Turniri od 16.05 – 22.05.

GS ROLAND GARROS 2016 – kvalifikacije
GS ROLAN GAROS 2016
Open de Nice Cote d’Azur, Nice, France, ATP250, €463.520, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 7) ZHYRMONT, Dzmitry (BLR) 4-6 4-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB) YOUNG, Donald (USA, 3) 4-6 2-6
Banque Eric Sturdza Geneva Open, Geneva, Switzerland, ATP250, 499.645, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) DELBONIS, Federico (ARG, 6) 1-6 6-7(6)
Dubl
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB)/
PENA LOPEZ, Manuel (ARG)(WC)
KOWALCZYK, Mateusz (POL)/
SANČIĆ, Antonio (CRO)
4-6 7-5 10-4
1/4 finale TIPSAREVIĆ, Janko (SRB)/
PENA LOPEZ, Manuel (ARG)(WC)
JOHNSON, Steve (USA)/
QUERREY, Steve (USA)(3)
6-7(3) 1-6

GS ROLAND GARROS 2016 – kvalifikacije
GS ROLAN GAROS 2016
NÜRNBERGER VERSICHERUNGSCUP, Nurnberg, Germany, International, $226.750, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 8) FRIDMAN, Olga (UKR) 6-7(3) 4-6

Mestre, Italy, 42.500, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) RONDONI, Pietro (ITA) 6-7 6-4 6-2
2/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) KRAWIETZ, Kevin (GER) 6-3 6-2
3/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) GALAN, Daniel Elahi (COL, 8) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 2) PEREIRA, Jose (BRA) 2-6 7-6(2) 6-2
PETROVIĆ, Danilo (SRB, Q) MAGER, Gianluca (ITA, WC) 5-7 5-7
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 2) HERNANDEZ FERNANDEZ, Jose (DOM) 6-4 6-7(3) 7-5
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 2) DE LOORE, Joris (BEL) 3-6 4-6

Brcko Open 2016, Brčko, Bosnia/Herzegovina, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) TOMAS, Igor (BIH, WC) 6-2 6-0
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) slobodan
ARSIĆ, Nikola (SRB) HODOR, Samuel (SVK) 4-6 3-6
POPOVIĆ, Miodrag (SRB) RAJIĆ, Dušan (SRB) 3-6 1-6
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) slobodan
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN) 4-6 6-4 4-6
ANTONIĆ, Dejan (SRB) CZEPIELEWSKI, Daniel (GER) 2-6 0-6
DABIĆ, Miloš (SRB) DICU, Raul-Alin (ROU) 7-5 6-4
DUCIĆ, Milenko (SRB) TREJGUT, Ognjen (SRB) 6-4 0-6 3-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 8) slobodan
KORUGA, Stefan (SRB) DUDIĆ, Ivan (CRO) 5-7 3-6
DRINIĆ, Milan (SRB, 13) slobodan
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) HODOR, Samuel (SVK) 6-4 6-4
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) ROGIĆ, Milan (BIH, WC) 6-3 6-1
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) RAJIĆ, Dušan (SRB) 4-6 7-5 6-3
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 8) JARC, Rok (SLO) 0-6 4-5, predaja
DRINIĆ, Milan (SRB, 13) DUDIĆ, Ivan (CRO) 6-4 6-3
DABIĆ, Miloš (SRB) ZGOMBIĆ, Fran Zvonimir (CRO, 6) 1-6 1-6
TREJGUT, Ognjen (SRB) KLOK, Denis (RUS, 10) 5-7 6-7(5)
3/3. kolo MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) GAJEWSKI, Kamil (POL, 1) 3-6 3-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) RAJIĆ, Dušan (SRB) 6-4 6-2
DRINIĆ, Milan (SRB, 13) MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 8) 6-3 1-0, predaja
Glavni žreb
1. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) HERRMANN-ZUNIC, Matteo (GER, WC) 4-6 4-6
ČONKIĆ, Petar (SRB) SERDARUSIĆ, Nino (CRO, 6) 6-7(4) 1-6
KATIĆ, Dejan (SRB) KIVATTSEV, Kirill (RUS, Q) 7-5 6-2
ILIĆ, Luka (SRB, 5) KLOK, Denis (RUS, Q) 6-4 5-7 6-3
DRINIĆ, Milan (SRB, Q) NOWAK, Maciej (POL, WC) 7-5 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, Q) 6-2 3-6 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) GAJEWSKI, Kamil (POL, Q) 6-0 6-7(1) 6-1
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) MIEDLER, Lucas (AUT, 2) 6-4 1-6 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB) MATIC, Nico (GER, 3) 6-0 6-1
DRINIĆ, Milan (SRB, Q) VEGER, Filip (CRO, 4) 6-1 7-6(2)
ILIĆ, Luka (SRB, 5) PICHLER, David (AUT) 6-4 1-6 4-6
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 4-6 6-4 7-6(5)
DRINIĆ, Milan (SRB, Q) PICHLER, David (AUT) 4-6 5-7
1/2 finale KATIĆ, Dejan (SRB) DANČEVIĆ, Frank (CAN, 1) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
MIEDLER, Lucas (AUT)/
PICHLER, David (AUT)(1)
2-6 1-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/(3)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
BAKOVIĆ, Arslan (BIH)/
CANCIC, Emir (BIH)(WC)
6-0 6-1
ČONKIĆ, Petar (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
PERIĆ, Nebojša (SRB)/(4, WC)
DANCEVIC, Frank (CAN)
6-7(4) 3-6
ILIĆ, Luka (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
DISCHINGER, Eduardo (BRA)/
SILVA, Caio (BRA)(2)
6-4 6-7(2) 9-11
1/4 finale PERIĆ, Nebojša (SRB)/(4, WC)
DANCEVIC, Frank (CAN)
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)/
MATIC, Nico (GER)
6-7(5) 6-3 10-7
JANDRIĆ, Darko (SRB)/(3)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
BALUDA, Victor (RUS)/
VASILYEV, Ilya (RUS)
4-6 6-3 10-8
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/(3)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
MIEDLER, Lucas (AUT)/
PICHLER, David (AUT)(1)
4-6 3-6
PERIĆ, Nebojša (SRB)/(4, WC)
DANCEVIC, Frank (CAN)
DISCHINGER, Eduardo (BRA)/
SILVA, Caio (BRA)(2)
3-6 6-3 11-9
FINALE PERIĆ, Nebojša (SRB)/(4, WC)
DANCEVIC, Frank (CAN)
MIEDLER, Lucas (AUT)/
PICHLER, David (AUT)(1)
2-6 6-4 6-10
CROCIRCUIT power by LUKAS SPORT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB, SE) KEKEZ, Duje (CRO, 5) 0-6 2-6
ITF MEN’S CIRCUIT CLUB TENNIS VIC, Gurb, Spain, $10.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 6) DANES GRIERA, Pau (ESP) 6-3 6-3
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 6) STEWART, Max (GBR, WC) 6-4 6-1
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 6) ANDRIAMASILALAO, Lucas (MAD) 6-4 7-5
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, Q) AUGER-ALIASSIME, Felix (CAN) 2-6 5-7

Zhengzhou, China, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) TANG, Hao Chen (CHN, WC) 6-0 5-7 6-2
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) SABALENKA, Aryna (BLR, 5) 4-6 6-4 4-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
TARASOVA, Alena (RUS)
GAO, Xinyu (CHN)/
ZHANG, Ying (CHN)
6-4 3-6 7-10
CROCIRCUIT power by LUKAS SPORT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) slobodna
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, 6) slobodna
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) slobodna
2/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) MALINOVIĆ, Zaneta (BIH, WC) 6-2 6-2
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, 6) KOPLOVA, Tereza (CZE) 4-6 6-2 6-7(5)
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) KOVAČ, Tinkara (SLO) 6-0 3-6 6-3
3/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) BEKEFI, Bianka (HUN, 1) 0-6 1-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) JOVIČIĆ, Marija (BIH) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) BEKEFI, Bianka (HUN, Q) 6-4 7-5
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) 6-4 6-2
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) PANTUCKOVA, Magdalena (CZE) 2-6 5-7
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) PISLAK, Manca (SLO, Q) 4-6 6-2 4-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
DRAŽIĆ, Mariana (CRO)(4)
slobodne
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB)
KARANUŠIĆ, Anda (CRO)/
SLAVICA, Lana (CRO)
7-6(6) 5-7 6-10
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
DRAŽIĆ, Mariana (CRO)(4)
CADAR, Elena Teodora (ROU)/
COOPERSMITH, Nicole (USA)
6-3 1-6 3-10
Soho Square Egypt Women’s Future, Sharm el Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB) YADLAPALLI, Pranjala (IND, 7) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB)/
DEVARAKONDA, Lalita (IND)
MOMKOONTHOD, Tamachan (THA)/
YADLAPALLI, Pranjala (IND)
3-6 1-6
Galati, Romania, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MOSKOVLJEVIĆ, Jasmina (SRB) slobodna
2/3. kolo MOSKOVLJEVIĆ, Jasmina (SRB) BARKDULL, Sabrina (USA) 2-6 3-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) BALOESCU, Nicole (CAN) 6-0 6-2
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) RADOVCIC, Lulu (SUI, WC) 6-4 6-0
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) BAVISETTI, Sowyana (IND, 4) 6-7(4) 5-2, predaja
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) ALBIE, Audreu (FRA, 5) 6-2 2-6 6-7(2)
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
POZNIKHIRENKO, Ganna (UKR)
COPPOLA, Claudia (ITA)/
KLYUEVA, Ekaterina (KAZ)
6-1 6-0
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
POZNIKHIRENKO, Ganna (UKR)
BAVISETTI, Sowyana (IND)/
JANUSKOVA, Petra (CAN, 1)
W/O
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
POZNIKHIRENKO, Ganna (UKR)
CHERNETSOVA, Darya (BLR)/(3)
STOILKOVSKA, Magdalena (MKD)
7-5 6-1
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
POZNIKHIRENKO, Ganna (UKR)
GIRARD, Emmanuelle (FRA)/
JONES, Frncesca (GBR)(WC)
6-4 6-4
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) slobodna
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) slobodna
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) WANG, Jue (CHN) 1-6 1-6
2/2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) JANOVIC, Anna Barbara (RUS) 6-1 6-0
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) PHILLIPS, Lisa (GBR) 6-1 6-4
Glavni žreb
1. kolo POPIVODA, Mila (SRB, WC) SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) 6-1 4-1, predaja
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB, Q) AYZATULINA, Ulyana (RUS, WC) 1-6 0-6
2. kolo POPIVODA, Mila (SRB, WC) ARSHINKOVA, Petia (BUL, 8) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB)/
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)
CENGIZ, Berfu (TUR)/
SEZER, Melis (TUR)(4)
1-6 1-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

57° Trofeo Bonfiglio, Milan, Italy, GA, šljaka
Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4) KIRKOV, Vasil (USA) 6-2 6-4
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4) ROTSAERT, Alexandre (USA, Q) W/O
RUC Tennis Junior Open, Casablanca, Morocco, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) BORNAY, Jade (FRA, Q) 7-6(7) 5-7 6-4
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) DEVI, Melati Aurora (INA) 6-3 6-2
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) GUERRA SANTANA, Nerea (ESP, Q) 6-2 6-2
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) JORGE, Francisca (POR) 4-6 7-6(0) 7-5
FINALE VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) PETROULA, Danai (GRE, Q) 6-2 6-3
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
SOLOVYEVA, Daria (RUS)(1)
GUERRA SANTANA, Nerea (ESP)/
MORENO BARRANQUERO, Angeles (ESP)
6-2 3-6 10-8
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
SOLOVYEVA, Daria (RUS)(1)
DJOUBRI, Salma (FRA)/
FRANCOIS, Namie (FRA)
6-2 6-2
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
SOLOVYEVA, Daria (RUS)(1)
HADAB, Lilya (MAR)/
ZIOUTI, Salma (MAR)(3)
6-1 6-3
FINALE VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
SOLOVYEVA, Daria (RUS)(1)
CIROTTE, Chloe (FRA)/
JORGE, Francisca (POR)
6-7 (4) 7-5 10-2
Montenegro Open 2016, Ulcinj, Montenegro, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) DRAGOVIĆ, Stefan (MNE) 6-7(4) 7-5 6-2
JANACKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) RUBTSOV, Nikita (RUS, WC) W/O
STOJČEVIĆ, Luka (SRB, A) GATEV, Maximilian (SUI, 5) 2-6 2-6
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) MULLER, Rik (NED, A) 6-3 6-3
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, WC) SELITA, Genc (MNE) 7-6(6) 6-4
PERIĆ, Dragan (SRB, WC) WESTSTRATE, Lodewijk (NED, 4) 0-6 0-6
2/3. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) SKOWRONSKI, Marcin (POL, 1) 6-2 7-5
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) GRZEGORCZUK, Jakub (POL, 3) 5-7 2-6
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, WC) GERASIMOSKI, Mario (MKD, WC) 6-1 6-2
3/3. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) JONG, Alexander Maarten (NED, 7) 6-4 3-6 6-7(3)
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, WC) GRZEGORCZUK, Jakub (POL, 3) 6-1 6-4
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, Q) SKORILAS, Alexandros (GRE, 1) 7-6(4) 7-6(5)
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, WC) JONG, Alexander Maarten (NED, Q) 1-6 3-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB, 8) HERMAN, Louis (BEL) 6-3 6-3
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB, WC) VUKOVIC, Luka (CAN, 7) 1-6 2-6
ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) BENCIC, Brian (SUI) 5-7 1-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) BERESNEV, Stepan (RUS) 6-3 6-1
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) SIKORSKI, Michal (POL) 6-1 6-0
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, Q) GATEV, Maximilian (SUI, Q) 6-2 6-3
BAJIĆ, Bogdan (SRB, 8) MALAKHOV, Volodymyr (UKR)  6-1 6-2
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) OBERLEITNER, Neil (AUT, 5) 6-3 6-0
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, Q) SKATOV, Timofey (RUS, 6) 4-6 1-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB, 8) HUBER, Gabriel (AUT, 3) 3-6 6-1 3-6
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) WESTSTRATE, Lodewijk (NED, Q) 7-5 6-1
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) SKATOV, Timofey (RUS, 6) 6-1 7-5
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB, WC) VINNIK, Ekaterina (RUS, A) 0-6 2-6
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 2) GESHAKOVSKA, Martina (MKD, A) 6-1 6-3
RISTIĆ, Teodora (SRB, 8) ZAGANJOR, Alabina (MNE, A) 6-0 6-0
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, WC) VESELINOVA, Viktorija (MKD) 0-6 6-3 6-1
2/3. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 2) VEHVILAINEN, Lisa (FIN) 0-6 1-6
RISTIĆ, Teodora (SRB, 8) SIPEK, Lana (CRO) 6-2 6-7(4) 6-1
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, WC) TULENKOVA, Anna (RUS) 6-3 7-5
3/3. kolo RISTIĆ, Teodora (SRB, 8) ACHONG, Daevenia (MED, 3) 6-0 7-6(5)
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, WC) ASTAKHOVA, Anastassiya (KAZ, A) 4-6 3-6 
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB, 1) PALTOVA, Maria (RUS) 6-4 6-0
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) MARINKOVIKJ, Katarina (MKD) 6-2 5-7 6-2
VUJOVIĆ, Milica (SRB, WC) ŠĆEKIĆ, Marta (MNE, WC) 6-0 6-2
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) LYVEN, Maria Natalia (UKR, 6) 6-1 6-1
RISTIĆ, Teodora (SRB, Q) MINETTI, Mariella (FIN) 6-3 6-2
2. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB, 1) NOVAC, Izabela Gabriela (ROU) 6-2 2-6 6-2
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) REPINA, Ekaterina (RUS) 7-5 3-6 0-6
VUJOVIĆ, Milica (SRB, WC) YAHE, Derya (BUL, 4) 4-6 2-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) STOICA, Denise Antonela (ROU) 3-6 6-7(4)
RISTIĆ, Teodora (SRB, Q) GOLUBEVA, Anastasia (RUS, 2) 6-4 6-3
1/4 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB, 1) ZELIĆ, Iva (CRO) 2-6 3-6
RISTIĆ, Teodora (SRB, Q) STOICA, Denise Antonela (ROU) 6-3 5-7 7-5
1/2 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, Q) YAHE, Derya (BUL, 4) 6-3 6-1
FINALE RISTIĆ, Teodora (SRB, Q) PELLICANO, Helene (MLT, 3) 6-3 4-6 1-6
Dubl
1/2 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)(WC)
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD)/
WISNIEWSKA, Karolina (POL)
4-6 4-6
9th ETC Cup, Budapest, Hungary, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) slobodan
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) STEINHAUSER, Robert (CZE) 6-2 6-4
3. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) FETISLEAM, Edris (ROU) 6-4 6-3
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) ANKER, Peter August (NOR) 4-6 5-7
Dubl
2. kolo
KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
SRIDHAR, Sangeet (USA)(1)
MARKOV, Nanko (BUL)/
VOISIN, Emilien (FRA)
6-1 6-2
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
SRIDHAR, Sangeet (USA)(1)
KHIN, Daniel (HUN)/
NECZ, Andras (HUN)
W/O
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, 1) AITKEN, Tiegan (GBR) 6-4 6-2
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, WC) FOURAEV, Anasztazia (HUN, 5)  6-2 6-2
2/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, 1) LUKACS, Livia (HUN) 6-7(4) 6-0 0-6
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, WC) CACCIATO, Tasha (ITA) 6-0 6-4
3/3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, WC) NOVIKOVA, Maria (RUS, WC) 0-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Bergant Memorial, Maribor, Slovenija, U16/14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
3/3. kolo: Matija Žugić
Glavni žreb
1. kolo: Luka Malobabić
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo:  Andrijana Brkić (10)
Glavni žreb
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, SE) MAGUN, Lea (SUI, 4) 6-2 6-1
BRKIĆ, Andrijana (SRB, LL) SMAKIĆ, Ema (SUI, SE) 4-6 6-4 6-2
1/2 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, SE) DELAI, Melania (ITA, 1) 6-3 1-6 1-6
BRKIĆ, Andrijana (SRB, LL) KOMAC, Metka (SLO, Q) 6-3 5-7 4-6
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Lazar Milićević
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Iva Divac
IV MEMORIJAL JOVANA KUKARASA, Subotica, Srbija, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Velibor Mladenović,  Nemanja Marjanović, Stefan Malbaša
Glavni žreb
1. kolo: Ognjen Brozović, Dušan Trunić, Filip Mandović, Vukašin Popović (Q), Ognjen Pavlović, Marko Kli surić (Q), Filip Nenadović, Lav Dašić (WC), Jovan Delić (Q)
2. kolo: Aleksa Marđonović (14),   Mateja Ćurić, Filip Stipić (WC), Ilija Zoroja, Petar Teodorović (WC), Luka Kalenić (Q), Nikola Mitrović, Mihailo Savić, Petar Bašić Palković, Uroš Jović, Sava Radović, Uroš Delić (Q), Aleksandar Ljubojević (Q)
3. kolo: Dimitrije Zubac (16), Dušan Milanović (10),  Mateja Janićijević (9), Luka Todorović, Oliver Sabo Rac (12)
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 6) UMUR, Organ Gur (TUR, 3) 6-1 6-1
POPOVIĆ, Stefan (SRB, 2) DOBAK, Balint (HUN, 8, Q)  6-3 2-6 6-3
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 6) VELCZ, Zsombor (HUN, 5) 6-4 6-3
POPOVIĆ, Stefan (SRB, 2) FAJTA, Peter (HUN, 4) 3-6 2-6
FINALE MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 6) FAJTA, Peter (HUN, 4) 7-5 3-6 2-6
Dubl
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB)(3)
JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD)/
RADONJANIN, Vedran (MKD)(1)
6-4 1-6 10-5
JOVIĆ, Uroš (SRB)/
RADOVIĆ, Sava (SRB)
DOBAK, Balint (HUN)/
FAJTA, Peter (HUN)
6-4 2-6 1-10
FINALE MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB)(3)
DOBAK, Balint (HUN)/
FAJTA, Peter (HUN)
2-6 7-6(5) 10-3
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo:  Teodora Subanović
Glavni žreb
1. kolo: Staša Vasić, Tara Gančev (WC), Teodora Subanović (LL), Tamara Eraković (WC), Anamarija Cakić, Simona Josimović (WC), Andrea Mrvić, Doroteja Petrović (Q), Vanja Vidanović, Sofija Đunisijević
2. kolo: Lena Reljić (Q), Andrijana Simović (11, Q), Natalija Đukić (16), Anamarija Kovačević (Q), Nađa Nonković, Jovana Cvetković, Julija Radenković
3. kolo: Milana Vulin (12), Anđela Vukčević (15, WC), Anđela Lopičić (14), Mia Marjanović (WC), Iva Pantović
1/4 finale VUJIČIĆ, Teodora (SRB, 6) CURMI, Francesca (MLT, 3) 3-6 0-6
VIDOVIĆ, Anđela (SRB, 8) KRZNARIĆ, Noa (CRO, 2, Q) 0-6 1-6
Dubl
1/2 finale MRVIĆ, Andrea (SRB)/
KRZNARIĆ, Noa (CRO)(4)
OGNJANOVSKA, Jana (MKD)/
RISTEVSKA, Ana (MKD)(1)
5-7 4-6