Turniri od 17.03 – 23.03.

Ove nedelje nema naših tenisera na ATP Challenger turu

Poreč, Croatia, $ 10,000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB) BERGER, Simon (ITA) 5-7 7-5 6-2
ILIĆ, Luka (SRB, 9) slobodan
ALEKSIĆ, Aleksa (SRB) STEFIČAR, Edi (CRO) 4-6 2-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) DERNIC, Jan (SLO) 6-2 6-3
2/4. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 9) ZITNIK,Tilen (SLO) 6-4 6-3
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) AHNE, Markus (AUT) 1-6 0-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) LELJAK, Matej (SLO) 4-6 0-6
3/4. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 9) SPINNATO, Daniele (ITA) 6-2 6-2
4/4. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 9) PARTL, Adrian (SVK, 3) 1-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) GRANOLLERS-PUJOL, Gerard (ESP, 2) 6-1 2-6 2-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
ILIĆ, Luka (SRB)
OLIVEIRA, Goncalo (POR)/
TOREBKO, Peter (GER)
2-6 4-6
Heraklion, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB) SAVARINO, Agustin (ARG) 6-1 2-6 5-7
ANTONIĆ, Dejan (SRB) STERGIOU, Ioannis (GRE) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) HERNYCH, Jan (CZE, 1) 3-6 1-6
BJELICA, Ivan (SRB) ŠABANOV, Matej (CRO) 6-4 6-2
KATIĆ, Dejan (SRB) ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) 3-6 6-4 4-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) KAPOGIANNIS, Charalampos (GRE, WC) 4-6 6-4 0-6
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) REUTER, Yannik (BEL 5, Q) 6-7(4) 6-4 4-6
BJELICA, Ivan (SRB) HERNYCH, Jan (CZE, 1) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
KATIĆ, Dejan (SRB)/
SUC, Dominik (CZE)
6-3 7-5
BJELICA, Ivan (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB)
BOTZER, Bar Tzuf (ISR)/
MASUR, Daniel (GER)
6-2 6-1
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO, 3)
4-6 6-1 6-10
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB)
KRUK, Vladzimir (BLR)/
ZAITSEV, Anton (RUS, 4)
2-6 5-7
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
LAZOV, Alexander (BUL)/
ROY, Matthieu (FRA)
7-5 7-6(2)
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
SAVELJIĆ, Igor (MNE)/
SAVELJIĆ, Ivan (MNE, WC)
6-3 7-6(2)
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
HERNYCH, Jan (CZE)/
STANEK, Robin (CZE)
7-6(1) 7-5
Cherkassy, Ukraine, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 8) slobodan
2/3. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 8)
BULAT, Maxim (MDA) 6-3 6-4
3/3. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 8) ISHTUGANOV, Dmytro (UKR) 6-7(4) 4-6
Dubl
1. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB)/
KHALDEEV, Mihail (RUS)
SMIRNOV, Artem (UKR)/
UZHYLOVSKY, Vladimir (UKR, 1)
3-6 4-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 16) GUELFO, Giacomo (ITA) 6-1 1-6 6-2
2/2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 16) CHAKROUNI, Ayoub (MAR, 8) 2-6 1-6

Innisbrook, FL, USA, $ 25,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) MIN, Grace (USA) 6-7(2) 2-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) ANDRADY, Arantxa (IND) 0-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, Q) BROADY, Naomi (GBR, 1) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB)/
MERDEEVA, Alija (RUS)
LE ROUX, Madrie (RSA)/
RAZAFIMAHATRATRA, Zarah (MAD)
2-6 0-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/
SCHAFFNER RIERA, Aina (ESP)
ANDRADY, Arantxa (IND)/
ECHEVERRIA ALAM, Nadia (USA)
2-6 2-6
Heraklion, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo AŠANIN, Nina (SRB)
PIROK, Alexa (HUN) 0-6 2-6
LAZIĆ, Marina (SRB, 12) slobodna
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) DUBSKA, Linda (CZE) 6-3 6-4
2/3. kolo LAZIĆ, Marina (SRB, 12) STOTYKA, Veronila (UKR, WC) 7-5 6-1
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) MIYAZAKI, Yuriko (JPN, 9) 5-7 1-6
3/3. kolo LAZIĆ, Marina (SRB, 12) HUBER, Luisa Marie (GER, 6) 6-4 1-6 0-6
Lima, Peru, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) BONARDI, Berta (ARG, Q) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SIZIKOVA, Yana (RUS, 1)
BOADO, Magdalena (URU)/
OTEGUI, Agustina Elena (ARG, WC)
6-3 6-1
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SIZIKOVA, Yana (RUS, 1)
CRESPO AZCONZABAL, Ailen (ARG)/
GOBBI MONLLAU, Ana Victoria (ARG)
6-2 6-1
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SIZIKOVA, Yana (RUS, 1)
ALVARO, Ivone (POR)/
ALVES PEREIRA VALLE, Marcela (BRA)
6-2 7-5
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SIZIKOVA, Yana (RUS, 1)
LUINI, Sofia (ARG)/
SALUT, Aranza (ARG, 4)
6-4 7-5
Ponta Delgada (Azores), Portugal, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB) SABLJAREVIĆ,Sofia (SRB) 6-4 4-6 6-1
2/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB) GASPAR, Claudia (POR) 6-7(5) 5-7
Antalya, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) KUDERMETOVA, Veronika (RUS) 6-1 6-1
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) KREJCIKOVA, Barbora (CZE, 2) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SKAMLOVA, Chantal (SVK, 2)
TEHRANI, Tina (USA)/
ZENOVKA, Aleksandra (RUS)
7-5 6-4
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SKAMLOVA, Chantal (SVK, 2)
ALLERTOVA, Denisa (CZE)/
TERZIYSKA, Julia (BUL)
6-2 6-0
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SKAMLOVA, Chantal (SVK, 2)
LYKINA, Ksenia (RUS)/
PALKINA, Ksenia (KGZ)
6-1 3-6 10-8
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SKAMLOVA, Chantal (SVK, 2)
GORGODZE, Ekaterine (GEO)/
KVATSABAIA, Sofia (GEO, 3)
6-4 1-6 8-10

Manila, Philippines, G1, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) slobodan
2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) TRAN, Brian (AUS) 6-4 4-3, predaja
3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) LIN, Liang Yu Richard (TPE, 15) 6-3 6-3
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) BOBROV, Bogdan (RUS, 8) 6-7(3) 3-6
Doha, Qatar, G5, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) GARZA, Lena Stephanie (TUN, WC) 6-4 6-2
2. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) SUDHIR, Sanjana (IND, 3) 0-6 4-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
KENT, Abigail (USA)
BOTES, Huibre-Mare (RSA)/
BOTES, Louise-Mare (RSA) (2)
0-6 1-6

Trencianske Teplice, Slovakia, G3, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) SHATALIN, Dmitry (RUS, 5) 4-6 2-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo KOTLICA, Boba (SRB, 8) slobodna
2/2. kolo KOTLICA, Boba (SRB, 8) SKLENAROVA, Eliska (CZE, WC) 7-6(4) 6-3
Glavni žreb
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, 1) SUROVA, Viktoria (SVK) 3-6 6-4 2-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) KOBERLINGOVA, Veronika (SVK, WC) 4-6 6-3 6-2
KOTLICA, Boba (SRB, Q) SZOKE, Nora (HUN, 7) 3-6 0-6
2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) NOVAC, Izabela Gabriela (ROU) 6-2 6-0
1/4 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) STARA, Lenka (SVK) 2-6 6-3 6-3
1/2 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) PETROVICKA, Kiara (SVK) 6-4 6-3
FINALE SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) SUROVA, Viktoria (SVK) 6-4 6-4
Dubl
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB)/
FURAK, Csenge (HUN, 1)
slobodne
KOTLICA, Boba (SRB)/
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)
GUGLIELMETTI, Carolina (SVK)/
KOBERLINGOVA, Veronika (SVK)
6-7(3) 4-6
1/4 finale MILETIĆ, Kristina (SRB)/
FURAK, Csenge (HUN, 1)
GUGLIELMETTI, Carolina (SVK)/
KOBERLINGOVA, Veronika (SVK)
6-3 6-4
1/2 finale MILETIĆ, Kristina (SRB)/
FURAK, Csenge (HUN, 1)
JASKIEWICZ, Karolina (POL)/
OCZACHOWSKA, Julia (POL, 4)
6-4 3-6 10-3
FINALE MILETIĆ, Kristina (SRB)/
FURAK, Csenge (HUN, 1)
PETROVICKA, Kiara (SVK)/
STARA, Lenka (SVK)
4-6 6-3 10-7