Turniri od 16.11 – 22.11.

 

BARCLAYS ATP WORLD TOUR FINALS, London, Great Britain, $7.000.000, tvrda podloga
ATP  15-22.11. Satnica ATP forum

SINGL
A – Novak ĐOKOVIĆ (1), Roger FEDERER (3), Tomas BERDYCH (5), Kei NISHIKORI (8)
B – Endy MURRAY (2), Stan WAWRINKA (4), Rafael NADAL (6), David FERRER (7)
Nedelja ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H NISHIKORI, Kei (JPN, 8) 6-1 6-1
Utorak ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H FEDERER, Roger (SUI, 3) 5-7 2-6
Četvrtak ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H BERDYCH, Tomas (CZE, 5) 6-3 7-5
1/2 finale
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H NADAL, Rafael (ESP, 6) 6-3 6-3
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H FEDERER, Roger (SUI, 3) 6-3 6-4
DUBL
A – BRYAN/BRYAN (1), J.MURRAY/PEERS (4), BOLELLI/FOGNINI (5), BOPANNA/MERGEA (8)
B – JULIEN-ROJER/TECAU (2), DODIG/MELO (3), HERBERT/MAHUT (6), ZIMONJIĆ/MATKOWSKI (7)
Ponedeljak ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 7)
H2H ROJER,  Jean-Julien (NED)/
TECAU, Horia (ROU, 2)
2-6 4-6
Sreda ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 7)
H2H HERBERT, Pierre Hugues (FRA)/
MAHUT, Nicolas (FRA, 6)
7-5 3-6 8-10
Petak ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 7)
H2H DODIG, Ivan (CRO)/
MELO, Marcelo (BRA, 3)
6-3 5-7 6-10
ZIMONJIĆ/MATKOWSKI (7) se NISU plasirali u polufinale

TROFEO CITTE BRESCIA, Brescia, Italy, 42.500+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, SE) MARCHENKO, Illya (UKR, 3) 4-6 7-6(5) 1-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
ZELENAY, Igor (SVK)
BALL, Carsten (AUS)
BROWN, Dustin (GER, 4)
7-6(8) 7-6(5)
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
ZELENAY, Igor (SVK)
DUSTOV, Farrukh (UZB)/
MOTTI, Alessandro (ITA)
6-3 6-3
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
ZELENAY, Igor (SVK)
KOOLHOF, Wesley (NED )/
MIDDELKOOP, Matwe (NED, 1)
6-7(9) 6-3 11-9
FINALE BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
ZELENAY, Igor (SVK)
BAŠIĆ, Mirza (BIH)/
MEKTIĆ, Nikola (CRO)
6-0 6-3

CYPRUS FUTURES F1, Nicosia, Cyprus, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 2) Slobodan
TREJGUT, Ognjen (SRB) ALLOUCHE, Itai (ISR) 6-4 6-2
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 6) Slobodan
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 9) Slobodan
2/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 2) TREJGUT, Ognjen (SRB) 4-6 3-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 6) NEARCHOU, Panagiotis (CYP, WC) 6-1 6-1
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 9) KASAPIS, Christos (CYP, WC) 6-0 6-0
3/3. kolo  TREJGUT, Ognjen (SRB) HODEL, Thomas-Cristian (GER) 6-3 6-1
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 9) THORNTON-BROWN, Adam (GBR, 8) 6-3 6-4
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 6) HUDSON, Oliver (GBR) 6-4 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo TREJGUT, Ognjen (SRB, Q) ROUMANE, Rayane (FRA) 3-6 2-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, Q) CHRISTOFOROU, Constandinos (CYP, WC) 7-6(3) 6-1
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, LL) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO, 7) 3-6 3-6
2. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, Q) ARNEODO, Romain (MON, 6) 6-4 7-6(4)
1/4 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, Q) CHRYSOCHOS, Petros (CYP, 4) 4-6 4-6 
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
TSITSIPAS, Stefanos (GRE, 2)
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
DIJKHUIZEN, Marc (NED)
6-1 4-6 6-10
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
FABER, Mateo (CRO)
COLORADO, Maximiliano (USA)/
ONTICA, Cosmin (ROU)
4-6 5-7
1/4 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
DIJKHUIZEN, Marc (NED)
COLORADO, Maximiliano (USA)/
ONTICA, Cosmin (ROU)
3-6 6-2 7-10
Kuwait F2 Futures, Meshref, Kuwait, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 7) DE VALK, Roy Sarut (NED) 6-2 4-6 6-3
2. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 7) REICHELT, Timon (GER) 6-2 7-6(6)
1/4 finale ILIĆ, Luka (SRB, 7) MONTEBAN, Paul (NED) 4-6 1-6
Sportevasion ITF Futur SummerTour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TOMANIĆ, Filip (SRB, WC) SURCHENKO, Dmitry (RUS) 5-7 1-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) KILANI, Majed (TUN, WC) 6-2 6-2
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) PERRET, Loic (SUI) 6-2 6-1
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) VEGA HERNANDEZ, David (ESP, 5) 6-1 6-0
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) GRIEKSPOOR, Tallon (NED, Q, 7) 6-2 3-6 6-3
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) MULLER, Alexandre (FRA) 6-2 6-3
BABOLAT/ SPX CUP COMBINED, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo  MARKOVIĆ, Goran (SRB, 12) CELIK, Mert (TUR) 6-0 6-0
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 12) CLIMENT GREGORI, Paco (ESP) 6-7(2) 7-6(4) 6-4
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 12) ALEKSEENKO, Gleb (UKR, 2) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) VON MASSOW, George (GER) 3-6 6-7(5)

Aegon GB Pro-Series Shrewsbury, Shrewsbury, Great Britain, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 9) GRIFFITHS, Ellie-Rose (GBR) 6-4 7-5
2/2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 9) PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 5) 6-7(1) 2-3, ret.
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
MARCINKEVICA, Diana (LAT, 4)
BOEYKENS, Elyne (BEL)/
GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE)
0-6 6-4 11-9
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
MARCINKEVICA, Diana (LAT, 4)
MINNEN, Greet (BEL)/
OYEN, Sofie (BEL)
3-6 4-6
HART OPEN, Zawada (Near Opole), Poland, $25.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) STEFKOVA, Barbora (CZE) 6-7(5) 4-6
ERIĆ, Doroteja (SRB) KORPATSCH, Tamara (GER) 6-7(4) 1-2, ret.
ČVOROVIĆ, Sara (SRB, WC) JEGIOLKA, Justyna (POL, Q) 2-6 0-6
JOROVIĆ, Ivana (SRB, 2) PRIBYLOVA, Anastasia (RUS) 6-2 6-3
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 2) YASHINA, Ekaterina (RUS, Q) 6-3 6-1
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 2) MALIKOVA, Tereza (CZE, Q) 6-3 6-1 
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 2) JAKUPOVIĆ, Dalila (SLO, 5) 1-6 6-1 6-1
FINALE JOROVIĆ, Ivana (SRB, 2) BUZARNESCU, Mihaela (ROU, 6) 6-2 6-2
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PRIBYLOVA, Anastasia (RUS, 4)
MORDERGER, Tayisiya (GER)/
MORDERGER, Yana (GER)
6-2 7-5
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PRIBYLOVA, Anastasia (RUS, 4)
STEFKOVA, Barbora (CZE)/
VANKOVA, Katerina (CZE)
6-4 6-4
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PRIBYLOVA, Anastasia (RUS, 4)
BUZARNESCU, Mihaela (ROU)/
JEGIOLKA, Justyna (POL, 1)
3-6 1-6
II CIRCUITO WTAS CASTELLON SPAIN, Castellon, Spain, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) ARAN TORRENTE, Anabel (ESP, WC) 4-6 0-6
Sportevasion ITF Futur Summer Tour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB, 4) JEBRI, Mouna (TUN) 6-4 6-1
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) BENAISSA, Amira (ALG, 5) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB, Q) ZHAO, Xiaoxi (CHN, WC) 6-7(2) 2-6
Dubl
1. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB)/
ROHIRA, Tanisha (IND)
MALMQVIST, Linnea (SWE)/
ZHAO, Xiaoxi (CHN)
1-6 4-6
SPX CUP WOMEN’S, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo  POPIVODA, Mila (SRB, 6) Slobodna
2/3. kolo POPIVODA, Mila (SRB, 6) FEDORYSHYN, Anastasiya (UKR) 4-6 3-6

Abierto Juvenil Mexicano, Mexico City, Mexico, GA, šljaka
Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) LEGALL, Jason (USA, Q) 6-4 6-2
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) STORRIE, Ryan James (GBR) 6-3 7-5
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) PIROS, Zsombor (HUN) 5-7 7-5 3-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
CLARKE, Jay (GBR, 3)
CARATINI, Valentino Raul (ARG)/
OLIVIERI, Genaro Alberto (ARG)
6-1 7-5
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
CLARKE, Jay (GBR, 3)
CHAKRAVARTHI, Caleb (USA)/
LEGALL, Jason (USA)
2-6 7-6(4) 10-2
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
CLARKE, Jay (GBR, 3)
MORFIN FRIEBEL, Luis Eduardo (MEX)/
PAZ, Eduardo (BOL)
7-5 6-2
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
CLARKE, Jay (GBR, 3)
BENCHETRIT, Elliot (FRA)/
MOLLEKER, Rudolf (GER)
6-7(5) 7-5 12-10
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
CLARKE, Jay (GBR, 3)
BLANCANEAUX, Geoffrey (FRA)/
HUMBERT, Ugo (FRA)(5)
6-4 6-4
Marshall Open in honour of Ronnie Sender, Kiryat Shmona, Israel, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo  BUTULIJA, Boris (SRB) AKSU, Cengiz (TUR) 6-7(5) 2-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
DANCU, Vlad Endrei (ROU, 4)
BATKIS, Shon (ISR)/
YESHAYA, Omer (ISR)
6-3 6-4
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
DANCU, Vlad Endrei (ROU, 4)
 GSCHWENDTNER, Jeremy (GBR)/
STEWART, Max (GBR)
6-3 3-6 10-6
1/2 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
DANCU, Vlad Endrei (ROU, 4)
DE LA BASSETIERE, Constant (FRA)/
MOORE, EWAN (GBR, 1)
5-7 6-2 10-12
ITF East Africa Junior Circuit,18&Under, KEN 1, Upperhill, Kenya, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo  VUKOVIĆ, Draginja (SRB) KOTECHA, Sneha (KEN) 6-4 6-1
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) GRAM, Olivia (DEN, 6) 6-1 6-4
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB) MUJAWIMANA, Mariam (BDI, 3) 6-1 6-2
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB) YASSER ABD EL WAHAB, Farah (EGY, 1) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
BACH, Jonea (GBR, 4)
Slobodne
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
BACH, Jonea (GBR, 4)
GHOFRANI, Helia (IRI)/
TUYISENGE, Olive (RWA)
6-0 6-1
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
BACH, Jonea (GBR, 4)
ROKKE, Caterina (NOR)/
VETTER, Laura (SUI)
6-3 1-6 10-6
FINALE VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
BACH, Jonea (GBR, 4)
AVOMO ELLA, Celestine (GAB)/
MUJAWIMANA, Mariam (BDI)
5-3 0-4 10-8
Arctic ITF Open, Stavanger, Norway, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) GREVELIUS, Erik (SWE) 6-4 6-3
2. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) JENER, Theodor (SWE, Q) 2-6 7-5 6-4
1/4 finale BAJIĆ, Bogdan (SRB) FOSS ABRAHAMSEN, Johannes (NOR) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB)/
AUTUCH, Maciej (POL)
HELGO, Johannes (NOR)/
SULEN, Marcus Anker Aarthun (NOR, 1)
3-6 2-6

G. TE 16 TITULE FINALA
15  Marko Miladinović TE Junior Masters, Warsawa (C1), Pančevo (C2), Zenica, T.Teplice (C3) N.Sad (C2)
16  Aleksa Đorđević Niš (C3)
16  Igor Banćević Podgorica (C3)
16  Pavle Drobnjaković Skoplje, Kavadarci (C3)
16  Aleksa Martinović Nikšić (C3)
15  Nevena Soković Curtea de Arges (C2), Trencianske Teplice, Zoetermeer (C3)
15  Jovana Samočeta Regensburg (C2) N.Sad (C2)
14  Olga Danilović Pančevo (C2)
14  Anđela Skrobonja Sarajevo (C2)
16  Bojana Marković N.Sad (C2)
15  Teodora Ristić Skoplje, Kavadarci, Tirana (C3)
14  Aleksandra Stanković Niš (C3)
14  Mihaela Đaković Sarajevo (C2), Podgorica, Nikšić, Tirana (C3)
15  Tamara Malešević Skoplje, Veli Lošinj (C3)
15  Andrijana Stoiljković Niš, Kavadarci (C3)
15  Draginja Vuković Koufalia (C3)

 

G. TE 14 TITULE FINALA
14  Mihailo Popović Piestany (C1)
14  Nemanja Subanović Subotica (C2) Budapest, Pecs (C2), Nicosia-1, 2, (C3)
13  Viktor Jović Arad, Sofia, Nicosia (C3)
14  Luka Stefanović Čačak (C3) Bitolj (C3)
14  Anđela Skrobonja Munich (C1), Umag (C3)
14  Olga Danilović Tarbes (C1)
14  Mihaela Đaković Čačak (C3)
14  Jovana Babić Beograd, Subotica (C3)
14  Ksenija Tmušić Nikšić (C3)

 

G. TE 12/C3 TITULE FINALA
12 Stefan Popović Prokuplje, Čačak Umag, Ulcinj, Porto San Giorgio
12 Hamad Međedović Ulcinj, Kopar Prokuplje
12 Oliver Sabo Rac Ptuj
12 Marko Jovanović Arad
12 Mateja Janićijević Ptuj
11 Tea Lukić Gradignan
12 Senka Deletić Bar
12 Andrea Mrvić Prokuplje
12 Natalija Senić Čačak