Turniri od 16.12. – 22.12.

ATP/WTA::

Sezona ATP/WTA turnira za 2019. godinu je završena
[jtab/]

WTA-125::

OPEN BLS DE LIMOGES, Limoges, France, WTA kategorija, $115.000, tvrda podloga
WTA
Nema naših teniserki
[jtab/]

ITF-teniseri::

GD TENNIS CUP SERIES, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 3) SIMSEK, Basaran (TUR) 6-2 6-1
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) GUSEV, Daniil (RUS) 4-6 6-4 7-10
DALJEV, Pavle (SRB) BASKOV, Dmitrii (MDA) 2-6 5-7
2/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 3) GUSEV, Daniil (RUS) 6-3 4-6 8-10
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) CASTAGNOLA, Luca (ITA, Q) 6-4 7-5
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) SMITS, Glenn (NED) 6-2 6-3
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) GUINARD, Manuel (FRA, 1) 6-1, ret
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) HANSSON, Gustav (SWE) W/O
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) JECAN, Mircea-A., (ROU, 6) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ORLOV, Vladyslav (UKR)(2)
PAVLOVIĆ, Luka (FRA)/
VIRGILI, Augusto (ITA)
7-5 5-7 13-15

[jtab/]
ITF-teniserke::

MAGIC TOURS, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) MOGILNITSKAYA, Yana (RUS) 6-4 3-6 6-1
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) ORLOVA, Natalia (RUS) 6-3 2-6 7-5
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) HELGO, Malene (NOR, 3) 7-5 6-4
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) PRIBYLOVA, Anastasia (RUS, 2) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
CAVALLE-R., Yvonne (ESP)(1)
slobodne
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
CAVALLE-R., Yvonne (ESP)(1)
LEKIĆ, Tea (GER)/
TEODOSESCU, Nicole (ITA)
6-1 7-6(2)
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
CAVALLE-R., Yvonne (ESP)(1)
LENE, Emma (FRA)/(4)
ROUVROY, Margaux (FRA)
6-3 6-1
FINALE MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
CAVALLE-R., Yvonne (ESP)(1)
ECHEVERRIA ALAM, Nadia (VEN)/
ZANTEDESCHI, Aurora (ITA)(2)
5-7 6-2 11-9
GD TENNIS CUP SERIES, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LJUBIĆ, Mija (SRB) PEPELYAEVA, Veronika (RUS) 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) TERTEAC, Olga (MDA) 6-0 6-0
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) DALAKISHVILI, Mariam (GEO) 6-1 6-4
2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) HOSOGI, Sakura (JPN) 6-4 3-6 1-6
  ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) KAZIONOVA, Ekaterina (RUS, 8) 6-2 3-1, ret
1/4 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) CAKAREVIC, Sara (FRA, 3) 4-6 6-4 2-6
Dubl
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
DALAKISHVILI, Mariam (GEO)
KRUZHKOVA, Daria (RUS)/
RUSHITI, Arlinda (SUI)
5-7 5-7
KOZAROV, Katarina (SRB)/
MALONEY, Eliz (GBR)
BAYERLOVA, Michaela (CZE)/
KUNG, Leonie (SUI)
7-6(5) 4-6 10-7
1/4 finale KOZAROV, Katarina (SRB)/
MALONEY, Eliz (GBR)
KUNG, Lisa (SUI)/
TRAN, Demi (NED)
6-3 6-3
1/2 finale KOZAROV, Katarina (SRB)/
MALONEY, Eliz (GBR)
AKSU, Ayla (TUR)/
ATES, Gizem Melisa (TUR)
1-6 5-7
 
[/jtabs]