Turniri od 16.01 – 22.01.

Ove nedelje nema ATP turnira
GS AUSTRALIAN OPEN 2017

Ove nedelje nema WTA turnira
GS AUSTRALIAN OPEN 2017

KOBLENZ OPEN, Koblenz, Germany, 43.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) UNGUR, Adrian (ROU , LL) 4-6 6-3 6-4
ĐERE, Laslo (SRB) ROSOL, Lukas (CZE, 1) 6-4 2-6 4-6
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) ROSOL, Lukas (CZE, 1) 7-6(5) 7-5
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) JAHN, Jeremy (GER) 6-7(4) 3-2, ret

Egypt Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BLAGOJEVIĆ, Veljko (SRB) KHOTKOV, Oleg (UKR, 4) 3-6 1-6
Kirschbaum International powered by Energy Concepts, Kaarst, Germany, $15.000, tepih
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) AVRAMENKO, Leonid (RUS, WC) 4-6 4-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) BEN ABDALLAH, Skander (TUN, WC) 6-1 6-0
2/3. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) DZHAVAKIAN, Yurii (UKR, 1) 2-6 5-7
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo STOJČEVIĆ, Luka (SRB) AKKUS, Salih Can (TUR) 6-4 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) FOX, David (GBR) 6-0 7-5
3/3. kolo STOJČEVIĆ, Luka (SRB) UZHYLOVSKY, Vladimir (UKR, 1) 2-6 0-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) JOHNSON, Luke (GBR, 14) 7-5 6-4
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) BROADY, Liam  (GBR, 5) 2-6 3-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) RAZBORŠEK, Nik (SLO) 6-7(7) 2-6
Dubl
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)/
DELIĆ, Mate (CRO)(3)
1-6 7-6(5) 10-6
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
DONSKI, Alexander (BUL)/
ZEMEL, Yasha (ISR)
6-4 3-6 12-10
1/2 finale ČONKIĆ, Petar (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
HAYLAZ, Muhammet (TUR)/
YUKSEL, Anil (TUR)
6-3 6-4
FINALE ČONKIĆ, Petar (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
DE BOER, Sidney (NED)/
GRIEKSPOOR, Tallon (NED)(4)
2-6 7-6(6) 10-3
CITY OF SUNRISE PRO TENNIS CLASSIC, Sunrise, FL, USA, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 12) KOHEN, Alan (ARG) 6-1 6-1
2/4. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 12) KALININ, Ivan (RUS) 6-2 6-1
3/4. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 12) LIZEN, Aswin (GBR) 6-1 6-2
4/4. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 12) KIRKOV, Vasil (USA) 6-1 6-1
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) LIPOVSEK P., Tomas (ARG, 2) 3-6 4-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, Q) TAKAHASHI, Yusuke (JPN, 7) 6-1 6-2
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, Q) PLA MALFEITO, Jaume (ESP) 7-6(3) 1-6 6-3
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, Q) PELIWO, Filip (CAN) 6-3 6-2
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, Q) NAGY, Peter (HUN) 6-2 6-1
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, Q) LINDELL, Christian (SWE, 5) 6-2 6-2
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
LAPENTTI, Giovanni (ECU)/
LINDELL, Christian (SWE)
6-2 6-3
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
ESCOBAR, Gonzalo (ECU)
GOMEZ, Emilio (ECU)/
LIPOVSEK PUCHES, Tomas (ARG)
6-4 6-1
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
KOEPFER, Dominik (GER)/
WILLIAMS, Rhyne (USA)
7-5 6-4
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
ESCOBAR, Gonzalo (ECU)
MARTINEZ, Luis David (VEN)/
RODRIGUEZ, Ricardo (VEN)
6-4 1-6 12-10
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
ESCOBAR, Gonzalo (ECU)
6-1 7-5
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
TOREBKO, Peter (GER)/
TRINKER, Bastian (AUT)
6-7(3) 6-4 7-10

Al-Solaimaneyah EGY F1 Women’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8) MA, Lin (CHN, Q) 6-0 6-1
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8) CAPADOCIA, Marian Jade (PHI) 6-2 6-3
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8) SAMIR, Sandra (EGY, 2) 2-6 5-7
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ARSHINKOVA, Petia (BUL)
ABDEL-WAHAB, Farah (EGY)/
FRAPOLLI, Chiara (SUI)
6-4 6-3
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ARSHINKOVA, Petia (BUL)
ENE, Cristina (ROU)/(2)
SIMION, Oana Georgeta (ROU)
4-6 1-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MIJATOVIĆ, Mia (SRB) LAMPLA, Louise (FRA) 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB) GERLACH, Katharina (GER) 2-6 1-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) STAMATOVA, Julia (BUL) 6-1 3-6 6-2
ČVOROVIĆ, Sara (SRB, WC) ANIL, Cemre (TUR) 0-6 2-6
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) SLIUSAR, Kateryna (UKR) 6-3 7-6(3)
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) POSPELOVA, Aleksandra (RUS) 3-6 6-4 3-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

RPM Junior Open, Vestec, Czech Republic, G1, tepih
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 11) slobodan
BUTULIJA, Boris (SRB) COSTE, Emmanuel (FRA) 6-7(4) 2-6
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 11) ROSE, Joshua (GBR) 6-3 7-6(4)
3. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 11) FEKIAC, Martin (SVK) 6-2 6-4
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 11) DUBRIVNYY , Artem (RUS, 2) 1-6 5-7
Copa Barranquilla, Barranquilla, Colombia, G1, šljaka
Turnir Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 9) slobodna
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 9) KOZAKI, Funa (JPN) 6-2 6-3
3. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 9) MORVAYOVA, Viktoria (SVK, 8) 4-6 4-6
Dubl
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
HERTEL, Ania (POL)(8)
ARANGO, Emiliana (COL)/
MUNERA SANCHEZ, Sofia (COL)(2)
6-4 6-1
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
HERTEL, Ania (POL)(8)
ISAEVA, Anzhelika (RUS)/
ZHENG, Qinwen (CHN)
7-6(3) 4-6 10-7
FINALE VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
HERTEL, Ania (POL)(8)
LABRANA, Fernanda (CHI)/
WOLF GASPARIN, Nathalia (BRA)(7)
6-2 6-2
9th UAE – Fujairah ITF Junior Championships, Fujairah, United Arab Emirates, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB) KRAPIVIN, Maxim (RUS) 6-3 6-4
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB) FURLANETTO, Marco (ITA, 7) 6-7(1) 7-5 5-7
Sport Hotel Kurz Junior Classic, Oberpullendorf, Austria, G4, tepih
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo:  Dina DRAGOLJIĆ 3/3. kolo: Jovana TRIČKOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, 11) slobodna
PERIĆ, Jovana (SRB) BRECKOVA, Nikola (CZE, Q) 3-6 7-5 2-6
VUJOVIĆ, Milica (SRB) MOLCHANOVA, Anna (UKR) 6-3 6-3
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, 11) KRAUS, Sinja (AUT) 2-6 4-6
VUJOVIĆ, Milica (SRB) OLYANOVSKAYA, Valeriya (RUS, 15) 3-6 6-2 4-6
Dubl
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/
VUJOVIĆ, Milica (SRB)
KRAUS, Sinja (AUT)/
SCHMID, Anna (AUT)
6-1 6-1
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/
VUJOVIĆ, Milica (SRB)
ROSSI, Federica (ITA)/
VISENTIN, Elisa (ITA)(3)
4-6 0-6
Siroki Brijeg Open 1, Siroki Brijeg, Bosnia/Herzegovina, G5, tepih
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Vanja DOBRNJAC (1), Luka STOJANOVIĆ (8)
Glavni žreb
1. kolo ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) THELWALL JONES, Tom (GBR, 7) 3-6 0-6
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB, WC) ALMEIDA, Tomas (POR, 3) 0-6 3-6
SUVAJAC, Stefan (SRB), Q) AVDOVIĆ, Amar (BIH, 6) 6-2 6-1
2. kolo SUVAJAC, Stefan (SRB), Q) DURNESCU, Eugen (ROU) 7-6(2) 2-6 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Teodora ĐOKIĆ (WC)
Glavni žreb
1. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB, WC) ILINCA, Iulia Blanca (ROU) 2-6 6-3 7-6(3)
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB, Q) SIPEK, Lana (CRO, 3) 7-6(3) 2-6 7-5
BABIĆ, Jovana (SRB) NIKITINA, Iuliia (RUS) 6-3 6-2
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 2) ZAK, Weronika (POL) 6-7(3) 7-5 6-2
2. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB, WC) BELGRAVER, Julie (NED) 6-4 7-5
BABIĆ, Jovana (SRB) SKOROKHODOVA, Ielyzaveta (UKR, 5) 4-6 2-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 2) KILIC, Karla (CRO) 6-4 7-6(3)
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB, Q) HEDRZAK, Magdalena (POL) 5-7 4-6
1/4 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB, WC) ZVEREVA, Vlada (BLR) 2-6 2-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 2) KANAPATSKAYA, Viktoriya (BLR, 8) 1-6 2-6
Dubl
1/4 finale BABIĆ, Jovana (SRB)/
SHUMILOVA, Vladislava (RUS)
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
HEDRZAK, Magdalena (POL)
1-6, ret
1/2 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
HEDRZAK, Magdalena (POL)
SKOROKHODOVA, Ielyzaveta (UKR)/
ULE , Zala (SLO)
7-5 6-3
FINALE ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
HEDRZAK, Magdalena (POL)
KRASNOVA, Daria (RUS)/
NIKITINA, Iuliia (RUS)
6-4 6-3

Nike Junior International Bolton Teen Tennis, Bolton, Great Britain, U14, C1, aktilna podloga
Livescore Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Stefan Popović (2)
Dubl
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
POLJIČAK, Mili (CRO)(1)
MASSACRI, Benito (ITA)/
PEREGO, Giulio (ITA)
6-3 6-1
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
POLJIČAK, Mili (CRO)(1)
DAMM, Martin  (USA)/
MAYO, Aidan (USA)(8)
4-6 4-6
, Milovice, Czech Republic, U14, C2, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo DUKIĆ, Laura (SRB, Q) CERNA, Agata (CZE, 5) 0-6 0-6