Turniri od 15.05 -21.05.

INTERNAZIONALI BNL d’ITALIA, Rome, Italy, Masters ATP 1000, 4.835975 , šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) NAPOLITANO, Stefano (ITA, WC) 7-6(1) 6-2
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) BEDENE, Aljaz (GBR, Q) 7-6(2) 6-2
TROICKI, Viktor (SRB) ZVEREV, Alexander (GER, 16) 3-6 4-6
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) BAUTISTA A., Roberto (ESP) 6-4 6-4
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) DEL POTRO, Juan Martin (ARG) 6-1 6-4
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) THIEM, Dominic (AUT, 8) 6-1 6-0
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) ZVEREV, Alexander (GER, 16) 4-6 3-6

INTERNAZIONALI BNL d’ITALIA, Rome, Italy, Premier 5, $2.775.745, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) RISKE, Alison (USA) 6-3 6-3
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) GOERGES, Julia (GER) 6-2 6-7(2) 1-6
Dubl
1. kolo  JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
PETKOVIĆ, Andrea (GER)(WC)
CHIESA, Deborah (ITA)/
RUBINI, Stefania (ITA)(WC)
7-5 6-2
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
PETKOVIĆ, Andrea (GER)(WC)
BONDARENKO, Kateryna (UKR)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
5-7 5-7

BUSAN OPEN CHALLENGER, Busan, South Korea, $150.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) KLEIN, Brydan (GBR) 3-6 0-6
BNP Paribas Primrose, Bordeaux, France, 106.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) SOUZA, Joao (BRA) 6-3 6-4
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) HALYS, Quentin (FRA) 6-4 6-7(2) 6-3
1/4 finale  LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) BONZI, Benjamin (FRA, Q) 1-6 1-6
NECKARCUP, Heilbronn, Germany, €64.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) MASUR, Daniel (GER, 5) 6-3 6-2
2/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) SMITH, John-Patrick (AUS) 6-1 7-5
3/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) OTTE, Oscar (GER) 6-4 6-0
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) MADEN, Yannick (GER, WC) 7-6(8) 6-1
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) LAAKSONEN, Henri (SUI, 5) 6-2 6-1
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) PELLA, Guido (ARG, 6) 1-6 0-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) KAMKE, Tobias (GER) 6-1, 1-0, ret
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) FUCSOVICS, Marton (HUN) 7-6(2) 7-6(3)
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) PELLA, Guido (ARG, 6) 4-6 6-3 7-6(4)
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) GOMBOS, Norbert (SVK, 4) 6-3 6-2
SAMARKAND CHALLENGER, Samarkand, Uzbekistan, $75.000+H, šljaka
Satnica  ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) KAPAS, Indriej (POL) 6-0 6-3
2/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) LUETJEN, Jonas (GER) 6-3 5-7 6-3
3/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) VARDHAN, Vishnu (IND, 8) 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 7) JALOVIEC, Marek (CZE) 6-3 6-7(4) 6-4
PETROVIĆ, Danilo (SRB, Q) KARLOVSKIY, Evgeny (RUS, Q) 4-6 6-3 6-4
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 7) MAAMOUN, Karim-M. (EGY) 4-6 7-5 7-5
PETROVIĆ, Danilo (SRB, Q) GABASHVILI, Teymuraz (RUS, 2) 4-6 6-7(3)
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 7) MENENDEZ-M., Adrian (ESP, 4) 3-6 6-2 4-6

TOMBIM ABUJA OPEN, Abuja, Nigeria, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4) AYENI, Alafia (USA, WC) 6-4 6-4
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4) ARGASINSKI, David (POL, Q) 6-1 6-2
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 4) GARANGANGA, Takanyi (ZIM, 7) 7-5 6-2
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 4) HEMERY, Calvin (FRA, 1) 6-7(5) 7-6(4) 4-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
BEGA, Alessandro (ITA)
COOPER, Joe (GBR)/
SEEBERGER, Matt (USA)
7-5 6-4
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB)/
BEGA, Alessandro (ITA)
LOCK, Benjamin (ZIM)/
SCHNUR, Brayden (CAN)(4)
3-6 4-6
XIXO Open Zamardi, Zamardi, Hungary, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) VARGA-TOTH, Oliver (HUN) 6-1 7-5
VASILJEVIĆ, Ognjen (SRB) BALLA, Peter (HUN, 7) 1-6 2-6
2/2. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) PORUMB, Ciprian A. (ROU, 6) 6-4 3-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) PICHLER, David (AUT, 7) 1-6 6-2 2-6
ILIĆ, Luka (SRB) ROGIC H., Alen (CRO, Q) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
GOSTINCAR, Domen (SLO)/
RADINSKI, Aljaz (SLO)
6-1 6-4
ILIĆ, Luka (SRB)/
CELEBIC, Ljubomir (MNE)
BORSOS, Gabor (HUN)/
KELLNER, Adam (HUN)(2)
0-6 6-4 3-10
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
BORSOS, Gabor (HUN)/
KELLNER, Adam (HUN)(2)
1-6 0-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) WONG, Hong Kit (HKG) 7-5  7-6(9)
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) TRINKER, Jonas (AUT, Q) 6-7(4) 6-4 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MUSIALEK, Alexis (FRA)(1)
ANTAL, Mert G. (TUR)/
BILGIN, Burak (TUR)(WC)
6-3 6-1
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MUSIALEK, Alexis (FRA)(1)
BOTHWELL, Peter (IRL)/
BOTHWELL, Samuel (IRL)
6-1 6-7(4) 9-11

Empire Slovak Open 2017, Trnava, Slovakia, $100.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) BROADY, Naomi (GBR) 6-2 1-6 6-7(9)
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) RODINA, Evgeniya (RUS, 2) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)(2)
KUNCIKOVA, Lenka (CZE)/
HRDINOVA, Eva (CZE)(WC)
6-1 6-4
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)(2)
FOMINA, Alona (UKR)/
YASHINA, Ekaterina (RUS)
3-6 6-1 8-10
LA BISBAL, ESP $25,000, La Bisbal, Spain, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) KUDERMETOVA, Veronika (RUS, 3) 3-6 6-0 6-7(1)
Rising Star Tour – Båstad, Bastad, Sweden, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 10) SCHMIDT A., Hanna (SWE) 6-0 6-1
2/2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 10) HERDZELAS, Dea (BIH, 1) 6-3 4-6 7-6(2)
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, Q) OZGEN, Pemra (TUR) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
BJORKLUND, Mirjam (SWE)
KREMEN, Ilona (BLR)/(1)
LISTER, Cornelia (SWE)
3-6 5-7
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) CRESCENZI, Giulia (ITA, Q) 6-3 6-3
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) GRACHEVA, Varvara (RUS, Q) 4-6 0-6
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) FOSTER, Manisha (GBR) 1-6 6-1 7-5
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) REMY, Vinciane (FRA, WC) 7-6(5) 6-3
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) PONOMAR, Lisa (GER) 6-2 6-4
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) KUKHARCHUK, Nika (RUS) 6-2 6-1
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SIMIČ, Jelena (BIH)(2)
slobodne
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
BAINS, Naiktha (AUS)
ARCIDIACONO, Federica (ITA)/
NAPOLITANO, Veronica (ITA)(3)
4-6 6-2 5-10
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SIMIČ, Jelena (BIH)(2)
BULLANI, Francesca (ITA)/
PRATI, Federica (ITA)
6-1 6-0
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SIMIČ, Jelena (BIH)(2)
COPPOLA, Claudia (ITA)/
CZARNIK, Paulina (POL)(4)
6-2 6-0
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SIMIČ, Jelena (BIH)(2)
PONOMAR, Lisa (GER)/
SPITERI, Dalila (ITA)(1)
6-4 6-4
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) BORISOVA, Simona (BUL) 6-2 6-1
2/3. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) BECCIO, Victoria Ariadna (ARG, 11) 6-1 6-2
3/3. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) KAKUYA, Akiho (JPN, 7) 2-6 6-4 6-1
Glavni žreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, Q) PAYKOC, Deniz (TUR, WC) 6-0 6-1
2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, Q) PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 5) 2-6 0-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate singla i od ČETVRTFINALA dubla

39th Torneo “Città Di Santa Croce” Mauro Sabatini, Santa Croce Sull’Arno, Italy, G1, šljaka
Stream | Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 3) slobodan
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 3) FORTI, Francesco (ITA) 2-6 4-6 3-6
3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 3) TAJIMA, Naoki (JPN, 14) 7-6(6) 0-6 6-4
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 3) GELLER, Axel (ARG, 9) 7-5 6-4
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 3) ELLIS, Blake (AUS, 6) 6-1 4-6 6-7(4)
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 11) PIFERI, Carolina (ITA) 6-1 6-1
2/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 11) TURCONI, Goulia (ITA) 6-3 6-2
3/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 11) BRANCACCIO, Nuria (ITA, 5) 3-6 2-6
RUC Tennis Junior Open, Casablanca, Morocco, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, 8) KABBAJ, Yasmine (MAR, WC) 6-1 6-3
2. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, 8) SMITH, Tina Nadine (AUS) 7-6(4) 6-3
1/4 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB, 8) GRISHUK, Skyler M. G. (USA, 2) 4-6 3-6
Dubl
1/4 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
AVOMO E., Celestine (GAB)(2)
BEKRAR , Ines (FRA)/
KALACHOVA, Oleksandra (NZL)
6-0 6-4
1/2 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
AVOMO E., Celestine (GAB)(2)
ASTIGARRAGA H., Pilar (ESP)/
DIMITROVA, Daniella (BUL)(4)
6-3 6-3
FINALE GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
AVOMO E., Celestine (GAB)(2)
GRISHUK, Skyler M. G. (USA)/
LEE, Carol Youngsuh (NMI)(1)
3-6 6-3 9-11
Nazmi Bari Cup 2017, Istanbul, Turkey, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo LJUBIĆ, Mija (SRB) DELPLANCQ, Ruya O. (TUR) (LL) W/O
2. kolo LJUBIĆ, Mija (SRB) ASTAKHOVA, Darya (RUS, 5) 3-6 3-6
Montenegro Open 2017, Ulcinj, Montenegro, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo PAVLOVIĆ, Andrija (SRB, 1, WC) RAIČEVIĆ, Danilo (MNE) 6-0 6-2
JANKOVIĆ, Luka (SRB, WC) VARDAKIS, Vasileios (GRE, 6) 6-3 1-6 1-6
STOJANOVIĆ, Luka (SRB, 7) CAMUROVSKI, Prohor (MKD) 6-3 6-1
SUVAJAC, Stefan (SRB) GLOBAREVIĆ, Veljko (MNE) 6-1 6-0
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB, WC) DIZDAREVIĆ, Tin (CRO, 8) 1-6 3-6
2/3. kolo PAVLOVIĆ, Andrija (SRB, 1, WC) KRSTULOVIĆ, Tin (SLO) 6-4 6-4
STOJANOVIĆ, Luka (SRB, 7) JURKOVIĆ, Marin (CRO) 6-2 7-5
SUVAJAC, Stefan (SRB) MADŽAR, Stipan (CRO, 3) 2-6 4-6
3/3. kolo PAVLOVIĆ, Andrija (SRB, 1, WC) VARDAKIS, Vasileios (GRE, 6) 4-6 7-5 6-3
STOJANOVIĆ, Luka (SRB, 7) CACCIAPUOTI, Simone (ITA) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo PAVLOVIĆ, Andrija (SRB, Q) KUSESKI, Mihail (MKD) 6-4 7-5
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 5) MARTISHEV, Valeriy (RUS, WC) 6-3 6-1
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) GAPONENKO, Alexander (ISR) 6-2 6-1
JOVIĆ, Viktor (SRB) MARKOVSKI, Obrad (MKD) 3-6 4-6
2. kolo PAVLOVIĆ, Andrija (SRB, Q) GIANT, Roi (ISR, 8) 7-6(5) 6-4
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 5) CACCIAPUOTI, Simone (ITA, Q) 6-1 6-3
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) ANDALORO , Fabrizio (ITA, 7) 6-3 6-2
1/4 finale PAVLOVIĆ, Andrija (SRB, Q) MAGGIOLI, Emiliano (ITA, 1) 6-3 1-6 1-6
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 5) HERSEY, Jake (GBR, 3) 5-7 7-6(3) 6-0
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) DROGUET, Titouan (FRA) 6-4 3-6 4-6
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 5) MAGGIOLI, Emiliano (ITA, 1) 1-6 2-6
Dubl
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB)/
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)(3)
JANKOVIĆ, Luka (SRB)/
BOGDANOVICH, Maksim (USA)
6-1 6-1
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB)/
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)(3)
ANDALORO , Fabrizio (ITA)/
MAGGIOLI, Emiliano (ITA)(1)
1-6 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo KOVAČ, Jelena (SRB) HOT, Edisa (MNE) 6-0 6-4
ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB, WC) MAKORIĆ, Maja (SLO, 6) 2-6 0-6
MILOŠEVIĆ, Lena (SRB, WC) ARRESE MATA, Fiona (ESP) 2-6 0-6
GANČEV, Tara (SRB, WC) PASTORINO, Vittoria (ITA) 4-6 4-6
2/3. kolo KOVAČ, Jelena (SRB) ELENOVA, Marija (MKD, 1) 6-3 6-4
3/3. kolo KOVAČ, Jelena (SRB) VESELINOVA, Viktorija (MKD) 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 1) LOVRIC, Pia (SLO) 6-2 7-5
VUJOVIĆ, Milica (SRB) KHMIADASHVILI, Megi (RUS, WC) 6-2 4-6 6-1
BABIĆ, Jovana (SRB) ZHU, Jiayun (CHN) 6-1 6-3
KOVAČ, Jelena (SRB, Q) LOPEZ G., Laura (ESP, 6) 1-6 2-6
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 4) METTRAUX, Marie (SUI, Q) 2-6 3-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) FALKNER, Ziva (SLO) 3-6 3-6
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, WC) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 2) 3-6 1-6
2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 1) DI MUZIO, Giorgia (ITA, WC) 6-4 6-1
VUJOVIĆ, Milica (SRB) SEMENISTAJA, Darja (LAT, 3) 7-6(5) 2-6 3-6
BABIĆ, Jovana (SRB) BELOVUKOVIC, Stephanie (AUS) 3-6 3-6
1/4 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB, 1) STROMOVA, Aleksandra (RUS) 7-5 6-3
1/2 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB, 1) SEMENISTAJA, Darja (LAT, 3) 6-4 6-4
FINALE BOJOVIĆ, Jana (SRB, 1) LOPEZ G., Laura (ESP, 6) 3-6 6-3 7-5
Dubl
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SIPEK , Lana (CRO)
VUJOVIĆ, Milica (SRB)/
LAUSECKER, Lisa M. (AUT)
6-4 6-2
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SIPEK , Lana (CRO)
FALKNER, Ziva (SLO)/
LOVRIC, Pia (SLO)(4)
0-6 6-7(2)
Lesotho ITF Junior Open, Maseru, Lesotho, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB, 6) slobodan
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB) MOTSAMAI, Lehlohonolo (LES) 6-4 6-0
2. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB, 6) SZCZUPAK, Dhiego (BRA) 6-1 6-3
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB) PUTTER, Victor (RSA, 4) 4-6 3-6
1/4 finale RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB, 6) MOSES, Dennis (ZIM, 2) 2-6 4-6
Dubl
1/4 finale RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB)/
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB)(2)
NCUBE, Thabo (ZIM)/
TARUBEREKERA, Tinashe (ZIM)
6-4 7-6(3)
1/2 finale RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB)/
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB)(2)
ALMEIDA, E. Lobo. (BRA)/
BHAGTANI, Vansh (IND)
7-6(3) 1-6 10-3
FINALE RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB)/
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB)(2)
MOSES, Dennis (ZIM)/(4)
NHAVENE, Bruno (MOZ)
7-5 6-4
10th ETC Cup, Budapest, Hungary, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo ROTAROV, Ivan (SRB) slobodan
2/3. kolo ROTAROV, Ivan (SRB) ZUSMAN, Richard (USA) 1-6 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo OSTOJIĆ, Nađa (SRB) REICHERT, Lili (HUN) 7-5 6-3
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) FOLDEAK, Kata (HUN) 4-6 7-5 5-7
2/3. kolo OSTOJIĆ, Nađa (SRB) KADLECKOVA, Michaela (SVK, 2) 1-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 5) LANTIGUA DE L. N., Ana (ESP) 0-6 7-6(3) 6-2
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 5) VISONTAI, Timea (HUN, WC) 4-6 6-2 7-6(2)
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 5) KOVACICOVA, Stella (SVK) 6-2 6-3
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 5) VINNIK, Ekaterina (RUS, 7) 4-6 0-6
38. International Spring Bowl, Mödling, Austria, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo TRIČKOVIĆ, Jovana (SRB) OLYANOVSKAYA, Valeriya (RUS, 5) 1-6 4-6
SKROBONJA, Anđela (SRB, 8) BOUGRAT, Maelys (FRA) 6-4 6-7(3) 6-7(1)

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Tirana Open U16, Tirana, Albania, U16, C3, beton
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Dušan Trunić (4)
1/4 finale JEVTIĆ, Andrija (SRB, 3) GRIMALDI, Alberto (ITA, Q) 6-2 7-6(2)
JEVTIĆ, Nikola (SRB, 2) CANKUS, Umit Ege (TUR) 6-1 6-0
1/2 finale JEVTIĆ, Andrija (SRB, 3) ORGANISTA, Mario (ITA, 6) 2-6 1-6
JEVTIĆ, Nikola (SRB, 2) SORBINO, Simone (ITA, Q) 6-3 6-4
FINALE JEVTIĆ, Nikola (SRB, 2) ORGANISTA, Mario (ITA, 6) 6-2 6-2
BERGANT MEMORIAL, Maribor, Slovenia, U16/14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Boris Stojanović; 2/3. kolo: Stefan Ivić (2)
Glavni žreb
1. kolo: Ognjen Pavlović (Q)
2. kolo: Dimitrije Zubac (9), Nikola Kijac, Uroš Todorović (Q)
3. kolo: Adam Kovač (11)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Anđela Vidović (4), Tara Dakić
2. kolo: Ana Vilček (2)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Laura Dukić
TEJT 1 U14″The 24th Piestany Cup U14 2017″, Piestany, Slovakia, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 1) KALOCSAI, Peter (HUN) 6-1 6-2
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 1) KASNIKOWSKI, Maks (POL, 6) 6-2 6-3
FINALE MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 1) CUENIN, Sean (FRA, 12) 6-4, ret.
V Memorijal Jovana Kukarasa, Subotica, Serbia, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Petar Belošević, Ognjen Gajić, Veljko Cvetković, Stefan Malbaša, Matija Tešić, Vanja Petrov (WC), Nikola Martinović (Q), Bogdan Bukarica
2. kolo:  Luka Rupnjak (WC), Lav Visković, Aleksa Marković, Veljko Krstić (Q), Nikola Jovanović, Leon Nikolić (WC), Petar Bašić Palković (15),   Marko Jovanović, Aleksa Gajić, David Bjelivuk (Q)
3. kolo: Luka Kurtović (14, WC), Krsta Petrović (13, WC), Mihailo Savić
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) STOIBER, Niki (AUT, 9) 6-2 6-0
JOVANOVIĆ, Luka (SRB, 4) MANDOVIĆ, Filip (SRB, 6) 3-6 3-6
SABO RAC, Oliver (SRB, 3) SODAN, Ivan (CRO, 7) 6-2 6-2
ZEKIĆ, Nikola (SRB, 5) SAMOFALOV, German (UKR, 2) 2-6 1-6
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) MANDOVIĆ, Filip (SRB, 6) 6-4 6-2
SABO RAC, Oliver (SRB, 3) SAMOFALOV, German (UKR, 2) 3-6 1-6
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) SAMOFALOV, German (UKR, 2) 6-4 2-6 2-6
Dubl
1/2 finale MANDOVIĆ, Filip (SRB)/
SABO RAC, Oliver (SRB)(2)
BAŠIĆ PALKOVIĆ, Petar (SRB)/
RUPNJAK, Luka (SRB)
7-5 6-4
POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
SAMOFALOV, German (UKR)(1)
JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
MITROVIĆ, Fran (CRO)(4)
6-2 7-5
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
SAMOFALOV, German (UKR)(1)
MANDOVIĆ, Filip (SRB)/
SABO RAC, Oliver (SRB)(2)
7-6(4) 6-3
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Ana Josić, Jovana Nikolić, Milica Radunović, Teodora Stefanović, Natalija Nikolić (Q), Tedora Nikolić, Teodora Milošević (Q), Paula Hrnčić, Mirjana Jovanović
2. kolo: Jovana Cvetković (14, WC), Iva Divac (6), Neda Milenković (WC),  Anamarija Kovačević (13), Teodora Gutić (WC), Lena Karlovčan, Danijela Danilović
3. kolo: Mia Marjanović (11), Doroteja Petrović, Lea Rupnjak (WC), Iva Šepa
1/4 finale DELETIĆ, Senka (SRB, 3) DANISOVA, Nina (SVK, 5) 0-6 6-3 6-4
MRVIĆ, Andrea (SRB, 8) SAHDIIEVA, Anita (UKR, 4) 4-6 6-3 6-3
LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 2) MATKO, Reka Kata (HUN, 7) 7-5 6-1
1/2 finale DELETIĆ, Senka (SRB, 3) GRUSZCZYNSKA, Rozalia (POL, 1) 2-6 0-6
LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 2) MRVIĆ, Andrea (SRB, 8) 6-2 6-2
FINALE LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 2) GRUSZCZYNSKA, Rozalia (POL, 1) 1-6 5-7
Dubl
1/2 finale RUPNJAK, Lea (SRB)/
MILOJEVIC, Mia Vukica (NZL)
CVETKOVIĆ, Jovana (SRB)/
BARTHA, Panna (HUN)
6-3 5-7 10-7
FINALE RUPNJAK, Lea (SRB)/
MILOJEVIC, Mia Vukica (NZL)
DANISOVA, Nina (SVK)/
MATKO, Reka Kata (HUN)(2)
1-6 1-6