Turniri od 15.08 – 21.08.

Western & Southern Open, Cincinnati, OH, U.S.A., ATP Tour Masters 1000 , €$4.362.385, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) ĆILIĆ, Marin (CRO, 12) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
TOMIC, Bernard (AUS)
JOHNSON, Steve (USA)/
QUERREY, Sam (USA)
W/O
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
RAONIĆ, Miloš (CAN)
BENNETEAU, Julien (FRA)/
ROGER-VASSELIN, Edouard (FRA)
4-6 7-5 10-3
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
RAONIĆ, Miloš (CAN)
KLAASEN, Raven (RSA)/
RAM, Rajeev (USA)(8)
W/O
TROICKI, Viktor (SRB)/
TOMIC, Bernard (AUS)
DODIG, Ivan (CRO)/
MELO, Marcelo (BRA)(4)
3-6 5-7

ATP Challenger – Eurosporting Experience, Cordenons, Italy, 42.5K+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) ORNAGO, Fabrizio (ITA) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 8) GARIN, Christian (CHI) 6-0 3-6 6-1
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 8) MEKTIĆ, Nikola (CRO) 6-2 6-2
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 8) LORENZI, Paolo (ITA, 1, WC) 2-6 6-4 1-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED)
MARGAROLI, Luca (SUI)/
MIEDLER, Lucas (AUT)
6-4 6-7(5) 10-3
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED)
CECCHINATO, Marco (ITA)/
DONATI, Matteo (ITA)
W/O
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED)
JEBAVY, Roman (CZE)/
KOLAR, Zdenek (CZE)
3-6 2-6

RABO FUTURE OLDENZAAL 2016, Oldenzaal, Netherlands, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) SOLOMATIN, Igor (UKR) 1-6 1-6
Subotica Open, Subotica, Serbia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo POPOVIĆ, Miodrag (SRB) HERCEG, Josip (CRO) 2-6 6-4 3-6
ARSIĆ, Nikola (SRB) ROSALES, Roberto (MEX) 6-3 2-6 6-2
VUČKOVIĆ, Miloš (SRB) VUKČEVIĆ, Vukac (MNE) 7-6(5) 7-6(3)
KOLARIC, Peđa (SRB) PETROVIC, Stefan (SWE) 3-6 4-6
2/4. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) BRKIC, Tomislav (BIH, 1) 0-6 1-6
MARKOVIĆ, Vuk (SRB) PERIĆ, Nebojša (SRB) 1-6 1-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) RADANOVIC, Goran (BIH) 3-6 1-6
TRIFUNOVIĆ, Peđa (SRB) KEISIDIS, Christos (GRE) 0-6 2-6
RAJIĆ, Dušan (SRB) SZINTAI, David (HUN, 3) 2-6 4-6
PERIĆ, Milan (SRB) HERCEG, Josip (CRO) 1-6 1-6
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) ROSSI, Mattia (ITA) 3-6 1-6
KOLARIĆ, Igor (SRB, 4) VARGA, Robert (HUN) 3-6 2-6
VIDOJKOVIĆ, Vanja (SRB) KANAI, Soichiro (JPN) 7-5 6-3
BAJIĆ, Bogdan (SRB) ARSIĆ, Nikola (SRB) 6-2 6-1
ALEKSIĆ, Nikola (SRB) ROGIC HADZALIC, Alen (CRO) 1-6 2-6
BUTULIJA, Boris (SRB, WC, 5) DUČIĆ, Milenko (SRB) 6-2 6-2
POPOVIĆ, Pavle (SRB) SUBAŠIĆ, Kerim (BIH) 3-6 3-6
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) VUČKOVIĆ, Miloš (SRB) 6-2 6-3
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 6) SHANDAROV, Radoslav (BUL) 6-1 6-2
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) TULLIANI, Ethan (AUS) 6-2 6-2
JANKOVIĆ, Luka (SRB) DOKOV, Lazar (BUL) 4-6 1-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 7) STANIĆ, Marko (BIH) 6-4 6-2
LAKICEVIĆ, Stevan (SRB) DOMAZETOVSKI, Damjan (MKD) 4-6 5-7
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) WANG, HanQing (CHN) 6-0 6-0
STOJČEVIĆ, Luka (SRB) VUKOVIĆ, Miloš (SRB) 1-6 0-6
3/4. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB) BRKIĆ, Tomislav (BIH, 1) 0-6 2-6
VIDOJKOVIĆ, Vanja (SRB) VARGA, Robert (HUN) 4-6 3-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) ROGIC HADZALIC, Alen (CRO) 6-0 4-2, ret
BUTULIJA, Boris (SRB, WC, 5) SUBAŠIĆ, Kerim (BIH) 4-6 6-3 6-2
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) SHANDAROV, Vasil (BUL) 0-6 7-6(7) 4-6
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 6) RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) 6-1 6-0
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 7) KHUNARIKOV, Ruslan (RUS) 6-0 6-0
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) DOMAZETOVSKI, Damjan (MKD) 6-1 6-1
VUKOVIĆ, Miloš (SRB) VARGA, Matko (CRO) 3-6 0-6
4/4. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) VARGA, Robert (HUN) 6-0 1-6 7-6(5)
BUTULIJA, Boris (SRB, WC, 5) SHANDAROV, Vasil (BUL) 6-1 6-0
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 6) VIDAK, Antun (CRO) 4-6 6-3 6-3
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 7) CUNGU, Rrezart (MNE) 1-6 2-6
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) VARGA, Matko (CRO) 6-1 6-0
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB) LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, Q) 6-3 7-5
DRINIĆ, Milan (SRB) BAJIĆ, Bogdan (SRB, Q) 6-3 6-3
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) SZINTAI, David (HUN, Q) 4-6 7-6(5) 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB) HIRSCHMUELLER, Christian (GER) 6-2 3-6 4-6
ČONKIĆ, Petar (SRB) MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, Q) 7-5 6-4
MARKOVIĆ, Goran (SRB) WAKITA, Shunsuke (JPN) 6-7(4) 0-6
DABIĆ, Miloš (SRB, WC) CUNGU, Rrezart (MNE, Q) 5-7 1-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB, WC) ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE, 4) 2-6 1-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, LL) STATZBERGER, Thomas (AUT) 3-6 2-6
BUTULIJA, Boris (SRB, Q) LAZAROV, Alexandar (BUL) 3-6 7-6(2) 6-4
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB, WC) DELIĆ, Mate (CRO, 2, WC) 3-6 0-6
2. kolo ILIĆ, Luka (SRB) BRKIĆ, Tomislav (BIH, 1, Q) 7-5 2-6 2-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) DRINIĆ, Milan (SRB) 6-0 6-4
ČONKIĆ, Petar (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 7) 6-4 6-3
BUTULIJA, Boris (SRB, Q) DELIĆ, Mate (CRO, 2, WC) 0-6 4-6 0-6
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB, 6) BRKIĆ, Tomislav (BIH, 1, Q) 4-6 0-2, ret.
ČONKIĆ, Petar (SRB) TRAVAGLIA, Stefano (ITA, 3) 5-7 5-7
Dubl
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
GODRY, Levente (HUN)/
SZINTAI, David (HUN)
2-6 6-4 7-10
VUKOVIĆ, Miloš (SRB)/
VARGA, Matko (HUN)(WC)
DELIĆ, Duje (CRO)/
DELIĆ, Mate (CRO)
2-6 2-6
DABIĆ, Miloš (SRB)(WC)/
KIROVSKI, Konstantin (SRB)
VIDOJKOVIĆ, Vanja (SRB)/
BAJIĆ, Bogdan (SRB)(WC)
6-2 6-7(5) 13-11
KATIĆ, Dejan (SRB)/
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)(4)
3-6 3-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
PERIĆ, Nebojša (SRB)
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB)/
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB)
6-3 6-3
JANDRIĆ, Darko (SRB)(2)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN)/
WAKITA, Shunsuke (JPN)
2-6 2-6
1/4 finale DABIĆ, Miloš (SRB)(WC)/
KIROVSKI, Konstantin (SRB)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)(4)
6-3 3-6 4-10
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
PERIĆ, Nebojša (SRB)
HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN)/
WAKITA, Shunsuke (JPN
3-6 6-4 10-5
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)(4)
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
PERIĆ, Nebojša (SRB)
6-1 6-2
FINALE MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)(4)
GODRY, Levente (HUN)/
SZINTAI, David (HUN)
3-6 4-6

Ladies Tennis Cup – Westende, Westende, Belgium, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) slobodna
2/3. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) VELJAČIĆ, Zejda (BIH) 6-3 6-2
3/3. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) MAESFRANCKX, Odile (BEL) 6-1 6-1
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, Q) RUSE, Elena Gabriela (ROU) 7-6(3) 1-6 4-6
LEIPZIG OPEN 2016, Leipzig, Germany, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 5) slobodna
2/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 5) BOŠINJAK, Madeline (CRO) 6-4 6-3
3/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 5) SILICH, Alina (RUS, 10) 4-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
ABOU ZEKRY, Ola (EGY)
MIROSHNICHENKO, Veronica (RUS)/
SILICH, Alina (RUS)
6-7(3) 4-6
Styrian Ladies Open 2016, Graz, Austria, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BALAŠA, Gabriela (SRB) WEISS, Alena (AUT, 5) 0-6 0-6
Soho Square Egypt Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, WC) HORVAT, Ivana (AUT, Q) 6-3 6-2
2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, WC) PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 3) 5-7 3-6
Pepas Womens Cup, Slovenska Lupca, Slovakia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) PULCHARTOVA, Laetitia (CZE) 5-7 2-6
PANTELIĆ, Anastassia (SRB) SOPKOVA, Katarina (AUT) 2-6 2-6
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) MILATOVA, Sofia (SVK) 6-4, ret
2/3. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) KUPKOVA, Tamara (SVK) 2-6 4-6
BP ULTIMATE CIUDAD DE LAS PALMAS DE GRAN CANARIA, Las Palmas de Gran Canaria, Spain, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) ALVAREZ-G., Alexia (ESP) 6-2 7-5
ŠARIĆ, Mila (SRB) MIHAIL , Diana Maria (ROU) 6-4 6-2
2/2. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) ORLOVA, Natalia (RUS) 1-6 2-6
ŠARIĆ, Mila (SRB) GALKA, Marta (POL) 6-2 6-2
Glavni žreb
1. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB, Q) PEREZ MUR, Marta (ESP, Q) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB)/
PEREZ MUR, Marta (ESP)
CORREA, Mariana (ECU)/
SANZ-LLANEZA F., Almudena (ESP)
3-6 1-6
MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
PHILLIPS, Lisa (GBR)
CZARNIK, Paulina (POL)/
POLANSKA, Patrycja (POL)(4)
0-6 2-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Jug Open 2016, Skopje, FYR Macedonia, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo STOJANOVIĆ, Luka (SRB) PERUFFO, Giovanni (ITA) 2-6 3-6
PETROV, Kosta (SRB) slobodan
ŠUVAJAC, Stefan (SRB, WC) GIMA, Sebastian (ROU) 4-6 6-2 6-4
DRAGOLJIĆ, Luka (SRB) GIMA, Alexander (ROU) 0-6 2-6
JOVIĆ, Viktor (SRB, WC) ANDREEVSKI, Tomislav (MKD) 5-0, ret
ROTAROV, Ivan (SRB) GORANOV, Konstantin (BUL) 6-0 6-0
2/3. kolo PETROV, Kosta (SRB) CEKIRGE, Kuzey (TUR) 1-6 2-6
ŠUVAJAC, Stefan (SRB, WC) VARDAKIS, Vasileios (GRE, 3) 6-4 1-2, ret
ROTAROV, Ivan (SRB) SIMAIOFORIDIS, Harry (GRE, 6) 0-6 0-6
JOVIĆ, Viktor (SRB, WC) ZIV, Edan (ISR, 5) 6-0 6-1
3/3. kolo ŠUVAJAC, Stefan (SRB, WC) ALEKSIĆ, Mario (MNE) 3-6 4-6
JOVIĆ, Viktor (SRB, WC) PAVLOVIC, Andrija (SUI) 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 8) slobodan
JOVIĆ, Viktor (SRB, Q) VIANELLO, Michele (ITA) 7-5 3-6 6-1
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) LOUKAS, Raphael (GER) 1-6 3-6
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB, WC) PLASESKI, Hristo (MKD) 6-7(3) 3-6
LATINOVIĆ, Stefan (SRB) BOSKOV, Nikola (GER) 4-6 6-4 7-6(3)
2. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 8) COSKUN, Berke Eser (TUR) 6-2 1-0, ret
LATINOVIĆ, Stefan (SRB) DICA, Nini Gabriel (ROU, 2) 6-7(4) 3-6
JOVIĆ, Viktor (SRB, Q) VIDAN, Ioan Luca (ROU, 10) 6-0 6-2
3. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 8) DAMBROSI, Giacomo (ITA) 6-1 3-6 7-5
JOVIĆ, Viktor (SRB, Q) KRANIC, Karlo (CRO, WC) 2-6 3-6
1/4 finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 8) CRETU, Cezar (ROU) 3-6 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo SAVIĆ, Sofija (SRB) slobodna
DRAGOLJIĆ, Dina (SRB) ZINN, Tal (ISR) 4-6 3-6
2/2. kolo SAVIĆ, Sofija (SRB) NIKITINA, Iuliia (RUS) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 14) slobodna
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 15) slobodna
GEMOVIĆ, Elena (SRB, 16) slobodna
VUJOVIĆ, Milica (SRB) CHESNOKOVA, Anastasiia (RUS, WC) 6-1 6-2
ILIĆ, Ivana (SRB) GESHTAKOVSKA , Martina (MKD) 7-5 6-3
SAMOČETA, Jovana (SRB) MICEVA, Teodora (MKD) 6-0 6-0
BABIĆ, Jovana (SRB, WC) SIPEK , Lana (CRO) 6-1 6-2
2. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 14) HRISTOVSKA, Nora (MKD) 6-7(4) 1-4, ret.
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 15) TAKUNYACI, Doga Selen (TUR) 6-4 6-1
BABIĆ, Jovana (SRB, WC) ROKKE, Caterina Luisa (NOR, 11) 6-2 6-7(10) 7-5
SAMOČETA, Jovana (SRB) CIUCA, Alessia Beatrice (ROU, 10) 2-6 1-6
GEMOVIĆ, Elena (SRB, 16) KHUDOLEY, Anna (RUS, Q) 2-6 2-6
ILIĆ, Ivana (SRB) NOVAC, Izabela Gabriela (ROU, 4) 1-6 3-6
VUJOVIĆ, Milica (SRB) TOKAC, Betina (TUR, 12) 1-6 4-6
3. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 15) ADALOGLOU, Magdalini (GRE, 1) 3-6 3-6
BABIĆ, Jovana (SRB, WC) MARINKOVIKJ, Katarina (MKD, 7) 1-6 3-6
Dubl
1/4 finale SAMOČETA, Jovana (SRB)/
SIPEK , Lana (CRO)
SARIOGLAN , Zeynep Sena (TUR)/
TOKAC, Betina (TUR)
W/O
GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)(7)
MIHALEVA, Ivon (BUL)/
STOICA, Denise-Antonela (ROU)(2)
4-6 6-2 3-10
Tobago Junior ITF Tennis Tournament, Scarborough, Trinidad & Tobago, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 3) CLARKE, Sydney (BAH, WC) 3-6 6-3 6-2
2. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 3) DOVGOPOLYI, Anna (USA, WC) 6-2 6-0
1/4 finale DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 3) BLACKWOOD, Ilana (JAM, 6) 6-2 6-1
1/2 finale DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 3) SINGH, Khyanna (VIN, 7) 3-6 5-7
Dubl
1/4 finale DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
HAMLIN, Chloe (USA)(1)
CLARKE, Sydney (BAH)/
WILLIAM, Meggan (LCA)
7-5 6-1
1/2 finale DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
HAMLIN, Chloe (USA)(1)
RICHTER, Pamela (GUA)/
SINGH, Khyanna (VIN)(3)
W/O
FINALE DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
HAMLIN, Chloe (USA, 1)
BLACKWOOD, Ilana (JAM)/
FODOR, Csilla (HUN, 2)
6-1 6-4
TK Triglav Open 2016, Kranj, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) HORVAT, Roko (CRO, WC) 1-6 0-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

KOUFALIA CUP, Koufalia, Greece, U16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Miljan Veličković
2/2. kolo: Viktor Stojanović (10)
Glavni žreb
2. kolo: Stefan Ivić (Q)
1/4 finale Nemanja ŠUBANOVIĆ (SRB, 2)
Alexandros ROUMPIS (GRE, WC) 6-2 7-5
1/2 finale Nemanja ŠUBANOVIĆ (SRB, 2)
Vangelis FRAGISTAS (GRE) 5-7 4-6
Dubl
1/2 finale Nemanja ŠUBANOVIĆ (SRB)/
Sergios KYZAS (CYP)(1)
Paris PENTOUSIS (GRE)/
Alexandros ROUMPIS (GRE)
6-2 6-2
FINALE Nemanja ŠUBANOVIĆ (SRB)/
Sergios KYZAS (CYP)(1)
Vangelis FRAGISTAS (GRE)/
Georgios MORFONIOS (GRE)
3-6 7-5 10-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Nataša Obradović
Glavni žreb
1. kolo: Teodora Šubanović (Q)
OPEN RCT BARCELONA 1899-SARAJEVO 2016, Sarajevo, Bosnia and Herzegovina, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Denijal Kačapor
Glavni žreb
1. kolo: Relja Eskić (8), Dušan Milanović, Luka Malobabić (Q), Dragutin Mitrić (Q)
2. kolo: Uroš Todorović (Q)
1/4 finale Kristijan JUHAS (SRB, 1) Marat SHARIPOV (RUS, 5) 6-3 6-2
Adam KOVAČ (SRB, 7) Mile MATIĆ (CRO, 4, Q) 1-6 6-4 5-7
Vanja DOBRNJAC (SRB, 3) Gleb BLEKHER (CAN, 6) 3-6 6-2 6-2
1/2 finale Kristijan JUHAS (SRB, 1) Mile MATIĆ (CRO, 4, Q) 6-7(3) 6-2 6-1
Vanja DOBRNJAC (SRB, 3) Vitek HORAK (CZE, 2) 3-6 6-4 0-6
FINALE Kristijan JUHAS (SRB, 1) Vitek HORAK (CZE, 2) 6-1 6-0
Dubl
1/2 finale Vanja DOBRNJAC (SRB)/
Hamza ŠANTIĆ (BIH)(4)
Vitek HORAK (CZE)/(1)
Marat SHARIPOV (RUS)
6-2 6-1
Kristijan JUHAS (SRB)/
Adam KOVAČ (SRB)(2)
Marko GALIĆ (CRO)/
Mile MATIĆ (CRO)(3)
3-6 6-7(6)
FINALE Vanja DOBRNJAC (SRB)/
Hamza ŠANTIĆ (BIH)(4)
Marko GALIĆ (CRO)/
Mile MATIĆ (CRO)(3)
5-7 6-7(9)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Tara Dakić
1/4 finale Elena MILOVANOVIĆ (SRB, 1) HUNCAK, Kornelia (CRO) 6-0 6-0
Anđela JOCOVIĆ (SRB) Victoria BORODULINA (RUS, 3) 7-5 3-6 6-6, ret.
Anđela VIDOVIĆ (SRB, 6) Katarina Duic PLUMTREE (CRO, 4) 1-6 6-3 3-6
1/2 finale Elena MILOVANOVIĆ (SRB, 1) Anđela JOCOVIĆ (SRB) 6-2 6-1
FINALE Elena MILOVANOVIĆ (SRB, 1) Polina SHITIKOVA (RUS, 2) 6-3 6-1
Dubl
1/2 finale Elena MILOVANOVIĆ (SRB)/
Anđela VIDOVIĆ (SRB)(2)
Lea JESENKOVIĆ (BIH)/
Irma USTAVDIĆ (BIH)
6-1 6-3
FINALE Elena MILOVANOVIĆ (SRB)/
Anđela VIDOVIĆ (SRB)(2)
PLUMTREE, Katarina Duic (CRO)/
SHITIKOVA, Polina (RUS)(1)
6-3 7-6(4)
Jugend Cup Renningen/Rutesheim Internat. Deutsche Tennismeisterschaften U16, Renningen/Rutesheim, Germany, U16/14, C1/C1, šljaka
Livescore Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale Mihaela ĐAKOVIĆ (SRB, 4) Raluca Maria FLOCA OPREA (ROU) 6-1 7-6(6)
Tamara MALEŠEVIĆ (SRB, 2) Anna GROSS (AUT, 5, WC) 6-3 4-6 6-3
1/2 finale Mihaela ĐAKOVIĆ (SRB, 4) Klara ONDREJCEKOVA (SVK, 6) 6-1 6-4
Tamara MALEŠEVIĆ (SRB, 2) Eleftheria GKOGKOU (GRE, 8) 6-1 6-4
FINALE Tamara MALEŠEVIĆ (SRB, 2) Mihaela ĐAKOVIĆ (SRB, 4) 6-2 6-4
Dubl
1/2 finale Mihaela ĐAKOVIĆ (SRB)/
Anastasia SIZOVA (RUS)(2)
Anna GROSS (AUT)/
Anna SCHMID (AUT)(3)
3-6 1-6
Tamara MALEŠEVIĆ (SRB)/
Nikolina BATOSHVILI (RUS)
Eleftheria GKOGKOU (GRE)/
Elizaveta KUZNETSOVA (RUS)(4)
6-3 6-3
FINALE Tamara MALEŠEVIĆ (SRB)/
Nikolina BATOSHVILI (RUS)
Anna GROSS (AUT)/
Anna SCHMID (AUT)(3)
5-7 6-4 2-10
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Stefan Popović (13); 3. kolo: Mateja Janićijević (15)
HITEC LUXEMBOURG JUNIOR OPEN, Luxembourg, Luxembourg, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Vasić
Bludenz European Junior Open 2016, Bludenz, Austria, U14/12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Aleksandar Džuveleković
, Ptuj, Slovenia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Ognjen Gajić
3. kolo: Nikola Jovanović
1/4 finale Aleksa PISARIĆ (SRB) Ivan SODAN (CRO) 2-6 1-6
Dubl
1/2 finale Ognjen GAJIĆ (SRB)/
Nikola JOVANOVIĆ (SRB)
Bor ARTNAK (SLO)/
Tristan FLANDER (SLO)
0-6 2-6
Koblenz Junior Open, Koblenz, Germany, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale Fatma IDRIZOVIĆ (SRB) Kristina VOLGAPKINA (RUS) 4-6 5-7
Dubl
1/2 finale Fatma IDRIZOVIĆ (SRB)/
Anna SEMENOVA (RUS)
Katerina DIMITROVA (BUL)/
Denislava GLUSHKOVA (BUL)
7-5 6-3
FINALE Fatma IDRIZOVIĆ (SRB)/
Anna SEMENOVA (RUS)
Martina MARKOV (GER)/
Lilly Pauline SCHULTZ (GER)
2-6 6-2 11-9