Turniri od 17.02 – 23.02.

Rio de Janeiro, Brazil, $ 1,454,36, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3) GHEM, Andre (BRA) 6-4 4-6 6-3
2/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3) DUTRA SILVA, Rogerio (BRA) 6-4 6-7(5) 6-1
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) VOLANDRI, Filippo (ITA) 6-7(7) 6-3 4-0 predao V.F.
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) ROBREDO, Tommy (ESP, 4) 2-6 1-6

Dubai, United Arab Emirates, $2,000,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 5) ZANEVSKA, Marina (UKR, Q) 6-4 6-3
IVANOVIĆ, Ana (SRB) KERBER, Angelique (GER, 6) 3-6 6-3 7-6(6)
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 5) SAFAROVA, Lucie (CZE) 7-5 6-4
IVANOVIĆ, Ana (SRB) WILLIAMS, Venus (USA, WC) 2-6 1-6
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 5) WILLIAMS, Serena (USA, 1) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
KLEYBANOVA, Alisa (RUS)
KUDRYAVTSEVA, Alla (RUS)/
RODIONOVA, Anastasia (RUS)
6-7(4) 2-6

New Delhi, India, $100,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, SE) RAMANATHAN, Ramkumar (IND, WC) 6-2 6-7(5) 6-4
2. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, SE) SAFWAT, Mohamed (EGY) 6-3 6-1
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB, SE) MARCHENKO, Illya (UKR, 8) 6-4 7-6(7)
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB, SE) NEDOVYESOV, Aleksandr (KAZ,1) 6-4 6-7(3) 3-6
Astana, Kazakhstan, $75,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) BURY, Alexander (BLR) 7-6(0) 6-2
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) CIPOLLA, Flavio (ITA, 5) 6-4 6-1
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) BASILASHVILI, Nikoloz (GEO, Q) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)
KRAVCHUK, Konstantin (RUS)/
MOLCHANOV, Denys (UKR) (1)
1-6 3-6

Zagreb, Croatia, $ 15,000+H, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JABLANOVIĆ, Luka (SRB) VIDAK, Antun (CRO, 12) 0-6 0-6
ILIĆ, Luka (SRB, 4)
slobodan
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) MARINČIĆ, Ante (CRO, 16) 0-6 1-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) SANČIĆ, Antonio (CRO, 9) 4-6 2-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) BABIĆ, Zvonimir (CRO) 7-5 6-1
2/3. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 4) ŠKVORC, Karlo (CRO) 6-1 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB) JALOVIEC, Marek (CZE, 10) 2-6 4-6
3/3. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 4) KEKERCHENI, Filipp (UKR, 15) 6-3 1-6 6-3
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) BECK, Karol (SVK, 8) 5-7 2-0 predao B.K.
ILIĆ, Luka (SRB, Q) ANDROIĆ, Toni (CRO, 2) 2-6 2-6
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) TOREBKO, Peter (GER) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)
MICHALICKA, Marek (CZE)/
SUC, Dominik (CZE) (2)
2-6 2-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
GROZDANOV, Tihomir (BUL)
RASPUDIĆ, Franjo (CRO)/
VEGER, Filip (CRO)
1-6 1-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) OSAMA, Mazen (EGY, 7, Q) 6-3 6-1
2. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) GARZELLI, Francesco (ITA, Q) 6-4 6-4
1/4 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB) BRIZZI, Alberto (ITA, 2) 4-2, B.A. predao
1/2 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB) NOVAK, Dennis (AUT, 4) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
JAKUPOVIC, Alexandros (GRE) (1)
FELER, Melik (FRA)/
KNYAZYAN, Artawasd (ARM) (WC)
6-1 6-4
1/4 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
JAKUPOVIC, Alexandros (GRE) (1)
IDMBAREK, Yassine (MAR)/
JDI, Mehdi (MAR)
6-2 7-5
1/2 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
JAKUPOVIC, Alexandros (GRE) (1)
GINER, Marc (ESP)/
RODRIGUEZ, Cristian (COL, 3)
6-1 6-7(8) 10-6
FINALE ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
JAKUPOVIC, Alexandros (GRE) (1)
BONADIO, Riccardo (ITA)/
MASTRELIA, Antonio (ITA)
6-3 6-3 !!!
Rovereto, Italy, $ 10,000, tepih
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 7)
SPERONELLO, Marco (ITA) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) JEBAVY, Roman (CZE, 4) 3-6 3-6
BEJTULAHI, Denis (SRB) CARUSO, Salvatore (ITA, 3) 7-6(2) 7-5
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) MORAIGN, Mats (GER, Q) 6-1 6-7(5) 6-3
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB) KONIUSZ, Blazej (POL) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)
ORADINI, Giacomo (ITA)/
ORADINI, Giovanni (ITA) (WC)
6-1 6-4
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)
MARTIN, Fabrice (FRA)/
NYS, Hugo (FRA)              (1)
3-6 1-6
Antalya – Belconti, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) slobodan
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) MARUSCAK, Matej (SVK, 15) 4-6 6-7(2)
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) KEKEZ, Duje (CRO) 6-2 6-1
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) COPPEJANS, Kimmer (BEL, 1) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo DALJEV, Pavle (SRB)/
LABAT, Stevan (SUI)
ARNEODO, Romain (MON)/
COUACAUD, Enzo (FRA)   (4)
0-6 0-6
Nonthaburi, Thailand, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
TAO, Jun Tan (CHN)
KADCHAPANAN, Nuttanon (THA)/
ISAROW, Pruchya (THA) (WC)
4-6 7-6(4) 7-10

Kreuzlingen, Switzerland, $ 25,000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) PARRIZAS-DIAZ, Nuria (ESP) 6-1 6-1
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) KNOLL, Xenia (SUI, Q) 6-2 3-6 7-6(6)
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) BACSINSZKY, Timea (SUI, 5) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SADIKOVIC, Amra (SUI)
slobodne
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SADIKOVIĆ, Amra (SUI)
BACSINSZKY, Timea (SUI)/
BARROIS, Kristin (GER)    (2)
4-6 6-4 10-7
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SADIKOVIĆ, Amra (SUI)
GRYMALSKA, Anastasia (ITA)/
PERRIN, Conny (SUI)       (3)
6-3 6-2
FINALE KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SADIKOVIĆ, Amra (SUI)
BIRNEROVA, Eva (CZE)/
KRAJICEK, Michaella (NED, 1)
1-6 6-4 6-10
Surprise, AZ, USA, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) MUHAMMAD, Asia (USA) 6-4 6-4
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) ZAJA, Anna (GER, Q) 6-4 6-2
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) HIBI, Mayo (JPN, 8) 6-3 6-0
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) ARVIDSSON, Sofia (SWE, 2) 7-5 6-4
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) PASZEK, Tamira (AUT) 4-6 7-6(13) 6-4 !!!
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
PUCHKOVA, Olga (RUS, WC)
CHIRICO, Louisa (USA)/
PASZEK, Tamira (AUT)    (3)
3-6 7-5 11-13
Altenkirchen, Germany, $ 15,000, tepih
Live Stream Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 4) slobodna
DUKIĆ, Dajana (SRB, 8) slobodna
2/3. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 4) VLAD, Diana (ROU, WC) 6-2 6-1
DUKIĆ, Dajana (SRB, 8) SCHEPERS, Celine (BEL, WC) 6-2 6-3
3/3. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 4) MIHAI, Andreea (ROU) 6-1 4-6 6-4
DUKIĆ, Dajana (SRB, 8) HOFER, Verena (ITA, 11) 0-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, Q) LUTZRIER, Lena (GER, Q) 6-7(5) 3-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo AŠANIN, Nina (SRB) slobodna
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) slobodna
2/3. kolo AŠANIN, Nina (SRB) PEKTOROVA, Hana (CZE) 2-6 1-6
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) HEIL, Anna Maria (AUT, 7) 1-6 7-6(8) 6-4
3/3. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) PRATI, Federica (ITA) 3-6 7-5 6-2
Glavni žreb
1. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) VESELINOVIĆ, Ana (MNE, 4) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/
AŠANIN, Nina (SRB)    (WC)
BARANSKA, Agata (POL)/
MAGGEN, India (BEL)
2-6 3-6
Palmanova (Mallorca), Spain, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 5) PARRES AZCOITIA, Olga (ESP) 6-4 1-6 6-3
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 5) VAN DER ZWAAN, Roos (NED, Q) 6-1 6-7(2) 6-2
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 5) SAEZ LARRA, Olga (ESP, 2) 7-6(4) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/ (2)
ESMURZAEVA, Anna Katalina (NED)
SCHAFFNER RIERA, Aina (ESP)/
KUZNECSOVA, Ksenia (RUS) (WC)
6-2 3-6 11-9
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/ (2)
ESMURZAEVA, Anna Katalina (NED)
LUTTIKHUIS, Nikki (NED)/
TEHRANI, Tina (USA)
7-5 6-2
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/ (2)
ESMURZAEVA, Anna Katalina (NED)
HUSARIC, Anita (BIH)/
LUZ, Barbara (POR, 4)
6-2 6-3
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB)/ (2)
ESMURZAEVA, Anna Katalina (NED)
LIZARAZO, Yuliana (COL)/
NANCARROW, Alexandra (AUS)
3-6 4-6
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)
CUCCA, Marcella (ITA) 6-2 6-1
POPIVODA, Mila (SRB) DANIEL, Jeanez (USA) 6-3 1-6 7-6(5)
2/2. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) PILLOT, Carolina (ITA, 1) 6-4 6-3
POPIVODA, Mila (SRB) KAMIYOHISHARA, Ai (JPN) 7-5 6-4
Glavni žreb
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, Q) CRUCIANI, Deborah (ITA) 6-1 6-2
POPIVODA, Mila (SRB, Q) DONG, Xiaorong (CHN) 5-7 1-6
2. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, Q) ZHU, Lin (CHN, 5) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo POPIVODA, Mila (SRB)/
DMITRIEVA, Sofia (RUS)
LI, Yihong (CHN)/
YANG, Zhaoxuan (CHN)
0-6 4-6

Cadolzburg, Germany, G4, tepih
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo GRBIĆ, Filip (SRB, 7) slobodan
2. kolo GRBIĆ, Filip (SRB, 7) TAYLOR, Lucas (GBR) 6-3 6-0
3. kolo GRBIĆ, Filip (SRB, 7) WEGNER, Till (GER, Q) 6-1 6-4
1/4 finale GRBIĆ, Filip (SRB, 7) FALLERT, Fabian (GER, 4) 5-7 6-7(5)
Dubl
1. kolo GRBIĆ, Filip (SRB)/
VALKUSZ, Mate (HUN, 3)
slobodni
2. kolo GRBIĆ, Filip (SRB)/
VALKUSZ, Mate (HUN, 3)
SCHNAITTER, Jakob (GER)/
SCHULZ, Patrick (GER)
7-6(4) 6-0
1/4 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/
VALKUSZ, Mate (HUN, 3)
OETTLE, Maximilian (GER)/
WESSELS, Louis (GER)
5-7 4-6
DEVOJČIĆE
Kvalifikacije
1/3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) FEGER, Jolina Barbara (GER) 6-0 6-1
2/3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) KILNAROVA, Monika (CZE) 6-7(4) 3-6
Jalisco, Mexico, G4, tepih
Satnica
DEVOJČIĆE
Glavni žreb
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) WICKER, Sofia (MEX, 7) 6-4 0-6 1-6
Dubl
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB)/
M.BECKMANN, Daniela (MEX)
E.MANCERA, Maria Regina (MEX)/
RUBIO, Yadira (MEX)     (WC)
6-0 6-2
1/4 finale KOZAROV, Katarina (SRB)/
M.BECKMANN, Daniela (MEX)
RILEY, Sydney Arnea (USA)/
CHANG, Hada (USA)      (3)
4-6 6-3 10-8
1/2 finale KOZAROV, Katarina (SRB)/
M.BECKMANN, Daniela (MEX)
HINOJOSA GOMEZ, Jessica (MEX)/ PEREZ LOPEZ, Ana Luisa (MEX) (1) 6-3 3-6 12-14

Bucharest, Romania, G2, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 8) BERDILA, Petru Octavian (ROU) 2-6 3-6
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 3) GEORGESCU, Matei Adrian (ROU) 6-2 6-2
PETROV, Kosta (SRB) GIMA, Alexander (ROU) 6-4 7-5
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 3) MARINESCU, Mihai Razvan (ROU) 6-3 6-0
PETROV, Kosta (SRB) JIANU, Filip Cristian (ROU, 2) 1-6 6-7(5)
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 3) PALOSI, Stefan (ROU, 6) 3-6 6-4 3-6
Dubl
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB)/
ANDREEV, Adrian (BUL)    (1)
MACOVEI, Radu Florin (ROU/
TAROIU, Mihai Robert (ROU)
6-1 7-5
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
PALOSI, Stefan (ROU)      (3)
IONEL, Nicholas David (ROU)/
PAPOE, Radu Mihai (ROU)
6-3 6-1
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB)/
ANDREEV, Adrian (BUL)    (1)
GEOGESCU, Matei Adrian (ROU)/
GIMA, Sebastian (ROU)
6-2 6-0
  MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
PALOSI, Stefan (ROU)      (3)
CRETU, Cezar (ROU)/
MARINESCU, Mihai Razvan (ROU)
6-4 6-7(8) 12-10
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB)/
ANDREEV, Adrian (BUL)    (1)
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
PALOSI, Stefan (ROU)     (3)
4-6 3-6
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
PALOSI, Stefan (ROU)     (3)
DICA, Nini Gabriel (ROU)/ (2)
JIANU, Filip Cristian (ROU)
6-3 6-1 !!!
DEVOJČIĆE
Kvalifikacije
1/2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) BRUCHER, Karine (BEL, WC) 6-1 6-0
2/2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) ILINCA, Iulia Bianca (ROU, WC) 6-0 6-1
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, Q) DAN PATRASCU, Andrea Maria (ROU, WC)
6-0 6-0
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, Q) MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU, 2) 1-6 4-6
Oetwil am See, Switzerland, G2, U14
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 2) slobodna
DIMITRIJEVIĆ, Jelena (SRB) LIETZAU, Maja (GER) 5-7 0-6
2/3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 2) KLINCOV, Bojana (SUI) 4-6 6-1 6-1
3/3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 2) SENKAROVA, Adriana (SVK) 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, LL) DALAKISHVILI, Mariam (GEO, 8)
6-4 6-2
MEJIĆ, Mila (SRB, 5) ERMANN, Celina (GER, LL) 6-0 6-1
2. kolo MEJIĆ, Mila (SRB, 5) SENKAROVA, Adriana (SVK) 6-4 3-6 2-6
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, LL) GANZ, Fiona (SUI, WC) 6-3 5-7 6-2
1/4 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, LL) BAKALDINA, Alexandra (SUI) 2-6 6-3 6-4
1/2 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, LL) ŠUNJIĆ, Neli (CRO, 1) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo MEJIĆ, Mila (SRB)/
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)
KELLER, Nadine (SUI)/
ZUND, Sylvie (LIE)
7-5 6-0
1/4 finale MEJIĆ, Mila (SRB)/
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)
GANZ, Fiona (SUI)/
MILENKOVIĆ, Kristina (SUI)
7-6(4) 6-2
1/2 finale MEJIĆ, Mila (SRB)/
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)
CANTOS SIEMERS, Irina (GER)/
SUNJIC, Neli (CRO, 1)
4-6 2-6
Stockholm, Sweden, G3, U14
Livescore Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo GAŽO, Stefan (SRB, 5) GROENER, Jakob (DEN, Q)
6-3 1-6 6-2
2. kolo GAŽO, Stefan (SRB, 5) EHRENSCHNEIDER, Nino (GER, Q) predao E.N.
1/4. finale GAŽO, Stefan (SRB, 5) GRUNDTVIG, Sebastian (DEN, 1) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo GAŽO, Stefan (SRB)/
ZIMA, Leopold (GER)
HORNITSCHEK, Nico (GER)/
HUETTEN, Jakob (GER)    (4)
6-3 6-4
1/4 finale GAŽO, Stefan (SRB)/
ZIMA, Leopold (GER)
DHOKIA, Rahul (GBR)/
DRAPER, Jack (GBR)
0-6 6-4 10-4
1/2 finale GAŽO, Stefan (SRB)/
ZIMA, Leopold (GER)
PARTS, Robin Erik (EST)/
SEEMAN, Johannes (EST)
5-7 2-6
DEVOJČIĆE
Kvalifikacije
1/2. kolo STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 1) HARRYSSON, Linn (SWE, WC)
6-2 6-3
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 2) BERLIN, Sydney (SWE) 6-4 6-3
2/2. kolo STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 1) JOHANSEN, Cecilia (FIN, 15) 6-3 6-2
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 2) HELMI, Olga (DEN, 10) 4-6 6-4 7-6(3)
Glavni žreb
1. kolo STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, Q) SOLOVYEVA, Daria (RUS, 1) 6-7(5) 5-7
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) MUNTEAN, Sophie (FRA, 3) 1-6 6-4 6-4
2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) SPIRINA, Ekaterina (RUS) 1-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB)
SCHMIDT AXELSSON Hanna, (SWE)/
ZADOROZHNA, Kateryna (UKR)
6-4 4-6 10-4
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB)
IVANOVA, Aryna (BLR)/
SPIRINA, Ekaterina (RUS)
6-1 6-4
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB)
JOUKANEN, Paula (FIN)/
ORPANA, Oona (FIN)   (2)
6-7(5) 4-6
Zoetermeer, Netherlands, G3, U14
Satnica
DEVOJČIĆE
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 4) SIZOVA, Anastasia (RUS) 6-1 6-2
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 4) NIEUWBOER, Perla (NED) 5-0, NP predala
3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 4) ACHONG. Daevenia (NED) 6-2 6-2
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 4) MUJAN, Gabriella (NED, WC) 6-2 6-4
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 4) SWIATEK, Iga (POL, 5) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
COCCIARETTO, Elisabetta (ITA, 1)
slobodne
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
COCCIARETTO, Elisabetta (ITA, 1)
ERMAN, Zeynep (TUR)/
QUAGLIARD, Barbara (TUR)
6-2 6-2
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
COCCIARETTO, Elisabetta (ITA, 1)
ACHONG. Daevenia (NED)/
VISSCHER, Stephanie Judith (NED)
6-2 6-4
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
COCCIARETTO, Elisabetta (ITA, 1)
PACHKALEVA, Taisya (RUS)/ (4)
TIKHONOVA, Anastasia (RUS)
7-6(5) 6-4
FINALE SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
COCCIARETTO, Elisabetta (ITA, 1)
ADESHINA, Esther (GBR)/
ARMSTRONG, Lauren (GBR)
6-4 5-7 10-3