Turniri od 15.09 – 21.09.

Moselle Open, Metz, France, €410.200, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) STRUFF, Jan Lennard (GER) 7-6(6) 3-6 3-6

TORAY PAN PACIFIC OPEN, Tokyo, Japan, Premier, $1.000.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) ERAKOVIĆ, Marina (NZL, 2) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 3) slobodna
JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 4) slobodna
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 3) AZARENKA, Victoria (BLR) 6-3 6-4
JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 4) MUGURUZA, Garbine (ESP) 6-7(4) 4-6
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 3) SAFAROVA, Lucie (CZE, 7) 6-3 6-2
1/2 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 3) KERBER, Angelique (GER, 1) 7-5 6-3
FINALE IVANOVIĆ, Ana (SRB, 3) WOZNIACKI, Caroline (DEN, 2) 6-2 7-6(2)
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
PARRA SANTONJA, Arantxa (ESP)
ROSOLSKA, Alicja (POL)/
SAVCHUK, Olga (UKR)
6-2 6-0
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
PARRA SANTONJA, Arantxa (ESP)
KUDRYAVTSEVA, Alla (RUS)/
RODIONOVA, Anastasia (AUS, 3)
2-6 6-3 10-6
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
PARRA SANTONJA, Arantxa (ESP)
BLACK, Cara (ZIM)/
MIRZA, Sania (IND, 1)
3-6 2-6
Guangzhou International Women’s Open, Guangzhou, China, $500.000, International, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 4) NICULESCU, Monica (ROU) 2-6 2-6

Izmir, Turkey, €106.5K, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) slobodan
2/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) DULDAEV, Daniiar (KGZ) 6-0 6-1
3/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) VORSTER, Tucker (RSA) 3-6 6-7(4)
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) ĆORIĆ, Borna (CRO) 2-6 3-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) VORSTER, Tucker (RSA, Q) 1-6 0-1, predaja
Dubl
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)
RUDNEV, Valery (RUS)/
SHYLA, Yaraslav (BLR, Alt)
W/O
Mekness, Morocco, €42.5K, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) VIOLA, Matteo (ITA) 2-6 1-5 predaja
Trnava, Slovakia, €42,500 +H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) URSU, Vadym (UKR, WC) 6-3 6-2
BEJTULAHI, Denis (SRB) GADOMSKI, Piotr (POL) 2-6 5-7
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) SMIRNOV, Artem (UKR, 3) 4-6 6-3 5-7

SERBIA F13, Niš, Serbia, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1, WC) slobodan
JABLANOVIĆ, Luka (SRB) GEORGIEV, Miroslav (BUL) 6-3 6-1
ARSIĆ, Nikola (SRB) CZEPIELEWSKI, Daniel (GER) 1-6 3-6
TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, WC) TRENDAFILOV, Petar (BUL, 2) 1-6 3-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) BLAGOJEVIĆ, Veljko (SRB) 6-2 6-2
DALJEV, Pavle (SRB) VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) 6-3 6-1
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 10) MALYSHEV, Georgyi (RUS) 0-6 2-6
GRBIĆ, Filip (SRB) VAN BEEM, Colin (NED, 3) 3-6 6-3 3-6
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) 6-3 6-1
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) JOKIĆ, Đorđe (SRB) 6-3 6-1
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB) VLADUŠIĆ, Nenad (AUT) 6-2 7-6(2)
JOKIĆ, Lazar (SRB) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 0-6 1-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 13) KAPRIĆ, Denis (GER) 2-6 4-6
MILETIĆ, Miomir (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, 5) 2-6 0-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) STOIMENOV, Adrian (BUL) 6-0 6-1
ĐURĐEVIĆ, Blagoje (SRB) JOVANOVIĆ, Marko (AUS) 1-6 2-6
RADENKOVIĆ, Veljko (SRB) CHOLAKOV, Velislav (BUL) 2-6 2-6
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) 4-6 6-7(3)
ILIĆ, Luka (SRB, 7) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) 6-2 3-6 4-6
ALEKSIĆ, Nikola (SRB) MARTINSKI, Aleks (BUL) 2-6 4-6
JEVĐIĆ, Stevan (SRB) MICOV, Stefan (MKD, 8) 0-6 1-6
VUKOTIĆ, Danilo (SRB) MIJAČEVIĆ, Marko (CRO) 6-3 6-0
STAMENKOVIĆ, Petar (SRB) TARPOV, Danail (BUL, 16) 0-6 1-6
2/3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1, WC) JABLANOVIĆ, Luka (SRB) 6-0 6-0
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) TRENDAFILOV, Petar (BUL, 2) 2-6 3-6
DALJEV, Pavle (SRB) MALYSHEV, Georgyi (RUS) 2-6 6-7(2)
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) VAN BEEM, Colin (NED, 3) 2-6 3-6
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) DURGUTI, Besir (MKD, 14) 2-6 2-6
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB) DIMOV, Valentin (BUL, 4) 1-6 1-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, 5) 1-6 1-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) DEARI, Shendrit (MKD, 9) 4-6 2-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) MARTINSKI, Aleks (BUL) 6-3 4-6 6-7(5)
VUKOTIĆ, Danilo (SRB) MICOV, Stefan (MKD, 8) 2-6 3-6
3/3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1, WC) WALOCH, Marcel (AUT, 15) 5-7 7-6(3) 6-2
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1, Q) TARPOV, Danail (BUL, Q) 6-2 6-4
BJELICA, Ivan (SRB, 6) KUNCIK, Jan (CZE) 7-6(4) 4-6 6-3
TEPAVAC, Marko (SRB, 4) DIMA, Dragos (ROU) 6-3 6-1
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, WC) TRENDAFILOV, Petar (BUL, Q) 1-6 4-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) CHETTAR, Medy (FRA) 7-5 6-1
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) ANTONESCU, Vasile (ROU, 5) 6-1 2-6 4-6
ČONKIĆ, Petar (SRB, WC) DIEP, Florent (FRA) 6-3 6-1
MILENKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 8) 3-6 2-6
ĐERE, Laslo (SRB, 2) ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) 6-4 6-3
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1, Q) SULEA, Tudor Cristian (ROU,Q) 6-3 7-6(4)
BJELICA, Ivan (SRB, 6) MASSA, Alexandre (FRA, Q) 6-2 6-4 
TEPAVAC, Marko (SRB, 4) GRABUL, Dimitar (MKD) 6-4 4-6 6-1
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) TRENDAFILOV, Petar (BUL, Q) 6-0 6-3
ČONKIĆ, Petar (SRB, WC) ANTONESCU, Vasile (ROU, 5) 6-7(4) 6-1 6-0
ĐERE, Laslo (SRB, 2) DIMOV, Valentin (BUL, Q) 7-6(4), predaja
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1, Q) BJELICA, Ivan (SRB, 6) 1-6 0-1, predaja 
TEPAVAC, Marko (SRB, 4) KATIĆ, Dejan (SRB, 7) 2-6 6-3 7-5
ČONKIĆ, Petar (SRB, WC) LICCIARDI, Pietro (ITA) 5-7 2-6
ĐERE, Laslo (SRB, 2) JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 8) 6-7(2) 7-6(4) 6-4
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 4) BJELICA, Ivan (SRB, 6) 4-6 4-6 
ĐERE, Laslo (SRB, 2) LICCIARDI, Pietro (ITA) 7-6(4) 6-2
FINALE ĐERE, Laslo (SRB, 2) BJELICA, Ivan(SRB, 6) 7-6(6) 6-4
Dubl
1. kolo MILENKOVIĆ, Stefan (SRB)/
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, WC)
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER)
6-7(5) 7-5 10-8
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB)/
VUKOTIĆ, Danilo (SRB, WC)
MALYSHEV, Georgyi (RUS)/
WALOCH, Marcel (AUT)
6-7(4) 5-7
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
LICCIARDI, Pietro (ITA, 3)
DEARI, Shendrit (MKD)/
MICOV, Stefan (MKD)
6-2 6-4
BJELICA, Ivan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
CHETTAR, Medy (FRA) /
DIEP, Florent (FRA)
1-6 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB, WC)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO, 2)
5-7 3-6
1/4 finale MILENKOVIĆ, Stefan (SRB)/
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, WC)
SULEA, Tudor Cristian (ROU)/
TATOMIR, Luca George (ROU)
6-7(1) 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
LICCIARDI, Pietro (ITA, 3)
MALYSHEV, Georgyi (RUS)/
WALOCH, Marcel (AUT)
6-4 4-6 9-11
BLUESUN BOL CIRCUIT, Bol, Croatia, $10000, podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) MARTI, Javier (ESP, Q) 1-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO, 2)
ANDROIĆ, Toni (CRO)/
SMALYANYY, Filipp (RUS)
6-3 3-6 14-12
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO, 2)
BELLOTTI, Riccardo (ITA)/
SINICROPI, Riccardo (ITA)
6-1 4-6 6-10

2014 COLEMAN VISION TENNISCHAMPIONSHIPS, Albuquerque, NM, USA, $75000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) KANIA, Paula (POL) 6-1 6-7(5) 6-7(1)
IZIDA CUP 201, Dobrich, Bulgaria, $25000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SPREMO, Milana (SRB, 10) Slobodna
2/3. kolo SPREMO, Milana (SRB, 10) RAYKOVA, Tanya (BUL, WC) 6-2 2-6 3-6
AEGON GB PRO-SERIES SHREWSBURY, Shrewsbury, Great Britain, $25000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB) CAVADAY, Naomi (GBR, WC) 6-4 6-0
2. kolo DOLONC, Vesna (SRB) DE VROOME, Indy (NED) 6-4 6-3
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB) BEYGELZIMER, Yuliya (UKR, 5) 3-6 6-0 5-7
Dubl
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB)/
BEYGELZIMER, Yuliya (UKR, 1)
slobodne
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB)/
BEYGELZIMER, Yuliya (UKR, 1)
BONAVENTURE, Ysaline (BEL)/
MESTACH, An-Sophie (BEL)
6-4 7-5
1/2 finale DOLONC, Vesna (SRB)/
BEYGELZIMER, Yuliya (UKR, 1)
GEUER, Nicola (GER)/
GOLUBIĆ, Viktorija (SUI)
6-7(4) 6-7(4)
JOLIE VILLE GOLF F36 WOMEN’S, Sharm El Sheikh, Egypt, $10000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB, WC) LAVRIKOVA, Ekaterina (RUS, Q) 1-6 0-6
LUKIĆ, Vojislava (SRB, 7) STOJANOVIĆ, Jelena (AUS) 6-4 6-4
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8, WC) YOKOTA, Natsumi (JPN) 6-1 6-4
2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 7) MACKEY, Ashley (USA) 6-3 6-4
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8, WC) LADURNER, Jasmin (ITA, Q) 7-6(6) 2-6 6-3
1/4 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB, 7) BRUZZONE, Giulia (ITA, 3, Q) 6-3 6-1
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8, WC) PEDDI REDDY, Sri Vaishnavi (IND) 5-7 1-6
1/2 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB, 7) MORGINA, Anna (RUS, 1) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
FRAPOLLI, Chiara (SUI)/
SELVARAJOO, Theiviya (MAS)
6-3 6-2
1/4 finale DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
ANDRADY, Arantxa (IND)/
HATTINGH, Ilze (RSA, 4)
0-6 4-6
Tlemcen, Algeria, $10000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 3, WC) slobodna
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8 WC) BOUDJADI, Yassamine (ALG) 6-0 6-0
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 3, WC) HEIL, Anna Maria (AUT) 1-4, predaja
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8 WC) RIGOZZI, Chantelle (AUS) 6-0 7-6(5)
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8 WC) TOTKA, Naomi (HUN, 4) 7-5 6-3
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8 WC) TAN, Harmony (FRA, 2) 2-5, predaja
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS, 1)
slobodne
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
TOTKA, Naomi (HUN, 2)
slobodne
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS, 1)
BREDL, Natasha (AUT)/
MOROI, Cristina (ROU)
6-2 6-3
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
TOTKA, Naomi (HUN, 2)
BOUDJADI, Hanine (ALG)/
BOUDJADI, Yassamine (ALG, WC)
6-2 6-0
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS, 1)
CAZEAUX, Amandine (FRA)/
WANG, Xi-Yao (CHN, 3)
6-2 2-6 10-7
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
TOTKA, Naomi (HUN, 2)
HEIL, Anna Maria (AUT)/
PECKL, Kerstin (AUT)
7-5 6-2
FINALE BONIĆ, Barbara (SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS, 1)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
TOTKA, Naomi (HUN, 2)
6-2 6-2
BLUESUN BOL CIRCUIT, Bol, Croatia, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) slobodna
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) SHULZHANOK, Darya (BLR) 1-6 5-7
2/3. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) NOVIKOVA, Maria (RUS) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)/
PERTUSA GARCIA, Laura (ESP)
KOTELESOVA, Barbara (SVK)/
ZAGORAC, Eva (SLO)
3-6 0-6

Solaimaneyah International Junior Championship, Cairo, Egypt, G2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) LASHEEN, Habiba (EGY) 6-4 6-0
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) YADLAPALLI, Pranjala (IND, 2) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
BOVY , Margaux (BEL)
DE JONG, Isolde (NED)/
KRUIJER, Nina (NED)
1-6 2-6
National Sport Park Open, Tirana, Albania, G5, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) YARDLEY, Summer (GBR) 3-6 4-6
RISTIĆ, Teodora (SRB, WC) VESELINOVA, Viktorija (MKD) 6-1 6-4
2. kolo RISTIĆ, Teodora (SRB, WC) STAROSTOYANT, Stanislava (RUS, 3) 6-1 6-1
1/4 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, WC) VIVIANI, Maria Vittoria (ITA) 6-7(4) 6-4 6-4
1/2 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, WC) KARVOUNI, Vasiliki (GRE, WC) 4-6 6-4 6-2
FINALE RISTIĆ, Teodora (SRB, WC) BOLTINSKAYA, Natalia (RUS, 8) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
VESELINOVA, Viktorija (MKD)
GOBETTI, Martina (ITA)/
ROHACOVA, Laura (SVK)
1-6 6-7(8)
RISTIĆ, Teodora (SRB)/
MICEVA, Teodora (MKD)
ALLAKHVERDIYEVA, Adelaida (KAZ)/
KAPITANOVA, Yulia (RUS)
6-7(4) 6-3 4-10
2nd Mostar Open 18&Under 2014, Mostar, Bosnia/Herzegovina, G5, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 1) slobodan
JOVANOVIĆ,Vladimir (SRB) SUBAŠIĆ, Kerim (BIH) 6-1 2-6 4-6
JOKIĆ, Andrej (SRB) STAIGER, Kim David (GER, WC) 6-3 6-2
KIROVSKI, Konstantin (SRB) SITAR, Nejc (SLO, WC) 7-6(4) 6-4
2/3. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 1) ARH, Anže (SLO) 7-5 7-6(8)
JOKIĆ, Andrej (SRB) TRALJIĆ, Aldin (BIH) 6-1 6-0
KIROVSKI, Konstantin (SRB) DŽAKULA, Filip (BIH) 6-1 6-4
3/3. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 1) BONETTA, Dino (CRO, WC) 1-6 1-6
JOKIĆ, Andrej (SRB) KRAPEŽ, Nik (SLO, 3) 2-6 4-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB) DROBNIČ, Žiga (SLO) 6-7(5) 4-6
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) KRAPEŽ, Nik (SLO, Q) 6-3 6-3
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, LL) ZUKIĆ, Sanin (BIH, 4) 1-6 4-6
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) DROBNIČ, Žiga (SLO, Q) 6-2 6-7(4) 6-2
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) KLEIN, Lukas (SVK, 1) 3-6 0-6
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) ANTOLJAK, Tomislav (CRO, 3) 4-6 6-3 6-4
1/4 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) LISKA, Tomas (SVK, 8) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
PETROVIĆ, Aleksa (SRB)
CRETON, Axel (FRA)/
LAMBLING, Raphael (FRA)
6-2 5-7 8-10
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
MOL, Marcin (POL)
KRAPEŽ, Nik (SLO)/
ZAPLOTNIK, Jernej (SLO)
6-7(1) 4-6
BUTULIJA, Boris (SRB)/
BRKIĆ, Jerko (CRO)
ČUNGU, Rrezart (MNE)/
ZUKIĆ, Sanin (BIH, 3)
6-4 1-6 2-10
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo BABUNSKI, Lena (SRB) MIHALJEVIĆ, Matea (CRO) 7-6(2) 6-3
2/2. kolo BABUNSKI, Lena (SRB) ZEČEVIĆ, Andrea (CRO) A.Z. predala
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4, WC) JOVIČIĆ, Marija (BIH) 4-6 6-1 6-4
MILETIĆ, Kristina (SRB, 8) CURNIĆ, Mirna (CRO, Q) 6-3 6-0
BABUNSKI, Lena (SRB, Q) ILOWSKA, Caroline (AUT, 2) 1-6 2-6
2. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, 8) PALTOVA, Maria (RUS, LL) 6-0 6-1
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4, WC) KOŽAR, Nika (SLO) 6-1 3-6 1-6
1/4 finale MILETIĆ, Kristina (SRB, 8) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH) 6-2 1-6 5-7
Dubl
1. kolo BABUNSKI, Lena (SRB)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
KAČIĆ, Helena (BIH)/
ZOVKO, Marija (BIH)
6-3 6-1
MILETIĆ, Kristina (SRB)/
FURAK, Csenge (HUN, 2)
Slobodne
1/4 finale MILETIĆ, Kristina (SRB)/
FURAK, Csenge (HUN, 2)
BABUNSKI, Lena (SRB)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
6-2 6-1
1/2 finale MILETIĆ, Kristina (SRB)/
FURAK, Csenge (HUN, 2)
LIKIĆ, Valentina (GER)/
PALCATOVA, Barbora (SVK)
6-4 6-7(5) 10-5
FINALE MILETIĆ, Kristina (SRB)/
FURAK, Csenge (HUN, 2)
BAYERLOVA, Michaela (CZE)/
ILOWSKA, Caroline (AUT, 1)
3-6 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Ove nedelje nema naših učesnika