4) 2-6 6-4 6-4
2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, Q) TCAKANIAN, Mariia (RUS) 6-0 7-6(10)
1/4 finale STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, Q) MYERS, Abbie (AUS, 8) 6-2 6-4
1/2 finale STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, Q) INOUE, Miyabi (JPN, 1) 4-6 0-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Khimki, Russia, G3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB, 12) LEVASHOVA, Evgeniya (RUS, WC) 4-6 6-2 1-6
Dubl
1/4 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB)/ (4)
KULIKOVA, Valentina (RUS)
BLINKOVA, Anna (RUS)/
IFIDZHEN, Melissa (RUS)
6-1 3-6 3-10
Carthage, Tunisia, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB) HARGUIG, Mohammed Karim (MAR,Q) 4-6 6-2 6-3
2. kolo JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB) KELLERMAN, Francois (RSA,3) 6-4 6-3
1/4 finale JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB) MOYA, Jose Maria (POR) 6-2 7-5
1/2 finale JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB) BERRETTINI, Matteo (ITA) 5-7 4-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Katarina KOZAROV (5)
Glavni žreb
1. kolo IVKOVIC, Iva (SRB,6) REED, Molly (GBR) 6-2 6-4
KOZAROV, Katarina (SRB,Q) IMEDASHVILI, Olga (RUS,Q) 7-5 6-3
2. kolo IVKOVIC, Iva (SRB,6) PAYKOC, Deniz (TUR,WC) 7-5 6-0
KOZAROV, Katarina (SRB,Q) SMALLER, Rebecca (GBR,5) 2-6 1-6
1/4 finale IVKOVIC, Iva (SRB,6) SHAWKY, Nermeen (EGY,Q) 2-6 7-5 6-7(5)
Odense, Denmark, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Nemanja SEKULIĆ
Glavni žreb
1. kolo SEKULIC, Nemanja (SRB, LL) SIGSGAARD, Christian (DEN, 12) 1-6 1-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Crema, Italy, G2, U16
Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
*Nina Marjanovic (3)
1/4 finale Nina MARJANOVIC (SRB, 3) Lucia BRONZETTI (ITA, 5) 6-2 6-4
1/2 finale Nina MARJANOVIC (SRB, 3) Sofya ZHUK (RUS, 1) 3-6 0-6
Bitola, Macedonia, G3, U16
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Veljko Radenkovic
Glavni zreb
*Danilo Vukotic, Aleksa Petrovic, Veljko Radenkovic (LL)
1/4 finale Aleksa PETROVIĆ (SRB) Timur IGAMBERDYEV (RUS, 2) 6-7(5) 3-6
DEVOJČICE
Glavni zreb
*Marija Stojkovic, Teodora Ristić (4,WC)
1/4 finale Teodora RISTIĆ (4,WC) Marija ELENOVA (MKD,6) 7-5 6-3
1/2 finale Teodora RISTIĆ (4,WC) Bistra PETRESKA (MKD,8) 6-2 4-6 6-7(5)
Dubl
1/2 finale Teodora RISTIĆ (SRB)/ (4)
Anastasia USHAKOVA (RUS)
Mina MARINKOVIKJ (MKD)/
Ivana TASEVSKA (MKD) (1)
5-7 6-3 8-10
Veli Losinj, Croatia, G3, U16
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
*Milos Radenkovic (9)
Szazhalombatta, Hungary, G3, U16
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
*Nikola Lugonja
DEVOJČICE
Glavni zreb
*Nevena Sokovic (10), Aleksandra Stosic, Jovana Vuković (1)
Dubl
1/2 finale Jovana VUKOVIC (SRB)/
Diana CUCALAN (ROU) [3]
Anastasia GOLUBEVA (RUS)/ [1]
Friderika Lotti MESZAROS (HUN)
1-6 1-3, predaja
Čačak, Serbia, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
* Djordje Radan, Veljko Lazarević (2,WC), Luka Stojanovic, Pavle Lukovic, Aleksa Đerković (WC), Ivan Rotarov, Vukasin Damjanovic, Filip Macura, Dragoslav Milutinovic, Andrija Pazin, Dario Bustruc, Bogdan Janićijević (WC), Nikola Stankovic, Ognjen Stankovic, Luka Jankovic
Glavni zreb
* Djordje Radan (Q), Veljko Lazarević (Q), Pavle Lukovic (Q), Vukasin Damjanovic (Q), Dragoslav Milutinovic (Q), Andrija Pazin (Q), Dario Bustruc (Q), Bodin Zarkovic (1), Jovan Cirkovic, Pavle Drobnjakovic, Marko Simic, Pedja Trifunovic, Djordje Janackovic, Marko Miladinovi (13), Lazar Jovanović (WC), Aleksa Martinovic, Nikola Vasic, Aleksa Bucan (8), Sabit Šuntić (WC), Lazar Lesevic, Stefan Gazo (10), Nemanja Popovic (15), Dušan Rajić (WC), Aleksa Pesic (WC), Mihajlo Drobnjakovic (11), Pero Cvjetinovic (16), Vasilije Draganic, Aleksa Đerković (LL), Kosta Petrov (2)
1/4 finale Aleksa BUCAN (SRB, 8) Radu Andrei TAICA (ROU, 4) 6-4 0-6 1-6
Nemanja POPOVIC (SRB, 15) Obrad MARKOVSKI (MAK) 6-4 1-6 6-0
Kosta PETROV (SRB, 2) Tatsuriki NODA (JPN) 6-4 7-6(4)
1/2 finale Kosta PETROV (SRB, 2) Nemanja POPOVIC (SRB, 15) N.P. odustao
FINALE Kosta PETROV (SRB, 2) Naoki TAJIMA (JPN,14) 4-6 1-6
Dubl
1/2 finale Bodin ZARKOVIC (SRB)/
Obrad MARKOVSKI (MAK) (1)
Taiyo HIRANO (JPN)/
Daiki YOSHIMURA (JPN)
6-0 6-2
Aleksa BUCAN (SRB)/
Stefan PETROVIC (SWE) (2)
George David ILIE (ROU)/
Laurentiu MANDOCESCU (3)
6-3 2-6 10-8
FINALE Bodin ZARKOVIC (SRB)/
Obrad MARKOVSKI (MAK) (1)
Aleksa BUCAN (SRB)/
Stefan PETROVIC (SWE) (2)
3-6 3-6 !!!
DEVOJČICE
Kvalifikacije
* Katarina Kostic (1), Lia Ristic, Bojana Marković (2,WC), Elena Milovanović (WC), Anja Jakovljević (WC), Katarina Lazarević (4,WC), Ivona Stojanović (WC), Dina Dudic, Tatjana Vasilijevic, Teodora Golubovic, Sara Kuzmanovic, Milica Petrovic, Katarina Maricic, Teodora Djokic
Glavni zreb
* Katarina Kostic (Q), Bojana Marković (Q), Anja Jakovljević (Q), Katarina Lazarević (Q), Dina Dudic (Q), Teodora Golubovic (Q), Sara Kuzmanovic (Q), Milica Petrovic (Q), Kristina Miletic (1), Sara Cvorovic, Jovana Samoceta (WC), Marija Leko, Katarina Ljujic (16), Boba Kotlica, Sandra Velickovic, Katarina Drazic (8), Mihaela Djakovic, Draginja Vukovic (13), Mila Sarić (WC), Andjela Todorovic, Vera Markovic, Jana Bojovic (5), Ksenija Tmusic, Andrijana Stoilkovic, Ksenia Krstic, Tijana Spasojević (12,WC), Jovana Gvozdenovic, Katarina Dukic (WC), Mila Mejic (3), Tara Damnjanovic, Olga Danilovic, Tamara Malesevic, Sara Gvozdenovic (10), Ana Kunic, Tamara Dlacic, Milica Kostic (WC), Milica Dabić (WC), Natalija Popovic (2)
1/4 finale Kristina MILETIC (SRB, 1) Hristina DJOKIC (BIH, 9) 7-6(5) 6-0
Jana BOJOVIC (SRV, 5) Selma Stefania CADAR (ROU, 4) 6-3 4-6 6-4
Natalija POPOVIC (SRB, 2) Satsuki TAKAMURA (SJPN, 6) 6-2 6-0
1/2 finale Kristina MILETIC (SRB, 1) Jana BOJOVIC (SRV, 5) 6-1 6-2
Natalija POPOVIC (SRB, 2) Vasiliki KARVOUNI (GRE,7) 7-6(7) 6-4
FINALE Kristina MILETIC (SRB, 1) Natalija POPOVIC (SRB, 2) 6-4 6-4 !!!
Dubl
1/2 finale Mila MEJIC (SRB)/
Natalija POPOVIC (SRB) (1)
Olga DANILOVIC (SRB)/
Ksenija TMUSIC (SRB)
6-2 6-2
Jana BOJOVIC (SRB)/
Hristina DJOKIC (BIH) (2)
Jovana GVOZDENOVIC (SRB)/
Sara GVOZDENOVIC (SRB) (4)
6-3 3-6 10-8
FINALE Mila MEJIC (SRB)/
Natalija POPOVIC (SRB) (1)
Jana BOJOVIC (SRB)/
Hristina DJOKIC (BIH) (2)
6-4 6-2 !!!
Prijedor, Bosnia and Herzegovina, G3, U12
Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
*Aleksandra Stankovic, Vedrana Todorović
Dubl
1/2 finale Aleksandra STANKOVIC (SRB)/
Vesna SAVIC (SUI)
Zaneta MALINOVIC (BIH)/
Snezana STEVIC (BIH)
6-2 4-6 10-8
FINALE Aleksandra STANKOVIC (SRB)/
Vesna SAVIC (SUI)
Milica BOJIC (BIH)/
Laura TOMIC (BIH)
6-4 6-2 !!!