Turniri od 17.04 -23.04.

MONTE-CARLO ROLEX MASTERS, MONTE-CARLO, MONACO, ATP 1000, €4,273,775, ŠLJAKA
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 10) STAKHOVSKY, Sergiy (UKR) 6-7(0) 6-3 3-6
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) CUEVAS, Pablo (URU, 16) 3-6 0-6
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) SIMON, Gilles (FRA) 6-3 3-6 7-5
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) CARRENO-BUSTA, Pablo (ESP, 13) 6-2 4-6 6-4
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) GOFFIN, David (BEL, 10) 2-6 6-3 5-7
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
DIMITROV, Grigor (BUL)(WC)
PAIRE, Benoit (FRA)/
ROGER-V., Edouard (FRA)
4-6 6-1 3-10
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
TROICKI, Viktor (SRB)
MULLER, Gilles (LUX)/
SIMON, Gilles (FRA)
7-5 6-3
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
TROICKI, Viktor (SRB)
KONTINEN, Henri (FIN)/
PEERS, John (AUS)(1)
3-6 4-6

FED CUP, WORLD GROUP II, PLAY-OFF, 1st round, Zrenjanin, Srbija, tvrda podloga
 22-23.04. forum
SRBIJA 0-4 AUSTRALIJA
Nina STOJANOVIĆ, Aleksandra KRUNIĆ, Ivana JOROVIĆ, Dejana RADANOVIĆ Daria GAVRILOVA, Ashleigh BARTY, Destanee AIAVA, Casey DELLACQUA
Subota 13h Aleksandra KRUNIĆ Ashleigh BARTY 4-6 3-6
Ivana JOROVIĆ Daria GAVRILOVA 2-6 2-6
Nedelja 13h Nina STOJANOVIĆ  – Daria GAVRILOVA 0-6 3-6
Ivana JOROVIĆ Ashleigh BARTY otkazano
Ivana JOROVIĆ/
Nina STOJANOVIĆ
Ashleigh BARTY/
Casey DELLACQUA
1-6 5-7

International Challenger China, Qingdao, China, €$125.000, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) TEPAVAC, Marko (SRB) 6-3 6-2
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) MUNOZ D., Daniel (ESP, PR) 6-3 7-6(1)
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) THOMPSON, Jordan (AUS, 1) 3-6 6-3 1-6
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) IVASHKA, Ilya (BLR) 6-3 6-3
1/4 finale TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) MARTIN, Andrej (SVK, 7) 6-4 6-1
1/2 finale TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) BOURGUE, Mathias (FRA, 6) 6-3 6-4
FINALE TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) OTTE, Oscar (GER, Q) 6-3 7-6(9)
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
KAVČIĆ, Blaz (SLO)
PODLIPNIK-C., Hans (CHI)/
VASILEVSKI, Andrei (BLR)(1)
5-7 4-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
BOZOLJAC, Ilija (SRB)(PR)
FABBIANO, Thomas (ITA)/
VANNI, Luca (ITA)
7-5 7-6(5)
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
BOZOLJAC, Ilija (SRB)(PR)
PODLIPNIK-C., Hans (CHI)/
VASILEVSKI, Andrei (BLR)(1)
4-6 6-7(5)
Elizabeth Moore Sarasota Open, Bradenton, United States, €$100.000, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, SE) MCDONALD, Mackenzie (USA, WC) 6-1 6-2
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, SE) LAAKSONEN, Henri (SUI, 7) 3-6 0-6

UZB F1 BUKHARA INTERNATIONAL, Bukhara, Uzbekistan, $25.000 , tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) ISAKOV, Abror (UZB, Q) 7-6(4) 6-4
JANKOVIĆ, Miki (SRB) BALAJI, N.Sriram (IND, 3) 4-6 3-6
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) VARDHAN, Vishnu (IND, 7) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB)
ISAKOV, Abror (UZB)/(WC)
KUTYBAEV, Sanetulla (UZB)
6-2 6-4
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB)
MATSUKEVITCH, Denis (RUS)/
POPKO, Dmitry (KAZ)(3)
7-5 3-6 1-10
Shymkent Open, Shymkent, Kazakhstan, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) TABATRUONG, Maxime (FRA) 6-3 6-1
BUTULIJA, Boris (SRB, WC) SERDARUSIC, Nino (CRO, 6) 1-6 2-6
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) BIELINSKYI, Oleksandr (UKR) 7-5 7-6(2)
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO, 6) 6-4 6-4
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) GAKHOV, Ivan (RUS, 5) 5-7 6-3 6-2
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) KOLAR, Zdenek (CZE, 1) 7-6(3) 6-3
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VASILYEV, Ilya (RUS)
ABDUL R., Ahmed D. (MAS)/
MERZUKI, Mohd A.(MAS)(WC)
6-1 6-1
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VASILYEV, Ilya (RUS)
VILELLA MARTINEZ, Mario (ESP)/
ZHURBIN, Aleksander (RUS)
W/O
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) ATLEVI, Henrik (SWE) 4-6 6-2 7-5
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) BOJANOVIĆ, Darko (BIH) 6-2 4-6 1-6
2/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) WALCH, Antoine (FRA, 16) 3-6 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljala
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 16) PARADA, Bastian (CHI) 6-2 6-3
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 16) CODESCU, Razvan M. (ROU) 6-3 4-6 6-1
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 16) ILKEL, Cem (TUR, 1) 4-6 4-6
Dubl
 1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
PENA L., Manuel (ARG)
KOSSLER, Bernd (AUT)/
PRECHTEL, Sebastian (GER)
5-7 7-6(3) 12-10
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
PENA L., Manuel (ARG)
AGABIGUN, Sarp (TUR)/
CELIKBILEK, Altug (TUR)(3)
2-6 4-6

Santa margherita di Pula, Santa Margherita Di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 8) HOSTE FERRER, Claudia (ESP) 6-3 2-6 3-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
CAKAREVIC, Sara (FRA)
BURILLO E., Irene (ESP)/
CAVALLE-R., Yvonne (ESP)
1-6 0-6
Al-Solaimaneyah F14 Women’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) slobodna
2/2. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) BADEGYEVA, Azaliya (RUS) 4-6 6-2 1-6
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) MORALES, Melissa (GUA, Q) 6-1 6-1
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) WEEDON, Kirsten-Andrea (GUA) 6-4 3-6 4-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)(2)
GEVEL, Anastasiia (UKR)/
STARODUBTSEWA, Yulia (UKR)
6-3 6-1
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)(2)
ALTUKHOVA, Polina (RUS)/
SUKHOTINA, Anastasia (RUS)(WC)
7-6(3) 7-5
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)(2)
GIANGRECO C., Camila (PAR)/
HERAZO G., Maria F. (COL)(3)
7-6(5) 4-6 10-7
FINALE MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)(2)
BOLKVADZE, Mariam (GEO)/
MIHALIKOVA, Tereza (SVK)(1)
6-7(7) 3-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MIJATOVIĆ, Mia (SRB) ZENDER, Enni (SWE) 6-0 6-2
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 9) WUARIN, Pauline (SUI) 6-4 6-2
2/2. kolo MIJATOVIĆ, Mia (SRB) NAYA, Guillermina (ARG, 4) 3-6 0-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 9) POLANSKA, Patrycja (POL, 6) 6-1 6-0
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) SALAS, Emmanuelle (FRA) 6-3 6-1
MARKOVIĆ, Bojana (SRB, WC) SCALA, Camilla (ITA) 2-6 0-6
2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) ARCANGIOLI, Manon (FRA, 5) 4-6 6-0 1-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MIJATOVIĆ, Mia (SRB)(WC)
LOPEZ, Macarena Daniela (CHI)/
SOLOVYEVA, Daria (RUS)
6-2 3-6 6-10

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate singla i od ČETVRTFINALA dubla

Plovdiv Cup 2017, Plovdiv, Bulgaria, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) MYAGKOV, Dmitry (RUS) 2-6 1-1, ret.
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) NIV, Benjamin (BUL, WC) 6-2 6-1
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) MAROZSAN, Fabian (HUN) 3-6 6-3 7-5
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB) DANCU, Vlad Andrei (ROU, 3) 5-7 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) TANEVSKA, Jana (MKD) 6-3 3-6 6-1
LJUBIĆ, Mija (SRB) SPASOVA, Beatris (BUL, WC) 3-6 6-2 6-2
2/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) SAYFETDINOVA, Avelina (RUS, 3) 4-6 3-6
LJUBIĆ, Mija (SRB) PRISACARIU, Andreea (ROU) 0-6 0-6
Alex Podolsky ITF Junior Tournament, Beer Sheva, Israel, G4, tvrda podloga
Livescore Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) BARAD I., Tamara (ISR) 7-6(4) 6-0
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) SHUSHARINA, Maria (RUS) 6-3 4-6 6-3
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) GLUSHKO, Lina (ISR, 3, WC) 3-6 1-6
Dubl
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
POCIEJ, Weronika (POL)(1)
SHUSHARINA, Maria (RUS)/
ZADOROZHNA, Kateryna (UKR)
4-6 6-1 5-10
ITF/CAT Junior Fed. Tun. De Tennis, El Menzah, Tunisia, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 5) slobodna
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) SFAR, Lina (TUN, WC) 6-0 6-1
2/3. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 5) SEURIS , Marine (FRA) 6-4 7-5
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) SELEKHMETEVA , Oksana (RUS, 2) 5-7 3-6
3/3. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 5) KARLOVA , Yelizaveta (KAZ) 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) MIALON, Oceane (FRA) 6-7(2) 4-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) YADAV, Mihika (IND, 1) 1-6 0-6
Dubl
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SELEKHMETEVA , Oksana (RUS)
ZUGER, Joanne (SUI)/
ZUGER, Sina (SUI)
6-3 4-6 7-10
Circuit ITF Junior D’Abidjan, Abidjan, Obala Slonovače, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) ROMEO, Felix (BEL) 1-6 2-6
Dubl
1/4 finale ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB)/
TABET, Roey (LIB)
JAVIA, Dev (IND)/
PATEL, Kevin (IND)(1)
W/O
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) slobodna
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) GUNEWARDENA, Anya (SRI) 6-0 6-2
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) ADETUNJI, Adetayo (NGR, 6) 7-5 6-4
1/2 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) GUERBERT, Lou A. (FRA) 6-3 6-4
FINALE JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) ANTTILA, Alexandra (FIN, 2) 6-0 6-7(5) 1-6
Dubl
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
ANTTILA, Alexandra (FIN)(1)
GUERBERT, Lou A. (FRA)/
SINGH, Sanya (IND)
7-5 6-0
1/2 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
ANTTILA, Alexandra (FIN)(1)
PARWANI, Bhakti (IND)/
VISWANATH, Maanya (IND)(4)
6-3 6-4
FINALE JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
ANTTILA, Alexandra (FIN)(1)
GUNEWARDENA, Anya (SRI)/
JURIC, Ivonne (GER)
6-1 7-6(5)

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

HUNGARIAN OPEN, Budapest, Hungary, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
2. kolo: Adam Kovač, Andrija Jevtić (Q)
1/4 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB, Q) DELI, Mihaly (HUN, LL)  0-6 6-4 2-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Anđela Vidović
National Sport Park Open U14, Tirana, Albania, U14, C3, beton
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Zekić (2)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Hristina Ljuba (Q), Milica Radunović (Q)
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 2) SENLI, Melisa (TUR, 8) 6-4 6-2
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 2) REPASI, Roxana (AUT, 5)  6-2 6-3
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 2) AKSU, Semra (TUR, 1) 6-1 3-6 7-5
, Solin, Croatia, U14, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Laura Dukić