Turniri od 15.10 – 21.10.

VTB KREMLIN CUP, Moscow, Russia, ATP 250, $936.435, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) NAPOLITANO, Stefano (ITA) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 4) slobodan
ĐERE, Laslo (SRB) BEDENE, Aljaž (SLO) 7-5 4-6 6-7(2)
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) HORANSKY, Filip (SVK, Q) 6-4 2-6 6-3
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 4) DONSKOY, Evgeny (RUS) 7-5 6-4
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) MEDVEDEV, Daniil (RUS, 2) 2-6 1-6
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 4) SEPPI, Andreas (ITA) 4-6 6-7(2)

VTB KREMLIN CUP, Moscow, Russia, WTA Premier, $932.866, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) JOROVIĆ, Ivana (SRB) 5-7 1-6
2/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) SIEGEMUND, Laura (GER, 7) 6-2 6-4
3/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) ZVONAREVA, Vera (RUS) 4-6 4-6
Glavni žreb
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KHROMACHEVA, Irina (RUS)
MLADENOVIĆ, Kristina (FRA)/
VOSKOBOEVA, Galina (KAZ)
3-6 0-6
BGL BNP PARIBAS LUXEMBOURG OPEN, Luxembourg City, Luxembourg, WTA International, $250.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 3) PONCHET, Jessika (FRA) 4-6 3-6

YINZHOU INTERNATIONAL MENS TENNIS CHALLENGER 2018, Ningbo, China, $150.000, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) HE, Yecong (CHN, WC) 6-1 6-4
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) DAVIDOVICH FOKINA, Alejandro (ESP) 4-6 6-3 6-4
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) DURASOVIC, Viktor (NOR, Q) 6-2 6-4
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) GUNNESWARAN, Praynesh (IND, 7) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LI, Zhe (CHN)
FABBIANO, Thomas (ITA)/
HURKACZ, Hubert (POL)
W/O
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LI, Zhe (CHN)
PENG, Hsien Yin (TPE)/(4)
RATIWATANA, Sonchat (TPE)
6-3 7-6(5)
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LI, Zhe (CHN)
HSIEH, Cheng Peng (TPE)/
RUNGKAT, Christopher (INA)(1)
3-6 6-4 8-10
WOLFFKRAN OPEN, Ismaning, Germany, €43.000+H, tepih
ATP-CH Satnica ATP forum
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
CLAYTON, Scott (GBR)/
OCLEPPO, Julian (ITA)
6-4 6-4
1/4 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
JUNAID, Rameez (AUS)/
PEL, David (NED)(2)
3-6 4-6

Santa margherita di Pula, Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo
STOJANOVIĆ, Luka (SRB) SUDE, Jakob (GER, 6) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
BRANCACCIO, Raul (ITA)/
GIGOUNON, Germain (BEL)(1)
6-4 0-6 5-10
Harlingen Country Club Men’s $25,000 Futures, Harlingen, TX, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB) MCBRIDE, Matt (USA) 6-3 3-6 6-4
2/3. kolo PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB) POULLAIN, Lucas (FRA, 8) 3-6 2-6
Magic Hotel Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) SCHOUTEN, Len (NED) 0-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) KLEGOU, Alexis (BEN) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BERTOLA, Remy (SUI)(1)
DE BEER, Amaury (MRI)/
DELAGE, Pierre (FRA)(WC)
3-6 7-6(5) 5-10

14éme Open Engie de Touraine, Joue Les Tours, France, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) BENCHEIKH, Loudmilla (FRA, WC) 4-6 6-0 6-4
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) GERVAIS, Julie (FRA) 2-6 0-6
Santa margherita di Pula, Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) SCHOLL, Chiara (USA, 8) 4-6 0-3, ret.
McLeod For Health Florence Open, Florence, SC, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) FILIP, Katerina (SWE) 1-6 6-2 6-4
2/3. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) HARTONO, Ariane (NED, 14) 2-6 1-6
Soho Square Egypt F22 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 3) DUERST, Jenny (SUI, Q) 6-4 3-6 6-4
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 3) MAKAROVA, Ekaterina (RUS, WC) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
DUERST, Jenny (SUI)/
MUMA, Libby (USA)(WC)
6-0 6-1
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
VANHOUTTE, Chelsea (BEL)/
WASHINGTON, Amber (USA)
6-7(4) 6-0 8-10

RUC Tennis Junior Open, Casablanca, Morocco, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 3) HILLHOUSE, Maxime (FRA) 6-4 6-1
JOVIĆ, Viktor (SRB, 2) BERTRAND, Robin (FRA, LL) 6-3 7-6(3)
2. kolo ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 3) GONCALVES, Manuel (POR) 6-2 6-3
JOVIĆ, Viktor (SRB, 2) VAN ASSCHE, Luca (FRA, WC) 6-0 6-0
1/4 finale ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 3) BENCHAKROUN, Aissa (MAR) 6-4 6-0
JOVIĆ, Viktor (SRB, 2) VELCZ, Zsombor (HUN, 5) 6-7(4) 7-6(5) 6-7(7)
1/2 finale
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 3) ADNANE, Younes (MAR) 1-4 4-1 10-6
FINALE ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 3) VELCZ, Zsombor (HUN, 5) 4-2 4-0
PTT – ITF Junior Grade 2, Nonthaburi, Thailand, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, 2) slobodna
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, 2) LIAO, Chen Chen (TPE) 6-0 6-2
3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, 2) SCHUMACHER, Grace (AUS, 13) 3-6 4-6
Dubl
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/
KRZNARIĆ, Noa (CRO)(2)
CHANTA, Aunchisa (THA)/
KUEARUM, Supapitch (THA)(4)
4-6 1-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Barocco Cup, Sofia, Bulgaria, U15, C3, beton
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Vanja Vojinović (11)
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Cvetanović (Q), Luka Kurtović (WC)
2. kolo: Petar Belošević (8), Stefan Skobelev (Q), Bojan Radoman (Q)
1/4 finale DANIĆ, Lazar (SRB) POPOV, Vladimir (BUL, 1) 6-7(3) 6-7(5)
Dubl
1/2 finale KURTOVIĆ, Luka (SRB)/
KARAHODZA, Din (GER)
DRAGANOV, Dragomir (BUL)/
TEMOV, Aleksandar (BUL)(2)
3-6 2-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Sara Milosavljević (13)
2/2. kolo: Mina Milosavljević (9), Jovana Nikolić (10)
Glavni žreb
1. kolo: Natalija Nikolić, Anja Petković (7), Lena Karlovčan (WC), Sanja Đurđević (Q)
2. kolo: Iva Šepa, Neda Milenković (WC)
1/4 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, 5) PETROVIĆ, Anđela (SUI, 4) 6-0 6-3
1/2 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, 5) MITROFANOVA, Violina (BUL, 8) 6-2 2-6 2-6
Dubl
1/2 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
BARTASHEVICH, Yaroslava (RUS)(1)
HRISTOVA, Marina (BUL)/
SHKUMBOVA, Mirela (BUL)
1-6 6-3 10-5
FINALE RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
BARTASHEVICH, Yaroslava (RUS)(1)
GANEVA, Aleksandra (BUL)/
SIMEONOVA, Stella (BUL)
6-2 7-5
Famagusta Tennis Cup U14, Limassol, Cyprus, U14, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Veljko Cvetković
, Santa Ponsa, Spain, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale RISTIĆ, Mia (SRB) RAGE, Ksenija (LAT, Q) 6-3 3-6 4-6
MARIĆ, Dunja (SRB) MOERK, Mille (DEN) 6-3 6-3
1/2 finale MARIĆ, Dunja (SRB) MARGINEAN, Alexia Iulia (ROU, WC) 3-6 4-6
Dubl
1/2 finale MARIĆ, Dunja (SRB)/
RISTIĆ, Mia (SRB)
JEDNACZ, Lena (POL)/
SKOOG, Isabel (SWE)
6-1 6-1
FINALE MARIĆ, Dunja (SRB)/
RISTIĆ, Mia (SRB)
GOLDA, Karolina (POL)/
MACKIEWICZ, Martyna (POL)
7-5 6-2