Turniri od 16.02 – 22.02.

RIO OPEN, Rio de Janeiro, Brazil, ATP500, $1.548.755, šljaka
Satnica
Glavni žreb Finala/rekordi
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) KLIŽAN, Martin (SVK, 8) 4-6 6-0 4-6
DELRAY BEACH OPEN,Delray Beach, U.S.A., ATP250, $549.230, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb Finala/rekordi
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) KOKKINAKIS, Thanasi (AUS, Q) 2-6 3-6
TROICKI, Viktor (SRB, 8) ROBERT, Stephane (FRA, PR) 6-7(3) 7-5 6-1
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 8) TOMIĆ, Bernard (AUS) 3-6 7-6(2) 4-6
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
TOMIĆ, Bernard (AUS)
GROTH, Samuel (AUS)/
GUCCIONE, Chris (AUS, 4)
6-7(10) 6-2 10-7
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB)/
TOMIĆ, Bernard (AUS)
BEDENE, Aljaz (SLO)/
GONZALEZ, Alejandro (COL)
6-4 6-2 
1/2 finale  TROICKI, Viktor (SRB)/
TOMIĆ, Bernard (AUS)
KLAASEN, Raven (RSA)/
PAES, Leander (IND) (2)
4-6 4-6

DUBAI DUTY FREE TENIS CHAMPIONSHIPS, Dubai, United Arab Emirates, Premier, $2.513.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 4) slobodna
JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 12) BABOŠ, Timea (HUN, Q) 6-3 4-6 6-1
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 4) LISICKI,  Sabine (GER) 6-0 6-3
JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 12) MUGURUZA, Garbine (ESP) 3-6 1-6
3. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 4) PLIŠKOVA, Karolina (CZE, 17) 2-6 6-4 4-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
PARRA SANTONJA, Arantxa (ESP)
NAYDENOVA, Aleksandrina (BUL)/
RODINA, Evgeniya (RUS) (A)
6-3 6-2
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
PARRA SANTONJA, Arantxa (ESP)
MUGURUZA, Garbine (ESP)/
SUAREZ NAVARRO, Carla (ESP, 6)
4-6 4-6

New Delhi, India, $100.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 6) ELANGOVAN, Neeraj (IND) 7-6(10) 6-1
2/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 6) PRASHANTH, N Vijay Sundar (IND) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP) 3-6 4-6
KRSTIN, Peđa (SRB) VARDHAN, Vishnu  (IND, WC) 6-4 7-5
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) BEMELMANS, Ruben (BEL, 4) 6-7(4) 3-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
BEMELMANS, Ruben (BEL)
BOLT, Alex (AUS)/
WHITTINGTON, Andrew (AUS)
3-6 2-6 
KRSTIN, Peđa (SRB)/
ANDROIĆ, Toni (CRO)
PRASHANTH, N Vijay Sundar (IND)/
RAMANATHAN, Ramkumar (IND, WC)
7-6(4) 4-6 10-8
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB)/
ANDROIĆ, Toni (CRO)
GHEDIN,  Riccardo (ITA)/
MATSUI, Toshihide (JPN)
2-6 1-6
WROCLAW OPEN 2015, Wroclaw, Poland, €85.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 5) TERCZYNSKI, Mateusz (POL, WC) 6-2 7-5
2/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 5) ERIKSSON, Markus (SWE) 7-6(3) 4-6 6-3
3/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 5) FISCHER, Martin (AUT, 2) 7-6(4) 4-6 6-3
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, Q) BAŠIĆ, Mirza (BIH, Q) 3-6 4-6

OPT CIRCUIT – IRAN F4, Kish, Iran, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 4) slobodan
2/2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 4) DE VALK,  Roy Sarut (NED) 7-6(6) 6-2
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) WESTERHOF, Boy (NED, 1) 6-7(4) 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) KHALEDAN, Shahin (IRI, WC) 7-6(9) 4-6 3-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB) MARGAROLI, Luca (SUI) 5-7 3-6
ČONKIĆ, Petar (SRB) SHAHGHOLI, Anoosha (IRI, WC) 6-3 7-6(4)
2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) BOURGUE, Mathias (FRA, 2) 3-6 6-4 4-6 
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
WESTERHOF, Boy (NED, 1)
DOUMBIA, Sadio (FRA)/
IVASHKA, Ilya (BLR)
6-1 6-1
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FABER, Mateo (CRO)
HOSSEN ZADE, Mohsen (IRI)/
NADAF, Hamid Reza (IRI, WC)
7-5 6-1
ČONKIĆ, Petar (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
URBANIJA, Mike (SLO)/
ŽEMLJA, Grega (SLO)
4-6 5-7
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
WESTERHOF, Boy (NED, 1)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FABER, Mateo (CRO)
6-2 6-3
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
WESTERHOF, Boy (NED, 1)
GLANCY, Daniel (IRL)/
MANAFOV, Vladyslav (UKR)
6-2 1-6 10-4
FINALE VUČIĆ, Ilija (SRB)/
WESTERHOF, Boy (NED, 1)
INZERILLO, Jerome (FRA)/
MARIE, Jules (FRA, 4)
6-3 7-5 
SONDRIO ITA F1, Sondrio, Italy, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) SIKORA, Adrian (SVK, 6) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
GRASSI, Claudio (ITA, 1)
FRIGERIO, Lorenzo (ITA)/
TREVISAN, Matteo (ITA)
4-6 6-4 4-10
SOHO SQUARE EGYPT F6 MEN’S FUTURE, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1, WC) Slobodan
ARSIĆ, Nikola (SRB) MIEDLER, Lucas (AUT, 15) 1-6 2-6
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB) WILSON, Ross-Tiree (GBR, WC) 6-3 6-3
MILENKOVIĆ, Stefan  (SRB) DŽALETA, Nikola (SRB) 6-7(3) 6-2 7-6(3)
2/3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1, WC) CACACE, Gianmarco (ITA) 6-1 6-2
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB) NA, Jung-Woong (KOR, 5) 5-7 2-6
MILENKOVIĆ, Stefan  (SRB) MICCINI, Giacomo (ITA) 3-6 6-3 1-6
3/3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1, WC) RIDOUT, Robbie (GBR, 16) 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 5) SILLANPAA, Henrik (FIN) 4-6 1-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3, Q) YUKSEL, Anil (TUR, Q) 6-3 4-6 6-0
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3, Q) BRUNNER, Pascal (AUT) 6-7(5) 6-1 6-4
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3, Q) PICHLER, David (AUT, Q) 6-4 6-3
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3, Q) PECOTIĆ, Matija (CRO) 6-2 7-6(3)
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3, Q) POSPISIL, Jaroslav (CZE, 1) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
PECOTIĆ, Matija (CRO)
KELLOVSKY, Dominik (CZE)/
POSPISIL, Jaroslav (CZE, 2)
6-3 6-4
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
PECOTIĆ, Matija (CRO)
SACHKO, Vitaliy (UKR)/
UZHYLOVSKY, Vladimir (UKR)
6-4 6-3
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
PECOTIĆ, Matija (CRO)
ILKEL, Cem (TUR)/
YUKSEL, Anil (TUR, 3)
5-7 7-6(5) 8-10
SRI LANKA MEN’S FUTURES, Colombo, Sri Lanka, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) JUNEAU, Isade (CAN, Q) 6-3 6-4
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) JAYAPRAKASH, Mohit Mayur (IND) 6-4 7-6(1)
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) RECOUDERC, Laurent (FRA) 6-4 6-3
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) LEE, Duck Hee (KOR, 5) 6-4 1-6 7-5
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) MACHADO, Rui (POR, 1) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 4)
ALTMAIER, Daniel (GER)/
SCHONENBERG, Tom (GER)
6-7(6) 6-3 11-9
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 4)
THANGARAJAH, Dineshkanthan (SRI)/
KALIYANDA POONACHA, Niki (IND, WC)
6-1 6-2 
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 4)
SALABA, Libor (CZE)/
ŠATRAL, Jan (CZE, 2)
6-7(2) 6-4 10-6
  FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 4)
DOME, Andre (USA)/
MCLACHLAN, Ben (NZL, 3)
6-2 6-4
SPORTEVASION ITF FUTURE WINTER TOUR, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, WC) SMILKOVSKI, Boban (MKD) 6-1 6-1
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, WC) KANAR, Jonathan (FRA, 1) 2-6 1-6

ITF WOMENS CIRCUIT UBS THURGAU, Kreuzlingen, Switzerland, $50.000, tepih
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KAČAR, Marina (SRB) JEGIOLKA, Justyna (POL, 4) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB) ALLERTOVA, Denisa (CZE, 1) 6-4 6-1
2. kolo DOLONC, Vesna (SRB) GOLUBIĆ, Viktorija (SUI) 6-1 1-6 6-4
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB) PLIŠKOVA, Kristyna (CZE, 6) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB)/
OSTAPENKO, Jelena (LAT)
KANIA, Paula (POL)/
SIEGEMUND, Laura (GER, 2)
1-6 6-4 10-6
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB)/
OSTAPENKO, Jelena (LAT)
MOORE, Tara (GBR)/
SIROTKINA, Marta (RUS)
W/O
1/2 finale DOLONC, Vesna (SRB)/
OSTAPENKO, Jelena (LAT)
FORETZ, Stephanie (FRA)/
RAMIALISON, Irina (FRA)
4-6 6-4 6-10
ABIERTO DE MORELOS, Cuernavaca, Mexico, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) BOUZKOVA, Marie (CZE, JE) 6-2 7-6(4)
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) GORCHES, Constanza (MEX, WC) 6-2 6-0
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) STEFKOVA, Barbora (CZE) 6-2 7-6(2)
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) MOROZOVA, Alexandra (USA, Q) 3-6 6-4 6-3 
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) ZACARIAS, Marcela MEX, 6) 3-6 2-6 
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
HERDŽELAŠ, Dea (BIH)
ALVAREZ TERAN, Maria Fernanda (BOL)/
ALVES, Maria Fernanda (BOL, 2)
3-0, predaja
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
HERDŽELAŠ, Dea (BIH)
ARCONADA, Usue Maitane (USA)/
CLARK, Regina (MEX, WC)
6-2 6-0
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
HERDŽELAŠ, Dea (BIH)
RODRIGUEZ, Victoria (MEX)/
ZACARIAS, Marcela (MEX, 3)
4-6 3-6
WINTER MOSCOW OPEN 2015, Moscow, Russia, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 14) SMAGINA, Sofia (RUS) 6-4 6-7(3) 3-6
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) ARCANGIOLI, Manon (FRA) 6-1 6-2
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) KUDERMETOVA, Veronika (RUS) 1-6 5-7 
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BURGER, Cindy (NED)
IANCHUK, Olga (UKR)/
KONTAVEIT, Anett (EST)
W/O
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BURGER, Cindy (NED)
MONOVA, Polina (RUS)/
SASNOVICH, Aliaksandra (BLR, 3)
3-6 1-6
SURPRISE TENNIS CLASIC, Surprise, U.S.A., $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) ABANDA, Francoise (CAN) 6-7(8) 6-3 4-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
ABANDA, Francoise (CAN)
HART, Jada Myii (USA)/
HIGUCHI, Emma Christine (USA, WC)
4-6 6-2 8-10
JOLIE VILLE GOLF F6 WOMEN’S, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) Slobodna
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) Slobodna
2/3. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) PODLINSKA, Marcelina (POL) 1-6 1-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) MILLER, Nell (GBR) 6-0 6-4
3/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) WEYMOUTH, Katarina (GBR) 6-0 6-3
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) BOGOLIY, Diana (UKR) 6-1 6-2
ERIĆ, Doroteja (SRB, 5) NYLUND, Nanette (FIN, WC) 6-1 6-0
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) MIHALIKOVA, Tereza (SVK, SE) 1-6 3-6
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) KERIMBAYEVA, Kamila (KAZ, 7) 7-5 6-3
ERIĆ, Doroteja (SRB, 5) LEBESHEVA, Darya (BLR, Q) 6-1 6-2
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB) PARRIZAS-DIAZ, Nuria (ESP, 1) 4-6 6-7(5)
ERIĆ, Doroteja (SRB, 5) MURTA, Ines (POR) 6-0 6-2 
1/2 finale ERIĆ, Doroteja (SRB, 5) TERZIYSKA, Julia (BUL, 8) 6-7(6) 5-7
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, WC)
MAGGEN, India (BEL)/
ROHDE-MOE, Caroline (NOR, 4)
6-2 4-6 8-10
SPORTEVASION ITF FUTURE WINTER TOUR, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) WILHELM, Famke (BEL) 1-6 2-6
GD TENNIS 10.000$ WOMEN’S, Antalya, Turkey, $10.000m, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOŠANIN, Nataša (SRB) CVAČKOVA, Natalie (CZE) 0-6, predaja
Glavni žreb
1. kolo POPIVODA, Mila (SRB, WC) LISTER, Cornelia (SWE) 6-3 6-7(1) 3-6

PORSCHE GJOVIK OPEN, Gjovik, Norway, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA,  Boris (SRB) TSIRANIDIS, Efstathios (GRE) 6-4 2-6 6-2
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC) GOJO, Borna (CRO, 1) 4-6 0-6
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) IZADIFAR, Daniel (NOR, Q) 2-6 5-7
Dubl
1. kolo BUTULIJA,  Boris (SRB)/
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC)
BERTUCCIOLI, Federico (ITA)/
COZMA, Daniel (ITA, 4)
6-2 5-7 10-7
1/4 finale BUTULIJA,  Boris (SRB)/
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC)
DRAPER, Ben (GBR)/
PAPOUNIDIS, Ioannis (GRE)
6-4 7-5
1/2 finale BUTULIJA,  Boris (SRB)/
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC)
GOJO, Borna (CRO)/
SUMMARIA, Corrado (ITA, 1)
1-6 3-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 3) HELMI, Olga (DEN) 4-6 6-3 6-4
ŠEBREK, Anđela (SRB, 2) GAISINA, Sofiya (RUS) 6-1 6-1
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 3) VIVIANI, Maria Vittoria (ITA) 6-4 6-7(1) 6-4
ŠEBREK, Anđela (SRB, 2) ZYKUTE, Gerda (LTU) 6-4 2-6 3-6
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 3) COLLINS, Ali (GBR) 6-7(4) 1-6
Dubl
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB)/
V.ANDERSON, Camile (GBR, 1)
slobodne
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
COLLINS, Ali (GBR, 2)
TONNA-BARTHET, Aoife (IRL)/
YARDLEY, Summer (GBR)
2-6 6-2 10-3
1/4 finale ŠEBREK, Anđela (SRB)/
V.ANDERSON, Camile (GBR, 1)
JANSEN FIGUERAS, Helena (ESP)/
SENTENAC, Lise (FRA)
3-6 6-4 7-10
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
COLLINS, Ali (GBR, 2)
KOKELADZE, Kamilla (RUS)/
SOROKOLET, Kristina (RUS)
6-7(3) 3-6
25th BAVARIAN JUNIOR CHAMPIONSHIPS, Cadolzburg, Germany, G4, tepih
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) MRAZ, Hana (SLO, 1) 2-6 1-6
MARJANOVIĆ, Nina (SRB) SCHULTHEISS, Carmen (GER, LL 2-6 6-2 6-1
2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB) SCHMIDT, Lara (GER) 6-1 5-7 6-3 
1/4 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB) BOŽINOVIĆ, Sandra (FRA) 6-2 5-7 4-6

Scuola Tennis Taverne Junior Cup, Taverne, Switzerland, U16, C3, tepih
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2.k. Dina DRAGOLJIĆ
Glavni žreb
1. kolo SAMOČETA,  Jovana (SRB, 2) NONNIS MARZANO, Carlotta (ITA, Q) 6-2 4-6 2-6
InTime Head Junior Open 2015, Zoetermeer, Netherlands, U14/16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) slobodna
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 3) slobodna
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) ROGOVA, Yeva (UKR) 6-3 6-3
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 3) VERBEET, Margo(NED) 6-4 7-5
3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) VAN BEVEREN, Bo (NED) 6-1 6-7 6-2
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 3) OLIVEIRA, Marta (POR, 14) 0-6 1-6
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) PETROULA, Danai (GRE, 7) 6-3 6-1 
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) LIAUW A FONG, Noa (NED, 6) 6-1 3-6 6-0
FINALE SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) PICCINETTI, Lisa (ITA, 10) 6-4 6-4 Nevena Soković, Zoetermeer, 22.02.2015
Dubl
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
PETROULA, Danai (GRE, 1)
Slobodne
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
PETROULA, Danai (GRE, 1)
DE MEY, Evelyne (NED)/
JOZIASSE, Finn (NED ,WC)
6-2 6-4
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
PETROULA, Danai (GRE, 1)
LIAUW A FONG, Noa (NED)/
TRAN, Demi (NED, 7)
4-6 2-6
TE Lidingö 2015, Stockholm, Sweden, U14, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. k. Nikola KIJAC
Glavni žreb
1. kolo ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 5) SPERLING, Axel (SWE) 2-6 7-6(9) 6-2
ZOROJA, Ilija (SRB) CARNELLO, Lancelot (SWE, WC) 5-7 2-6
2. kolo ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 5) MATIĆ, Mile (CRO, Q) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo ŽIVOTIĆ, Goran (SRB)/
ZOROJA, Ilija (SRB, 3)
KONOPKO, Witold (POL)/
RADON, Julian (POL)
4-6 5-7
KIJAC, Nikola (SRB)/
MATIĆ, Mile (CRO)
FEKETE, Janos (SVK)/
VANSHELBOIM, Eric (UKR)
4-6 0-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. k. Andrijana SIMOVIĆ
Stork International TE U14 Trophy, Oetwil am See, Switzerland, U14, C2, tepih
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3.k. Lav DAŠIĆ, Jovan POZNAN; 2/3.k. Nikola JEVTIĆ (6)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 4) PAUNOVIĆ, Sara (SUI) 6-3 6-3
2. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 4) SANDRONE, Julia (FRA) 6-4 7-6(3)
1/4 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 4) RYSER, Valentina (SUI, 7) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo STANKOVIĆ,  Aleksandra (SRB)/
TODOROVA, Melody (BUL, 2)
Slobodne
1/4 finale STANKOVIĆ,  Aleksandra (SRB)/
TODOROVA, Melody (BUL, 2)
KLINCOV, Bojana (SUI)/
MILENKOVIĆ, Kristina (SUI)
3-6 1-6
OPEN SUPER 12 AURAY, Auray, France, U12, C3, asfalt
Livescore Livestream Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Stefan (SRB) SADAOUI, Mehdi (FRA) 3-6 6-7(3)
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) FABRE, Antoni (FRA) 6-2 6-4
2. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) RUNE, Holger Virtus Nodskov (DEN) 7-5 6-4
3. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) PINNINGTON JONES, Jack (GBR) 6-4 4-6 5-7
Dubl
1. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
POPOVIĆ, Stefan (SRB)
CAILL, Leo (FRA)/
CELLA, Florent (FRA)
6-1 2-6 10-6
2. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
POPOVIĆ, Stefan (SRB)
BASTIEN, Romeo (FRA)/
HILLHOUSE, Maxime (FRA)
3-6 7-5 15-13
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
POPOVIĆ, Stefan (SRB)
MORAIS, Eduardo (POR)/
RUIVINHO GRACA, Pedro Dimas (POR)
7-6(0) 6-1
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
POPOVIĆ, Stefan (SRB)
SAFONOV, Aristarkh (RUS)/
SALOMATOV, Artem (RUS)
1-6 4-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
2/2.k. Andrea MRVIĆ
Glavni žreb
1. kolo MRVIĆ, Andrea (SRB, Q) DONSTETTER, Chloe (FRA, Q) 6-1 6-3
VILČEK, Ana (SRB, WC) BELBERKA, Camille (FRA) 2-6 1-6
DIVAC, Iva (SRB) WAGEMANS, Ling (BEL) 6-2 6-1
2. kolo MRVIĆ, Andrea (SRB, Q) FICHER, Holly (GBR) 1-6 0-6
DIVAC, Iva (SRB) VIANO, Eleonore (FRA) 3-6 6-1 6-1 
3. kolo DIVAC, Iva (SRB) PIZZONI, Sofia (ITA0 2-6 2-6
Dubl
1. kolo DIVAC, Iva (SRB)/
VILČEK, Ana (SRB)
MAZZELLA, Lea Alessandra (FRA)/
PERIA SIMBIN, Lea (FRA)
6-1 6-2
MRVIĆ, Andrea (SRB)/
PESZYNSKI, Sydji (FRA)
AUCAGNE, Emma (FRA)/
DUCRUET, Molly (FRA)
6-1 6-4
2. kolo DIVAC, Iva (SRB)/
VILČEK, Ana (SRB)
MONNET, Loan (FRA)/
VERKINDRE, Lea (FRA)
6-4 6-4
MRVIĆ, Andrea (SRB)/
PESZYNSKI, Sydji (FRA)
BAYKAL, Beyda (TUR)/
SEPKEN, Selin Lidya (TUR)
1-6 1-6 
1/4 finale DIVAC, Iva (SRB)/
VILČEK, Ana (SRB)
SELEKHMETEVA, Oksana (RUS)/
TIMOFEEVA, Maria (RUS)
1-6 4-6