Turniri od 16.07 – 22.07.

PLAVA LAGUNA CROATIA OPEN, Umag, Croatia, ATP 250, 561.345, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo
PETROVIĆ, Danilo (SRB) KLIZAN, Martin (SVK, 1) 6-2 6-7 4-6
KRSTIN, Peđa (SRB) LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP, 2) 3-1, ret.
2/2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) TRAVAGLIA, Stefano (ITA, 4) 6-1 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) BASILASHVILI, Nikoloz (GEO) 7-5 6-2
ĐERE, Laslo (SRB) CUEVAS, Pablo (URU) 6-4 1-6 6-3
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) RAMOS-VINOLAS, Albert (ESP, 5) 6-3 1-6 6-0
ĐERE, Laslo (SRB) MARTERER, Maax 7-6(4) 6-3
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB) CECCHINATO, Marco (ITA, 3) 4-6 1-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) PELLA, Guito (ARG) 6-7(3) 5-7
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
RUBLEV, Andrey (RUS)
HAASE, Robin (NED)/
MIDDELKOOP, Matwe (NED)(2)
4-6 4-6
SKISTAR SWEDISH OPEN, Båstad, Sweden, ATP 250, €561.345, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo
ZEKIĆ, Miljan (SRB) LONDERO, Juan Ignacio (ARG, 6) 4-6 0-6

BRD BUCHAREST OPEN, Bucharest, Romania, WTA International, $250.000, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) SCHAEFER, (NED) 6-2 7-5
2/3. kolo
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) SRAMKOVA, Rebecca (SVK) 1-6 1-6

SAN BENEDETTO TENNIS CUP, San Benedetto, Italy, 64.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) GUERRIERI, Andrea (ITA, WC) 6-3 6-2
2/3. kolo
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) JACQ, Gregoire (FRA) 2-6 6-7
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) DE GREEF, Arthur (BEL) 6-4 7-5
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) ARNABOLDI, Andrea (ITA) 2-6 0-2, ret.
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
DOMINGUES, Joao (POR)
OJEDA LARA, Ricardo (ESP)/
ROCA BATALLA, Oriol (ESP)
7-6 6-2
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(3)
TAYLOR, Adam (AUS)/
TAYLOR, Jason (AUS)
7-6 6-3
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
DOMINGUES, Joao (POR)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/
PAVIĆ, Ante (CRO)(4)
W/O
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(3)
BALZERANI, Riccardo (ITA)/
BERRETTINI, Jacopo (ITA)(WC)
7-6(3) 3-6 9-11

China F11, Kunshan, Jiangsu Province, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
KRNJETIN, Milan (SRB) slobodan
2/3. kolo
KRNJETIN, Milan (SRB) ZHAO, Zhao (CHN) 6-2 2-6 6-2
3/3. kolo KRNJETIN, Milan (SRB) ZHAO, Jiagi (CHN) 6-1 6-3
Glavni žreb
1. kolo KRNJETIN, Milan (SRB, Q) LIU, Hanyi (CHN, Q) 4-6 2-6
Wilhelmshöhe Open, Kassel, Germany, $25.000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
DALJEV, Pavle (SRB, 16) MUZZI, Felipe (BRA) 6-1 6-4
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB, 16) NYGAARD, Martin (DEN) 6-2 6-1
3/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB, 16) REHBERG, Marvin (GER) 5-7 7-6(2) 6-3
Glavni žreb
1. kolo DALJEV, Pavle (SRB, Q) HEYMAN, Christopher (BEL, 2) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo DALJEV, Pavle (SRB)/
CUBELIC, Karlo (GER)
BORTOLOTTI, Marco (ITA)/
MELIGENI R.A., Felipe (BRA)
4-6 2-6
TELAVI OPEN 2018, Telavi, Georgia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) MASHTAKOV, Nikita (UKR, Q) 5-7 3-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB) LOZAN, Kristian (ROS, 2) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
ORLOV, Vladyslav (UKR)(1)
KHOTKOV, Oleg (UKR)/
TAWEEL, Issam H. (EGY)
6-3 3-6 10-12

ITS CUP, Olomouc, Czech Republic, $80.000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) MALECKOVA, Jesika (CZE) 4-6 6-2 6-4
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) FERRO, Fiona (FRA, 5) 6-3 4-6 4-6
President’s Cup, Astana, Kazakhstan, $80.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) AKOPYAN, Gabriella (ARM) 6-4 6-2
JOVANOVSKI PETROVIĆ, Bojana (SRB) ZELEVA, Valeriya (RUS, 3) 6-4 6-2
2/3. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) GOLOPUTOVA, Polina (KAZ) 6-1 6-0
JOVANOVSKI PETROVIĆ, Bojana (SRB) VAN DER HOEK, Rosalie (NED) 3-0, ret.
3/3. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) FROLOVA, Anastasia (RUS, 1) 4-6 4-6
JOVANOVSKI PETROVIĆ, Bojana (SRB) KREMEN, Ilona (BLR) 6-2 3-6 6-2
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) LANSERE, Sofya (RUS) 6-4 7-5
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 3) BAINS, Naiktha (AUS) 6-0 6-4
JOVANOVSKI PETROVIĆ, Bojana (SRB, Q) ABDURAIMOVA, Nigina (UZB, 6) 3-6 2-6
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) SAVINYKH, Valeria (RUS, 7) 6-4 6-3
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 3) GASANOVA, Anastasia (RUS) 6-7(6) 3-6
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB) SHARIPOVA, Sabina (UZB, 1) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BAINS, Naiktha (AUS)(1)
GOLOPUTOVA, Polina (KAZ)/
KURGINYAN, Nonna (RUS)(WC)
6-1 6-0
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
HEISEN, Vivian (GER)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BOUZKOVA, Marie (CZE)(A)
6-4 7-6(4)
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
HEISEN, Vivian (GER)
ABDURAIMOVA, Nigina (UZB)/
FROLOVA, Anastasia (RUS)
2-6 4-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BAINS, Naiktha (AUS)(1)
CENGIZ, Berfu (TUR)/
DANILINA, Anna (KAZ)
5-7 4-6
Berkeley Tennis Club Challenge, Berkeley, CA, USA, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) GIBBS, Nicole (USA, 2) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
DI LORENZO, Francesca (USA)
HIBINO, Nao (JPN)/
LOEB, Jamie (USA)(2)
6-3 6-4
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
DI LORENZO, Francesca (USA)
ELBABA, Julia (USA)/
HARRISON, Catherine (USA)
7-5 4-6 10-7
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
DI LORENZO, Francesca (USA)
GIBBS, Nicole (USA)/
MUHAMMAD, Asia (USA)
4-6 3-6
INTERNAZIONALI DI IMOLA, Imola, Italy, $25.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) PRATI, Federica (ITA, Q) 4-6 7-6(5) 6-1
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) BURILLO E., Irene (ESP, 6) 6-1 2-6 4-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MCADOO, Rasheeda (USA)(3)
slobodne
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MCADOO, Rasheeda (USA)(3)
DANILIDOU, Eleni (GRE)/
PRATI, Federica (ITA)
2-6 3-6
Ladies Future Vienna, Vienna, Austria, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
MAŠIĆ, Mila (SRB) EKDAHL, Therese (SWE) 6-1 6-1
2/3. kolo
MAŠIĆ, Mila (SRB) CECHAKOVA, Eva (CZE) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo
PERIĆ, Jovana (SRB, WC) LESNIAK, Marta (POL, 1) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB)/
PERIĆ, Jovana (SRB)
KOLLER, Arabella (AUT)/
RUSOVA, Alica (SVK)(WC)
2-6 4-6
Baja Ladies Open, Baja, Hungary, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) ABRAHAM, Vivien (HUN) 6-4 7-6(3)
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) SUROVA, Viktoria (SVK) 3-6 1-6
DUKIĆ, Katarina (SRB) RELJIĆ, Anđela (AUS, WC) 5-7 6-2 6-2
BABIĆ, Jovana (SRB) POLOVINA, Jelena (SRB) 6-1 6-1
2/2. kolo
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) ENE, Cristina (ROU, 1, WC) 2-6 5-7
  DUKIĆ, Katarina (SRB) MEJIĆ, Mila (HUN) 2-6 0-6
BABIĆ, Jovana (SRB) FAJ, Lucija (CRO) 6-1 6-2
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 6) TOPČIĆ, Ivana (CRO) 0-6 1-6
BABIĆ, Jovana (SRB, Q) LUKACS, Vanda (HUN, 5) 0-6 6-2 3-6
Dubl
1. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
NOVAC, Izabela G. (ROU)
CADAR, Elene T. (ROU)/
ENE, Cristina (ROU)
1-6 1-6
BABIĆ, Jovana (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
HORACKOVA, Gabriela (CZE)/
TATARUS, Gabriela N. (ROU)(3)
6-4 6-1
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
NAGY, Adrienn (HUN)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)/
ZAWADZKA, Joanna (POL)(2)
6-2 7-5
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
NAGY, Adrienn (HUN)
NAGYMIHALY, Luca (HUN)/
PUMP, Luca (HUN)(WC)
4-6 6-0 5-10
BABIĆ, Jovana (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
DUCA, Gabriela (ROU)/
TOPČIĆ, Ivana (CRO)
3-6 2-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

ITF Véska 2018, Véska, Czech Republic, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Uroš TODOROVIĆ
Glavni žreb
1. kolo ESKIĆ, Relja (SRB) SLACHTA, Cyril F. (CZE, Q) 6-7(9) 6-1 6-2
2. kolo ESKIĆ, Relja (SRB) IBRAGIMOV, Rail (RUS, 7) 4-6 3-6

 

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

2018 European Junior Championships 16 & Under, Moscow, Russia, U16, European Junior Championships, šljaka
17-23.7. Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) slobodan
POPOVIĆ, Stefan (SRB, 8) slobodan
2. kolo MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) SNITARI, Ilya (MDA) 6-4 6-3
POPOVIĆ, Stefan (SRB, 8) GILL, Felix (GBR) 2-6 3-6
3. kolo MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) PAPOE, Radu Mihai (ROU) 2-6 0-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo LOPIČIĆ, Anđela (SRB) slobodna
SENIĆ, Natalija (SRB) slobodna
2. kolo LOPIČIĆ, Anđela (SRB) OLIVEIRA, Leonor (POR) 2-6 3-6
SENIĆ, Natalija (SRB) BORNAY, Jade (FRA, 16) 2-6 6-4 4-6
NIŠ OPEN 2018, Niš, Srbija, uzrast, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Haralampije Toskić
2/2. kolo: Luka Petrović, Milivoje Radojičić, Vuk David Stramput, Strahinja Musicki
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Miljković (WC), Mateja Milošević (Q), Aleksa Savin, Veljko Milenković (Q), Veljko Cvetković
2. kolo: Uroš Delić (WC),  Zoran Ludoški (7), Uroš Jović (4), Leon Nikolić,  Dimitrije Kocić (Q), Nemanja Marjanović,  Ilija Ivanović, Stefan Malbaša (WC), Marko Sudar (Q), Bogdan Bukarica, Strahinja Musicki (LL), Stefan Skobelev
3. kolo: Marko Jovanović (16), Nikola Cvetanović, Dušan Trunić (12), Mijat Milenković (Q), Petar Belošević (15), Lazar Danić (13)
1/4 finale TOPO, Marko (SRB, 1) MARĐONOVIĆ, Aleksa (SRB, Q) 7-5 4-6 7-6(6)
  KURTOVIĆ, Luka (SRB, WC) ZACHIOTIS, Filippos (GRE, 8) 4-6 4-6
  MACURA, Milan (SRB, 11) SABO RAC, Oliver (SRB, 3) 6-1 3-6 7-5
JOVANOVIĆ, Nikola (SRB, 6) RADEV, Mario (BUL, 2) 1-6 1-6
1/2 finale TOPO, Marko (SRB, 1) ZACHIOTIS, Filippos (GRE, 8) 6-4 6-0
MACURA, Milan (SRB, 11) RADEV, Mario (BUL, 2) 3-6 4-6
FINALE TOPO, Marko (SRB, 1) RADEV, Mario (BUL, 2) 3-6 6-3 3-6
Dubl
1/2 finale MACURA, Milan (SRB)/
TRUNIĆ, Dušan (SRB)
RADEV, Mario (BUL)/
YANEV, Viktor (BUL)(4)
6-4 7-5
MARJANOVIĆ, Nemanja (SRB)/
STRACIUC, Ion A. (ROU)(3)
JOVANOVIĆ, Nikola (SRB)/
PHILIBERT, Nicolas (GBR)(2)
6-2 6-1
FINALE MACURA, Milan (SRB)/
TRUNIĆ, Dušan (SRB)
MARJANOVIĆ, Nemanja (SRB)/
STRACIUC, Ion A. (ROU)(3)
6-2 3-6 10-8
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Teodora Stefanović (WC),  Saška Savić (Q), Nataša Savić, Lena Karlovčan (WC),Sara Milosavljević, Neda Milenković, Anja Stanković (WC), Marija Ristanović, Teodora Milošević (Q)
2. kolo: Maša Mitić (Q), Kristina Stamenković (WC), Iva Poleksić (WC), Mina Milosavljević, Sanja Đurđević (Q), Jovana Nikolić, Jelena Jevtić, Anastasija Lukić (WC), Anastasija Stojanović (Q), Milica Radunović (Q)
3. kolo: Doroteja Petrović (12), Emilija Zdravković (5), Anja Petković (7)
1/4 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, 13) DADVANI, Luyiza (UKR, 8) 6-1 6-0
RAGASTOVAC, Mirjana (SRB) NEDELJKOVIĆ, Lara (AUT, 11) 4-6 0-6
NIKOLIĆ, Natalija (SRB, 15) RUSEVA, Nikol (BUL, 9) 0-6 3-6
MARJANOVIĆ, Mia (SRB, 10) DELETIĆ, Senka (SRB, 14) 7-5 6-4
1/2 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, 13) NEDELJKOVIĆ, Lara (AUT, 11) 6-1 6-2
MARJANOVIĆ, Mia (SRB, 10) RUSEVA, Nikol (BUL, 9) 6-3 6-2
FINALE RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, 13) MARJANOVIĆ, Mia (SRB, 10) 7-6(5) 6-1
Dubl
1/2 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB)(4)
RUSEVA, Nikol (BUL)/(2)
SAMARA, Vasiliki M. (GRE)
6-4 5-7 10-2
MARJANOVIĆ, Mia (SRB)/
PETROVIĆ, Anđela (SUI)(3)
DADVANI, Luyiza (UKR)/(1)
LINNIKOVA, Angelina (RUS)
7-6(2) 7-6(11)
FINALE RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB)(4)
MARJANOVIĆ, Mia (SRB)/
PETROVIĆ, Anđela (SUI)(3)
6-1 6-1
ARGES CUP, Curtea De Arges, Romania, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 1) KAUFMANN, Hans P. (AUT) 6-3 6-2
MANDOVIĆ, Filip (SRB, 3) PALCAU, Matei V. (ROU, WC) 6-2 6-2
1/2 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 1) POPOV, Vladimir (BUL, 4) 6-1 6-0
MANDOVIĆ, Filip (SRB, 3) VOGELI, Frederic (SUI, 2) 6-4 6-1
FINALE TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 1) MANDOVIĆ, Filip (SRB, 3) 6-2 6-3
Dubl
1/2 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB)/
MANDOVIĆ, Filip (SRB)(1)
ANDREI, Cucei (ROU)/
LUNGU, Mihai V. (ROU)
6-3 7-5
FINALE TEODOROVIĆ, Petar (SRB)/
MANDOVIĆ, Filip (SRB)(1)
POPOV, Vladimir (BUL)/
SCHINTEIE, Gheorghe C. (ROU)(3)
6-1 6-1
TEJT U16″ EMPIRE CUP U16 2018″, Trnava, Slovakia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Andrea Mrvić
DunoAir Windmill Cup 2018, Oosterbeek, Netherlands, U14, C1, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Tijana Sretenović
Sparkasse Bambini Cup, Kufstein, Austria, U14/12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Aleksa Mišić (WC)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Laura Dukić