Turniri od 17.06. – 23.06.

NOVENTI OPEN, Halle, Germany, ATP 500, 2.219.150, trava
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) WESSELS, Louis (GER, WC) 6-4 6-2
2/2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) SOUSA, Joao (POR, 1) 7-6(8) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) STRUFF, Jan-Lennard (GER) 4-6 4-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, LL) KHACHANOV,  Karen (RUS, 3) 6-7(5) 4-6
Dubl-kvalif.
1/2. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
PAIRE, Benoit (FRA)
DEMOLINER, Marcelo (BRA)/
SHARAN, Divij (IND)(1)
2-6 7-6(1) 8-10

MALLORCA OPEN, Mallorca, Spain, WTA International, $250.000, trava
WTA Satnica WTA forum
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
AOYAMA, Shuko (JPN)(4)
BOLSOVA, Aliona (ESP)/
WANG, Yafan (CHN)(WC)
6-2 7-6(6)
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
AOYAMA, Shuko (JPN)(4)
GUARACHI, Alexa (CHI)/
SANTAMARIA, Sabrina (USA)
6-4 6-1
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
AOYAMA, Shuko (JPN)(4)
FLIPKENS, Kirsten (BEL)/
LARSSON, Johanna (SWE)(2)
3-6 6-2 13-15

FERGANA CHALLENGER, Fergana, Uzbekistan, $54.160, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) slobodan
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) RUUSUVUORI, Emil (FIN) 6-4 4-6 0-6
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/(2)
YANG, Tsung-Hua (TPE)
FOMIN, Sergey (UZB)/(WC)
YEVSEYEV, Denis (KAZ)
6-3 7-6(4)
1/4 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/(2)
YANG, Tsung-Hua (TPE)
KADHE, Arjun (IND)/
PRASHANTH, N.Vijay S. (IND)
7-5 6-3
1/2 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/(2)
YANG, Tsung-Hua (TPE)
ARTUNEDO M., Andres (ESP)/
RUUSUVUORI, Emil (FIN)
7-5 7-6(4)
FINALE ČAČIĆ, Nikola (SRB)/(2)
YANG, Tsung-Hua (TPE)
KING, Evan (USA)/
REESE, Hunter (USA)(1)
3-6 7-5 4-10
INTERNAZIONALI DI TENNIS, Parma, Italy, 46.600, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 15) slobodan
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 15) BERRETTINI, Jacopo (ITA) 4-6 5-7

Balatonalmadi Open, Balatonalmadi, Hungary, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 16) LINK, Joel Vincent (GER) 6-4 6-7(6) 10-6
2/2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 16) HALIAK, Mikalai (BLR, 5) 2-6 6-3 10-8
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) POLJAK, David (CZE, 7) 6-3 7-5
TEPAVAC, Marko (SRB) BALTENSPERGER, Raphael (SUI) 5-7 6-4 6-3
JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) LIPOVSEK PUCHES, Tomas (SLO, 4) 6-2 6-4
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) SVRCINA, Dalibor (SVK, JR) 3-6 7-5 1-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) KESTELBOIM, Mariano (ARG) 2-6 1-6
TEPAVAC, Marko (SRB) NEJEDLY, Pavel (CZE, 2) 6-2 7-6(5)
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB) O’CONNELL, Christopher (AUS, 5) 2-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)(WC)
KESTELBOIM, Mariano (ARG)/(4)
LIPOVSEK PUCHES, Tomas (SLO)
6-3 3-6 9-11
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
SVRCINA, Dalibor (CZE)
HAMPEL, Lenny (AUT)/
OBERLEITNER, Neil (AUT)
4-6 2-6

Ilkley Trophy, Ilkley, Great Britain, $100.000, trava
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) DI GIUSEPPE, Martina (ITA, Q) 7-6(7) 2-6 4-6
JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) CEPELOVA, Jana (SVK, Q) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
JOROVIĆ, Ivana (SRB)
BRENGLE, Madison (USA)/
NEEL, Ingrid (USA)
4-6 6-4 4-10
Macha Lake Open, Stare Splavy, Czech Republic, $60.000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) KILNAROVA, Monika (CZE, WC) 4-6 6-3 7-5
STOJANOVIĆ, Nina (SRB) GOVORTSOVA, Olga (BLR) 6-7(3) 3-6
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) PAAR, Laura-Ioana (ROU) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DZALAMIDZE, Natela (RUS)(1)
GRYMALSKA, Anastasia (ITA)/
SEGUEL, Daniela (CHI)
6-2 7-5
RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
OKAMURA, Kyoka (JPN)
HRABALOVA, Kristyna (CZE)/
TOMANOVA, Nikola (CZE)(WC)
6-4 1-6 10-4
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
OKAMURA, Kyoka (JPN)
LECHEMIA, Elixane (FRA)/
MARCHETTI, Giorgia (ITA)(2)
7-6(6) 7-6(3)
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DZALAMIDZE, Natela (RUS)(1)
ANSHBA, Amina (RUS)/
DETIUC, Anastasia (CZE)
6-3 3-6 10-4
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
OKAMURA, Kyoka (JPN)
LANSERE, Sofya (RUS)/
RAKHIMOVA, Kaamilla (RUS)
6-3 2-6 11-9
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DZALAMIDZE, Natela (RUS)(1)
CHEN, Pei-Hsuan (TPE)/
WU, Fang-Hsien (TPE)(3)
6-3 6-3
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DZALAMIDZE, Natela (RUS)(1)
RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
OKAMURA, Kyoka (JPN)
6-3 6-3
ITF Women’s Open Klosters, Klosters, Switzerland, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, IR) MORDERGER, Yana (GER, Q) 6-2 7-6(4)
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, IR) GRABHER, Julia (AUT, 3) 6-4 6-7(6) 4-6
Magic Tours, Tabarka, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije 17.6.
1/2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 2) slobodna
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, 9) PORTELA, Caitlyn (AUS) 6-1 6-4
2/2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 2) AUGUSTINOVA, Natalie (CZE, 13) 6-3 6-3
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, 9) PODURAEVA, Mariya (UKR, 6) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) PINTO, Giorgia (ITA, Q) 4-6 7-6(4) 6-1
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, Q) ESTABLE, Julieta Lara (ARG, 7) 1-6 3-6
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, Q) GANGA, Eugenia (ARG, 8) 1-6 3-6
2. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) ALEXANDRE DA ROSA, Karolayne (BRA, 4) 5-7 6-2 6-1
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) ESTABLE, Julieta Lara (ARG, 7) 6-7(6) 4-6
Dubl
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
KUDELOVA, Martina (CZE)
TOULY, Carla (FRA)/
TURATI, Anna (ITA)
2-6 1-6
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
BRUNSKOG, Louise (SWE)
BOUZO ZANOTTI, Noelia (ESP)/
BRANCACCIO, Nuria (ITA)(4)
4-6 2-6
JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
RASTEGAEVA, Alisa (RUS)
ESTABLE, Julieta Lara (ARG)/(2)
PEREZ-GARCIA, Maria P. (COL)
2-6 0-6

BL Open 2019, Banja Luka, Bosna i Hercegovina, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Uroš DELIĆ (A)
3/3. kolo: Marko SUDAR (WC), Uroš TODOROVIĆ (4)
Glavni žreb
1. kolo: Filip MANDOVIĆ, Petar BELOŠEVIĆ (WC), Uroš TODOROVIĆ (LL)
2. kolo: Nikola KIJAC (6)
1/4 finale MACURA, Milan (SRB) PETROVIĆ, Dražen (BIH) 6-0 6-1
MILANOVIĆ, Dušan (SRB) PULJIĆ, Luka (BIH, 7) 0-5, ret.
DOBRNJAC, Vanja (SRB, 8) DEVALD, Borna (CRO, 4) 6-3 1-1, ret.
ĐURIĆ, Branko (SRB) RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB) 2-6 2-6
1/2 finale MACURA, Milan (SRB) PULJIĆ, Luka (BIH, 7) 1-6 1-6
DOBRNJAC, Vanja (SRB, 8) RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB) 6-3 6-3
FINALE DOBRNJAC, Vanja (SRB, 8) PULJIĆ, Luka (BIH, 7) 2-6 3-6
Dubl
1/4 finale ĐURIĆ, Branko (SRB)/
ELI, Nicolas (ARG)
MILAKOVIĆ, Miloš (BIH)/
POPOVIĆ, Fedor (BIH)
7-6(4) 5-7 10-8
MACURA, Milan (SRB)/
POLJIČAK, Mili (CRO)(3)
ERCEG, Lovre (CRO)/
JOVANOVIĆ, Petar (MNE)
3-6 6-2 10-12
MILANOVIĆ, Dušan (SRB)/
PULJIĆ, Luka (BIH)(3)
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB)/
KARAHODZA, Din (GER)
W/O
1/2 finale ĐURIĆ, Branko (SRB)/
ELI, Nicolas (ARG)
ERCEG, Lovre (CRO)/
JOVANOVIĆ, Petar (MNE)
6-2 4-6 7-10
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB)/
KARAHODZA, Din (GER)
BOSANCIC, Matthew (AUS)/
KUBIK, Kristian (CZE)(2)
2-6 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Jovana ČAVIĆ
2/3. kolo: Mia MARJANOVIĆ (1,WC)
3/3. kolo: Anastasija RADOJEVIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Mina OBRADOVIĆ (6)
2. kolo: Doroteja PETROVIĆ (Q), Vanja VIDANOVIĆ (Q), Laura DUKIĆ (WC), Anđela VIDOVIĆ (Q)
1/4 finale LOPIČIĆ,  Anđela (SRB, 3) RATKOVIĆ, Divna (MNE) 6-3 6-3
1/2 finale LOPIČIĆ,  Anđela (SRB, 3) JURIČ, Noka (SLO, LL) 1-6 1-6
Dubl
1/4 finale LOPIČIĆ,  Anđela (SRB)/(4)
PLUMTREE, Katarina Duic (CRO)
DODIK, Maja (BIH)/
JUSUFBEGOVIĆ, Amila (BIH)
6-1 6-1
PETROVIĆ, Doroteja (SRB)/
RATKOVIĆ, Divna (MNE)
HABEKOVIĆ, Ita (CRO)/
PASTERK, Laura (AUT)
6-4 7-5
1/2 finale LOPIČIĆ,  Anđela (SRB)/(4)
PLUMTREE, Katarina Duic (CRO)
JURIĆ, Noka (SLO)/
SULIN, Brina (SLO)
7-6(5) 7-6(3)
PETROVIĆ, Doroteja (SRB)/
RATKOVIĆ, Divna (MNE)
KUBIKOVA, Patricie (CZE)/
ZALUKAR, Sara (CRO)(1)
3-6 0-6
FINALE LOPIČIĆ,  Anđela (SRB)/(4)
PLUMTREE, Katarina Duic (CRO)
KUBIKOVA, Patricie (CZE)/
ZALUKAR, Sara (CRO)(1)
4-6 1-6
ATC Elite Junior Cup, Targu-Jiu, Romania, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo: Sava RADOVIĆ
ITF Circuit U18 Madagascar Open Junior LEG 1, Antananarivo, Madagascar, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
2. kolo: Luka JOVANOVIĆ
Dubl
1/4 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
PRIVARA, Peter B. (SVK)(3)
EL TAWIL, Husein (EGY)/
RASENDRA A., Fenosoa (MAD)
6-3 6-3
1/2 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
PRIVARA, Peter B. (SVK)(3)
MOSARWA, Tshepo (BOT)/
SAHNI, Ronan (GBR)(2)
6-3 6-3
FINALE JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
PRIVARA, Peter B. (SVK)(3)
PETROVIĆ, Luka (GBR, 1)/
RANAIVO, Toky (MAD)(1)
7-5 3-6 10-8
ITF U18 Neuchâtel, Neuchâtel, Switzerland, G3, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo: Lazar MILIĆEVIĆ
Allianz Kundler German Juniors, Berlin, Germany, G1, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb 18-23.6.
1. kolo: Kristijan JUHAS
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 6) KRUMICH, Martin (CZE, 16) 6-1 6-1
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 6) WELTE, Milan (GER) 6-2 6-1
FINALE MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 6) VINCENT R., Samuel (ITA) 7-6(4) 6-2
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Anđela SKROBONJA

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Crna Reka Open 2019 U16, Kavadarci, Severna Makedonija, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Stefan Skobelev (5)
1/4 finale DANIĆ, Lazar (SRB, 1, WC) SCHIESSL, Erik (GRE) 4-6 0-6
SAVIĆ, Mihailo (SRB) SFYRAKIS, Nikolaos (GRE, 6) 6-2 6-0
1/2 finale SAVIĆ, Mihailo (SRB) STAVRAKAS, Adamantios (GRE, 11, A) 2-6 6-1 1-6
Dubl
1/2 finale DANIĆ, Lazar (SRB)/
STOILKOVSKI, Marko (MKD)
SAHMAN, Haris (BIH)/
TANGAL, Ferdi (TUR)
W/O
FINALE DANIĆ, Lazar (SRB)/
STOILKOVSKI, Marko (MKD)
STAVRAKAS, Adamantios (GRE)/
TSELEPIS, Anastasios (GRE)(2)
6-3 6-7(4) 7-10
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Anđelija Nikolić,
2. kolo: Anastasija Stoiljković, Saška Savić
3. kolo: Jovana Nikolić (14)
1/4 finale MILENKOVIĆ, Neda (SRB, 7) STOJANOVA, Jana (MKD, 1) 1-6 0-6
Dubl
1/2 finale MILENKOVIĆ, Neda (SRB)/
STOJANOVA, Jana (MKD)(1)
KOKOULA, Ariadni S. (GRE)/
ZAFIROPOULOU, Katerina (GRE)
6-2 6-0
STOILJKOVIĆ, Anastasija (SRB)/
BURENINA, Ekaterina (RUS)
MARINKOVIKJ, Nina (MKD)/
PALIOURA, Elena (GRE)
7-6(5) 5-7 10-8
FINALE MILENKOVIĆ, Neda (SRB)/
STOJANOVA, Jana (MKD)(1)
STOILJKOVIĆ, Anastasija (SRB)/
BURENINA, Ekaterina (RUS)
6-2 6-4
TORNEO U12 – TRIESTE, Trieste, Italy, U12, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Pavle Ćopić
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Gaja Đuričković, Stela Džimović
PATRAS JUNIOR 2019, Patra, Greece, U12, C2, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
Grupa G: Petra Dobrodolac (0-3)
PRIJEDOR OPEN-Memorijal Dr.Mladen Stojanovic, Prijedor, Bosna i Hercegovina, U12, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Aleksa Mirković
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Petra Konjikušić, Mia Milisavljević
2. kolo: Luna Katarina Vukov, Teodora Kostović
1/4 finale PREMOVIĆ, Jana (SRB) PETKOVIĆ, Lana (BIH) 6-2 4-6, ret.