Turniri od 15.06 – 21.06.

Gerry Weber Open, Halle, Germany, ATP500, 1.574.640, trava
ATP Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) NIEMINEN, Jarkko (FIN, 3) 6-7(5) 5-7
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) FALLA, Alejandro (COL, 7) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB)/
TOMIĆ, Bernard (AUS)
KLAASEN, Raven (RSA)/
RAM, Rajeev (USA)
6-7(2) 6-7(3)
Aegon Championships, London/Queen’s Club, Great Britain, ATP500, 1.574.640, trava
ATP Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 8) ROGER-VASSELIN, Edouard (FRA) 4-6 7-6(5) 3-6
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) H2H MATHIEU, Paul-Henri (FRA, Q) 7-6(4) 1-6 6-4
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB) H2H ĆILIĆ, Marin (CRO, 4) 6-7(8) 6-2 6-3
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB) H2H ISNER, John (USA) 7-6(5) 6-3
1/2 finale TROICKI, Viktor (SRB) H2H MURRAY, Andy (GBR, 1) 3-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
BAUTISTA AGUT, Roberto (ESP)
NESTOR, Daniel (CAN)/
PAES, Leander (IND, 3)
6-7(3) 6-3 7-10
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 2)
DIMITROV, Grigor (BUL)/
WAWRINKA, Stan (SUI)
7-6(5) 7-6(3)
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 2)
ISNER, John (USA)/
QUERREY, Sam (USA)
6-3 3-6 10-7
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 2)
NESTOR, Daniel (CAN)/
PAES, Leander (IND, 3)
6-3 7-6(8)
FINALE ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 2)
HERBERT, Pierre-Hugues (FRA)/
MAHUT, Nicolas (FRA) (4)
2-6 2-6

Aegon Classic Birmingham, Birmingham, Great Britain, Premier, $665.900, trava
WTA Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 11) ASKEW, Sarah Beth (GBR, WC) 6-2 6-1
2/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 11) GIBBS, Nicole (USA) 6-4 6-7(4) 6-3
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) slobodna
JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 15, WC) SMITKOVA, Tereza (CZE) 6-4 6-4
JOVANOVSKI, Bojana (SRB) SCHMIEDLOVA, Anna Karolina (SVK) 2-6 3-6
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) WATSON, Heather (GBR) 7-6(5) 6-4
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) LARCHER DE BRITO, Michelle (POR, Q) 4-6 6-3 6-7(6)
JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 15, WC) DELLACQUA, Casey (AUS) 7-6(11) 6-3
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) KUZNETSOVA, Svetlana (RUS, 13) 2-6 1-6
3. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 15, WC) KERBER, Angelique (GER, 4) 4-6 2-6

Fergana, Uzbekistan, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) LEDOVSKIKH, Mikhail (RUS, Q) 6-4 7-6(5)
TEPAVAC, Marko (SRB) GRIGELIS, Laurynas (LTU) 3-6 2-6
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) DONSKOY, Evgeny (RUS, 4) 6-1 6-4
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) CHEN, Ti (TPE, 6) 6-7(4) 7-5 4-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
BOSSEL, Adrien (SUI)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
6-4 7-5
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
CHEN, Ti (TPE)/
NEDUNCHEZHIYAN, Jeevan (IND, 3)
6-2 6-4
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
BETOV, Sergey (BLR)/
ELGIN, Mikhail (RUS, 1)
1-6 1-6
Poprad Tatry Challenger, Poprad-Tatry, Slovakia, €42.500, šljaka:
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) VAJDA, Peter (SVK, WC) 3-6 2-6
KRSTIN, Peđa (SRB) IGNATIK, Uladzimir (BLR, 8) 3-6 6-4 6-7(2)
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
VAJDA, Peter (SVK, WC)
KLEC, Ivo (SVK)/
NEDOVYESOV, Aleksandr (KAZ)
1-6 1-6
Perugia, Italy, €42.500+H, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
CARPEN, Alexandru Daniel (ROU)
MAGER, Gianluca (ITA)/
MORONI, Gian Marco (ITA, WC)
6-2 6-4
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
CARPEN, Alexandru Daniel (ROU)
LEE, Hsin Han (TPE)/
MOTTI, Alessandro (ITA, 2)
4-6 6-3 10-4
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
CARPEN, Alexandru Daniel (ROU)
CERRETANI, James (USA)/
PAVAL, Costin (ROU, 3)
3-6 5-7

Future Alkmaar, Alkmaar, Netherlands, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) MEESSEN, Sam (NED) 4-6 3-6
SERBIA F2, Valjevo, Srbija, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 1) MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) 6-3 6-4
TREJGUT, Ognjen (SRB) BOROVČANIN, Mario (SRB) 6-0 6-0
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) DOMAZETOVSKI, Damjan (MKD) 7-6(3) 6-4
TODOROVIĆ, Milašin (SRB) TANOVIĆ, Boris (SRB) 2-6 2-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) BUĆAN, Aleksa (SRB) 5-7 6-4 6-2
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) 7-5 5-7 6-2
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) MORAL, Franco (CHI, 3) 7-5 6-7(7) 1-6
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) LAGOS, Vicente (CHI) 7-5 2-4, ret
BAJIĆ, Bogdan (SRB) MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) 6-7(4) 6-1 7-6(5)
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) BETELLA, Luciano (ARG, WC) 6-3, ret.
JOKIĆ, Đorđe (SRB) DURGUTI, Bešir (MKD, 4) 1-6 1-6
ALEKSIĆ, Nikola (SRB) NIKOLIĆ, Filip (SRB, WC) 1-6 1-6
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) SERAFIMOVSKI, Stefan (MKD) 0-6 0-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 5) VUKČEVIĆ, Vukac (MNE) 6-0 6-1
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) BLANUŠA, Stefan (SRB) 6-0 7-5
STOJANOVIĆ, Luka (SRB) VELIČKOVIĆ, Vuk (AUS, WC) 1-6 0-6
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB) RIKALO, Simo (AUS, 10) 6-3 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB, 6) SEKULJICA, Aleksandar (AUS) 6-0 6-2
MILOŠEVIĆ, Marko (SRB) YOSHIDA, Iori (JPN) 3-6 0-6
ĆURČIN, Aleksandar (SRB) LABAT, Stevan (SUI) 0-6 1-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 12) BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) 6-2 6-0
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 7) MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) 6-0 6-3
MARINKOVIĆ, Dušan (SRB) SKADARKA, Stefan (AUS) 7-5 6-7(3) 4-6
DALJEV, Pavle (SRB) RADOVIĆ, Nikola (SRB) 3-6 4-6
JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) EZAKA, Kei (JPN, 9) 6-3 6-2
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) BRUNA, Esteban (CHI, 8) 4-6 7-5 3-6
DEDIĆ, Predrag (SRB) ANDREEVSKI, Tomislav (MKD) 6-1 6-4
ANTONIĆ, Dejan (SRB) BLAGOJEVIĆ, Filip (SRB, WC) 6-3 6-0
GRBIĆ, Filip (SRB, 11) SKADARKA, Vuk (AUS) 6-1 6-1
2/3. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 1) TREJGUT, Ognjen (SRB) 6-3 6-0
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) TANOVIĆ, Boris (SRB) 6-2 6-1
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) WAKITA, Shunsuke (JPN) 2-6 6-1 6-1
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS) 6-2 6-3
BAJIĆ, Bogdan (SRB) NIKOLIĆ, Miloš (SRB) 3-6 1-6
NIKOLIĆ, Filip (SRB, WC) DURGUTI, Bešir (MKD, 4) 2-6 6-4 4-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 5) PETROVIĆ, Aleksa (SRB) 6-4 6-2
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB) VELIČKOVIĆ, Vuk (AUS, WC) 6-4 2-6 7-5
JANDRIĆ, Darko (SRB, 6) YOSHIDA, Iori (JPN) 6-2 6-2
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 12) LABAT, Stevan (SUI) 6-4 6-3
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 7) SKADARKA, Stefan (AUS) 7-5 7-5
RADOVIĆ, Nikola (SRB) JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) 1-6 0-6
DEDIĆ, Predrag (SRB) BRUNA, Esteban (CHI, 8) 2-6 1-6
GRBIĆ, Filip (SRB, 11) ANTONIĆ, Dejan (SRB) 6-0 6-2
3/3. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 1) LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) 6-4 6-7(0) 7-6(0)
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) 3-6 6-2 2-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) LAGOS, Vicente (CHI) 7-6(3) 2-6 1-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 5) VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB) 7-6(3) 6-1
JANDRIĆ, Darko (SRB, 6) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 12) 1-6 2-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 7) JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) 6-1 6-4
GRBIĆ, Filip (SRB, 11) BRUNA, Esteban (CHI, 8) 5-7 1-6
Glavni žreb
1. kolo ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, Q) LAGOS, Vicente (CHI, Q) 6-3 3-6 6-7(3)
ILIĆ, Luka (SRB, Q) CAMMARATA, Alberto (ITA) 6-2 4-6 7-6(3)
ČONKIĆ, Boris (SRB) BRUNA, Esteban (CHI, Q) 6-2 6-1
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, Q) DIEP, Florent (FRA, 5) 1-6 6-7(7)
BUTULIJA, Boris (SRB, WC) SALABA, Libor (CZE, 7) 2-6 4-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, WC) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) 6-7(3) 1-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) BELLIER, Antoine (SUI) 6-2 6-3
RAKIĆ, Strahinja (SRB, Q) NAGY, Peter (HUN, 8) 3-6 1-5, Predaja
ČONKIĆ, Petar (SRB) KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, WC) 6-4 7-5
2. kolo ILIĆ, Luka (SRB, Q) ŠABANOV, Matej (CRO, 6) 3-6 1-4, Predaja
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) 6-3 6-3
ČONKIĆ, Boris (SRB) PORTALURI, Giorgio (ITA) 6-1 6-2
ČONKIĆ, Petar (SRB) NAGY, Peter (HUN, 8) 4-6 2-6
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) VUKIĆ, Aleksandar (AUS) 7-6(5) 7-6(3)
ČONKIĆ, Boris (SRB) MATIC, Nico (GER) 3-6 1-1, ret.
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) POPKO, Dmitry (KAZ, 2) 4-6 6-3 6-1
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) MATIC, Nico (GER) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
SALABA, Libor (CZE, 1)
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB)/
VELIČKOVIĆ, Vuk (AUS, WC)
6-1 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
DIEP, Florent (FRA)
PANIĆ, Stefan (SRB)/
VLAOVIĆ, Aleksndar (SRB, WC)
6-1 6-1
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
WANG, Tak Khunn (FRA, 3)
ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER)/
MATIC, Nico (GER)
6-1 6-7(4) 5-10
OBRADOVIĆ, Ivan (SRB)/
VIDOJKOVIĆ, Vanja (SRB, WC)
BRUNA, Esteban (CHI)/
PORTMANN, Leandro (ARG)
2-6 1-6
ČONKIĆ, Petar (SRB)/
ČONKIĆ, Boris (SRB)
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB
6-2 6-0
ILIĆ, Luka (SRB)/
PREMOVIĆ, Boris (SRB)
BELLIER, Antoine (SUI)/
VUKIĆ, Aleksandar (AUS, 4)
6-7(5) 4-6
KRNJETIN, Milan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
LEITE, Wilson (BRA)/
PORTALURI, Giorgio (ITA, WC)
2-6 3-6
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
SALABA, Libor (CZE, 1)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
DIEP, Florent (FRA)
6-3 6-3
ČONKIĆ, Petar (SRB)/
ČONKIĆ, Boris (SRB)
BELLIER, Antoine (SUI)/
VUKIĆ, Aleksandar (AUS, 4)
4-6 4-6
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
SALABA, Libor (CZE, 1)
ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER)/
MATIC, Nico (GER)
6-1 6-2
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
SALABA, Libor (CZE, 1)
BELLIER, Antoine (SUI)/
VUKIĆ, Aleksandar (AUS, 4)
7-6(7) 6-4

10ème Open Montpellier Méditerranée Métropole Hérault, Montpellier, France, $50.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 3) UEBELHOER, Caroline (GER) 6-2 4-6 6-3
2/3 kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 3) MINA, Brandy (FRA) 6-1 6-1
3/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 3) HONČOVA, Michaela (SVK) 6-4 1-6 6-3
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) POUS-TIO, Laura (ESP) 3-6 2-6
Marat Zverev Memorial Cup, Minsk, Belarus, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) SAKKARI, Maria (GRE, 1) 3-6 1-6
JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) KREMEN, Ilona (BLR, WC) 6-2 6-2
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) MONOVA, Polina (RUS, Q) 6-4 6-1
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) SARKISOVA, Karine (RUS, Q) 6-4 4-6 7-6(3)
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) KASATKINA, Darya (RUS, 2) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PIVOVAROVA, Anastasia (RUS)
SABALENKA, Aryna (BLR)/
TOLIBOVA, Sadafmoh (BLR) (WC)
7-6(5) 6-4
JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
PALKINA, Ksenia (KGZ)
KREMEN, Ilona (BLR)/
MAROZAVA, Lidziya (BLR, 3)
2-6 6-1 3-10
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PIVOVAROVA, Anastasia (RUS)
OZGEN, Pemra (TUR)/
VASYLYEVA, Anastasiya (UKR, 2)
6-2 6-7(5) 6-10
ITF Incheon Women’s Challenger, Incheon, Rep. Korea, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) LERTPITAKSINCHAI, Nicha (THA) 7-6(8) 6-4
2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) OZAKI, Risa (JPN, 1) 3-6 3-6
Fergana Women’s, Fergana, Uzbekistan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 1) BAHODYROVA, Laylo (UZB, WC) 6-3 6-1
2/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 1) TUKHTAMATOVA, Shakhsiya (UZB) 6-2 6-2
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, Q) BALUU, Sharrmadaa (IND, Q) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
YASHINA, Ekaterina (RUS)
BYCHKOVA, Ekaterina (RUS)/
MORGINA, Anna (RUS, 4)
6-7(3) 6-1 7-10
ZUBR CUP, Prerov, Czech Republic, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) LOTTNER, Antonia (GER, 5) 6-2 6-7(6) 6-2
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) MALECKOVA, Jesika (CZE) 6-4 3-6 4-6
PANTIANI HOTEL AND SPA OPEN, Pantiani, Georgia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) RAZAFINDRANALY, Julie (FRA) 5-7 5-7
TARSUS CUP, Tarsus, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo POPIVODA, Mila (SRB, Q) KHABAROVA, Elizaveta (RUS) 7-5 6-3
2. kolo POPIVODA, Mila (SRB, Q) GJORCHESKA, Lina (MKD, 1) 0-6 3-6
NIS OPEN 2015, Niš, Srbija, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) ĆULIBRK, Tamara (USA) 6-3 6-3
TEŠIĆ, Milica (SRB) MEDAREVIĆ, Marjana (SRB) 3-6 6-2 3-1, ret.
SAVIĆ, Aleksandra (SRB) VIKHRYANOVA, Elina (RUS) 1-6 0-6
CVETKOVIĆ, Hristina (SRB) RAJIČIĆ, Monika (AUS) 2-6 7-6(5) 3-6
STOJČIĆ, Nađa (SRB) VANEVA, Zinovia (BUL) 0-6 2-6
ĐORĐEVIĆ, Radmila (SRB) ĐORĐEVIĆ, Teodora (ITA) 7-5 6-4
RADOJKOVIĆ, Isidora (SRB) SZABO, Klaudia (HUN) 2-6 6-4 6-0
ČVOROVIĆ, Sara (SRB) KOLB, Maryna (UKR) 3-6 1-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) MILIJANOVIĆ, Milica (SRB) 6-4 6-3
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, WC) BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) 6-3 6-4
AŠANIN, Nina (SRB) DRČA, Milana (CAN) 7-6(5) 5-7 6-3
VASILJEVIĆ, Andrea (SRB) KALEZIĆ, Nina (MNE) 6-3 3-6 4-6
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) 6-4 6-4
ČEČEZ, Bojana (SRB) STEVANOVIĆ, Anamaria (SRB) 0-6 1-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB) KOSTIĆ, Sara (SRB) 6-1 6-4
ANDREJIĆ, Anja (SRB) STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) 3-6 3-6
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) ŠEBREK, Anđela (SRB) 6-3 5-7 1-6
MILOJEVIĆ, Miljana (SRB) KOSTIĆ, Kristina (SRB) 6-3 6-1
FILIPOVIĆ, Anastasia (SRB) GLIGIĆ, Minja (SRB, WC) 6-3 6-1
2/3. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB, 3) ĐORĐEVIĆ, Radmila (SRB) 6-2 6-4
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) AŠANIN, Nina (SRB) 5-7 1-6
RISTIĆ, Miljana (SRB) JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) 1-6 3-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) ESEN, Hulya (TUR, 1) 6-2 6-7(5) 4-6
TEŠIĆ, Milica (SRB) DIMOVSKA, Nada (USA) 2-6 0-6
RADOJKOVIĆ, Isidora (SRB) KOLB, Maryna (UKR) 2-6 1-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) STOILKOVSKA, Magdalena (MKD, 4) 4-6 6-1 6-4
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, WC) DECAMPS, Marie (BRA) 1-6 7-6(6) 6-0
STEVANOVIĆ, Anamaria (SRB) BOJOVIĆ, Jana (SRB) 2-6 1-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) PAIRONE, Giulia (ITA) 0-6 0-6
ŠEBREK, Anđela (SRB) MAKHORKINA, Anna (RUS) 3-6 6-1 6-4
MILOJEVIĆ, Miljana (SRB) FILIPOVIĆ, Anastasia (SRB) 3-6 2-6
3/3. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB, 3) KOLB, Maryna (UKR) 3-6 6-4 6-0
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, WC) 6-3 6-2
AŠANIN, Nina (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 0-6 0-6
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) BOJOVIĆ, Jana (SRB) 4-6 4-6
ŠEBREK, Anđela (SRB) FILIPOVIĆ, Anastasia (SRB) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) TOMOVA, Viktoriya (BUL, 1) 1-6 2-6
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) ZOVINCOVA, Vendula (CZE) 2-6 1-3, Predaja
LUKIĆ, Jelena (SRB, Q) BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) 6-4 6-4
ŠEBREK, Anđela (SRB, Q) SKAMLOVA, Chantal (SVK, 3) 0-6 4-6
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) CRESPO AZCONZABAL, Ailen (ARG) 1-6 4-6
RISTIĆ, Teodora (SRB, WC) MILETIĆ, Kristina (SRB, WC) 2-6 4-6
SPREMO, Milana (SRB) DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, WC) 6-2 6-0
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) KOLB, Nadiya (UKR) 6-2 6-0
PANTELIĆ, Anastassia (SRB, WC) PAIRONE, Giulia (ITA, Q) 0-6 1-6
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) VUKOVIĆ, Jovana (SRB, Q) 3-6 4-6
TOMIĆ, Danijela (SRB) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 2) 2-6 4-6
2. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB, Q) ARGYELAN, Csilla (HUN, 5) 1-6 0-6
MILETIĆ, Kristina (SRB, WC) ARSHINKOVA, Petia (BUL, 7) 7-6(3) 1-6 4-6
SPREMO, Milana (SRB) ESTABLE, Julieta Lara (ARG, 4) 6-1 2-0, ret.
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) PAIRONE, Giulia (ITA, Q) 6-1 6-4
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, Q) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 2) 1-6 0-6
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB) ARSHINKOVA, Petia (BUL, 7) 6-2 6-3
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 2) 6-3 6-0
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) SPREMO, Milana (SRB) 3-6 3-6
FINALE SPREMO, Milana (SRB) SKAMLOVA, Chantal (SVK, 3) 6-2 6-4
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Miljana (SRB)/
RISTIĆ, Teodora (SRB, WC)
RAJIČIĆ, Monika (AUS)/
RAJIČIĆ, Viktorija (AUS)
5-7 2-6
ĐORĐEVIĆ, Radmila (SRB)/
PAIRONE, Giulia (ITA)
MAKHORKINA, Anna (RUS)/
VIKHRYANOVA, Elina (RUS)
5-7 2-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)/
DECAMPS, Marie (BRA)
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/
LUKIĆ, Jelena (SRB)
5-7 6-7(6)
ŠEBREK, Anđela (SRB)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
CRESPO AZCONZABAL, Ailen (ARG)/
GOBBI MONLLAU, Ana Victoria (ARG, 3)
1-6 1-6
AŠANIN, Nina (SRB)/
CVETKOVIĆ, Hristina (SRB)
ĐURĐEVIĆ, Sara (SLO)/
RELJIĆ, Anđela (AUS)
6-0 3-6 5-10
1/4 finale DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/
LUKIĆ, Jelena (SRB)
CRESPO AZCONZABAL, Ailen (ARG)/
GOBBI MONLLAU, Ana Victoria (ARG, 3)
2-6 2-6
MARY PIERCE INDIAN OCEAN SERIES – GRAND BAIE LA CROISETTE (1), Grand Baie La Croisette, Mauritius, $10.000, tvrda podloga:
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) Slobodna
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) VENDITTI, Karina (BRA) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, Q) HERB, Caitlin (RSA) 0-6 6-7
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)
ANDRIAMAROSOA, Sandra (MAD)/
RAM, Moulika (IND)
1-6 4-6

Ove nedelje nema naših učesnika

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

ATK OPEN 2015, Skopje, FYR Macedonia, U16, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Stefan Latinović, Milan Radojković (11)
1/4 finale DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB, 15, WC) SHAYAKHMETOV, Gleb (RUS, 5) 6-1 6-3
1/2 finale DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB, 15, WC) ANDREEVSKI, Andrej (MKD, 12) 4-6 7-6(4) 6-0
FINALE DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB, 15, WC) PALAZOV, Zlatan (BUL, 1) 3-6 3-6
Dubl
1/2 finale DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB)/
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB, 3)
PALAZOV, Zlatan (BUL)/
TELKEDZHIEV, Stefan (BUL, 1)
2-6 2-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Mina Obradović; 3. kolo: Jovana Babić (5,A)
Čačak Open 2015, Čačak, Srbija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Đorđe Kurčubić, Milan Macura (WC), Matija Stančić,
Glavni žreb
1. kolo: Mateja Ćurić, Maksim Nikolić, Mateja Janićijević (WC), Marko Klisurić (WC), Nemanja Marjanović (Q), Marko Mišić (Q), Mihajlo Simić (Q), Veljko Pejčić, Nikola Mitrović, Adam Kovač (Q), Hamad Međedović, Aleksa Marđonovic, Dušan Trunić;
2. kolo: Ilija Zoroja (11), Vasilije Draganić (16), Uroš Jović (5), Goran Životić (6), Danijel Antonić, Lazar Milićević, Uroš Arsić, Lav Dašić, Kačapor Denijal (Q), Ognjen Pavlović (WC)
3. kolo: Dimitrije Zubac, Nikola Kijac, Relja Eskić (12), Luka Malobabić (9), Mihailo Radosavljević (15)
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 1) ŠRAJ, Borut (SLO, 8) 4-6 6-3 5-7
STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 3) MEDIĆ, Nemanja (SRB, Q) 6-3 6-1
VUKOVIĆ, Miloš (SRB, 14) JUHAS, Kristijan (SRB) 4-6 0-6
1/2 finale STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 3) JUHAS, Kristijan (SRB) 6-4 6-3
FINALE STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 3) ŠRAJ, Borut (SLO, 8) 6-3 6-2
Dubl
1/2 finale DRAGANIĆ, Vasilije (SRB)/
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB)
PEJANOVIĆ, Tomas (MGO)/
SENCHUK, Vladimir (RUS, 4)
4-6 3-6
JOVIĆ, Viktor (SRB)/
ZOROJA, Ilija (SRB, 2)
ŠRAJ, Borut (SLO)/
TOMAC, Maj (SLO)
5-7 6-4 3-10
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Mila Stanojević
Glavni žreb
1. kolo: Tara Gančev, Marija Kuzmanović, Tamara Eraković (WC), Katarina Domazetović (WC), Milica Nikolić (WC), , Staša Vasić, Nađa Nonković (Q)
2. kolo: Andriana Simović (14), Teodora Vujičić (3), Anđela Vukčević (11), Ksenija Tmušić (2), Iva Poleksić, Iva Pantović, Mila Stanojević (LL), Sofija Đunisijević, Anđelka Andrić (Q), Sara Daničić (WC), Milana Vulin
3. kolo: Elena Milovanović, Teodora Đokić
1/4 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 1) TRENCHEVA, Elena (BUL, 5) 6-2 7-5
KOJČIĆ, Emilija (SRB, 7) KOVAČ, Jelena (SRB, 13) 6-3 3-6 7-5
BRKIĆ, Andrijana (SRB, 16) TUDORACHE, Raluca Maria (ROU, 10) 5-7 1-6
GUTIĆ, Anastasija (SRB) SHCHERBININA, Alina (RUS, Q) 6-7(0) 2-6
1/2 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 1) KOJČIĆ, Emilija (SRB, 7) 6-1 6-1
FINALE ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 1) TUDORACHE, Raluca Maria (ROU, 10) 6-3 6-2
Dubl
1/2 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, 1)
ĐOKIĆ, Teodora (SRB)/
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)
6-7 6-2 7-10
BRKIĆ, Andrijana (SRB)/
CURMI, Francesca (MLT)
TRENCHEVA, Elena (BUL)/
ULE, Zala (SLO)
5-7 2-6
FINALE ĐOKIĆ, Teodora (SRB)/
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)
TRENCHEVA, Elena (BUL)/
ULE, Zala (SLO)
2-6 2-6
PORTIMÃO 2015 INTERNATIONAL TOURNAMENT U14, PORTIMÃO, Portugal, U14, C3, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Jelena Dimitrijević
PRIJEDOR OPEN 12&U 2015, Prijedor, Bosnia and Herzegovina, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Marko Kicić (WC)
Glavni žreb
1. kolo: Marko Kicić (LL)
1/4 finale BAŠIĆ PALKOVIĆ, Petar (SRB) MITROVIĆ, Fran (CRO) 2-6 6-3 6-2
1/2 finale BAŠIĆ PALKOVIĆ, Petar (SRB) SINADINOVIĆ, Jovan (BIH) 6-0 6-7(1) 1-6