Turniri od 16.03 – 22.03.

Ove nedelje naši teniseri ne učestvuju na čelendžerima

ISTARSKA RIVIJERA, Pula, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) SAVELJIĆ, Igor (MNE) 1-6 1-6
ALEKSIĆ, Nikola (SRB) WAITE, Christopher (GER) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 4) WOERNER, Paul (GER, Q) 6-3 6-2
BJELICA, Ivan (SRB, 7) SUČ, Dominik (CZE, SE) 6-2 6-0
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 7) KOLAR, Zdenek (CZE, Q) 4-6 0-6
ĐERE, Laslo (SRB, 4) MARCAN, Dino (CRO, WC) 6-2 6-2
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 4) ANTONESCU, Vasile (ROU) 2-6 5-7
EGYPT F10 MEN’S FUTURE, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) slobodan
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) slobodan
2/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) GUNTRI, Andrea (ITA) 6-0 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) SERGIENKO, Sergiy (UKR) 2-6 6-4 7-6(5)
3/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) DOLEŽEL, Filip (CZE. 12) 7-5 6-1
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) VON MASSOW, George (GER, 9) 6-7(4) 2-6
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) IOANNIDES, Constantinos (CYP, WC) 0-6 6-1 6-1
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5, Q) DUBROV, Anton (BLR, Q) 6-0 6-3
ČONKIĆ, Petar (SRB) POKRYWKA, Marek (POL, WC) 6-3 6-0
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) SEKULIĆ, Miloš (SWE) 2-6 5-7
ČONKIĆ, Petar (SRB) SMOLA, Maciej (POL. LL) 6-2 5-7 2-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5, Q) TAWEEL, Issam Haitham (SYR) 6-2 7-6(5)
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5, Q) POSPIŠIL, Jaroslav (CZE, 1) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB) (4)
DUBINSKI, Artur (BLR)/
SMOLA, Maciej (POL)
5-7 4-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV,  Pavle (SRB) KUERSCHNER, Alexander (GER) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 7) BERRETTINI, Matteo (ITA, Q ) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
MARINČIĆ, Ante (CRO)
FORNELL-MESTRES, Marc (ESP)/
NEUBAU, Marco (ESP, 3 WC)
2-6 6-2 5-10

SEVILLA, Seville, Spain, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ,  Ivana (SRB, 8) slobodna
LUKIĆ, Vojislava (SRB) SMIRNOVA, Anastasia (BEL) 5-7 6-2 3-6
2/3. kolo JOROVIĆ,  Ivana (SRB, 8) REMONDINA, Anna-Giulia (ITA) 6-4 6-3
3/3. kolo JOROVIĆ,  Ivana (SRB, 8) SAEZ LARRA, Olga (ESP, 13) 4-6 4-6
COLLECTOR OSLO OPEN, Oslo, Norway, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB) GUSTAFSON, Rebecca (SWE, Q) 6-2 6-1
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) ROHDE-MOE, Caroline (NOR) 6-4 6-3
2. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB) MARFUTINA, Maria (RUS, 8) 6-1 6-7(4), predaja
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) FETT, Jana (CRO, 3) 0-2, predaja
SPORTEVION ITF FUTURE WINTER TOUR, El Kantaoui, Tunisia, $10.000,tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo POPIVODA, Mila (SRB) slobodna
2/3. kolo POPIVODA, Mila (SRB) SARTORI, Giulia (ITA) 2-6 5-7
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) ROMEO, Caroline (FRA) 1-6 6-3 6-3
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) SEZER, Melis (TUR, 5) 6-4 4-6 6-4
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB) SABALENKA, Aryna (BLR, Q) 6-4 5-7 6-2
1/2 finale ERIĆ, Doroteja (SRB) SOTNIKOVA, Alyona (UKR, 4) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB)/
ROMEO, Caroline (SRB)
AKSU, Ayla (TUR)/
KAJEVIĆ, Ena (CRO)
2-6 1-6
7e Open de Gonesse, Gonesse, France, $10.000, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo ZORIĆ, Nataša (SRB)/
HONČOVA, Michaela (SVK)
LAMPLA, Louise (FRA)/
OTTOMANO, Sara (SUI)
6-2 6-3
1/4 finale ZORIĆ, Nataša (SRB)/
HONČOVA, Michaela (SVK)
BACQUIE, Alice (FRA)/ (3)
SIEDLISKA, Natalia (GER)
3-6 6-4 6-10

Campeonato Internacional Juvenil de Tenis de Porto Alegre , Porto Alegre, Brazil, GA, šljaka
Livestream Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) GASPERINI, Lourenzo (BRA, Q) 6-1 6-1
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) OCLEPPO, Julian (ITA) 6-1 6-4
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) SHAPOVALOV, Denis (CAN) 6-2 6-3
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) LUZ, Orlando (BRA, 1) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LUZ, Orlando (BRA) (1)
BOSCARDIN DIAS, Gabriel (BRA)/
KROENLEIN CANTANHEDE, Igor Regis (BRA, WC)
6-0 6-3
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LUZ, Orlando (BRA) (1)
BLUMBERG,William (USA)/
MATEAS, Catalin (USA)
6-3 4-6 10-5
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LUZ, Orlando (BRA) (1)
DE MINAUR, Alex (AUS)/
THOMSON, Bjorn (IRL)
6-3 6-1
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LUZ, Orlando (BRA, 1)
BOBROV, Bogdan (RUS)/
VASA, Eero (FIN, 5)
6-1 6-7(4) 10-7
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LUZ, Orlando (BRA, 1)
CUNHA SILVA, Felipe (POR)/
TABILO, Alejandro (CAN) (6)
4-6 5-7
1st Qatar ITF Junior Open 2015, Doha, Qatar, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 7) LAVAGNO, Edoardo (ITA) 1-6 7-5 6-3
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 7) GABR, Adham Hesham (EGY, LL) 6-3 6-4
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB, 7) ALANSI, Ghassan (YEM) 6-2 6-3
1/2 finale BUTULIJA, Boris (SRB, 7) DANILOV, Savriyan (RUS, 8) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/ (3)
DANCU, Vlad Andrei (ROU)
BONDAREVSKIY, Yan (RUS)/
DANILOV, Savriyan (RUS)
6-3 7-5
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/ (3)
DANCU, Vlad Andrei (ROU)
CRETON, Axel (FRA)/
LAMBLING, Raphael (FRA)
6-2 7-6(5)
1/2 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/ (3)
DANCU, Vlad Andrei (ROU)
HOSSAM, Youssef (EGY)/
PERRIN, Lawrence (GBR) (1)
1-6 6-2 7-10
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, 3) slobodna
2/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, 3) B VARDHAAN, Riyaa (IND) 3-6 2-6
31. Perin Memorial, Umag, Croatia, G1, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, WC) BOH, Grega (SLO) 3-6 6-7(4)
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) KAJIN, Karlo (CRO) 7-6(4) 6-2
2/3. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB) KAPLJA, Aljaž Jakob (SLO, 7) 0-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) DOBRIVNYY, Artem (RUS, WC) 4-6 0-6
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) KLEIN, Lukaš (SVK) 1-6 3-6
GRBIĆ, Filip (SRB) BEBELIS, Tadas (LTU) 1-6 7-6(1) 3-6
Dubl
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
KAPSHUK, Artem (UKR)
KLEIN, Lukaš (SVK)/
NEMA, Patrik (SVK)
6-7(3) 1-6
PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)
BORZA, Bogdan(ROU)/
CANNELL, Joel (GBR) (7)
2-6 1-6
GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)
ERLER, Alexander (AUT)/
HAIM, Matthias (AUT)
6-7(3) 6-7(1)
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 1) slobodna
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) ŠUNJIĆ, Margita (CRO) 6-7(2) 6-1 6-1
BABUNSKI, Lena (SRB) GRLJ, Stefany (SLO, WC) 1-6 6-4 3-6
MALETIN, Sandra (SRB) SEPESIOVA, Alica (SVK) 6-2 6-3
2/3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 1) RUSHITI, Arlinda (SUI) 6-0 6-2
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) PROSENJAK, Lara (SLO, 12) 6-4 6-1
MALETIN, Sandra (SRB) RADIŠIĆ, Sandra (SLO, 8) 4-6 1-6
3/3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 1) YASAR, Melis (SWE, 9) 6-0 6-2
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) DIMOVSKA, Nada (USA, 3) 6-7(14) 5-7
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) IVASCU, Iulia Maria (ROU) 2-6 3-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) ILOWSKA, Caroline (AUT) 6-7(6) 1-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, Q) MIKLOVA, Barbora (CZE) 6-3 6-2
ĐOKIĆ, Hristina (SRB, LL) STEFANINI, Lucrezia (ITA) 2-6 3-6
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, Q) FEDORYSHYN, Anastasiya (UKR, 14) 1-6 7-6(5) 0-6
Dubl
1. kolo ĐOKIĆ, Hristina (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)
BAYERLOVA, Michaela (CZE)/
MIKLOVA, Barbora (CZE)
2-6 6-7(5)
JOVIĆ, Nikolina (SRB)/ (7)
CHRISTOFI, Eleni (GRE)
GUERRERO ALVAREZ, Eva (ESP)/
STEFANINI, Lucrezia (ITA)
4-6 3-6

“SCHOOL LOBIK 2015”, Trencianske Teplice, Slovakia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) PAULOVČAK, Samuel (SVK) 6-1 6-2
SUVAJAC, Stefan (SRB) TAMAS, Bence (HUN, Q) 4-6 6-4 3-6
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) ABRUDAN, Ioan Dan (ROU, Q) 6-1 2-6 7-5
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) KHIN, Daniel (HUN, Q) 6-1 6-4
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) NECZ, Andras (HUN, 5) 1-6 6-3 6-0
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) VIDAL, Nicola (ITA, Q) 6-1 6-3
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo STOJANOVIĆ, Gabrijela (SRB) MIHOKOVA, Paulina Ela (SVK, 13) 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) SUPAK, Chiara Renata (SVK) 6-3 7-6(0)
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) SAVINA, Alisa (UKR, Q) 6-2 6-2
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) JASKIEWICZ, Karolina (POL, 6) 7-6(10)6-2
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) MIKULAJOVA, Kristina (SVK, Q) 6-1 7-5
FINALE SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) WOJCIKOVA, Viktorie (CZE) 6-4 6-1
Dubl
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
ROGOVA, Ester (UKR) (2)
slobodne
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
ROGOVA, Ester (UKR) (2)
CIBAKOVA, Barbora (SVK)/
KOVAČIČOVA, Stella (SVK)
6-1 6-1
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
ROGOVA, Ester (UKR) (2)
ONDREJČEKOVA, Klara (SVK)/
PETROVIčKA, Klara (SVK) (4)
6-2 1-6 6-10
21th Lawn Tennis Club Tournament/AZORES 14&Under, Angra do Heroísmo, Portugal, U14, C2, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB, 4) SAMPAIO, Tomas (POR) 6-4 6-0
2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB, 4) TOMAC, Maj (SLO) 6-2 6-0
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB, 4) GONCALVES, Manuel (POR, 7) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOMAC, Maj (SLO)
GANDARA, Bernardo (POR)/
ROUSSAL, Vladeslav (POR) (WC)
7-5 6-4
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOMAC, Maj (SLO)
SAMPAIO, Tomas (POR)/
VIDEIRA, Guilherme (POR) (WC)
6-7(4) 6-2 10-7
1/2 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOMAC, Maj (SLO)
CORREIA, Francisco (POR)/
PINHO, Tomas (POR, 2)
3-6 6-3 6-10
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo SIMOVIĆ, Andriana (SRB) SA, Madalena (POR) 6-1 6-4
2. kolo SIMOVIĆ, Andriana (SRB) SILVA C, Rebeka (POR, 5) 6-3 2-6 0-6
Dubl
1. kolo SIMOVIĆ, Andriana (SRB)/
HEFFERNAR, Shauna (IRL)
AKHALAIA, Mariami (MDA)/
YAKIMAKHO, Alisa (BLR)
5-7 7-6(5) 5-10
OTI JUNIOR CUP, Antalya, Turkey, U12, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) MAT, Bartu (TUR) 6-3 6-2
2. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) PRICE, Jonathon (GBR) 7-6(5) 6-3
3. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) CITAK, Bartu (TUR) 6-4 6-1
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) BREAZU, Vlad Cristian (ROU) 6-2 7-5
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) TABACCO, Giorgio (ITA) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
SHELBAYH, Abedallah (JOR)
ASIL, Uras (TUR)/
ATASEVEN, Batu (TUR)
6-4 6-2
2. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
SHELBAYH, Abedallah (JOR)
AZIZOV, Tamerlan (AZE)/
GASIMOV, Kerian (AZE)
6-4 6-1
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
SHELBAYH, Abedallah (JOR)
CITAK, Bartu (TUR)/
GUNES, Mustafa Can (TUR)
7-6(5) 6-2
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
SHELBAYH, Abedallah (JOR)
HOMBERG, Maximilian (GER)/
TOKAC, Togan (TUR)
W/O
FINALE MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
SHELBAYH, Abedallah (JOR)
AZKARA, Arda (TUR)/
UMUR, Orhan Gur (TUR)
6-4 6-1