Turniri od 15.07 – 21.07.

Bogotá, Colombia, $ 727,685, tvrda
Satnica
Glavni žreb
 2. kolo  TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 1) BEMELMANS, Ruben (BEL) 6-4 7-5 
 1/4 finale  TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 1) FALLA, Alejandro (COL) 6-3 2-6 3-6 

Bad Gastein, Austria, $ 235,000, šljaka
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) SOLOVYEVA, Valeria (RUS, 1) 3-6 1-6
BONIĆ, Barbara (SRB) GEORGES, Myrtille (FRA, 8) 0-6 7-6(7) 6-4 
MIRČIĆ, Teodora (SRB) PERRIN, Conny (SUI) 6-2 3-6 2-6
2/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) GRANDIN, Natalie (RSA) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHOOL, Chiara (USA)
HONCOVA, Michaela (CZE)/
PERRIN, Conny (SUI)
6-3 6-3
MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
KAPSHAY, Veronika (UKR)
GRANDIN, Natalie (RSA)/
MARTIĆ, Petra (CRO)           (2)
6-3 6-4
1/4 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
KAPSHAY, Veronika (UKR)
FERRER SUAREZ, Ines (ESP)
RUS, Arantxa (NED)
6-2 6-2
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHOOL, Chiara (USA)
MINELLA, Mandy (LUX)
SCHEEPERS, Chanelle (RSA) (1)
6-2 3-6 11-9 !!!
1/2 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
KAPSHAY, Veronika (UKR)
BARROIS, Kristina (GER)/
DANIILIDOU, Eleni (GRE)
6-4 5-7 5-10
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHOOL, Chiara (USA)
KLEMENSCHITS, Sandra (AUT)/
KLEPAC, Andreja (SLO)
2-6 4-6

Binghamton, United States, $ 50,000+H, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) BUCHANAN, Chase (USA) 6-2 5-7 6-1
2. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) SANDGREN, Tennys (USA) 6-3 6-7(0) 3-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
ZVEREV, Mischa (GER)   (3)
GARANGANGA, Takanyi (ZIM)/
SUGITA, Yuichi (JPN)
6-2 7-6(3)
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
ZVEREV, Mischa (GER)   (3)
DADAMO, Jeff (USA)
MEISTER, Nicolas (USA)
1-6 2-6
Poznan, Poland, € 30,000 +H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) RAJSKI, Maciej (POL) 6-1 6-4
TOŠIĆ, Goran (SRB) DZUDZEWICZ, Bogdan (POL, WC) 6-3 6-0
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) JEDRUSZCZAK, Mikolaj (POL) 6-7(5) 6-7(4)
2/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) GAJEWSKI, Kamil (POL, WC) 6-1 6-3
TOŠIĆ, Goran (SRB) ERIKSSON, Markus (SWE, 6) 2-6 6-4 6-2
3/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) TOŠIĆ, Goran (SRB) 6-3 6-4
Glavni žreb
1.kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) CARRENO BUSTA, Pablo (ESP, 4) 6-2 4-6 4-6
Dubl
1.kolo TOŠIĆ, Goran (SRB)/
ŠKUGOR, Franko (CRO)  (3)
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)/
DŽUMHUR, Damir (BIH)
6-1 6-1
1/4 finale TOŠIĆ, Goran (SRB)/
ŠKUGOR, Franko (CRO)  (3)
MERTL, Jan (CZE)/
SALABA, Libor (CZE)
6-2 7-5
1/2 Finale  TOŠIĆ, Goran (SRB)/
ŠKUGOR, Franko (CRO)  (3)
KONTINEN, Henri (FIN)/
KOWALCZYK, Mateusz (POL)
6-7(4) 6-7(5)

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Belgrade, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) DALJEV, Pavle (SRB, WC) 6-3 5-7 6-3
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) ROCH, Quentin (SUI) 5-7 0-6
MILOŠEVIĆ, Nenad (SRB) JANDRIĆ, Darko (SRB) 6-4 7-6(1)
TOMIĆ, Petar (SRB, 15) LUGONJIĆ, Stefan (SRB) 7-6(5) 6-3
ILIĆ, Luka (SRB, 3) CVIJOVIĆ, Miloš (SRB) 6-0 6-1
JABLANOVIĆ, Luka (SRB) LOVRINOVIĆ, Marko (CRO) 0-6 0-6
VUJOVIĆ, Marko (SRB) ŠABANOV, Matej (CRO, 13) 1-6 3-6 
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, 4) MIRTEA, Dragos Cristian (ROU) 6-2 6-3
NIKOLIĆ, Filip (SRB, WC) DURGUTI, Beir (MKD, WC) F.N. predao
PERIĆ, Nebojša (SRB, 11) ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) 7-6(5) 4-6 7-5
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) GODRY, Levente (HUN, 5) 0-6 0-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) VASILJEVIĆ, Branislav (SRB) 6-4 6-2
VIDOVIĆ, Nikola (SRB, WC) SAVIĆ Milan (SRB) 6-2 6-1
RISTIĆ, Stefan (SRB) JACQ, Gregoire (FRA, 6) 1-6 6-2 3-6
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) ALEKSIĆ, Aleksa (SRB, WC) 7-6(3) 6-4
JEVĐIĆ, Stevan (SRB) ITTOGI, Ryohei (JPN) 3-6 5-7
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) PEHAR, Antun (CRO) 6-1 6-0
ILIĆ, Aleksa (SRB) TERZIĆ, Nenad (SRB) 6-1 7-5
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) PALMER, James (AUS, WC) 2-6 1-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 12) STEFANOVSKI, Borjan (MKD) 6-0 6-2
RAKIĆ, Strahinja (SRB) BLANUŠA, Stefan (SRB) 6-2 6-3
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) DžALETA, Nikola (SRB, WC) 6-1 6-3
RAJIĆ, Marko (SRB, 16) PAUNIĆ, Vladimir (SRB) 6-2 6-4
2/3. kolo JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) ELESKOVIĆ, Ervin (SWE, 1) 2-6 6-7(1)
  TOMIĆ, Petar (SRB, 15) MILOŠEVIĆ, Nenad (SRB) 6-4 6-0
ILIĆ, Luka (SRB, 3) TEPŠIĆ, Miladin (AUS) 6-2 6-1 
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, 4) BLAŽEVIĆ, Ivan (CRO) 6-2 6-0
PERIĆ, Nebojša (SRB, 11) DURGUTI, Beir (MKD, WC) 5-7 6-7(7)
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) GODRY, Levente (HUN, 5) 5-7 1-6
VIDOVIĆ, Nikola (SRB, WC) AROVIN,Oloksiy (UKR, 9) 3-6 6-4 6-4
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) JACQ, Gregoire (FRA, 6) 1-6 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) ILIĆ, Aleksa (SRB) 6-1 6-3
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 12) PALMER, James (AUS, WC) 6-4 6-2
RAKIĆ, Strahinja (SRB) DEARI, Shendrit (MKD ,8) 3-6 2-6
RAJIĆ, Marko (SRB, 16) VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) 6-1 6-1
3/3. kolo TOMIĆ, Petar (SRB, 15) MARTIN, Toby (GBR, 2) 2-6 1-6
ILIĆ, Luka (SRB, 3) ŠABANOV, Matej (CRO, 13) 4-6 6-2 6-7(6)
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, 4) DURGUTI, Beir (MKD, WC) 6-4 6-2
VIDOVIĆ, Nikola (SRB, WC) GODRY, Levente (HUN, 5) 3-6 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 12) 4-6 6-4 3-6
RAJIĆ, Marko (SRB, 16) DEARI, Shendrit (MKD, 8) 4-6 6-4 1-6
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) MARKOVIĆ, Goran (SRB, WC) 3-6 0-2, ZM predao
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, Q) 6-0 7-6(7)
ILIĆ, Luka (SRB, LL) KHOTULEV, Stepan (RUS) 7-5 3-6 6-7(4)
TOMIĆ, Petar (SRB, LL) FILIPENKO, Viktor (HUN, 8) 5-7 2-6
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) ABDELNOUR, Marc (SYR) 6-4 2-6 2-6
KATIĆ, Dejan (SRB, LL) DIARRA, Gibril (AUT) 6-3 2-6 2-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 5) ĐERE, Laslo (SRB) 2-6 6-7(4)
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) SAKHAROV, Gleb (FRA, 7) 6-3 5-7 6-7(5)
TEPAVAC, Marko (SRB, WC) ĆERANIĆ, Oliver (AUS, LL) 6-1 1-6 6-1
BEJTULAHI, Denis (SRB, 6) MARTIN, Toby (GBR, Q) 6-3 5-7 6-2 
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, Q) DEARI, Shendrit (MKD, Q) 3-6 4-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) LINZER, Michael (AUT, 2) 3-6 3-6
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, WC) ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) 3-6 2-6
ĐERE, Laslo (SRB) DIARRA, Gibril (AUT) 6-3 6-4
TEPAVAC, Marko (SRB, WC) SAKHAROV, Gleb (FRA, 7) 6-7(3) 1-6
BEJTULAHI, Denis (SRB, 6) ELESKOVIĆ, Ervin (SWE, Q) 6-2 6-0
1/4 finale ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) KHOTULEV, Stepan (RUS) 1-6 1-6
ĐERE, Laslo (SRB) S.CORVALAN, Cristobal (CHI, 4) 6-3 2-6 5-7
BEJTULAHI, Denis (SRB, 6) LINZER, Michael (AUT, 2) 3-6 0-6
Dubl
1/4 finale PERIĆ, Nebojša (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
S.CORVALAN, Cristobal (CHI)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)  (1)
6-3 6-2 
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
SHORT, Matthew (GBR)
ALEKSIĆ, Aleksa (SRB)/
PEJOVIĆ, Danilo (SEB)   (WC)
6-2 6-1
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
ŠABANOV, Matej (CRO)/
ŠABANOV, Ivan (CRO)     (3)
3-6 4-6
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
TOMIĆ, Petar (SRB)
MARTIN, Toby (GBR)/
VIDAK, Antun (CRO         (2)
6-2 4-6 10-6 
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
SHORT, Matthew (GBR)
PERIĆ, Nebojša (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
6-3 6-3
  MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
TOMIĆ, Petar (SRB)
ŠABANOV, Matej (CRO)/
ŠABANOV, Ivan (CRO)    (3)
0-6 6-3 8-10
FINALE ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
SHORT, Matthew (GBR)
ŠABANOV, Matej (CRO)/
ŠABANOV, Ivan (CRO)    (3)
7-5 6-3 !!!
Poprad, Slovak Republic, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4)  KOCEVAR DESMAN, Tom (SLO) 6-3 4-6 1-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Darmstadt, Germany, $ 25,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 4)  HEISEN, Vivian (GER, WC) 6-2 6-2
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 4) KORPATSCH, Tamara (GER, Q) 7-6(7) 3-6 4-6
Woking, Great Britain, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2)  SOUTH, Melanie (GBR) 1-6 6-3 6-2
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) FOSTER, Manisha (GBR, Q) 6-2 6-3
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) TANAKA, Mari (JPN, 8) 6-4 6-2
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) OZGEN, Pemra (TUR, 6) 2-6 3-6
Imola, Italy, $ 25,000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 8) DE VROOME, Indy (NED) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
JUHASZOVA, Vivien (SVK)
DI GIUSEPPE, Martina (ITA)/
MASINI, Maria (ITA)
2-6 1-6

* Na juniorskim ITF  turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Linz, Austria, G1, šljaka
Livescore Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) CUTULI, Mirko (ITA) 7-5 4-6 6-4
2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) KLINTCHAROV, Alexander (NZL) 6-2 6-2
3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 6-4 6-1
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB) MEPARIDZHE, Shota (GEO) 6-0 6-4
1/2 finale ČONKIĆ, Petar (SRB) MEDVEDEV, Daniil (RUS, 2) 2-6 2-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) BONDAR, Anna (HUN) 4-6 1-6
MARKOVIĆ, Mina (SRB) GEUKENS, Britt (BEL) 2-6 3-6
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) TERZIYSKA, Julia (BUL) 3-6 6-1 3-6
Timisoara, Romania, G3, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB) BATANOV, Nikolay (RUS) 6-3 5-7 6-3
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) BUZELAN, Alexandru (ROU) 5-7 0-6
2. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB) APOSTOL, Bogdan Ionut (ROU, 1) 1-6 4-6
Dubl
1/4 finale JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB)
HURKACZ, Hubert (POL)/
PURCELL, Rhett (GBR)   (2)
1-6 6-2 7-10
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Jelena LUKIĆ (2), Isidora PEJOVIĆ (4), Milica ČUBRANOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) CIUFRILA, Raluca (ROU) 6-7(3) 5-7
PEJOVIĆ, Isidora (SRB, Q) PIETROIU, Ioana Diana (ROU) 1-6 3-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, LL) IVASCU , Iulia Maria (ROU, WC) 1-6 7-6(2) 4-6 
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) GHIOCA, Mihaela (ROU, LL) 4-6 4-6
Dubl
1/4 finale RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)/
KNEŽEVIĆ, Jovana (CYP)
LUMSDEN, Maia (GBR)/
STOLLAR, Fanny (HUN)         (3)
5-7 1-6
PEJOVIĆ, Isidora (SRB)/
SAKI, Ariana (ROU)
CRISTIAN , J.Adina (ROU)/
SERBAN, R.Georgiana (ROU) (2)
0-6 1-6
Johannesburg, South Africa, G4, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, 8) SARJOO, Sarah (RSA) 4-6 6-3 6-2
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, 8) BOSHOFF, Marnelle (RSA) 6-2 6-2
1/4 finale KLARIĆ, Vanja (SRB, 8) KOCH, Janet (RSA, 2) 5-7 6-4 4-6
Dubl
1/4 finale KLARIĆ, Vanja (SRB)/
DZENGA, Nicole (ZIM)   (4)
BULMER, Robyn (RSA)/
CVETANOVIC, Sandra (RSA)
KV/DN odustale
Monchengladbach, Germany, G4, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
*Majda AJRADINI (WC)

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Fürstenfeld, Austria, G2, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Stefan Andrejić
Glavni žreb
*Stefan Andrejić (Q)
DEVOJČICE
Glavni žreb
* Mila Mejić, Nikolina Džunov, Andrijana Stoilković,
Otočec, Slovenia, G3, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Marko MILADINOVIĆ, Kosta PETROV [6], Pero CVJETINOVIĆ, Veljko LAZAREVIĆ, Milos DABIĆ [15]
1/4 finale Miloš DABIĆ (SRB, 15) William MATTHEWS (GBR, Q)
6-3 6-2 
1/2 finale Miloš DABIĆ (SRB, 15) Nicola VIDAL (ITA) 6-3 6-1
  FINALE Miloš DABIĆ (SRB, 15) Lorenzo BAGLIETTO (ITA, 14) 6-7(6) 5-7
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Boba KOTLICA, Draginja VUKOVIĆ [14], Katarina LAZAREVIĆ, Katarina LJUJIĆ