Turniri od 16.07 – 22.07.

Turniri od 16.07 – 22.07.

ATP500, Hamburg, Germany, €900,000, šljaka
 Livescore Satnica
Singl
1. kolo TROICKI, Viktor SRB  8 ROSOL, Lukas CZE 7-5 3-6 4-6
Dubl
1. kolo Kas, Christopher (GER)
Troicki, Viktor (SRB)
Chardy, Jeremy (FRA)
Simon, Gilles (FRA)
1-6 7-5 4-10 
Peya, Alexander (AUT) 2
Zimonjic, Nenad (SRB)
Kamke, Tobias (GER) WC
Reister, Julian (GER)
6-4 6-1
2. kolo Peya, Alexander (AUT) 2
Zimonjic, Nenad (SRB)
Marrero, David (ESP)
Verdasco, Fernando (ESP)
5-7 6-4 8-10
Gstaad, Switzerland, € 358,425, šljaka
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIC, Janko SRB 1 slobodan
2. kolo TIPSAREVIC, Janko SRB 1 FISCHER, Martin AUT Q 4-6 7-6(1) 6-3
1/4 finale TIPSAREVIC, Janko SRB 1 HERNYCH, Jan CZE Q 6-2 6-1
1/2 finale TIPSAREVIC, Janko SRB 1 MATHIEU, Paul-Henri FRA 7-6(10) 6-3
FINALE TIPSAREVIC, Janko SRB 1 BELLUCCI, Thomaz BRA 7-6(6) 4-6 2-6 
Dubl
1. kolo Kubot, Lukasz (POL)
Tipsarevic, Janko (SRB)
Stakhovsky, Sergiy (UKR)
Youzhny, Mikhail (RUS)
6-5(4) 5-7 8-10

Carlsbad, CA-USA, Premier, $740,000, tvrda
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIC, Jelena SRB 3 slobodna
2. kolo JANKOVIC, Jelena SRB 3 CZINK, Melinda (HUN)  2-6 6-4 6-4
1/4 finale JANKOVIC, Jelena SRB 3  – CHAN, Yung-Jan  (TPE) Q 7-6(4) 6-7(8) 5-7

Bercuit, Belgium, €42,500, šljaka
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIC, Dusan SRB SCHOOREL, Thomas NED 3-6 4-6 
Recanati, Italy, €30,000+H, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo PASHANSKI, Boris SRB OLIVETTI, Albano FRA 1-6 2-6

Darmstadt, Germany, $25,000, šljaka
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo LUKIC, Vojislava (SRB) ALLERTOVA, Denisa (CZE) 12 6-0 6-7(4) 7-5
KOSTIC, Natalija (SRB) 6 GHADRI, Jara (GER) WC 6-3 5-7 6-2
ERIC, Doroteja (SRB) 13 KLASEN, Charlotte (GER) 6-4 2-6 6-3
2/2. kolo ERIC, Doroteja (SRB) 13 PILLOT, Carolina (ITA) 1 6-2 3-6 6-2
KOSTIC, Natalija (SRB) 6 KUSHKHOVA, Aminat (RUS) 6-3 6-2
LUKIC, Vojislava (SRB) SMITKOVA, Tereza (CZE) 3 3-6 4-6 
Glavni žreb
1. kolo ERIC, Doroteja (SRB) Q VASYLYEVA, Anastasiya (UKR) 6-2 6-2
KOSTIC, Natalija (SRB) Q FLORIS, Anna (ITA) 3 3-6 3-6
LUKIC, Vojislava (SRB) LL NAYDENOVA, Aleksandrina BUL 5 6-2 6-4
2. kolo LUKIC, Vojislava (SRB) LL BORECKA, Martina (CZE) Q 2-6 6-2 6-4
ERIC, Doroteja (SRB) Q FLORIS, Anna (ITA) 3 6-7(7) 6-3 2-6
1/4 finale LUKIC, Vojislava (SRB) LL FLORIS, Anna (ITA) 3 6-3 6-0
1/2 finale LUKIC, Vojislava (SRB) LL SCHMIEDLOVA, Anna Karolina SVK 1-6 2-6
Imola, Italy, $25,000, tepih
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo MIRCIC, Teodora (SRB) BARBIERI, Gioia (ITA)  8 3-6 5-7
Donetsk, Ukraine, $50,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB) BUYUKAKCAY, Cagla (TUR) 7 6-4 7-5 
2. kolo DOLONC, Vesna (SRB) SOTNIKOVA, Alyona (UKR) 6-0 6-4
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB) IVAKHNENKO, Valentyna (UKR) 6-2 6-2
1/2 finale DOLONC, Vesna (SRB) SVITOLINA, Elina (UKR) 4 6-1 7-5
FINALE DOLONC, Vesna (SRB) KOEHLER, Maria Joao (POR) 5 6-2 6-3 !!!

Joplin, MO-USA, $10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo PARLIĆ, Jovan (SRB) HOLINER, David (USA) 3-6 6-3 2-6
Kramsach, Austria, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIC, Rade (SRB) SCHRETTER, Johannes (AUT) 14 1-6 3-6

Timisoara, Romania, G3, šljaka
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo PEJOVIĆ, Danilo (SRB) POPA ANDREI, Eduard (ROU) 6-2 6-4 
2/3. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 3 DIMITRIEV, Artiom (BUL) 6-4 6-4 
JANDRIĆ, Darko (SRB) 2 BORCUTI, Maxim (CAN) 6-4 6-0 
PEJOVIĆ, Danilo (SRB) JOVANOVIC, Patrik (BIH) 1 5-7 6-2 7-6(1) 
3/3. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 3 EFRIM, ION (ROU) 6-2 6-3 
JANDRIĆ, Darko (SRB) 2 CRISAN ZARA, Iulian Mihai ROU 6 4-6 2-6
PEJOVIĆ, Danilo (SRB) FILIP, Vladimir (ROU) 5 7-5 6-0 
Glavni žreb
1. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB)  Q NGUYEN HOANG, Thien (VIE) 1 3-6 3-6
PEJOVIĆ, Danilo (SRB) Q BORZA, Bogdan (ROU) WC 3-6 4-6
JANDRIC, Darko (SRB) LL KMETKO, Tomas (SVK) 6-1 6-3
MARKOVIC, Goran (SRB) 6 SZEKELY, Andras (ROU) 3-6 5-7
2. kolo JANDRIC, Darko (SRB) LL CIORCILA, Patrick (ROU) 1-6 2-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo PEJOVIĆ, Isidora (SRB) ABIBULA, Emel (ROM) 4-6 3-6
KENIĆ, Jovana (SRB) TRUS, Carmen Oana (ROM) 2-6 1-6
2/3. kolo AĆIMOVIĆ, Marijana (SRB) 7 BAICAN, Miruna (ROM) 5-7 0-6
Glavni žreb
1. kolo DZINIC, Jelena (SRB) POTOCNIK, Nina (SLO) 0-6 1-6
MILOVANOVIC, Dzina (SRB) CIUFRILA, Raluca (ROU) 6-1 3-6 4-6
RADOSAVLJEVIC, Teodora (SRB) SCHMIEDLOVA, KRISTINA SVK 2 2-6 6-1 1-6
Linz, Austria, G1, šljaka
 Livescore Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/2. kolo VLADUSIC, Nenad (SRB) PYRINGER, Stefano (AUT) WC 6-0 6-1
2/2. kolo VLADUSIC, Nenad (SRB) MORITZ, Philipp (AUT) 5 2-6 1-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) (15) slobodna
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) (15) STEFFENSEN, Katrine Isabel (USA) 6-3 7-5
3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) (15) UBERALOVA, Petra (SVK) 1 1-6 3-6
Johannesburg, South Africa, G4, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo KLARIC, Vanja (SRB) DE VILLIERS, Nadine (RSA) Q 6-4 1-6 2-6
Hillegom, Netherlands, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo PANTELIC, Antonije (SRB) AZZOLA, Francois (BEL) 12 6-2 6-2 
2/3. kolo PANTELIC, Antonije (SRB) BATALLA, Pepe  (ESP) 7-6(4) 6-2 
3/3. kolo PANTELIC, Antonije (SRB) GRIECO, Giovanni (ITA) 2-6 1-6