Turniri od 16.06 – 22.06.

Turniri od 16.06 – 22.06.

Topshelf Open, Hertogenbosch, Netherlands, ATP250, trava
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) POSPISIL, Vasek (CAN) 4-6 5-7

Aegon, Eastbourne, Great Britain, International, trava
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DOLONC, Vesna VOEGELE, Stefanie (SUI) 1-6 3-6
JAKŠIĆ, Jovana HSIEH, Su-Wei (TPE) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) CORNET, Alize (FRA) 3-6 2-6
JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 3) KEYS, Madison (USA) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
SCHIAVONE, Francesca (ITA)
ERRANI, Sara (ITA)/
VINCI, Roberta (ITA)   (1)
6-7(6) 6-0 6-10

Mohammedia, Morocco, €42.5K, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) AHOUDA, Amine (MAR, WC) 6-2 6-2
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) CLEZAR, Guilherme (BRA, 3) 6-3 6-4
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB) MUNOZ-DE LA NAVA, Daniel (ESP) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
SIKORA, Adrian (SVK)
HOSSAM, Karim (EGY)/
SABRY, Sherif (EGY)
3-3, predaja
Milano, Italy, € 35,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) SINICROPI, Riccardo (ITA) 2-6 7-6(2) 7-6(6)
2/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) MARCORA, Roberto (ITA, 3) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB)/
VEIĆ, Antonio (CRO)
BARRIENTOS, Nicolas (COL)/
SPIR, Juan-Carlos (COL)  (2)
4-6 4-6

Bowling Victorie Plaza Future Toernooi, Alkmaar, Netherlands, $15000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) DE JAGER, Adriaan (NED) 4-6 6-2 3-6
Hungarian Mens Open V, Siofok, Hungary, $10000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) STATZBERGER, Thomas (AUT) 6-3 6-1
BEJTULAHI, Denis SRB) VARGA, Robert (HUN, LL) 6-1 6-2
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) DMITRIEV, Kirill (RUS) 6-1 6-0
BEJTULAHI, Denis SRB) NAGY, Peter (HUN, WC) 5-7 6-7(2)
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 1) NAGY, Peter (HUN, WC) 6-4 7-5
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 1) ARVIDSSON, Isak (SWE, 4) 6-3 5-7 3-6
SERBIA F2, TK Novak, Belgrade, Serbia, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JABLANOVIĆ, Luka (SRB) TABRIZI, Keivon (SUI, 1) 0-6 0-6
KOLARIĆ, Igor (SRB) CZEPIELEWSKI, Daniel (GER) 7-6(5) 6-3)
BOROVČANIN, Mario (SRB) ALVES, Mateus (BRA) 2-6 2-6
MIJATOVIĆ, Vladimir (SRB) TEPŠIĆ, Miladin (AUS) 5-7 6-1 0-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) JOVANOVIĆ, Marko (AUS) 6-0 6-2
MILOŠEVIĆ, Marko (SRB) BLANUŠA, Stefan (SRB) 6-7(9) 7-6(3) 6-1
KOLIĆ, Davor (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER) 0-6 0-6
SAVIĆ, Milan (SRB) ANDREEVSKI, Tomislav (MKD) 6-4 6-3
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 3) MLADENOVIĆ, Željko (SRB) 6-3 6-2
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB, WC) STUCKER, Raphael (SUI) 1-6 1-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, WC) SAVELJIĆ, Ivan (MNE) 4-6 3-6
DRINIĆ, Milan (SRB) DETTINGER, Moritz (GER, 4) 4-6 5-7
TERZIĆ, Nenad (SRB) KRYVARUCHKA, Ilya (BLR, WC) 6-3 6-1
ILIĆ, Aleksa (SRB) CVETKOVIĆ, Dušan (SRB) 3-6 6-1 6-4
ZAFIROVIĆ, Đorđe (SRB) NASER, Javier (CHI) 3-6 4-6
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 5) 6-2 6-3
MINIĆ, Marko (SRB) TRAJKOVSKI, Sndrej (SRB) 6-2 6-4
RADULOVIĆ, Luka (SRB) KUNZ, Nicholas (SUI, WC) 2-6 3-6
STOJKOVIĆ, Lazar (SRB, WC) PAPAC, Tomislav Edward (AUS) 2-6 3-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 6) MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) 6-2 6-3
PEJOVIĆ, Danilo (SRB) ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) 6-3 6-7(5) 6-2
TOMIĆ, Petar (SRB) NOVOTNY, David (GER) 3-6 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, 7) RISTIĆ, Stefan (SRB, WC) 4-6 6-2 6-2
JOKIĆ, Đorđe (SRB) SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) 6-0 6-0
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) TRAJKOVSKI, Antoni (AUS) 6-1 3-6 6-1
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 9) WAKITA, Shunsuke (JPN) 6-4 6-1
MARINKOVIĆ, Dušan (SRB) SEBAOUN, Leo Julien (JPN, 8) 4-6 3-6
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) JOKIĆ, Lazar (SRB) 6-1 6-1
SPAHIĆ, Aleksandar (SRB) KAPRIC, Denis (GER) 0-6 0-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) SAVELJIĆ, Igor (MNE, 10) 2-6 4-6
2/3. kolo KOLARIĆ, Igor (SRB) TABRIZI, Keivon (SUI, 1) 3-6 2-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) MILOŠEVIĆ, Marko (SRB) 6-2 7-6(1)
SAVIĆ, Milan (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER) 2-6 2-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 3) MADEN, Dominique Denis (GER) 7-5 6-7(8) 0-6
TERZIĆ, Nenad (SRB) DETTINGER, Moritz (GER, 4) 0-6 2-6
ILIĆ, Aleksa (SRB) NASER, Javier (CHI) 3-6 1-6
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) MINIĆ, Marko (SRB) 6-1 6-1
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 6) PEJOVIĆ, Danilo (SRB) 6-3 7-5
JANDRIĆ, Darko (SRB, 7) JOKIĆ, Đorđe (SRB) 6-3 6-2
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 9) MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) 6-2 7-6(5)
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) SEBAOUN, Leo Julien (JPN, 8) 7-6(8) 4-6 2-6
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER) 5-7 5-7
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) KUNZ, Nicholas (SUI, WC) 3-6 4-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 6) NOVOTNY, David (GER) 6-4 6-3
JANDRIĆ, Darko (SRB, 7) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 9) 7-6(5) 4-6 6-0
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB,1) ZANINOVIĆ, Luka (CRO) 7-6(5) 6-2
SUČEVIĆ, Luka (SRB, WC) TEPŠIĆ, Miladin (AUS, Q) 6-3 6-7(4) 6-4
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, Q) ĆIRIĆ, Nikola (SRB) 7-5 1-0, predao
JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) VAN PEPERZEEL, Gavin (AUS, 8) 1-6 5-7
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) KEKEZ, Duje (CRO, 3) 6-0 6-3
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 6) GORČIĆ, Ismar (BIH) 6-3 6-3
VUČIĆ, Ilija (SRB) ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE, SE) 7-5 0-6 6-7(2)
TEPAVAC, Marko (SRB, 5) DETTINGER, Moritz (GER, Q) 6-3 3-6 6-3
BJELICA, Ivan (SRB) RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI) 6-2 6-7(5) 6-4
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) ALEKSIĆ, Aleksa (SRB, WC) 6-0 6-1
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) RAKIĆ, Strahinja (SRB, WC) 6-3 6-4
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB,1) SUČEVIĆ, Luka (SRB, WC) 6-3 6-3
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, Q) VAN PEPERZEEL, Gavin (AUS, 8) 1-6 6-4 2-6
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) BARRERE, Gregoire (FRA) 1-6 7-5 6-7(4)
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 6) ŠABANOV, Ivan (CRO) 6-4 6-2
BJELICA, Ivan (SRB) TEPAVAC, Marko (SRB, 5) 6-4 2-6 6-3
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) 6-0 6-3
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB,1) VAN PEPERZEEL, Gavin (AUS, 8) 3-6 6-1 6-2
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 6) BARRERE, Gregoire (FRA) 5-7 4-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) BJELICA, Ivan (SRB) 1-0, predaja
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB,1) BARRERE, Gregoire (FRA) 6-4 6-4
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) MADEN, Yannick (GER) 6-7(3) 2-6
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB,1) MADEN, Yannick (GER) 7-5 6-3
Dubl
1. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
TERZIĆ, Nenad (SRB)   (A)
JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
ZANINOVIĆ, Luka (CRO)
3-6 6-7(1)
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
ALEKSIĆ, Aleksa (SRB)/
RISTIĆ, Stefan (SRB)
6-0 6-0
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE)
KAPRIC, Denis (GER)/
NOVOTNY, David (GER)
6-4 6-1
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
BARRERE, Gregoire (FRA)/
SEBAOUN, Leo Julien (JPN
7-5 2-6 10-5
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
TOMIĆ, Petar (SRB)
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)
6-2 6-1
TEPAVAC, Marko (SRB)/
GORČIĆ, Ismar (BIH)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
KUNZ, Nicholas (SUI)   (A)
6-3 7-6(10)
1/4 finale
JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
ZANINOVIĆ, Luka (CRO)
MADEN, Dominique Denis (GER)/
MADEN, Yannick (GER)
0-6 4-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
EAMES, Jake (AUS)/
VAN PEPERZEEL, Gavin (AUS)
3-6 7-5 8-10
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE)
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
6-4 6-3
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
TOMIĆ, Petar (SRB)
TEPAVAC, Marko (SRB)/
GORČIĆ, Ismar (BIH)
6-2 6-2
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE)
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
TOMIĆ, Petar (SRB)
7-5 7-6(3)
FINALE ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE)
EAMES, Jake (AUS)/
VAN PEPERZEEL, Gavin (AUS
2-6 0-6

Ime turnira, grad, država, kategorija, podloga
Satnica
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo

St Petersburg, Russia, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) STRUKOV, Ilya (RUS) 6-0 6-0
2. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) CHEPIK, Alexander (RUS, 2) 6-4 2-6 7-5
1/4 finale VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) MOROZOV, Dmitrii (RUS) 6-1 6-4
1/2 finale VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) SHAINYAN, Svyatoslav (RUS) 6-7(3) 0-6
Dubl
1. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
SHATALIN, Dmitry (RUS)
KRASHENINNIKOV, Maksim (RUS)/
KUZNETSOV, Alexander (RUS) WC
6-0 6-0
1/4 finale VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
SHATALIN, Dmitry (RUS)
CHEPIK, Alexander (RUS)/
PERUNOV, Igor (RUS)   (1)
6-3 3-6 10-4
1/2 finale VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
SHATALIN, Dmitry (RUS)
LYSOV, Sergei (RUS)/  (WC)
SOKOLOVSKIY, Mikhail (RUS)
6-4 7-5
FINALE VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
SHATALIN, Dmitry (RUS)
KOSTIKOV, Nikita (RUS)/
MERKULOV, Denis (RUS)
2-6 4-6
Bochum, Germany, G2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 3) slobodna
2/3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 3) BALTES, Celina (GER) 6-3 6-2
3/3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 3) ROSNOWSKA, Anastazja (GER, 6, WC) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, LL) BAQUERIZO, Rafaella (ECU, 6) 6-4 6-7(5) 6-3
2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, LL) NOVIKOVA, Maria (RUS, LL) 6-3 6-7(3) 6-4
1/4 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB, LL) HOBGARSKI, Katharina (GER, 2) 2-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Ime turnira, grad, država, kategorija, podloga
Satnica
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo