Turniri od 16 – 22.01.


*Ove nedelje nema čelindžera

ITF Plantation, FL, USA, $25,000, šljaka
Kvalifikacije
1. kolo JAKSIC, Jovana (SRB) 14 KUSTOVA, Darya (BLR) 6-3 4-6 6-2 
2. kolo JAKSIC, Jovana (SRB) 14 MATHER, Joanna (USA) 4-6 6-3 6-4 
3. kolo
JAKSIC, Jovana (SRB) 14 EMBREE, Lauren (USA) 5-7 6-2 6-4 
Singl
1. kolo JAKSIC, Jovana (SRB) Q COHEN, Julia (USA) 3 4-6 6-1 6-3 
2. kolo JAKSIC, Jovana (SRB) Q IANCHUK, Elizaveta (UKR) 5-7 1-6 
ITF Sutton, Great Britain, $10.000, tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo ADAMOVIC, Katarina (SRB) 5 DUNFORD, Kyria (GBR) 4-6 6-3 6-4
2. kolo ADAMOVIC, Katarina (SRB) 5 KOPRIVOVA, Klara (CZE) 3-6 4-6 
ITF Antalya-Kaya-Belek, Turkey, $10.000, šljaka
Kvalifikacije
1. kolo STAMENKOVIC, Dunja (SRB) 9 ASGARIAN, Elise (FRA) 6-0 6-0
2. kolo STAMENKOVIC, Dunja (SRB) 9 ZAVARISE, Martina (ITA) 6-3 6-2 
Singl
1. kolo SUNKIC, Dunja (SRB) YASHINA, Ekaterina (RUS) 4 5-7 1-6
STAMENKOVIC, Dunja (SRB) Q PONS, Morgane (FRA) 1-6 4-6
ITF Antalya-Kaya-Belek, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo DJOKOVIC, Marko (SRB) 16 TUBIC, Igor (SWE) 7-6(3) 6-4 
VIDOJEVIC, Sasa (SRB) FIRAT, Baris (TUR) WC 6-2 6-4
OPANCINA, Andeja (SRB) PREOBRAZHENSKIY, Valeriy (RUS) 6-4 7-6(4)
MARJANOVIC, Predrag (SRB) BARANOV, Pavel (RUS) 4-6 6-3 3-6 
MILENKOVIC, Stefan (SRB) LOBKOV, Alexander (RUS) 2 6-7(5) 4-6
2. kolo DJOKOVIC, Marko (SRB) 16 HAYLAZ, Muhammet (TUR) 6-1 6-0
VIDOJEVIC, Sasa (SRB) KUZMANOV, Dimitar (BUL) 14 1-6 2-6
OPANCINA, Andeja (SRB) YEVSEYEV, Denis (KAZ) 6 1-6 0-6 
3. kolo DJOKOVIC, Marko (SRB) 16 VOINEA, Cristian Florentin (ROU) 6-4 3-0 predaja 
Singl
1. kolo CACIC, Nikola (SRB) 8 DANIEL, Taro (JPN) 6-3 6-3
DJOKOVIC, Marko (SRB) Q RATH, Marc (AUT) 6-2 6-4
2. kolo CACIC, Nikola (SRB) 8 ERGUDEN, Baris (TUR) 0-6 6-2 6-4
DJOKOVIC, Marko (SRB) Q ANDROIC, Toni (CRO) 2 3-6 4-6 
1/4 finale  CACIC, Nikola (SRB) 8 ANDROIC, Toni (CRO) 2 4-6 4-6
ITF Sunrise, FL, USA, $10.000, šljaka
Kvalifikacije
1. kolo OBRADOVIC, Vladimir (SRB) 7 LI, Yuanfeng (CHN) 6-2 7-6(1)
2. kolo OBRADOVIC, Vladimir (SRB) 7 RIGGS, Danny (USA) WO 
3. kolo OBRADOVIC, Vladimir (SRB) 7 KERZNERMAN, Daniel (USA) WC 6-2 6-1 
4. kolo OBRADOVIC, Vladimir (SRB) 7 CORRIE, Edward (GBR) 12 5-7 5-4 pred.Obrad. 
ITF Moscow, Russia, $10.000, tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo RAJIC, Marko (SRB) 6 Slobodan
2. kolo RAJIC, Marko (SRB) 6 GOLOVACHEV, Alexey (RUS) 1-6 2-6
ITF Eilat, Israel, $10.000, tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) 1 BELFER, Dor (ISR) 7-6(5) 6-1
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) 2 PARTL, Adrian (SVK) 7-5 6-3
2. kolo ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) 1 DUBARENCO, Maxim (MDA) 3-6 6-3 6-3 
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) 2 ATTAR, Nadav (ISR) WC 6-1 6-3
3. kolo ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) 1 VERMEER, Mike (LUX) 10 7-5 6-4 
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) 2 ORNO, Philip (DEN) 2-6 6-7(2)
Singl
1. kolo ZEKIC, Miljan (SRB) 2 BRIZZI, Alberto (ITA) 6-1 4-6 6-4 
ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) 1 BALUDA, Victor (RUS) 8 4-6 1-6 
2. kolo ZEKIC, Miljan (SRB) 2 SAKHAROV, Gleb (FRA) 2-6 2-6
ITF Bagnoles De L’Orne, France, $10.000, šljaka
Singl
1. kolo PETROVIC, Danilo (SRB) LESTIENNE, Constant (FRA) Q 6-4 6-3 
2. kolo PETROVIC, Danilo (SRB) VIBERT, Francois-Arthur (FRA) 6-4 3-6 6-3
1/4 finale  PETROVIC, Danilo (SRB) RENAVAND, Nicolas (FRA) 3 6-7(3) 5-7

Loy Yang Traralgon International, Traralgon, Australia, Grade 1, tvrda podloga
Singl
1. kolo KRSTIN, Pedja (SRB) COPPEJANS, Kimmer (BEL) 10 7-6(2) 4-6 0-6 
Czech International Junior Indoor Championship, Prerov, Czech Republic, Grade 1, tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo Goran MARKOVIC (SRB) 2 Filip MATEJKA (CZE) 6-7(5) 5-7 
Singl
1. kolo DJERE, Laslo (SRB) 3 Slobodan
TEPAVAC, Marko (SRB) 13 Slobodan
ILIC, Luka (SRB) LOUREIRO, Goncalo (POR) 7-6(5) 6-4 
DJOKOVIC, Djordje (SRB) WC KONDULUKOV, Alexey (RUS) Q 2-6 6-4 3-6
2. kolo DJERE, Laslo (SRB) 3 ZUBOV, Igor (RUS) 6-3 6-1 
TEPAVAC, Marko (SRB) 13 ORAVEC, Jakub (SVK) 7-6(4) 4-6 4-6 
ILIC, Luka (SRB) TVERIJONAS, Julius (LTU) 5 4-6 6-1 6-2 
3. kolo ILIC, Luka (SRB) MARINCIC, Ante (CRO) 3-6 6-3 6-4 
DJERE, Laslo (SRB) 3 OSTOJIC, Tin (CRO) 6-3 6-7(5) 6-3 
1/4 finale ILIC, Luka (SRB) SAFRANEK, Vaclav (CZE) 1 7-6(3) 6-0
DJERE, Laslo (SRB) 3 WAGNER, Hannes (GER) 10 7-5 6-2 
1/2 finale ILIC, Luka (SRB) ORAVEC, Jakub (SVK) 4-6 2-6 
DJERE, Laslo (SRB) 3 MARTERER, Maximilian (GER) 6 3-6 2-6
Fujairah Junior Championships, Fujairah, United Arab Emirates, Grade 4, tvrda podloga
Singl
1. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB) 4 SHERIF, Sara (EGY) 6-1 6-0 
RADOSAVLJEVIC, Teodora (SRB) TOPSEL, Muge (TUR) 7-5 6-4 
SABLJAREVIC, Sofia (SRB) DADI REDDY, Mahitha (IND) 4-6 1-6
2. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB) 4 VASILYEVA, Alena (RUS) 6-2 6-0 
RADOSAVLJEVIC, Teodora (SRB) TOHAMY, Nour (EGY) 1 6-1 4-6 6-4 
1/4 finale  OSTOJIC, Kristina (SRB) 4 TOMEY, Ege (TUR) 6-7(5) 7-5 6-0 
RADOSAVLJEVIC, Teodora (SRB) DASCALU, Nicoleta-Catalina (ROU) 6-3 1-6 2-6 
1/2 finale OSTOJIC, Kristina (SRB) 4 DASCALU, Nicoleta-Catalina (ROU) 4-6 2-6
India ITF Juniors 2, New Delhi, India, Grade 2, tvrda podloga
Singl
1. kolo STOJANOVIC, Nina (SRB) 8 SHIVALINGAIAH, Spurti (IND) 6-3 6-2
2. kolo STOJANOVIC, Nina (SRB) 8 SONG, Ah (KOR) 6-3 6-3
1/4 finale STOJANOVIC, Nina (SRB) 8 HSU, Ching-Wen (TPE) 2 7-5 6-4 
1/2 finale STOJANOVIC, Nina (SRB) 8 WERBROUCK, Michelle (BEL) 7 4-6 4-6