Turniri od 15.10 – 21.10.

                                       Kremlin Cup – Moscow, Russia,  $673,150, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) KARATSEV, Aslan (RUS, WC) 7-6(3) 3-6 7-5 
2/3. kolo  LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) PRZYSIEZNY, Michael (POL) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 3) Slobodan
2. kolo  TROICKI, Viktor (SRB, 3) JAZIRI, Malek (TUN) 1-6 6-3 2-6
                                     Erste Bank Open – Vienna, Austria, €486,750. tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) Slobodan
2. kolo  TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) GULBIS, Ernests (LAT) WC 6-3 6-4
1/4 finale TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) BEDENE, Aljaz (SLO) 6-2 4-2, predao BA
1/2 finale TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) ZEMLJA, Grega (SLO) 6-3 6-7(5) 2-6
Dubl
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB)/
WASKE, Alexander (GER)
EBDEN, Matthew (AUS) MATOŠEVIĆ, Marinko (AUS) 6-4 6-3
1/4 finale TIPSAREVIĆ, Janko (SRB)/
WASKE, Alexander (GER)
MELZER, Jurgen (AUT) 1
PEYA, Alexander (AUT)
7-6(4) 4-6 8-10
                                       If Stockholm Open, Sweden, €486,750. tvrda podloga
Livescore Satnica 
Dubl
1. kolo  ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
LINDSTEDT, Robert (SWE)  (1)
 – ROSENHOLM, Patrik (SWE)/ ALT

SEKULIC, Milos (SWE)
6-3 6-0
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
LINDSTEDT, Robert (SWE)  (1)
BUTORAC, Eric (USA)/
HANLEY, Paul (AUS)
6-3 3-6 14-12
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
LINDSTEDT, Robert (SWE)  (1)
ANDERSON, Kevin (RSA)/
ERLICH, Jonathan (ISR)
4-6 7-6(3) 12-10
   FINALE ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
LINDSTEDT, Robert (SWE)  (1)
MELO, Marcelo (BRA)/
SOARES, Bruno (BRA)   (3)
7-6(4) 5-7 6-10 

                                  Luxembourg Open, Luxembourg, $ 220,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo  JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 3) PENG, Shuai (CHN) 3-0, predala PS
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 3) PETKOVIC, Andrea (GER) 5-7 0-6
Dubl 
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
BARTHEL, Mona (GER) (WC)
KLEMENSCHITS, Sandra (GER)/
MALEK, Tatiana (GER)
6-2 6-1
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
BARTHEL, Mona (GER) (WC)
DUSHEVINA, Vera (RUS)/ 3
GOVORTSOVA, Olga BLR
JJ/BM predale
                                    Kremlin Cup – Moscow, Russia, $ 740,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB) TSURENKO, Lesia (UKR, 3) 5-7 6-4 6-4 
2/3. kolo  DOLONC, Vesna (SRB) PEKHOVA, Polina (BLR) 6-2 6-1
3/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB) TORRO-FLOR, Maria-Teresa (ESP 5) 2-6 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) ARVIDSSON, Sofia (SWE) 2-6 4-6
DOLONC, Vesna (SRB, Q) VOSKOBOEVA, Galina (KAZ) 1-6 6-1 6-4
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 4) SOLOVIEVA, Valeria (RUS, Q) 6-1 6-4
DOLONC, Vesna (SRB, Q) HALEP, Simona (ROU) 6-1 6-0
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 4) DOLONC, Vesna (SRB, Q) 6-4 6-1
1/2 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 4) STOSUR, Samantha (AUS, 1) 6-2 3-6 2-6

                                       Rio De Janeiro, Brazil, $50.000+H, šljaka
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) CASSIMIRO DE OLIVEIRA, Mauricio (BRA) WC 6-1 6-0
2/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) TURINI, Thales (BRA, 8) 6-1 6-1 
3/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) PODLIPNIK-CASTILLO, Hans (CHI, 4) 2-6 6-3 7-6(5)
Glavni žreb
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) MONTEIRO, Thiago (BRA, WC) 5-7 6-2 6-3
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, Q) UNGUR, Adrian (ROU, 3) 6-7(3) 1-6
2. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) MEKTIĆ, Nikola (CRO) 6-7(1) 7-5 6-3
1/4 finale PAŠANSKI, Boris (SRB) VEIĆ, Antonio (CRO) 7-5 6-1 
1/2 finale PAŠANSKI, Boris (SRB) PELLA, Guido (ARG, 4) 6-2 6-3 
   FINALE PAŠANSKI, Boris (SRB) ELIAS, Gastao (POR) 3-6 5-7 
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/ WC
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
SCHOOREL, Thomas (NED)/
UNGUR, Adrian (ROU)
7-6(4) 6-4 
1/4. finale  ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/ WC
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
DEMOLINER, Marcelo (BRA) 4   SOUZA, Joao (BRA) 4-6 1-6

Limoges, France, $ 50,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) KERKHOVE, Lesley (NED, 3) 4-6 2-6
Glasgow, Great Britain, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB) DANILINA, Anna (KAZ, Q) 4-6 6-2 2-6
Dubl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
BAMBURAC, Sabrina (GBR)
FITZPATRICK, Anna (GBR)/ 4
WINDLEY, Jade (GBR)
6-3 6-2
1/4 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
BAMBURAC, Sabrina (GBR)
KUCOVA, Kristina (SVK)/
MITU, Cristina-Andreea (ROU)
4-6 4-6
Sevilla, Spain, $ 25,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 4) GRYMALSKA, Anastasia (ITA) 4-6 7-6(1) 7-6(11)
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 4) SALNIKOVA, Daria (RUS, Q) 6-4 6-2
1/4 kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 4) PELLA, Catalina (ARG, Q) 4-6 7-6(5) 2-6
Rock Hill, SC, USA, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 8) SLATER, Nicola  (GBR) 6-3 3-6 6-1 
2/3. kolo  LUKIĆ, Vojislava (SRB, 8) ZHAO, Carol (CAN) 5-7 0-6
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) CHAPELLE, Eugenie (BEL) 6-2 4-6 6-2
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) GJORCHESKA, Lina (MKD) 7-5 2-6 7-5
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) SOBASZKIEWICZ, Barbara (POL,5) 1-6 6-4 6-3
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) IANCHUK, Olga (UKR, 3) 1-6 4-6 
Dubl
1. kolo BRUSCHI, Giulia  (ITA)/
KOSTIĆ, Natalija (SRB)
BOGDANOVA, Maria (RUS)/ WC
RYASHKO, Diana (RUS)
6-2 6-3
1/4 finale BRUSCHI, Giulia  (ITA)/
KOSTIĆ, Natalija (SRB)
Alona FOMINA (UKR)/ [2]
Lina GJORCHESKA (MKD)
0-6 3-6
Akko, Israel, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PETROVIĆ, Bojana (SRB)  Slobodna
2/2. kolo PETROVIĆ, Bojana (SRB) TASHAEV, Yana (ISR) 6-3 6-2 
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Bojana (SRB, Q) GAVRIELI, Amit (ISR, WC) 6-3 6-1
NOVČIĆ, Anđela (SRB) CADAR, Elena-Teodora (ROU, 8) 3-6 4-6
2. kolo PETROVIĆ, Bojana (SRB, Q) BROZDA, Olga (ISR, 6) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
VKC, Vishesh (IND)
SOLOMON, Gaya (ISR)/
ZANDBERG, Talya (ISR)
6-1 6-3
1/4 finale NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
VKC, Vishesh (IND)
FRANKOVA, Nikola (CZE)/ 1
YASHINA, Ekaterina (RUS)
0-6 2-6
Dubrovnik, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) HUSARIĆ, Anita (BIH, WC) 5-7 0-6
UZELAC, Tijana (SRB) BERTOIA, Alessia (ITA) 2-6 3-6 
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) BAŠIĆ, Martina (CRO) 1-6 6-1 6-2
TOMIĆ, Danijela (SRB, 8) Slobodna
RADOJKOVIĆ, Isidora (SRB) BRUZZONE, Giulia (ITA, 14) 4-6 3-6 
2/3. kolo TOMIĆ, Danijela (SRB, 8) BEKAVAC, Kristina (CRO) 6-3 6-0 
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) PANTUCKOVA, Gabriela (CZE,16) 2-6 1-6 
3/3. kolo  TOMIĆ, Danijela (SRB, 8) STANIKOVA, Monika (SVK) 3-6 6-4 3-6 
                                                    Heraklion, Greece$ 10,000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo PAVLOVIĆ, Katarina (SRB) VANGELOVA, Ani (BUL) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo PAVLOVIĆ, Katarina (SRB)/
WAGEMAKER, Mandy (NED)
KAIRI , Angeliki (GRE)/
KOLAROVA, Veronika (CZE)
2-6 5-7

                                            La Roche Sur Yon, France, $15.000, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2)  Slobodan
2/3. kolo  PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) HUI, Michael (USA) 6-1 6-1 
3/3. kolo  PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) AGAR, Ryan (AUS, 10) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, Q) DUBAIL, Julien (BEL, Q) 7-6(2) 2-6 6-4
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, Q) BAUMANN, Moritz (GER, 7) 6-7(4) 1-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
LESTIENNE, Constant (FRA)
A.MARTINAVARR, Andres (ESP)/
FUCSOVICS, Marton (HUN)
6-4 6-3
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
LESTIENNE, Constant (FRA)
BENNETEAU, Antoine (FRA)/ [3]
RENAVAND, Nicolas (FRA)
4-6 2-6
Dubrovnik, Croatia, $ 15,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) 3 slobodan
2/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) 3 RETTL, Stefan (AUT) 3-6 5-7 
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) ROLA, Blaz (SLO) 3-6 4-6
BJELICA, Ivan (SRB, 5) MILKO, Michal (SVK ,Q) 6-2 6-2
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 5) CECCHINATO, Marco (ITA) 3-6 2-6
Dubl 
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/ 4           ŠABANOV, Matej (CRO) RITZ, Krešimir (CRO)/                  TOPIĆ, Joško (CRO) 6-3 7-6(7) 
VUČIĆ, Ilija (SRB)/                   VIDAK, Antun (CRO) DRAGANJA, Tomislav (CRO)/        BABIĆ GOLES, Marko (CRO) 7-5 7-6(5) 
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/                 GORČIĆ, Ismar (BIH) DZUMHUR, Damir (BIH)/           ŠETKIĆ, Aldin (BIH) 3-6 2-6
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/ 4           ŠABANOV, Matej (CRO) VUČIĆ, Ilija (SRB)/                   VIDAK, Antun (CRO) 3-6 6-1 11-9 
1/2 finale  BJELICA, Ivan (SRB)/ 4           ŠABANOV, Matej (CRO) MARTIN, Andrej (SVK)/ 1   POSPISIL, Jaroslav (CZE) 3-6 7-6(5) 10-6
FINALE BJELICA, Ivan (SRB)/ 4           ŠABANOV, Matej (CRO) ANDROIC, Toni (CRO)/ [3]
MARCAN, Dino (CRO)
3-6 3-6 
Annaba, Algeria, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 8) MANSOURI, Skander (TUN, WC) 6-4 6-3
2. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 8) BELMATI , Nizar (MAR, Q) 6-1 6-0
1/4 finale ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 8) LAZOV, Alexander (BUL, 4) 7-6(6) 6-4
1/2 finale ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 8) SLABINSKY, Alexander (GBR, 5) 2-6 4-6

 

Dunlop Japan Open Junior Championships, G2, tepih
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo  MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) slobodan
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) KATO, Ryusei (JPN, Q) 6-1 6-1
3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) ONISHI, Ken (JPN, 16) 6-3 6-4 
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) KHACHANOV, Karen (RUS, 5) 0-6 6-4 6-3
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) WOERNER, Paul (GER) 6-2 2-6 6-1 
  FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) SAITO, Takashi (JPN, 12) 6-4 4-6 6-3
HRT Autumn Cup, Rungsted Kyst, Denmark, G4, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo  MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, 1) EK, Emma (SWE) 6-2 6-3 
2. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, 1) HOEYER, Ulrikke (DEN) 6-2 7-5
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, 1) LANDSTROM, Catrine (SWE, 7) 2-6 5-7
International Junior Championship, Egypt, G5, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB, 6) ISMAIL, Sara (EGY) 3-6 6-4 7-5 
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) ABO BAKR, Nariman (EGY) 6-0 6-0 
2. kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB, 6) SAMSONOVA, Ludmilla (RUS, Q) 2-6 2-6 
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) CRISTIAN , Jaqueline Adina (ROU, 3) 6-2 1-6 4-6 
Dubl
1. kolo Milica NOVAKOVIĆ (SRB)/ Aleksandra RYABOKON (UKR) Lamis ALHUSSEIN ABDEL AZIZ (EGY) Nermeen SHAWKY (EGY) 6-2 6-1  
1/4 finale Milica NOVAKOVIĆ (SRB)/ Aleksandra RYABOKON (UKR) BHIRI, Aziza (TUN)/ 2
ELMI, Yosr (TUN)
6-3 6-2
1/2 finale Milica NOVAKOVIĆ (SRB)/ Aleksandra RYABOKON (UKR) HASHISH, Ingy (EGY)/ 4
MATHANA, Safaa (EGY)
6-4 6-1
FINALE Milica NOVAKOVIĆ (SRB)/ Aleksandra RYABOKON (UKR) CIANCI, Claudia (POR)/ 1
CRISTIAN , Jaqueline Adina (ROU)
6-4 5-7 5-10
4th Zain Bahrain ITF Juniors Championships, Manama, Bahrain, G4, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo  SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB, 5)  Slobodna
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) HATAMLEH, Jenna (JOR) 7-5 7-6(4) 
2. kolo SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB, 5) ALAJEEDY, Ghada  (IRQ) 6-0 6-2 
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) ALERT, Marina (EGY, 3) 2-6 0-6
1/4 finale SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB, 5) AKDEMIR, Yagmur (TUR, 4) 6-2 6-1
1/2 finale SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB, 5) KARAKY, Nancy (LIB, 6) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB)
ALAJEELY, Ghada (IRQ)/
ALAJEELY, Halla (IRQ)
6-4 6-4
1/4 finale SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB)
BASNYAT, Sumitra (THA)/ 4
SEDOVA, Dayana (UZB)
7-6 3-6 10-5
1/2 finale SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB)
AKDEMIR, Yagmur (TUR)/ 2
ARGYRIOU, Mara (CYP)
3-6 1-6
SAS Junior ITF 1, Cape Town , South Africa, G5, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo  KLARIĆ, Vanja (SRB) HUCKFELDT, Manuela (RSA) 6-1 6-0 
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) VAN HEERDEN, Marly (RSA, 8) 6-2 6-4
1/4 finale KLARIĆ, Vanja (SRB) KOCH, Janet (RSA, 1) 6-2 3-6 3-6
Dubl
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB)/
VAN HEERDEN, Marly (RSA, 8)
JANSE VAN RENSBURG, Rouxanne (RSA)/
POLUTA, Katie (RSA)
2-6 5-7

  Ove nedelje se ne igraju Tennis Europe turnir