Turniri od 16.09 – 22.09.

Saint Petersburg, Russia, $ 519,775, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 3) BAUTISTA AGUT, Roberto (ESP) 6-7(4) 3-6
Dubl
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB)/
BERANKIS, Richardas (LTU)
MERGEA, Florin (ROU)/
ROSOL, Lukas (CZE)
7-5 2-6 14-12
1/4 finale TIPSAREVIĆ, Janko (SRB)/
BERANKIS, Richardas (LTU)
INGLOT, Dominic (GBR)/
ISTOMIN, Denis (UZB)
J.T./R.B odustali

Guangzhou, China, $ 500,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 9) LIU, Chang (CHN) 6-7(5) 7-5 6-2
2/2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 9) MAJERIC, Tadeja (SLO, 6) 4-6 6-2 7-6(4)
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) CIRSTEA, Sorana (ROU, 1) 6-2 6-1
JAKŠIĆ, Jovana (SRB, Q) ROBSON, Laura (GBR, 3) 2-6 4-6
DOLONC, Vesna (SRB) RADWANSKA, Urszula (POL, 5) 7-5 6-2
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) KING, Vania (USA, Q) 4-6 6-0 4-6
DOLONC, Vesna (SRB) MEUSBURGER, Yvonne (AUT) 6-2 2-6 4-6
Dubl
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB)/
JURAK, Darija (CRO)
LIU, Chang (CHN)/
TIAN, Ran (CHN)
6-4 6-2
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB)/
JURAK, Darija (CRO)
LEPCHENKO, Varvara (USA)/
ZHENG, Jie (CHN)  (2)
4-6 3-6
Seoul, Korea, $ 500,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) XU, Yi-Fan (CHN) 1-6 5-7

Szczecin, Poland, €106,500+, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) MONTANES, Albert (ESP, 1, WC) 6-1 7-6(4)
2. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) PANFIL, Grzegorz (POL, Q) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB) (4)
ARNABOLDI, Andrea (ITA)/
GIANNESSI, Alessandro (ITA)
6-4 3-6 5-10
Trnava, Slovakia, € 64,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) ČAPKOVIĆ, Kamil (SVK, 4) 6-4 3-6 6-2
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 6) OTTE, Oscar (GER) 3-6 2-6
2/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) MUGEVICIUS, Lukas (LTU) 6-7(1) 6-4 6-0
3/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) OTTE, Oscar (GER) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) WESTERHOF, Boy (NED) 2-6 7-6(5) 7-6(4)
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 8) SCHOOREL, Thomas (NED) 6-1 6-1
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, Q) BEDENE, Aljaz (SLO, 3) 6-3 2-6 3-6
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 8) GOMBOS, Norbert (SVK) 3-6 1-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) KUZNETSOV, Andrey (RUS, 1) 1-6 5-7
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
LAJOVIĆ, Dušan (SRB)
ĐžUMHUR, Damir (BIH)/
MESAROŠ, Kristijan (CRO)
6-4 6-3
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
LAJOVIĆ, Dušan (SRB)
BEDENE, Aljaz (SLO)/   (2)
POSPISIL, Jaroslav (CZE)
4-6 6-3 9-11
Kenitra, Morocco, € 30,000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) GARD, Catalin-Ionut (ROU) 5-7 3-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Nis, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB)
SAMARĐžIĆ, Ognjen (USA) 6-2 4-6 2-6
SAVIĆ, Milan (SRB) MARIN, Teodor Nicolae (ROU) 3-6 0-6
ĐENADIĆ, Stevan (SRB) DOLJANICA, David (SRB) 7-5 6-4
CVETKOVIĆ, Dušan (SRB) STAMENKOVIĆ, Petar 6-0 6-0
SUČEVIĆ, Luka (SRB) DUNCAN Alex (USA) 6-2 6-1
ĐURIĆ, Nemanja (SRB) MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) 1-6 6-7(4)
JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) PORUMB, Ciprian Alex.(ROU, 12) 6-7(3) 4-6
NICIĆ, Milan (SRB, WC) VUKOTIĆ, Danilo (SRB, WC) 3-6 4-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB) LABAT, Stevan (SUI) 6-3 6-4
ZAFIROVIĆ, Đorđe (SRB) BAKALOVIĆ, Faruk (BIH) 2-6 0-6
MARINKOVIĆ, Dušan (SRB) MILUSHEV, Plamen (BUL, 16) 1-6 0-6
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) ANGERBAUER, Matthias (AUT) 6-0 6-0
MLADENOVIĆ, Željko (SRB) VASILJEVIĆ,Branislav (SRB) 7-6(6) 1-6 2-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 7)
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 6-1 6-1
TOMIĆ, Petar (SRB) BARALIĆ, Marko (SRB, WC) 3-6 6-4 6-2
PAVLOVIĆ, Marko (SRB, WC) ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) 0-6 0-6
PERIĆ, Nebojša (SRB) MALYSHEV, Georgyi (RUS, 14) 3-6 6-7(5)
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 8) VLADUŠIĆ, Nenad (AUT) 6-3 6-1
DALJEV, Pavle (SRB) DURGUTI, Bešir (MKD) 2-6 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 2-6 4-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 13) SHANDAROV, Vasil (BUL) 4-6 6-2 4-6
2/3. kolo ĐENADIĆ, Stevan (SRB) DIMA, Dragoš (ROU, 2) 1-6 0-6
CVETKOVIĆ, Dušan (SRB) ŠABANOV, Ivan (CRO, 10) 1-6 3-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB) ANTONESCU, Vasile (ROU, 3) 4-6 1-6
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) PORUMB, Ciprian Alex.(ROU, 12) 2-6 3-6
VUKOTIĆ, Danilo (SRB, WC) DEARI, Shendrit (MKD, 4) 4-6 0-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB) HAUSER, Jens (SUI, 5) 6-7(6) 6-3 7-5
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) POPKOV, Dmitry (KAZ, 6) 3-6 2-6
VASILJEVIĆ,Branislav (SRB) NEYKOV, Andreas (BUL)
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 7) TOMIĆ, Petar (SRB) 6-4 6-4
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) MALYSHEV, Georgyi (RUS, 14) 1-6 3-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 8) DURGUTI, Bešir (MKD) 7-6(5) 6-4
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) BAKALOVIĆ, Faruk (BIH) 3-6 6-3 7-5
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 7) MALYSHEV, Georgyi (RUS, 14) 4-6 7-5 4-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 8) VIDAK, Antun (CRO) 6-2 6-2
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) POPKO, Dmitry (KAZ, Q) 6-1 7-5
TEPAVAC, Marko (SRB) COMMIN, Cedrick (FRA) 6-4 7-6(8)
KATIĆ, Dejan (SRB) DANIS, Marko (SVK) 6-1 6-4
BJELICA, Ivan (SRB, 5) GRBIĆ, Filip (SRB, WC) 6-3 7-5 
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) ANTONESCU, Vasile (ROU, Q) 1-6 3-6
RAJIĆ, Marko (SRB, WC) DIMA, Dragos (ROU, Q) 2-6 0-6
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) RAZBORSEK, Nik (SLO, 8) 2-6 6-2 7-6(5)
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB, WC) GORČIĆ, Ismar (BIH, 6) 2-6 4-6
ILIĆ, Luka (SRB) DEARI, Shendrit (MKD, Q) 6-2 6-2
VUČIĆ, Ilija (SRB, 7) JEVTIĆ, Slobodan (SRB, Q) 6-4 6-4
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB,WC) FATIĆ, Nerman (BIH) 0-6 3-6
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) TEPAVAC, Marko (SRB) 6-4 7-6(5)
BJELICA, Ivan (SRB, 5) KATIĆ, Dejan (SRB) 5-7 6-3 6-4
VUČIĆ, Ilija (SRB, 7) PORUMB, Ciprian Alex.(ROU, LL) 7-6(2) 3-6 5-7
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) DIMA, Dragos (ROU, Q) 7-5 4-6 7-5
ILIĆ, Luka (SRB) GORČIĆ, Ismar (BIH, 6) 1-6 7-6(0) 6-7(2)
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 1) BJELICA, Ivan (SRB, 5) 2-6 6-3 3-6
  STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) ANTONESCU, Vasile (ROU, Q) 2-6 6-4 2-6
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB, 5) ANTONESCU, Vasile (ROU, Q) 4-6 1-4, B.I. predao
Dubl
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/                VUČIĆ, Ilija (SRB)          (1) CAGNINA, Julien (BEL)/             COMMIN, Cedrick (FRA) 6-4 3-6 10-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/         
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
FATIĆ, Nerman (BIH)/
GORČIĆ, Ismar (BIH)    (4)
6-7(5) 1-6
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB)/                VUČIĆ, Ilija (SRB)          (1) FATIĆ, Nerman (BIH)/
GORČIĆ, Ismar (BIH)    (4)
7-5 7-5 
  FINALE BJELICA, Ivan (SRB)/                VUČIĆ, Ilija (SRB)          (1) DANIS, Marko (SVK)/
PARTL, Adrian (SVK)
2-6 7-6(3) 10-12

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Dobrich, Bulgaria, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3)
SURDEANU, Andrada Ioana (ROU) 6-3 6-2
3/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) ESEN, Hulya (TUR, 11) 6-4 4-6 6-3
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) SHINIKOVA, Isabella (BUL) 4-6 4-6
MIRČIĆ, Teodora (SRB) COHEN, Julia (USA, 4) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KOLAR, Nastja (SLO)
COHEN, Julia (USA)/
MELANDER, Hilda (SWE)    (1)
6-7(0) 5-7
MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI) (2)
SIMION, Oana Georgeta (ROU)/
TALABA, Gabriela (ROU)
6-4 6-4
1/4 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI) (2)
EVTIMOVA, Dia (BUL)/
TOMOVA, Viktoriya (BUL)
7-5 6-3
1/2 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI) (2)
BARBIERI, Gioia (ITA)/
SCHAEFER, Anne (GER, 3)
6-3 6-2
FINALE MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI) (2)
SHINIKOVA, Isabella (BUL)/
ZAFIROVA, Dalia (BUL)
7-5 7-6(5) !!!
Batumi, Georgia, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB)
SAVIĆ, Ana (CRO) 7-6(5) 6-0
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) KHROMACHEVA, Irina (RUS, 3) 6-7(2) 5-7
Budva, Montenegro, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo TOMIĆ, Danijela (SRB) CVETKOVIĆ, Dajana (BIH) 6-2 3-6 6-1
IVKOVIĆ, Iva (SRB) SAMARĐžIĆ, Jasmina (MNE) 6-0 6-0
AŠANIN, Nina (SRB) KOTELESOVA, Barbara (SVK, WC) 2-6 0-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) FEDOSENKOVA, Georgina (UKR) 6-4 6-3
2/2. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB, 1) TOMIĆ, Danijela (SRB) 6-2 6-3
POLIĆ, Ema (SRB) ŠUŠAK, Antonela (CRO) 0-5, E.P. predala
IVKOVIĆ, Iva (SRB) ŠLJUKIĆ, Milica (MNE) 6-3 6-2
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) NIKITOVIĆ, Nina (SRB) 6-3 6-0
Glavni žreb
1. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB, Q) ROTTMAN, Nicole (AUT, 1) 2-6 0-6
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) KOTELESOVA, Barbara (SVK, Q) 3-6 1-6
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 8) MIHAILA, Ana Bianca (ROU) 4-6 predala S.D
IVKOVIĆ, Iva (SRB, Q) VORIH, Stefanie (GER) 1-6 0-6
SPREMO, Milana (SRB, 4) DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, Q) 6-3 6-0
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) BOJANIĆ, Tamara (MNE, WC) 6-7(5) 6-2 6-1 
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) 6-1 6-2
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 4) VORIH, Stefanie (GER) 5-7 6-0 6-3
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) MIKULČIĆ, Ema (CRO, 6) 0-6 7-6(5) 4-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) JOKIĆ, Katarina (BIH) 4-6 0-3, Č.T. predala
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB, 4) SAMUSEVA, Julia (RUS, 7) S.M. odustala
Dubl
1/4 finale PEJOVIĆ, Isidora (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)
HERĐžELAŠ, Dea (BIH)/
MIHAILA, Ana Bianca (ROU)  (1)
2-6 1-6
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)/
NIKITOVIĆ, Nina (SRB)
CVJETKOVIĆ, Dajana (BIH)/
NIKIĆ, Andrea (BIH)
6-1 2-6 10-7
ASANIN, Nina (SRB)/
DANCETOVIC, Emilija (SRB)
MIKULCIC, Ema (CRO)/  [2]
RAICKOVIC, Dejana (GER)
2-6 1-6
1/2 finale ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)/
NIKITOVIĆ, Nina (SRB)
HERĐžELAŠ, Dea (BIH)/
MIHAILA, Ana Bianca (ROU)  (1)
2-6 0-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Ove nedelje nema naših tenisera na juniorskim turnirima

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Ove nedelje nema naših tenisera na turnirima Tenis Europe