Turniri od 16.04 – 22.04.

ROLEX MONTE CARLO MASTERS, Monte Carlo, Monaco, ATP Masters 1000, 5.238.735, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 3) STAKHOVSKY, Sergiy (UKR) 1-6 3-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 12) NYS, Hugo (FRA, WC) 6-2 6-4
2/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 12) STAKHOVSKY, Sergiy (UKR) 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 9) LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) 6-0 6-1
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 9) ĆORIĆ, Borna (CRO) 7-6(2) 7-5
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 9) THIEM, Dominic (AUT, 5) 7-6(2) 2-6 3-6

Ove nedelje nema WTA turnira
FED CUP

2018 Elizabeth Moore Sarasota Open, Sarasota, FL, USA, $100.000, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) OPELKA, Reilly (USA) 6-4 6-7(5) 5-7
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
ROLA, Blaz (SLO)
CUEVAS, Martin (URU)/
DELLIEN, Hugo (BOL)(Q)
3-6 3-6
Tunis Open, Tunis, Tunisia, $75.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) POPYRIN, Alexei (AUS, WC) 6-4 6-7(4) 3-6
Jalisco Open, Guadalajara, Mexico, $50.000+H, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) HANK, Tigre (MEX, WC) 6-4 7-5
KRSTIN, Peđa (SRB) NOVIKOV, Dennis (USA, 3) 7-6(3) 6-3
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) SANCHEZ, Manuel (MEX, WC) 6-3 6-1
PETROVIĆ, Danilo (SRB) MENENDEZ-MACEIRAS, Adrian (ESP, 1) 6-2 7-5
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB) EUBANKS, Christopher (USA) 4-6 4-6
KRSTIN, Peđa (SRB) KING, Darian (BAR, 8) 6-2 1-6 6-2
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB) EUBANKS, Christopher (USA) 2-6 6-7(5)

Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) slobodan
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) slobodan
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) BARROS, Manuel (ARG) 0-6 0-6
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) ESPIN B., Geronimo (ARG, 5) 3-6 0-6
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) DHOE, Benjamin (BEL, 16) 6-4 2-6 2-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)
PAZ, Juan Pablo (ARG)/(3)
SANT’ANNA, Bruno (BRA)
4-6 2-6
UZB F1 BUKHARA INTERNATIONAL, Bukhara, Uzbekistan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) URSU, Vadym (UKR) 2-6, 0-2 ret
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(2)
MARGAROLI, Luca (SUI)
KALININ, Ivan (RUS)/
URSU, Vadym (UKR)
6-3 7-5
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(2)
MARGAROLI, Luca (SUI)
ABZALOV, Sharobiddin (UZB)/
SAPAEV, Bobr (UZB)(WC)
6-4 6-1
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(2)
MARGAROLI, Luca (SUI)
PENA LOPEZ, Manuel (ARG)/
SUN, Fajing (CHN)(4)
6-4 6-4
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(2)
MARGAROLI, Luca (SUI)
PAVLIOUTCHENKOV, Alexander (RUS)/
TYURNEV, Evgeny (RUS)(3)
6-7(4) 7-6(5) 8-10
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 6) IORDACHE, Sorin A. (ROU) 5-0, ret.
2/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 6) GONZALEZ P., Juan M. (ARG) 6-1 7-5
3/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 6) BERGEVI, Filip (SWE, 13) 7-6(3) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
BOBORYKIN, Alexander (RUS)/
KIYAMOV, Timur (RUS)
3-6 5-7

Óbidos Ladies Open 2, Obidos, Portugal, $25.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 8) ARMITANO, Mathilde (FRA, Q) 6-2 6-3
STOJANOVIĆ, Nina (SRB) RADWANSKA, Urszula (POL, WC) 3-6 3-6
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 8) MESTACH, An-Sophie (BEL) 7-5 6-1
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 8) SWAN, Katie (GBR) 6-4 3-6 2-6
Dubl
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
PITER, Katarzyna (POL)
KOELZER, Romy (GER)/
ROMPIES, Jessy (INA)(4)
4-6 6-7(6)
Soho Square Egypt F14 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2 kolo STOJANOVIĆ, Gabrijela (SRB) WIJESUNDERA, Rushri (USA, 8) 0-6 1-6
JOVANOVSKI-P., Bojana (SRB) ROGERS, Taysia (USA, 9) 6-0 6-0
2/2 kolo JOVANOVSKI-P., Bojana (SRB) WIJESUNDERA, Rushri (USA, 8) 6-4 6-1
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) SZUPPER, Marlies (AUT, Q) 3-6 7-6(2) 1-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) STOJANOVIĆ, Jelena (AUS, Q) 2-6 7-5 2-6
NOVČIĆ, Anđela (SRB, WC) VAIDYA, Katika (IND) 2-6 1-6
JOVANOVSKI-P., Bojana (SRB, Q) FETECAU, Irina (ROU, 2) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
IVANOVA, Dasha (USA)
SMITH, Alicia (AUS)/
WALTERS, Alexandra (AUS)
6-0 3-6 8-10
BONIĆ, Barbara (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
KAKUYA, Akiho (JPN)/(WC)
SUKHOTINA, Anastasia (RUS)
6-3 5-7 10-8
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
LYSA, Yuliya (UKR)/
TALBI, Shalimar (BLR)
3-6 6-3 9-11
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) EHN, Rebecca (SWE, WC) 4-6 6-2 6-1
TOMIĆ, Tamara (SRB, WC) KOMMER, Franziska (GER, Q) 1-6 3-6
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) RAME, Alice (FRA) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB)/(WC)
ĐORĐEVIĆ, Teodora (ITA)
EKDAHL, Therese (SWE)/
LUNDSTEDT, Hilda (SWE)(WC)
4-6 6-4 10-8
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
BUREL, Clara (FRA)
BUZKOVA, Radka (CZE)/
LABOUTKOVA, Aneta (CZE)
2-6 6-7(6)
1/4 finale TOMIĆ, Tamara (SRB)/(WC)
ĐORĐEVIĆ, Teodora (ITA)
ANSHBA, Amina (RUS)/(1)
MARFUTINA, Maria (RUS)
0-6 1-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Botswana International Junior Tournament, Gaborone, Botswana, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo PEJOVIĆ, Aleksandar (SRB) WHATA, Tinashe (ZIM) 0-6 0-6
OP SUBOTICA, Subotica, Srbija, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Andrija JEVTIĆ, Nikola PURIĆ, Marko JEVREMOVIĆ, Danilo KRUNIĆ, Filip STIPIĆ (WC), Miroslav CVJETAN, Davvid OBRADOVIĆ, Luka STEFANOVIĆ, Sava RADOVIĆ (WC), Nikola KIJAC, Strahinja PJERANOVIĆ, Jovan ĆIRKOVIĆ, Jovan POZNAN, Mihajlo DROBNJAKOVIĆ(10), Ivan ROTAROV, Dragutin MITRIĆ
2/3. kolo: Petar BAŠIĆ PALKOVIĆ (WC), Luka MALOBABIĆ, Luka POLOVINA, Luka TODOROVIĆ, Aleksandar BALJ, Mihailo RADOSAVLJEVIĆ (8)
3/3. kolo: Stefan CIZELJ-ŽIVKOVIĆ (7)
Glavni žreb
1. kolo ŽUGIĆ, Matija (SRB, WC) BUZONICS, Dominik (HUN) 3-6 4-6
POPOVIĆ, Stefan (SRB, WC) MANDOCESCU, Laurentiu (ROU, Q) 4-6 2-6
SABO RAC, Oliver (SRB, WC) SASNOUSKI , Aliaksandr (BLR) 4-6 7-6(5) 2-6
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 6) slobodan
GAZO, Stefan (SRB, Q) ZHENG, Zhan (CHN) 6-0 3-6 6-3
KOVAČ, Adam (SRB, WC) ALEKSIĆ, Mario (MNE) 4-6 6-4 6-7(1)
VUKOVIĆ, Miloš (SRB, WC) PULJIĆ , Luka (BIH) 6-7(0) 2-6
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) HERMAN, Benedek (HUN, LL) 6-2 3-6 4-6
JEVTIĆ, Nikola (SRB) ASIC KOVAC, Tom (SLO) 1-6 6-2 4-6
CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, LL) ILNYTSKYY, Svyatoslav (UKR) 4-6 2-6
KALAFATIĆ, Stefan (SRB) MATSIUSH, Aliaksey (BLR) 6-1 6-2
STOJANOVIĆ, Luka (SRB) CSERESZNYES, Mate (HUN, LL) 4-6 6-1 5-7
JANKOVIĆ, Luka (SRB, Q) FAJTA, Peter (HUN, Q) 7-6(2) 2-6 7-5
ESKIĆ, Relja (SRB) WOOD, Enrico (ITA) 6-2 6-3
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 16) slobodan
IVIĆ, Stefan (SRB, Q) POPEANGA, D. Petre (ROU) 2-6 7-6(8) 6-4
ZUBAC , Dimitrije (SRB, WC) BEHUN, Adam (SVK) 6-1 7-5
2. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 6) ANDREJIĆ G., Mark (SLO, Q) 7-6(3) 6-1
GAZO, Stefan (SRB, Q) FEKETE, Janos (SVK, 3) 6-1 6-0
KALAFATIĆ, Stefan (SRB) KRSTULOVIĆ, Tin (SLO, 14) 6-7(6) 7-6(3) 3-6
JANKOVIĆ, Luka (SRB, Q) BOGDANOVICH, Maksim (USA, 8) 6-1 3-6 0-6
ESKIĆ, Relja (SRB) KUDRIASHOV, Igor (RUS, 10) 6-2 4-6 6-2
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 16) IVIĆ, Stefan (SRB, Q) 6-7(1) 3-6
ZUBAC , Dimitrije (SRB, WC) PLANINŠEK, Filip J. (SLO, 2) 6-3 6-2
3. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 6) SASNOUSKI , Aliaksandr (BLR) 6-3 6-7(8) 6-3
GAZO, Stefan (SRB, Q) ALEKSIĆ, Mario (MNE) 3-6 2-6
ESKIĆ, Relja (SRB) BOGDANOVICH, Maksim (USA, 8) 6-3 3-6 3-6
IVIĆ, Stefan (SRB, Q) ZUBAC , Dimitrije (SRB, WC) 7-5 6-1
1/4 finale IVIĆ, Stefan (SRB, Q) BOGDANOVICH, Maksim (USA, 8) 6-2 4-6 6-3
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 6) MANDOCESCU, Laurentiu (ROU, Q) 2-6 7-5 6-1
1/2 finale IVIĆ, Stefan (SRB, Q) KRSTULOVIĆ, Tin (SLO, 14) 4-6 4-6
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 6)  HERMAN, Benedek (HUN, LL) 3-6 7-6(5) 6-1
FINALE  MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 6) KRSTULOVIĆ, Tin (SLO, 14) 6-2 5-7 6-2
Dubl
1/4 finale ZUBAC , Dimitrije (SRB)/
PULJIĆ , Luka (BIH)
SPASIBO, Danil (RUS)/
VERBIN, Pavel (RUS)(1)
6-7(6) 3-6
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)/
KRSTULOVIĆ , Tin (SLO)(8)
ANDREJIC G., Mark (SLO)/
ZHENG, Zhan (CHN)
6-3 7-6(4)
1/2 finale ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)/
KRSTULOVIĆ , Tin (SLO)(8)
ILNYTSKYY, Svyatoslav (UKR)/
SASNOUSKI, Aliaksandr (UKR)
6-4 6-0
FINALE ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)/
KRSTULOVIĆ , Tin (SLO)(8)
BOJARSKI, Alan (POL)/
KOVAČEVIĆ, Marko (SLO)
6-1 6-4
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Lana VUKOVIĆ, Mina OBRADOVIĆ, Teodora ĐOKIĆ, Tijana NIKOLIĆ, Anđela VUKČEVIĆ, Andriana SIMOVIĆ, Nađa OSTOJIĆ, Tara DAKIĆ, Doroteja PETROVIĆ, Iva PANTOVIĆ, Anja MILOŠEVIĆ, Anamarija CAKIĆ (WC), Simona MAKSIMOVIĆ, Anđelka ANDRIĆ
2/3. kolo: Dina DUDIĆ, Nađa NONKOVIĆ, Marija MIČIĆ
3/3. kolo: Teodora VUJIČIĆ
Glavni žreb
1. kolo PALEČEK, Nikol (SRB, WC) KARNER, Elena (AUT) 2-6 3-6
GANČEV, Tara (SRB) TYLEK, Anika (CAN) 3-6 4-6
VIDANOVIĆ, Vanja (SRB, WC) MERI, Eszter (SVK) 0-6 0-6
KOJČIĆ , Emilija (SRB, 9) slobodna
VIDOVIĆ, Anđela (SRB, WC) HAGEMAN, Madelief (NED) 2-6 6-4 2-6
VUJOVIĆ, Milica (SRB, WC) NEUNTEUFEL, Gloria (AUT, Q) 6-7(4) 6-1 6-0
BABIĆ, Jovana (SRB, 10) slobodna
ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB, Q) ROCCHETTI, Sofia (ITA) 4-6 1-6
2. kolo KOJČIĆ , Emilija (SRB, 9) MAŠIĆ, Laura (CRO, Q) 1-6 3-6
VUJOVIĆ, Milica (SRB, WC) SIMONE, Alessandra (ITA, 14) 6-2 4-6 1-6
BABIĆ, Jovana (SRB, 10) BAGLOW, Eleanor (GBR) 2-6 5-7
Dubl
1/4 finale VIDANOVIĆ, Vanja (SRB)/
MEJIĆ, Mila (HUN)
REPASI, Roxana (AUT)/
SCHMID, Anna (AUT)
2-6 6-4 10-5
VUJIČIĆ, Teodora (SRB)/
MITROVIĆ, Milica (NOR)
JANOSI, Luca (HUN)/
MERI, Eszter (SVK)
1-6 1-6
1/2 finale VIDANOVIĆ, Vanja (SRB)/
MEJIĆ, Mila (HUN)
BODERISTANAC, Matea (CRO)/
KLEVISAR, Tjasa (SLO)
2-6 1-6
PLOVDIV CUP, Plovdiv, Bulgaria, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Kristijan JUHAS
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Anđela JOCOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, Q) KALAITZIS, Victoria (BEL) 6-2 6-0
SKROBONJA, Anđela (SRB) TODOROVA, Melody (BUL, WC) 6-0 6-1
2. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, Q) LOPATETSKAYA, Dasha (UKR) 2-6 1-6
SKROBONJA, Anđela (SRB) FRAYMAN, Daria (RUS, 3) 6-1 6-2
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB) BIAGIANTI, Martina (ITA, Q) 5-7 6-3 7-6(4)
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB) AVANESYAN, Elina (RUS) 5-7 2-6
ITF/CAT Juniors Megrine, Megrine, Tunisia, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB) SINGH, Digvijay P. (IND, 4) 7-6(3) 6-2
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB) BOBICHON, Matisse (FRA, Q) 1-6 6-2 6-1
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB) ARNABOLDI, Federico (ITA, 6) 6-2 5-2, ret
Dubl
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/
WOZNIAK, Michal (POL)
PATEL, Megh B. (IND)/
VOROS, Mate (HUN)(2)
7-6(4) 6-4
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/
WOZNIAK, Michal (POL)
COBOLLI, Flavio (ITA)/
FERRARI, Gianmarco (ITA)
W/O
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) V.D.MERWE, Lara C. (RSA) 7-5 6-1
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) MARTINS, Destinee (GBR, 6) 3-6 6-3 3-6
Dubl
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
CHAUDHARI, Vaidehi (IND)(3)
JANIĆIJEVIĆ, Selena (FRA)/
NGUYEN TAN, Lucie (FRA)
3-6 6-1 10-7
1/2 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
CHAUDHARI, Vaidehi (IND)(3)
GECSEK, Fanni (HUN)/
NAGY, Adrienn (HUN)(2)
7-5 6-7(5) 5-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Hungarian Open, Budapest, Hungary, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Petar Belošević
Glavni žreb
1. kolo: Marko Topo, Luka Kurtović (Q)
National Sport Park Open U14, Tirane, Albania, U14, C3, beton
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
2. kolo: Nikola Jovanović, Vanja Petrov (Q)
Dubl
1/2 finale JOVANOVIĆ, Nikola (SRB)/
PHILIBERT, Nicolas (GBR)
CHAMBONNIERE, Matthieu (FRA)/
SHAMOLLI, Drinor (KOS)
6-0 6-2
FINALE JOVANOVIĆ, Nikola (SRB)/
PHILIBERT, Nicolas (GBR)
GUL, Arda Ediz (TUR)/
SOYLER, Baran (TUR)(1)
6-2 6-1