Turniri od 16.12 – 22.12.

Ove nedelje nema naših igrača na ITF turnirima

Ankara, Turkey, $ 50,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 3) COLLOMBON, Alix (FRA, Q) 7-6(1) 6-1
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 3) BROADY, Naomi (GBR) 6-7(4) 0-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
DANIILIDOU, Eleni (GRE)     (1)
GORGODZE, Ekaterine (GEO)/
OGUT, Inci (TUR)
4-6 6-0 10-5
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
DANIILIDOU, Eleni (GRE)     (1)
BIRNEROVA, Hana (CZE)/
GASPARYAN, Margarita (RUS)
BH/GM odustale
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
DANIILIDOU, Eleni (GRE)     (1)
DOROSHINA, Olga (RUS)/
MORGINA, Anna (RUS)
6-1 5-2, predaja
  FINALE KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
DANIILIDOU, Eleni (GRE)     (1)
BEYGELZIMER, Yuliya (UKR)/
BUYUKAKCAY, Cagla (TUR)   (3)
3-6 3-6
Merida, Mexico, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) PEREZ LOPEZ, Ana Luisa (MEX,WC) 6-2 6-0
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) BOSERUP, Julia (USA) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
MELANDER, Hilda (SWE)   (WC)
FOURNIER, Elisabeth (CAN)/
JANUSKOVA, Petra (CAN)
6-0 6-0
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
MELANDER, Hilda (SWE)   (WC)
KATO, Miyu (JPN)/
SAWAYANAGI, Riko (JPN)
KM/SR odustale
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
MELANDER, Hilda (SWE)   (WC)
EL TABAKH, Heidi (CAN)/
KIICK, Allie (USA)            (4)
6-1 6-0
 FINALE BONIĆ, Barbara (SRB)/
MELANDER, Hilda (SWE)   (WC)
EVTIMOVA, Dia (BUL)/
HSU, Chieh-Yu (USA)        (3)
6-3 7-5 !!!
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PANIĆ, Milica (SRB) RYASHKO, Diana (RUS) 1-6 4-6

KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2)-MURRAY, Jean Philippe (LCA)6-1 6-0

Junior Orange Bowl International Tennis Championship, Coral Gables, FL, USA, šljaka
Satnica
DEČACI do 14
* U žrebu su nosioci od 5-8 označeni sa (5), od 9-16 sa (9) i od 17-32 sa (17)
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) RUBIO, Alan (MEX) 0-6 5-7
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) DIMITROV, Kaloyan (BUG) 6-2 6-1
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) AYENI, Alafia (USA, 17) 6-4 6-3
4. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) KYPSON, Patrick (USA, 9) 4-6 6-4 6-1
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) RIFFICE, A. Sam (USA, 9) 6-4 6-4
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) DE MINAUR, Alex (AUS, 17) 4-6 2-6
DEČACI do 12
Glavni žreb
1. kolo ŽUGIĆ, Matija (SRB) PARK, Minjong (KOR, 9) 2-6 1-6
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 5) DIMIČ, Matic (SLO) 6-0 6-0
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 5) ALMEIDA, Matheus (BRA) 6-3 6-2
3. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 5) YOSHINO, Fumiya (JPN) 6-2 6-1
4. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 5) GRANT, William P. (USA) 6-2 6-4
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 5) MAREK, Wojciech (POL) 6-2 6-7(4) 4-6
DEVOJČICE do 12
Glavni žreb
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) ZHENG, Bin (USA, Q) 7-5 3-6 4-6
SKROBONJA, Anđela (SRB) KARATANTCHEVA, Lia (BUL) 6-0 6-0
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 5) DAHISTROM, Sara (SWE) 6-0 6-1
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) KRZNARIĆ, Noa (CRO) 6-4 6-0
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 5) SATO, Naho (JPN) 6-2 1-6 6-1
3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) LAGUZA, Anna (UKR, 9) 6-4 4-6 2-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 5) BENCHEIKH, Loudmila (FRA) 6-4 7-5
4. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 5) BADEGYEVA, Azaliya (RUS) 6-0 6-4
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 5) BLACK, Hurrican Tyra (USA, 2) 2-6 3-6

Ove nedelje nema Tenis Europe turnira