Turniri od 1.05 – 7.05.

TEB BNP PARIBAS ISTANBUL OPEN, ISTANBUL, TURKEY, ATP 250, €439.005, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, WC) BAŠIĆ, Mirza (BIH, 2) 6-2 6-1
2/2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, WC) BRANDS, Daniel (GER, 8) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 5) BAGHDATIS, Marcos (CYP) 7-5 6-4
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ĆORIĆ, Borna (CRO, 7) 6-3 6-7(1) 7-5
ĐERE, Laslo (SRB, SE) BRANDS, Daniel (GER, Q) 6-3 6-4
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 5) KHACHANOV, Karen (RUS) 6-4 7-6(5)
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) YOUZHNY, Mikhail (RUS) 3-6 6-0 6-3
ĐERE, Laslo (SRB, SE) LORENZI, Paolo (ITA, 4) 6-4 6-3
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) SCHWARTZMAN, Diego (ARG, 3) 5-7 2-6
TROICKI, Viktor (SRB, 5) ĐERE, Laslo (SRB, SE) 6-2 2-3, ret
1/2 finale TROICKI, Viktor (SRB, 5) RAONIĆ, Miloš (CAN, 1) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
TROICKI, Viktor (SRB)
ALTUNA, Tuna (TUR)/
MOTTI, Alessandro (ITA)(WC)
6-4 5-7 4-10
BMW OPEN BY FWU,MUNICH, GERMANY, ATP 250, €482.060, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
ZVEREV, Mischa (GER)
KUKUSHKIN, Mikhail (KAZ)/
STAKHOVSKY, Sergiy (UKR)
4-6 5-7

GP SAR La Princesse Lalla Meryem, Rabat, Morocco, WTA International, $226.750, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) PIGOSSI, Laura (BRA) 3-6 7-6(5) 7-5
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 3) RODIONOVA, Anastasia (AUS) 6-0 6-3
JOROVIĆ, Ivana (SRB) SABALENKA, Aryna (BLR, 4) 3-6 6-2 6-3
2/3. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) TREVISAN, Martina (ITA) 3-6 3-6
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 3) KREJCIKOVA, Barbora (CZE) 6-3 6-1
JOROVIĆ, Ivana (SRB) GONZALEZ, Montserrat (PAR) 6-4 6-1
3/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 3) SOLER-ESPINOSA, Silvia (ESP, 6) 6-2 6-0
JOROVIĆ, Ivana (SRB) PERRIN, Conny (SUI) 0-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) SHVEDOVA, Yaroslava (KAZ) 2-6 6-7(7)
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
GAVRILOVA, Daria (AUS)
OLARU, Raluca (ROU)/
SAVCHUK, Olga (UKR)(3)
6-7(1) 6-4 10-4
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
ZANEVSKA, Maryna (BEL)
JURAK, Darija (CRO)/
RODIONOVA, Anastasia (AUS)(2)
6-2 7-5
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
GAVRILOVA, Daria (AUS)
BONDARENKO, Kateryna (UKR)/
LEPCHENKO, Varvara (USA)
7-6(5) 7-5
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
ZANEVSKA, Maryna (BEL)
DABROWSKI, Gabriela (CAN)/
RISKE, Alison (USA)
3-6 6-4 10-7
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
GAVRILOVA, Daria (AUS)
HLAVACKOVA, Andrea (CZE)/
BABOS, Timea (HUN)(1)
6-7(6) 3-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
ZANEVSKA, Maryna (BEL)
KREJCIKOVA, Barbora (CZE)/
KUDRYAVTSEVA, Alla (RUS)(4)
7-5 6-3
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
ZANEVSKA, Maryna (BEL)
HLAVACKOVA, Andrea (CZE)/
BABOS, Timea (HUN)(1)
6-2 3-6 5-10
J&T Banka Prague Open, Prague, Czech Republic, WTA International, $226.750, šljaka
WTA Satnica  WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, WC) PLISKOVA, Kristyna (CZE) 4-6 4-6

Prosperita Open, Ostrava, Czech Republic, €64.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) DE LOORE, Joris (BEL) 4-6 7-6(5) 2-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) TRUNGELLITI, Marco (ARG) 6-3 5-7 1-6
Gimcheon Challenger, Gimcheon, South Korea, €$50.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) MARCHENKO, Illya (UKR, 4) 7-5 5-7 1-6

TOMBIM ABUJA OPEN, Abuja, Nigeria, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4) LARGO, Hugo (ESP, Q) 6-2 6-4
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4) ECHARGUI, Moez (TUN) 6-7(3) 6-4 3-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
COOPER, Joe (GBR)
BEGA, Alessandro (ITA)/
DURASOVIC, Viktor (NOR)
2-6 5-7
STARLIGHT CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 5) slobodan
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) slobodan
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 12) FUENTES F., Agustin A. (ARG) 6-1 6-1
2/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 5) MORR, Jonathan (GER) 2-6 4-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) GULCUR, Polat (TUR) 6-4 6-1
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 12) VANTA, Valentin (ROU) 4-6 6-3 6-1
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) MORA, Daniel (COL, 11) 6-1 7-5
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 12) MORR, Jonathan (GER) 2-4, ret
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) MAZO, Leonid (RUS, WC) 6-1 6-1
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) COUACAUD, Enzo (FRA, 2) 7-6(0) 6-2
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) VARILLAS, Juan Pablo (PER, 7) 6-7(5) 6-7(7)
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
ALEKSEENKO, Vadim (UKR)(3)
STANEK, Robin (CZE)/
SULUOGLU, Sefa (TUR)
6-3 7-5
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
ALEKSEENKO, Vadim (UKR)(3)
CZEPIELEWSKI, Daniel (GER)/
GUENTHER, Valentin (GER)(A)
6-4 4-6 10-1
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
ALEKSEENKO, Vadim (UKR)(3)
AGABIGUN, Sarp (TUR)/(1)
UZHYLOVSKYI, Volodymyr (UKR)
6-7(4) 1-6

60K LTP/CHARLESTON, Charleston, SC, USA, $60.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) ZARAZUA, Renata (MEX) 5-7 7-5 7-5
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) ABANDA, Francoise (CAN, 6) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
KOSTOVA, Elitsa (BUL, 4)
DAY, Kayla (USA)/
DOLEHIDE, Caroline (USA)
1-6 2-6
O1 Properties Ladies Cup 2017, Khimki, Russia, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 3) DEMIDOVA, Diana (RUS, Q) 6-3 6-4
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 3) SKRYABINA, Margarita (RUS, Q) 6-4 6-1
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 3) MOROZOVA, Alexandra (USA, Q) 6-1 6-1
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 3) POTAPOVA, Anastasia (RUS, 8) 6-4 6-0
FINALE RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 3) MORGINA, Anna (RUS) 6-3 6-3
Al-Solaimaneyah F16 Women’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) HERAZO G., Maria F. (COL, 1) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB)/
MIHAIL, Diana Maria (ROU)
HERAZO G., Maria F. (COL)/
KEMPEN, Magali (BEL)(2)
0-6 3-6
Hell Ladies Open, Gyor, Hungary, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) NAGYMIHALY, Luca (HUN, 1) 2-6 1-6
MEJIĆ, Mila (SRB) NICHOLLS, Olivia (GBR, 14) 7-5 0-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) KARANUŠIĆ, Anda (CRO, Q) 6-1 6-2
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) PANTUCKOVA, Gabriela (CZE, 1) 6-1 7-6(5)
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB) HORACKOVA, Gabriela (CZE, Q) 5-7 0-1, ret
Dubl
1. kolo MEJIĆ, Mila (SRB)/
ZADORI, Reka (HUN)
PETROIU, Ioana Diana (ROU)/
SHOSHYNA, Anastasiya (UKR)
3-6 5-7
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
WANG, Xin Yu (CHN)
ALESHCHEVA, Vera (RUS)/
BASKOVA, Dagmara (SVK)
6-0 6-0
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)
PRIMORAC, Iva (CRO)/
ZOVINCOVA, Vendula (CZE)
0-6 0-6
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
WANG, Xin Yu (CHN)
NAGY, Adrienn (HUN)/
SANER, Julita (SWE)
4-6 6-4 10-3
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
WANG, Xin Yu (CHN)
PIETROIU, Ioana Diana (ROU)/
SHOSHYNA, Anastasiya (UKR)
6-7(4) 7-5 10-7
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
WANG, Xin Yu (CHN)
ANTONITSCH, Mira (AUT)/
UDVARDY, Panna (HUN)
1-6 2-6
STARLIGHT CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) LAPUSTINA, Irina (LAT, WC) 6-3 6-1
2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) KA, Andrea (CAM, 6) 6-7(1) 3-6
Dubl
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
KULIKOVA, Yulia (RUS)
BECCIO, Victoria A. (ARG)/
BUGNON, Candela (ARG)
6-0 6-0
1/4 finale OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
KULIKOVA, Yulia (RUS)
LAPUSTINA, Irina (LAT)/
STAMAT, Vitalia (MDA)(A)
6-2 6-3
1/2 finale OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
KULIKOVA, Yulia (RUS)
NAZARKINA, Daria (RUS)/
UKOLOVA, Anna (RUS)
1-6 6-7(4)

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Mediterranée Avenir, Casablanca, Morocco, G1, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
3/3. kolo: Elena GEMOVIĆ (5)
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 5) slobodna
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 5) ZHENG, Qinwen (CHN) 2-6 6-1 5-7
Dubl
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
YADAV, Mihika (IND)(2)
ROGOZINSKA D., Stefania (POL)/
SCHWARTE, Emelie L. (GER)
6-2 6-4
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
YADAV, Mihika (IND)( 2)
FALKOWSKA , Weronika (POL)/
TOPALOVA, Gergana (BUL)(5)
6-7(4) 6-2 5-10
ITF South Central Circuit 1, Windhoek, Namibia, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, Q) slobodna
2. kolo ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, Q) LIEBENBERG, Justin (RSA, 12) 1-6 0-6
Skopje Open 2017, Skopje, FYR Macedonia, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo:  Luka JANKOVIĆ (WC)
2/3. kolo: Nemanja ŠUBANOVIĆ (7), Relja ESKIĆ (2), Strahinja PJERANOVIĆ (WC)
3/3. kolo: Milan RADOJKOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 4) slobodan
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 15) slobodan
DOBRNJAC, Vanja (SRB) GERASIMOSKI, Mario (MKD, WC) 6-0 6-3
LATINOVIĆ, Stefan (SRB) SENDOGAN, Emir (TUR, Q) 6-3 6-3
SUVAJAC, Stefan  (SRB, Q) MARINESCU, Mihai R. (ROU) 2-6 6-2 3-6
RADOVANOVIĆ, Stefan (SRB, WC) MISOLIC, Filip (AUT) 3-6 4-6
RADOVIĆ, Sava (SRB, WC) ANDONOV, Luka Ljuben (MKD, SE) 3-6 2-6
KALENIĆ, Andrej (SRB, Q) GALUS, Piotr (POL) 2-6 6-2 1-6
STOJANOVIĆ, Luka (SRB) BREYSACH, Martin (FRA) 4-6 5-7
PAVLOVIĆ, Andrija (SRB) NASTASE, Dan Mihai (ROU, Q) 7-5 4-6 5-7
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 4) TONEJĆ, Vito (CRO) 6-2 6-3
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 15) STINO, Mario (AUT) 2-6 1-6
DOBRNJAC, Vanja (SRB) MATIĆ, Mile (CRO, 16) 6-2 6-2
LATINOVIĆ, Stefan (SRB) KUSESKI, Mihail (MKD, 10) 6-3 0-6 6-3
3. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 4) DRAGOVIĆ, Stefan (MNE) 6-3 6-2
DOBRNJAC, Vanja (SRB) MAGGIOLI, Emiliano (ITA, 1) 3-6 6-2 1-6
LATINOVIĆ, Stefan (SRB) MARINESCU, Mihai R. (ROU) 5-7 6-7(6)
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 4) LOUKAS, Raphael (GER, 5) 6-1 5-7 6-7(3)
Dubl
1/4 finale PAVLOVIĆ, Andrija (SRB)/
VUJIĆ, Marko (AUT)(5)
KUSESKI, Mihail (MKD)/
MARKOVSKI, Obrad (MKD)(4)
W/O
DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)
FRAGISTAS , Vangelis (GRE)/
ZERDILAS H., Aitor (GRE)(7)
6-1 6-2
1/2 finale DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)
KUSESKI, Mihail (MKD)/
MARKOVSKI, Obrad (MKD)(4)
4-6 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Nada OSTOJIĆ; 2/3. kolo: Mija LJUBIĆ (5)
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 14) slobodna
RISTIĆ, Teodora (SRB, 3) slobodna
ŽIVKOVIĆ,  Isidora (SRB, Q) TANEVSKA, Jana (MKD, Q) 2-6 6-3 6-1
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) METTRAUX, Marie (SUI) 6-4 6-7(4) 6-1
KOJČIĆ, Emilija (SRB, Q) VESELINOVA, Viktorija (MKD, WC) 6-1 6-3
2. kolo RISTIĆ, Teodora (SRB, 3) BANDINI, Gaia (ITA) 3-2, ret
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 14) RADENKOVIC, Maja (SWE, LL) 6-2 7-6(2)
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) MARINKOVIKJ, Katarina (MKD, 6) 3-6 6-4 6-2
ŽIVKOVIĆ,  Isidora (SRB, Q) BERLIN, Sydney (SWE, 1) W/O
KOJČIĆ, Emilija (SRB, Q) STROMOVA, Aleksandra (RUS, 13) 7-6(4) 6-1
3. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) HEDRZAK, Magdalena (POL, 12) 6-1 6-2
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 14) NIKITINA, Iuliia (RUS) 6-0 6-1
KOJČIĆ, Emilija (SRB, Q) TUDORACHE, R. Maria (ROU) 6-0 6-3
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) BANDINI , Gaia (ITA) 6-2 6-1
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 14) CURMI, Francesca (MLT, 10, SE) 6-4 6-4
KOJČIĆ, Emilija (SRB, Q) LUESCHER, Sophie (SUI) W/O
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 14) LUESCHER, Sophie (SUI) 6-0 6-1
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) BERLIN, Sydney (SWE,  1) 3-6 6-4 3-6
FINALE MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 14) BERLIN, Sydney (SWE,  1) 5-7 3-6
Dubl
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)(8)
NIKITINA, Iuliia (RUS)/
TIMOFEEVA, Maria (RUS)(4)
6-2 3-6 8-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

ZENICA OPEN 2017, Zenica, Bosnia and Herzegovina, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Lav Dašić, Nemanja Marjanović
2/2. kolo: Dragutin Mitrić
Glavni žreb
1. kolo: Luka Stefanović (4), Miloš Vuković
1/4 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB, 5) KAZAKOV, Ivan (RUS, 1) 6-2 6-0
JEVTIĆ, Andrija (SRB, 8) TOMAC, Maj (SLO, 3) 0-6 6-7(4)
ZUBAC, Dimitrije (SRB, 2, Q) MILANOVIĆ, Dušan (SRB) 6-2 5-7 7-5
1/2 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB, 5) DURDEVIĆ, Luka (BIH, Q) 3-6 4-6
ZUBAC, Dimitrije (SRB, 2, Q) TOMAC, Maj (SLO, 3) 5-7 6-1 6-1
FINALE ZUBAC, Dimitrije (SRB, 2, Q) DURDEVIĆ, Luka (BIH, Q) 3-6 1-6
Dubl
1/2 finale STEFANOVIĆ, Luka (SRB)/
TOMAC, Maj (SLO)(1)
MILAKOVIĆ, Miloš (BIH)/
MUHAREMOVIĆ, Ajdin (BIH)(4)
6-0 6-4
FINALE STEFANOVIĆ, Luka (SRB)/
TOMAC, Maj (SLO)(1)
DURDEVIĆ, Luka (BIH)/
POPOVIĆ, Fedor (BIH)
6-3 2-6 8-10
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Doroteja Petrović
2. kolo: Vanja Vidanović
1/4 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 5)  BASZAK, Weronika (POL, 1) 3-6 4-6
DURIĆ, Milica (SRB) TRIVIĆ,  Katarina (BIH, 2) 3-6 0-6
Dubl
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB,)/
KERESZTES, Paloma (HUN)(2)
RAFEI, Hayla (AUS)/
STEVENSAmy (AUS)
6-3 7-5
FINALE LOPIČIĆ, Anđela (SRB,)/
KERESZTES, Paloma (HUN)(2)
BASZAK, Weronika (POL)/
TRIVIĆ,  Katarina (BIH)(1)
4-6 2-6
Cungu & Co Open 2017, Ulcinj, Montenegro, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Lav Visković (7)
Glavni žreb
1. kolo: Vanja Petrov (WC), Aleksa Miljković (WC), Lav Visković (LL), Branko Đurić (Q), Haralampije Toskić (Q), Marko Jovanović (Q), Mihailo Savić (Q)
2. kolo: Lazar Danić (Q), Krsta Petrović (Q), Luka Kurtović
1/4 finalle ZEKIĆ, Nikola (SRB, 3) JOVANOVIĆ, Petar (MNE, 5) 2-6 4-6
Dubl
1/2 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB)/
OBRUL, Lun (SLO)(2)
NGIJOL C., Pierre (FRA)/
OSMONT, Gillian (FRA)
4-6 2-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Teodora Stefanović (Q), Paula Hrnčić (WC), Kristina Stamenković (WC), Andrea Mrvić (7),  Anja Petković (Q)
2. kolo:Lola Radivojević (Q), Iva Šepa (WC)
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) OSTROVSKAYA, Sofya (RUS, 5) 6-2 6-2 
KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 8) AGUREEVA, Ksenia (RUS, 3) 7-6(4) 6-2
MARJANOVIĆ, Mia (SRB) RATKOVIĆ, Divna (MNE, 6) 6-0 6-1
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 8) 6-1 6-3
MARJANOVIĆ, Mia (SRB) KUBO, Kyoka (JPN, Q)  3-6 2-6
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) KUBO, Kyoka (JPN, Q)  1-6 2-6
Dubl
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB)/
SIMEVA, Aleksandra (MKD)(3)
AGUREEVA, Ksenia (RUS)/
OSTROVSKAYA, Sofya (RUS)(2)
6-7(8) 6-3 11-13
CROATIA CUP, Čakovec, Croatia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Romeo Hadžimehmedović
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Elena Ivanović