Turniri od 15.04 – 21.04.

Masters, Monte Karlo, Monako, € 2,646,495, šljaka
Livescore Satnica
Glavni zreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) Slobodan
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 8) Slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) NIEMINEN, Jarkko (FIN) 1-6 2-6
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) YOUZHNY, Mikhail (RUS) 4-6 6-1 6-4
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 8) DIMITROV, Grigor (BUL) 6-7(3) 1-6
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) MONACO, Juan (ARG, 14) 4-6 6-2 6-2
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) NIEMINEN, Jarkko (FIN) 6-4 6-3
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) FOGNINI, Fabio (ITA) 6-2 6-1
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) NADAL, Rafael (ESP, 3) 6-2 7-6(1) !!!
Dubl
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB)/
KUBOT, Lukasz (POL)
SIMON, Gilles (FRA)/
YOUZHNY, Mikhail (RUS)
7-6(4) 3-6 7-10
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)
BRACCIALI, Daniele (ITA)/
SEPPI, Andreas (ITA)
7-6(5) 6-2
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)
PEYA, Alexander (AUT)/
SOARES, Bruno (BRA)   (7)
7-6(7) 6-4
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)
QURESHI, Aisam-Ul-Haq (PAK)/
ROJER, Jean-Julien (NED)   (4)
6-2 7-5
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)
MARRERO, David (ESP)/
VERDASCO, Fernando (ESP)
6-4 6-3
FINALE ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)
BRYAN, Bob (USA)/
BRYAN, Mike (USA)    (1)
4-6 7-6(4) 14-12 !!!!

World Group Play Offs, Porsche-Arena, Stuttgart, Germany
20-21.04 RTS1
Germany Serbia  3-2
Subota, 14,00 Mona BARTHEL Ana IVANOVIĆ 6-7(5) 6-2 2-6
Angelique KERBER Bojana JOVANOVSKI 7-5 6-2
Nedelja, 11,00 Angelique KERBER Ana IVANOVIĆ 5-7 5-7
Mona BARTHEL Bojana JOVANOVSKI 6-1 3-6 6-3
Ana Lena GRONEFELD/
Sabine LISICKI
 – Aleksandra KRUNIĆ/
Vesna DOLONC
6-2 6-4

Santos, Brazil, $ 35,000+H, šljaka
Livescore satnica
Glavni zreb
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) HERBERT, Peierre Hugues (FRA) 5-7 5-7
Dubl
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB)/
ŠETKIČ, Aldin (BIH, 4)
CAPDEVILLE, Paul (CHI)/
PODLIPNIK-CASTILO, Hans (CHI)
3-6 6-4 2-10
Rome, Italy, € 30,000+H, šljaka
Livescore satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) OBRY, Julien (FRA) 7-6(9) 6-2
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) BONACIA, Federico (ITA, WC) 6-1 6-1
2/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) OLASO, Guillermo (ESP, 7) 6-3 3-6 7-6(4)
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) LAAKSONEN, Henri (SUI, 5) 6-4 5-7 4-6
3/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) DI MAURO, Alessio (ITA, 1) 4-6 1-6
Glavni zreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) COPIL, Marius (ROU, 6) 6-0 6-1
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) STARACE, Potito (ITA, WC) 6-4 1-6 7-5
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) HAIDER-MAURER,Andreas(AUT,4) 6-2 6-3
1/2 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) REISTER, Julian (GER) 2-6 5-7
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)
MEFFERT, Dominik (GER)/
OSWALD, Philipp (AUT)
4-6 2-6
Sarasota, USA, $ 100,000, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 4) slobodan
OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB) DADAMO, Jeff (USA) 2-6 2-6
2/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 4) CARLETON, Reid (USA) 7-6(3) 6-1
3/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 4) WOLMARANS, Fritz (RSA, 5) 7-5 6-4
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, Q) LIM, Yong-Kyu (KOR, Q) 6-3 4-6 6-4
2. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, Q) DEVVARMAN, Somdev (IND) 4-6 4-6
Dubl
Kvalifikacije
1/2. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
DEVVARMAN, Somdev (IND)
HARRISON, Christian (USA)/
VENUS, Michael (NZL) (1)
6-4 6-4
2/2. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
DEVVARMAN, Somdev (IND)
BORVANOV, Roman (MLD)/
MICHALICKA, Marek (CZE) (2)
6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
DEVVARMAN, Somdev (IND) (Q)
MURRAY, Jamie (GBR)/
PEERS, John (AUS, 2)
3-6 6-1 10-4
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
DEVVARMAN, Somdev (IND) (Q)
BOGOMOLOV JR., Alex (RUS)/ STEBE, Cedrik-Marcel (GER) 6-4 6-4
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
DEVVARMAN, Somdev (IND) (Q)
MONROE, Nicholas (USA)/
STADLER, Simon (GER)   (3)
6-4 6-1
FINALE BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
DEVVARMAN, Somdev (IND) (Q)
JOHNSON, Steve (USA)/
KLAHN, Bradley (USA)
6-7(5) 7-6(3) 11-9 !!!

Ajaccio, France, $ 15,000+H, šljaka
Livescore satnica
Glavni zreb
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 8) WARD, Alexander (GBR) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
BAŠIĆ, Mirza (BIH) (2)
SMETHURST, Danie (GBR)/
WARD, Alexander (GBR)
6-4 3-6 8-10
Padova, Italy, $ 15,000, šljaka
satnica
Glavni zreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 6) HORMAZABAL, Guillermo (CHI) 3-6 1-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB) REISSIG, Nicolas (AUT) 6-1 6-4
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) HORMAZABAL, Guillermo (CHI) 6-3 7-5
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB) TREVISAN, Matteo (ITA, WC) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB) (3)
GRIMOLIZZI, G.Arturo (ARG)/
MOLTENI, Andres (ARG)
6-1 6-2
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB) (3)
DELIC, Mate (CRO)/
TOPIC, Josko (CRO)
6-3 6-7(4) 1-10
Little Rock, AR, USA, $ 15,000, tvrda podloga
satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, 9) THTOA, Purnakumar (IND) 6-0 6-0
2/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, 9) ALTAMIRANO, Collin (USA) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB)/ MOOLMAN, Renie (RSA)
BREWER, Matt (USA)/
JACOBY, Jake (USA)
6-0 6-1
1/4 finale TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB)/ MOOLMAN, Renie (RSA) ROWE, Ryan (USA)/
SITAK, Artem (NZL)   (3)
0-6 1-6
Chengdu, China, $ 15,000, tvrda podloga
satnica
Glavni zreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) KYRGIOS, Nick (AUS, 8) 2-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo PETROVIC, Danilo (SRB)/NYS, Hugo (FRA) BOLT, Alex (AUS)/ KYRGIOS, Nick (AUS) (3) 4-6 2-6
Antalya – Belconti, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 3) Slobodan
DALJEV, Pavle (SRB) GOMEZ BUYATTI, Gustavo (ARG) 6-1 6-3
2/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 3) LERTCHAI, Kong Pop (THA) 7-5 6-2
DALJEV, Pavle (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 13) 3-6 3-6
3/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 3) KELLY, Dayne (AUS) 4-2, K.D. predao
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) CARPENTER, Jack (GBR) 6-4 1-6 2-6
Heraklion, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Livescore satnica
Glavni zreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) KAPOGIANNIS, Charalampos (GRE, Q) 6-7(4) 3-6
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) ZEBALLOS, Federico (BOL) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)
GIGOUNON, Germain (BEL)/CAGNINA, Julien (BEL) [4] 1-6 2-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) Slobodan
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) SKRIPKIN, Timofey (RUS) 6-1 6-1
2/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) SPIRIN, Aleksandr Ivanovich (RUS) 6-2 6-4
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) SILLANPAA, Henrik (FIN, 15) 6-4 6-3
3/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) YMER, Elias (SWE, 12) 1-6 6-4 6-3
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) CASTRO, Matias (ARG) 6-1 2-6 6-4
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, Q) LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP, 1) 1-6 6-3 2-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, Q) SABRY, Sherif (EGY, 6) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo JANKOVIC, Miki (SRB)/
SILVA, Frederico Ferreira (POR)
HOSSAM, Karim (EGY)/
OSAMA, Mazen (EGY)
7-6(4) 7-5
1/4 finale
JANKOVIC, Miki (SRB)/
SILVA, Frederico Ferreira (POR)
DIARRA, Gibril (AUT)/
WEISSBORN, Tristan-Samuel(AUT)
2-6 3-6

Chennai, India, $ 10,000, šljaka
satnica
Glavni zreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 7) KALVA, Bhuvana (IND) 6-4 5-7 6-3
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 7) JOON, Smriti (IND) 7-5 6-2
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 7) THOMBARE, Prarthana G. (IND,4) 3-6 6-4 6-1
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 7) RAINA, Ankita (IND, 1) 2-6 6-7(3) 
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
WANG, Xi-Yao (CHN)
SHROFF, Kyra (IND)/
SVINOS, Angelique (AUS)
4-6 6-1 10-12
Sibenik, Croatia, $ 10,000, šljaka
satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) slobodna
2/4. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) HORACKOVA, Gabriela (CZE) 6-4 6-4
3/4. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) DRGALOVA, Nina (SVK) 6-0 6-0
4/4. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) PAIN, Anaeve (FRA, 16) 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, Q) BURGER, Cindy (NED) 3-6 4-6
Heraklion, Greece, $ 10,000, tepih
Livescore satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 6) slobodna
MITROVIĆ, Sara (SRB) slobodna
2/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 6) KOPSOVA, Ivana (SVK) 6-4 6-4
MITROVIĆ, Sara (SRB) FLOOD, Emma (NOR, 9) 1-6 1-6
3/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 6) ICARDI, Chiara (ITA, 10) 4-6 1-6
Glavni zreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) ZAFIROVA, Dalia (BUL) 1-6 6-0 6-3
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) KRAJICEK, Michaella (NED) 2-6 1-0, ČT predala
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KUSHKHOVA, Aminat(RUS) (1)
PECKL, Kerstin (AUT)/
SZUPPER, Marlies (AUT) (WC)
6-2 6-1
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KUSHKHOVA, Aminat(RUS) (1)
VAJDOVA, Natalia (SVK)/
VAJDOVA, Nikola (SVK)
1-6 7-5 10-7
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KUSHKHOVA, Aminat(RUS) (1)
DE VROOME, Indy (NED)/
KRAJICEK, Michaella (NED) (4)
6-7(2) 1-6

Istres, France, G2, šljaka
satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) SIREIX, Camille (FRA, WC) 6-3 4-6 6-4
JOROVIĆ, Ivana (SRB) TANIELIAN, Clara (FRA, WC) 6-2 6-2
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) PATIUK, Valeria (ISR, 3) 6-3 6-4
2. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) DEAGOSTINI, Margaux (SUI) 6-1 6-3
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) NJOZE, Mirabelle (GBR, Q) 6-2 7-6(5)
JOROVIĆ, Ivana (SRB) CABAJ AWAD, Jacqueline (SWE) 5-7 6-2 2-6
1/4. finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) BOLSOVA ZADOINOV,Aliona(ESP) 6-3 6-1
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) APONASENKO, Vasilisa (RUS) 7-6(4) 4-6 7-6(4)
1/2. finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) 6-2 6-1
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) YEROLYMOS, Margot (FRA) 6-1 6-1
Dubl
1. kolo MATTEUCCI, Alice (ITA)/
STOJANOVIC, Nina (SRB) (1)
APONASENKO, Vasilisa (RUS)/
ZLATEVA, Dessislava (BUL)
6-4 6-2
JOROVIC, Ivana (SRB)/
MILOVANOVIC, Dzina (SRB) (3)
BRESCIA, Georgia (ITA)/
MIHAILA, Ana Bianca (ROU)
6-2 3-6 [10-6]
1/4 finale MATTEUCCI, Alice (ITA)/
STOJANOVIC, Nina (SRB) (1)
DEAGOSTINI, Margaux (SUI)/
NJOZE, Mirabelle (GBR)
6-3 6-4
JOROVIC, Ivana (SRB)/
MILOVANOVIC, Dzina (SRB) (3)
CABAJ AWAD, Jacqueline (SWE)
DUBAVETS, Palina (BLR)
6-4 6-0
1/2 finale MATTEUCCI, Alice (ITA)/
STOJANOVIC, Nina (SRB) (1)
MARCHETTI, Giorgia (ITA)/
PAOLINI, Jasmine (ITA)
7-5 5-7 10-6
JOROVIC, Ivana (SRB)/
MILOVANOVIC, Dzina (SRB) (3)
ARMITANO, Mathilde (FRA)/
YEROLYMOS , Margot (FRA)
3-6 6-4 3-10
 FINALE MATTEUCCI, Alice (ITA)/
STOJANOVIC, Nina (SRB) (1)
ARMITANO, Mathilde (FRA)/
YEROLYMOS , Margot (FRA) 
6-2 6-2 !!!
Piestany, Slovak Republic, G2, šljaka
satnica
DEČACI
Glavni zreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 10) slobodan
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 10) KULICH, Adam (SVK, Q) 7-5 6-1
3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 10) PRECHTEL, Sebastian (GER) 6-2 6-7(8) 6-7(0)
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
TEKAVEC, Maks (SLO)
BELANEC, Matus (SVK)/
VIDO, Matej (SVK)
6-0 6-1
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
TEKAVEC, Maks (SLO)
GRESL, Phillip (POL)/
STAUBERT, Pavel (CZE)
4-6 5-7
Plovdiv, Bulgaria, G3, šljaka
satnica
DEČACI
Glavni zreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 7) MOLCAN, Alex (SVK) 3-6 3-6
GRBIĆ, Filip (SRB) CHOINSKI, Jan (GER) 3-6 4-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB, 6) NIKOLAEVA, Izabel (BUL, WC) 7-5 6-4
2/3. kolo DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB, 6) SAMSONENKO, Anastasia (RUS, WC) 6-2 6-3
3/3. kolo DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB, 6) DIMITROVA, Kamelia (BUG) 2-6 6-1 4-6
Glavni zreb
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) PONOMAR, Lisa (GER) 4-6 6-3 6-4
MARKOVIĆ, Mina (SRB) VANEVA, Zinovia (BUL, Q) 6-0 6-0
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8) SERBAN, Raluca Georgiana (ROU) 3-6 6-3 6-4
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) SHAULSKAYA, Anastasia (RUS, 4) 6-3 6-1
MARKOVIĆ, Mina (SRB) GRABHER, Julia (AUT, 6) 7-5 5-7 6-3
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8) ARSHINKOVA, Petia (BUL, WC) 6-3 2-6 4-6
1/4. finale JOVIĆ, Nikolina (SRB) RUSE, Elena Gabriela (ROU, 7) 6-7(5) 2-6
MARKOVIĆ, Mina (SRB) GLLFI, Dalma (HUN, 2) 6-2 3-6 6-4 
1/2. finale MARKOVIĆ, Mina (SRB) RUSE, Elena Gabriela (ROU, 7) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/       MARKOVIĆ, Mina (SRB) GRABHER, Julia (AUT)/
KURZ, Karolina (AUT)      (1)
6-4 3-6 10-3
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/    SERBAN, Raluca Georgiana (ROU) MANEKINA, Ekaterina (RU)/     NAZAROVA, Gyulnara (UKR) 6-7(5) 6-3 6-10
1/4 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB)/       MARKOVIĆ, Mina (SRB) HOGBARSKI, Katharina (GER)/  PONOMAR, Lisa (GER) 2-6 6-3 7-10
Mostar, Bosnia I Herzegovina, G4, šljaka
satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB, 1) slobodan
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 2) slobodan
2/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB, 1) ZUKIĆ, Sanin (BIH) 7-6(3) 4-6 1-6
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 2) ZOVKO, Ante (CRO) 6-3 6-2
3/3. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 2) DUDA, Filip (CZE) 6-2 6-0
Glavni zreb
1. kolo VITOŠEVIĆ, Luka (SRB, 6) ZUKIC, Sanin (BIH, Q) 4-6 6-0 6-7(3)
SUČEVIĆ, Luka (SRB) DUMITRU, Vlad Andrei (ROU) 6-3 6-1
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) OSMAKCIC, Mario (SUI) 4-6 6-7(6)
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, Q) SIPPEL, Samuel (GER) 7-5 6-3
2. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, Q) LOZIC, Karlo (CRO, 7) 3-6 7-5 1-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB) MANDIC, Franco (CRO, Q) 6-4 6-2
1/4 finale SUČEVIĆ, Luka (SRB) RONCALLI, Simone (ITA, 2) 1-6 7-5 6-1
1/2 finale SUČEVIĆ, Luka (SRB) MORELLI, Diego (ITA) 6-4 6-7(4) 6-1
FINALE SUČEVIĆ, Luka (SRB) LOZIC, Karlo (CRO, 7) 6-7(3) 4-6
Dubl
1. kolo ROGAN, Pavle (MNE)/
VUKICEVIC, Dusan (SRB)
KIJAMETOVIC, Aziz (BIH)/
SENTAY, Alp (TUR)      (4)
3-6 6-7(6)
ANTONIC, Dejan (SRB)/
SITAR, Rok (SLO)
BAKALOVIC, Faruk (BIH)/
KUBAT, Amar (BIH)
AD/SR odustali
SUCEVIC, Luka (SRB)/
VITOSEVIC, Luka (SRB)   (3)
GUGIC, Marko (CRO)/
OSMAKCIC, Mario (SUI)
SL / VL odustali
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB) GHIOROAIE, Ylona-Georgiana (ROU) 6-3 3-6 7-5
RELJIĆ, Aleksandra (SRB) MARTINOVIC, Anabel (GER, Q) 0-6 6-7(7)
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, 8) COLIC, Lejla (BIH) 6-4 6-2
KENIĆ, Jovana (SRB) BASIC, Martina (CRO, 1) 6-4 5-7 3-6
TEŠIĆ, Milica (SRB) CAMDZIC, ENA (BIH, WC) 4-6 1-6
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) MUMINOVIC, Damira (BIH, 4) 5-7 0-3 PI predala
2. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, 8) JURASIC, Mia (CRO) 4-6 7-5 6-0
TOMIĆ, Tamara (SRB) MIHALIKOVA, Tereza (SVK, 5) 0-6 0-6
1/4 finale NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, 8) ZIDANSEK, Tamara (SLO, 2) ZT odustala
1/2 finale NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, 8) MUMINOVIC, Damira (BIH, 4) 2-6 5-7
Dubl
1. kolo GHIOROAIE, Ylona-Georgiana (ROU)/TOMIC, Tamara (SRB) SAHINAGIC, Medina (BIH)/
VUKOVIC, Daniela (SUI)
6-1 1-6 6-10
JURASIC, Mia (CRO)/
NOVAKOVIC, Milica (SRB)    (4)
slobodne
BOJANIC, Tamara (MNE)/
KENIC, Jovana (SRB)
RAJIC, Barbara (CRO)/
ZOVKO, Marija (BIH)
6-4 6-2 
PEJOVIC, Isidora (SRB)/
VAN AELST, Marie (BEL)
KOLLAROVA, Barbora (SVK)/
MARTINOVIC, Anabel (GER)
6-1 3-6 12-10
MUMINOVIC, Damira (BIH)/
RELJIC, Aleksandra (SRB)    (2)
slobodne
1/4. finale JURASIC, Mia (CRO)/
NOVAKOVIC, Milica (SRB)    (4)
BARANIVSKA, Kateryna (UKR)/
NOVOTNA, Natalie (CZE)
6-3 6-4
MUMINOVIC, Damira (BIH)/
RELJIC, Aleksandra (SRB)    (2)
PEJOVIC, Isidora (SRB)/
VAN AELST, Marie (BEL)
predale R.A.-M.D.
BOJANIC, Tamara (MNE)/
KENIC, Jovana (SRB)
AKDEMIR, Yagmur (TUR)/
COLIC, Lejla (BIH)   (3)
6-4 7-5
1/2. finale PEJOVIC, Isidora (SRB)/
VAN AELST, Marie (BEL)
BOJANIC, Tamara (MNE)/
KENIC, Jovana (SRB)
predale P.I.-VA.M.
JURASIC, Mia (CRO)/
NOVAKOVIC, Milica (SRB)    (4)
KUPKOVA, Tamara (SVK)/    ZIDANSEK, Tamara (SLO)   (1) KT/ZT odustale
 FINALE BOJANIC, Tamara (MNE)/
KENIC, Jovana (SRB)
JURASIC, Mia (CRO)/
NOVAKOVIC, Milica (SRB)    (4)
7-6(3) 6-7(6) 10-6 !!!

Pancevo, Serbia, G2, U16
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo LONČAREVIĆ, Nikola (SRB) GMIJOVIĆ, Stefan (SRB) 2-6 2-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) JERINIĆ, Dušan (SRB) 0-6 4-6
DINIĆ, Stefan (SRB) SIRI, Giulio (ITA) 2-6 0-6
MITIĆ, Stefan (SRB) POPESCU, Robert Florin 1-6 2-6
PEŠIĆ, Aleksa (SRB, WC) ZAYTSEV, Mikhail (RUS, WC) 6-1 6-2
JOCIĆ, Aleksandar (SRB) OMČIKUS, Dragan (SRB, WC) 6-3 6-1
ĐORĐEVIĆ, Aleksandar (SRB) MEDENICA, Nikola (MGO) 6-2 6-2
RISTIĆ, Ratko (SRB) SCHOLD, Tommaso (ITA) 3-6 1-6
PAVLOVIC, Miloš (SRB) MATVEIVICI, Egor (ROU) 0-6 1-6
LAKIĆEVIĆ, Stevan (SRB) MITIĆ, Nemanja (SRB) 5-7 6-7(4)
BEZBRADICA, Mitar (SRB) ORADINI, Giovanni (ITA) 0-6 1-6
ĐERIĆ, Marko (SRB) OPAČIĆ, Đuro (SRB) 7-5 4-6 3-6
DUČIĆ, Milenko (SRB) PEPIĆ, Elvedin (MKD) 5-7 2-6
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) MAĆIĆ, Jovan (MKD) 3-6 7-5 7-5
TRAJKOVSKI, Andrej (SRB) VARGA, Matko (CRO) 2-6 2-6
VUJAČIĆ, Filip (SRB) IVANOV, Klim (KAZ) 6-1 6-1
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 16) slobodan
2/3. kolo GMIJOVIĆ, Stefan (SRB) POPOVSKI, Gjorgji (MKD, 1) 7-6(6) 3-6 2-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) ZAPLOTNIK, Jernej (SLO, 10) 3-6 6-1 3-6
PEŠIĆ, Aleksa (SRB, WC) ANTONOPOULOS, Christos (GRE,3) 0-6 0-6
JOCIĆ, Aleksandar (SRB) KRAPEZ, Nik (SLO, 14) 3-6 4-6
ĐORĐEVIĆ, Aleksandar (SRB) DUMEVSKI, Dragan (MKD, 4) 6-4 4-6 4-6
MITIĆ, Nemanja (SRB) JOVIĆ, Martin (MKD, 13) 4-6 6-2 4-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB) KOVAČ, Dejan (MGO, 12) 6-4 6-7(5) 6-3
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) KAPLJA, Aljaz Jakob (SLO, 9) 0-6 1-6
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 16) VUJAČIĆ, Filip (SRB) 6-4 6-2
3/3. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 16) FONIO, Giovanni (ITA, 8) 2-6 0-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB) ORADINI, Giovanni (ITA) 1-6 2-6
Glavni zreb
1. kolo DABIĆ, Miloš (SRB, WC) RISTIĆ, Vladimir (ISL) 6-7(4) 6-3 6-1
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) ARSLANOV, Mikhail (RUS, WC) 6-3 6-3
BUTULIJA, Boris (SRB) CUNGU, Rrezart (MGO) 6-3 6-3
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) PAOLELLA, Giuliano (GER) 6-0 6-0
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 3) slobodan
JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) ZAPLOTNIK, Jernej (SLO, 1) 4-6 5-7
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) ILIOPOULOS, Vasileios(GRE,Q) 1-6 1-6
NEDELJKOVIĆ, Aleksandar (SRB, WC) KONCZ, Barnabas (HUN) 2-6 2-6
POPOVIĆ, Pavle (SRB) FONIO, Giovanni (ITA, Q) 0-6 0-6
ĆURČIN, Aleksandar (SRB) COZMA, Danijel (ROU) 6-4 5-7 6-4
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) GOJO, Borna (CRO, SE) 0-6 1-6
GICIĆ, Rejhan (SRB, WC) KAPLJA, Aljaz Jakob (SLO, LL) 6-3 6-7(4) 5-7
DRINIĆ, Milan (SRB) CHOLAKOV, Velislav (BUL, Q) 3-6 4-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4) slobodan
BOGIĆEVIĆ, Konstantin (SRB, WC) CHEPELEV, Andrey (RUS, Q) 5-7 6-7(5)
VUKOTIĆ, Danilo (SRB, WC) ORADINI, Giovanni (ITA) 6-1 2-6 4-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB) DUMEVSKI, Dragan (MKD, Q) 2-6 6-3 6-4
SPAHIĆ, Aleksandar (SRB) ANTONOPOULOS, Christos (GRE, Q) 0-6 0-6
2. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 3) ZAPLOTNIK, Jernej (SLO) 7-6(1) 6-1
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4) CHOLAKOV, Velislav (BUL, Q) 4-6 3-6
DABIĆ, Miloš (SRB, WC) VALKUSZ, Mate (HUN, 1) 2-6 2-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) BALZERANI, Riccardo (ITA, 16)
1-6 2-6
BUTULIJA, Boris (SRB) MANDA, Calin (ROU, 12)
0-6 2-6
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) SRBLJAK, Goradz (MKD, 6)
1-6 4-6
ĆURČIN, Aleksandar (SRB) KOTORMAN, Akos (HUN, 7)
6-7(5) 6-1 4-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB) VANTA, Valentin (ROU, 13)
3-6 0-6
3. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 3) ILIOPOULOS, Vasileios(GRE,Q) 6-4 4-6 6-1
1/4. finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 3) FONIO, Giovanni (ITA, Q) 6-1 6-2
1/2. finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 3) VALKUSZ, Mate (HUN, 1) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
PETROVIĆ, Aleksa (SRB)
CHEPELEV, Andrey (RUS)/
VANTA, Valentin (ROU)
6-3 3-6 7-10
OMČIKUS, Dragan (SRB)/
PEŠIĆ, Aleksa (SRB)
slobodni
VUKOTIĆ, Danilo (SRB)/
DUMEVSKI, Dragan (MKD)
BOGIĆEVIĆ, Konstantin (SRB)/
DRINIĆ, Milan (SRB)
4-67-6(5)10-8
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB)/
GICIĆ, Rejhan (SRB, WC)
CHOLAKOV, Velislav (BUL)/
MATVIEVICI, Egor (ROU)
6-7(2) 6-0 7-10
DABIĆ, Miloš (SRB)/
KIROVSKI, Konstantin (SRB)
slobodni
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB)
FONIO, Giovanni (ITA)/
ORADINI, Giovanni (ITA)
4-6 1-6
JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB)/
RISTIC, Vladimir (ISL)
GMIJOVIĆ, Stefan (SRB)/
SPAHIĆ,
Aleksandar (SRB)
6-0 6-2
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
KIRKIN, Ergi (TUR) (2)
slobodni
2. kolo OMČIKUS, Dragan (SRB)/
PEŠIĆ, Aleksa (SRB)
BALZERANI, Riccardo (ITA)/
SPEZIALI, Maurizio (ITA) (6)
0-6 1-6
VUKOTIĆ, Danilo (SRB)/
DUMEVSKI, Dragan (MKD)
SHATALIN, Dmitry (RUS)/
SZINTAI, David (HUN) (2)
3-6 1-6
DABIĆ, Miloš (SRB)/
KIROVSKI, Konstantin (SRB)
COZMA, Daniel (ROU)/
MANDA, Calin (ROU) (7)
0-6 6-7(3)
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/ KIRKIN, Ergi (TUR) (2) JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB)/
RISTIC, Vladimir (ISL)
6-1 6-2
1/4 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
KIRKIN, Ergi (TUR) (2)
ANTONOPOULOS, Christos (GRE)/ ILIOPOULOS, Vasileios(GRE)(8) 7-6(6) 5-7 10-5
1/2 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
KIRKIN, Ergi (TUR) (2)
FONIO, Giovanni (ITA)/
ORADINI, Giovanni (ITA)
7-6(7)6-3
FINALE MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
KIRKIN, Ergi (TUR) (2)
KOTORMAN, Akos (HUN)/
VALKUSZ, Mate (HUN)    (1)
5-7 1-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo DAJEVIĆ, Zorana (SRB) JOLIĆ, Sanja (SRB) 1-6 4-6
KOTLICA, Boba (SRB) slobodna
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB, 12) slobodna
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 2, WC) slobodna
BALAŠA, Gabriela (SRB) VUKOVIĆ, Dragana (SRB) 6-1 6-0
RADOVIĆ, Senka (SRB) slobodna
MATEJIĆ, Anita (SRB) MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) 0-6 1-6
MARKOVIĆ, Vera (SRB) BASINA, Elisaveta (RUS) 6-4 6-3
PANIĆ, Milica (SRB, 10) slobodna
BABUNSKI, Lena (SRB, 4) slobodna
KOSTIĆ, Kristina (SRB) PERIĆ, Jovana (BIH) 0-6 0-6
MANDIĆ, Sofija (SRB) NIKITOVIĆ, Nina (SRB) 0-6 2-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB,13) slobodna
SEBREK, Anđela (SRB, 5) slobodna
VODENIČAR, Sanja (SRB) DUZEL, Sejla (BIH) 6-1 6-4
ČVOROVIĆ, Sara (SRB, WC) DZUKLEVSKA, Veronila (MKD) 4-6 6-1 6-2
FILIPOVIĆ, Anastasija (SRB, 15) slobodna
MOSKOVLJEVIĆ, Jasmina (SRB) TEZUKA, Mayu (JPN) 0-6 6-7(6)
ĐINOVIĆ, Sara (SRB) BERJAN, Andrea (BIH) 6-1 6-2
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, 11) slobodna
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 7) slobodna
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) FARZAT, Sara Maria (ROU) 6-3 2-6 6-1
DABIĆ, Milica (SRB) BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) 1-6 1-6
KOSTIĆ, Marija (SRB, 14) slobodna
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB, 8) slobodna
ČOVIĆ, Mia (SRB, WC) TUTURINA, Irina (RUS, WC) 6-4 6-2
ĐORĐEVIĆ, Ivana (SRB) ALEKSIĆ, Milica (SRB) M.A. predala
2/3. kolo JOLIĆ, Sanja (SRB) MONE, Martina (ITA, 1) 1-6 3-6
KOTLICA, Boba (SRB) JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB, 12) 6-7(4) 0-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 2, WC) BALAŠA, Gabriela (SRB) 6-0 6-1
RADOVIĆ, Senka (SRB) ĐOKIĆ, Hristina (BIH) 0-6 0-6
MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) CUCALAN, Diana (ROU, 3) 2-6 2-6
PANIĆ, Milica (SRB, 10) MARKOVIĆ, Vera (SRB) 6-2 4-6 3-6
BABUNSKI, Lena (SRB, 4) PERIĆ, Jovana (BIH) 0-6 5-7
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB,13) NIKITOVIĆ, Nina (SRB) 7-5 4-6 2-6
SEBREK, Anđela (SRB, 5) VODENIČAR, Sanja (SRB) 6-0 6-3
FILIPOVIĆ, Anastasija (SRB, 15) ČVOROVIĆ, Sara (SRB, WC) 6-1 6-3
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, 11) ĐINOVIĆ, Sara (SRB) 6-1 6-3
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 7) ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) 6-2 7-5
KOSTIĆ, Marija (SRB, 14) BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) 4-6 1-6
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB, 8) ČOVIĆ, Mia (SRB, WC) 6-0 6-2
ĐORĐEVIĆ, Ivana (SRB) VRUĆAN, Nikolina (BIH, 9) 4-6 6-2 6-3
3/3. kolo JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB, 12) MONE, Martina (ITA, 1) 2-6 7-5 5-7
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 2, WC) ĐOKIĆ, Hristina (BIH) 3-6 6-1 6-3
MARKOVIĆ, Vera (SRB) CUCALAN, Diana (ROU, 3) 3-6 1-6
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) PERIĆ, Jovana (BIH) 6-4 6-7(3) 3-6
FILIPOVIĆ, Anastasija (SRB, 15) SEBREK, Anđela (SRB, 5) 3-6 7-5 6-4
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, 11) GRUBAČ, Milica (MNE, 6) 6-0 6-3
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 7) BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) 6-2 6-1
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB, 8) ĐORĐEVIĆ, Ivana (SRB) 6-1 6-0
Glavni zreb
1. kolo PJERANOVIĆ, Jelena (SRB, WC) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 3-6 1-6
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB, Q) MINOVSKA, Ivana (MKD) 6-0 6-0
MILETIĆ, Kristina (SRB, 16) slobodna
BOJOVIĆ, Jana (SRB) RISTIC, Teodora (SRB) 2-6 4-6
VUČKOVIĆ, Milica (SRB, WC) DEJANOVIC, Anđela (SRB) 6-2 3-6 6-2
MARINKOVIĆ, Jovana (SRB,WC) MONE, Martina (ITA, Q) 3-6 2-6
GRUBAČ, Sara (SRB) PERIĆ, Jovana (BIH, Q) 2-6 7-6(1) 6-3
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 14) slobodna
DRAŽIĆ, Katarina (SRB, WC) FILIPOVIĆ, Anastasija (SRB, Q) 7-6(1) 3-6 7-6(4)
POPOVIĆ, Natalija (SRB) CUCALAN, Diana (ROU, Q) 6-2 6-2
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB, LL) SKABELKA, Anna (BLR) 6-4 6-2
CVRKOTA, Milica (SRB) ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, Q) 3-6 0-6
SEVO, Teodora (SRB) ANTONIJEVIĆ, Maša (SRB) 6-2 6-4
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, Q) TATARUS, Gabriela Nicole(ROU) 6-2 6-0
PANIĆ, Milica (SRB, 3) slobodna
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, Q) SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) 7-5 3-1, ST predala
RISTIĆ, Miljana (SRB) MEJIĆ, Mila (SRB, WC) 6-2 6-3
MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 15) slobodna
LAZAREVIĆ, Jana (SRB, WC) ABIDULLINA, Adel-Byanu (RUS) 1-6 4-6
KOSTIĆ, Sara (SRB) GRUBAČ, Milica (MNE, LL) 6-2 2-6 6-0
2. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, 16) ČORTANOVAČKI, Milica (SRB, Q) 7-6(3) 6-4
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 14) GRUBAČ, Sara (SRB) 7-5 2-6 5-0 predaja
PANIĆ, Milica (SRB, 3) KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, Q) 0-6 6-4 0-6
MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 15) ABIDULLINA, Adel-Byanu (RUS) 6-3 6-2
RISTIC, Teodora (SRB) CHRISTOFI, Eleni (GRE, 9) 2-6 0-6
VUČKOVIĆ, Milica (SRB, WC) FALEI, Zlata (BLR, 8) 0-6 6-3 6-1
DRAŽIĆ, Katarina (SRB, WC) AVGERI, Aspasia (GRE, 11) 2-6 0-2 predaja
POPOVIĆ, Natalija (SRB) BUSS, Elizaveta (RUS, 7) 4-6 3-6
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB, LL) RENTOULI, Anastasia (GRE, 6) 7-6(5) 4-6 1-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, Q) MINCA, Ioana (ROU, 10) 3-6 3-6
SEVO, Teodora (SRB) MESZAROS, F. Lotti (HUN, 13) 6-7(2) 1-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, Q) KRYVATULAVA, Hanna (BLR, 5) 4-6 3-6
RISTIĆ, Miljana (SRB) PERA, Costanza (ITA, 12) 6-7(5) 1-6
KOSTIĆ, Sara (SRB) GUNA, Ioana (ROU, 2) 0-6 1-6
3. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, 16) SURDEANU, A. Ioana (ROU, 1)
6-7(6) 3-6
VUČKOVIĆ, Milica (SRB, WC) CHRISTOFI, Eleni (GRE, 9) 0-6 1-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 14) GAVRILA, Oana (ROU, 4)
2-6 1-6
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, Q) MESZAROS, F. Lotti (HUN, 13) 1-6 predala J.K.
MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 15) GUNA, Ioana (ROU, 2) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
SEVO, Teodora (SRB)
ABIDULLINA, Adel-Byanu (RUS) CVRKOTA, Milica (SRB) 2-6 6-3 10-8
BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB)/
LAZAREVIĆ, Jana (SRB)
slobodne
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB)/
SEBREK, Anđela (SRB)
KOSTIĆ, Sara (SRB)/
NIKITOVIĆ, Nina (SRB)
6-1 6-0
DEJANOVIC, Anđela (SRB)/
MARINKOVIĆ, Jovana (SRB)
ĐOKIĆ, Hristina (BIH)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
4-6 1-6
MEJIĆ, Mila (SRB)/
POPOVIĆ, Natalija (SRB) (8)
slobodne
PJERANOVIĆ, Jelena (SRB)/ VODENIČAR, Sanja (SRB) slobodne
ANTONIJEVIĆ, Maša (SRB)/
RISTIC, Teodora (SRB)
BASINA, Elisaveta (RUS)/
DZUKLEVSKA, Veronila (MKD)
6-2 6-2
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)/ ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) slobodne
GRUBAČ, Sara (SRB)/
RISTIĆ, Miljana (SRB)
CUCALAN, Diana (ROU)/
MINOVSKA, Ivana (MKD)
6-4 6-0
2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
SEVO, Teodora (SRB)
GUNA, Ioana (ROU)/
SURDEANU, A. Ioana
(ROU) (1)
6-2 6-2
BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB)/ LAZAREVIĆ, Jana (SRB) BUSS, Elizaveta (RUS)/
SKABELKA, Anna (BLR)
1-6 0-6
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB)/
SEBREK, Anđela (SRB)
AVGERI, Aspasia (GRE)/
CHRISTOFI, Eleni (GRE)
1-6 7-5 4-10
MEJIĆ, Mila (SRB)/
POPOVIĆ, Natalija (SRB) (8)
ĐOKIĆ, Hristina (BIH)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
6-3 5-7 10-6
PJERANOVIĆ, Jelena (SRB)/ VODENIČAR, Sanja (SRB) MESZAROS, F. Lotti (HUN)/
RENTOULI, Anastasia (GRE)
1-6 1-6
ANTONIJEVIĆ, Maša (SRB)/
RISTIC, Teodora (SRB)
GAVRILA, Oana (ROU)/
MINKA, Ioana (ROU) (3)
AM/RT odustale
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)/ ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) MONE, Martina (ITA)/
PERA, Costaza (ITA) (7)
7-6(4) 6-7(5) 10-6
GRUBAČ, Sara (SRB)/
RISTIĆ, Miljana (SRB)
FALEI, Zlata (BLR)/
KRYVATULAVA, Hanna (BLR)(2)
GS/RM odustale
1/4 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
SEVO, Teodora (SRB)
BUSS, Elizaveta (RUS)/
SKABELKA, Anna (BLR)
1-6 2-6
MEJIĆ, Mila (SRB)/
POPOVIĆ, Natalija (SRB) (8)
AVGERI, Aspasia (GRE)/
CHRISTOFI, Eleni (GRE)
2-6 3-6
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)/ ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) FALEI, Zlata (BLR)/
KRYVATULAVA, Hanna (BLR)(2)
3-6 6-7(7)
Zagreb, Croatia, G2, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo LAZAREVIĆ, Veljko (SRB, 3) slobodan
CVJETINOVIĆ, PERO (SRB, 4) slobodan
JANKOVIĆ, Luka (SRB) LJEKAJ, Nikola (CRO) 6-1 6-0
2/3. kolo LAZAREVIĆ, Veljko (SRB, 3) FAVA, Gabriele (ITA) 7-5 7-5
CVJETINOVIĆ, Pero (SRB, 4) KRAPEC, Josip (CRO) 6-0 6-0
JANKOVIĆ, Luka (SRB) WAGNER, Tobias (AUT, 5) 2-6 2-6
3/3. kolo LAZAREVIĆ, Veljko (SRB, 3) MIŠOLIĆ, Filip (AUT) 5-7 2-6
CVJETINOVIĆ, PERO (SRB, 4) POKASIĆ, Fran (CRO) 7-5 6-3
Glavni zreb
1. kolo PETROV, Kosta (SRB) FRINZI, Mattia (ITA) 3-6 1-6
POPOVIĆ, Nemanja (SRB, WC) PAUL, Jakub (SUI) 6-4 3-6 0-6
JANKOVIĆ, Luka (SRB) KAH, Leon (GER) 1-6 0-6
CVJETINOVIĆ, Pero (SRB, Q) TONEJC, Vito (CRO) 6-2 6-2
BUĆAN, Aleksa (SRB) JIROSEK, Tomas (CZE, 2) 2-6 1-6
2. kolo CVJETINOVIĆ, Pero (SRB, Q) CURRLIN, Gabriel (SUI, 7) 0-6 4-6
Magaluf, Spain, G2, U14
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BLAGOJEVIĆ, Veljko (SRB) HARLING, Adam (SWE) 6-4 6-3
2/2. kolo BLAGOJEVIĆ, Veljko (SRB) SCHELCHER MURO, Pablo (ESP, 1) 1-6 V.B. predao
Antalya, Turkey, G3, U12
Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) GURBUZ, Klara (TUR, LL) 6-0 6-0
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) ERCETIN, Ekin (TUR) 6-1 6-1
3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) DOGAN, Buket (TUR) 6-2 7-5
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB) TOKAC, Betina (TUR)
1-6 3-6
Dubl
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB)/
SATO, Himari (JPN)
slobodne
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB)/
SATO, Himari (JPN)
DZAMASHVILI, Dea (GEO)/
JORJOLIANI, Ekaterine (GEO)
6-3 6-1
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/
SATO, Himari (JPN)
BADEGYEVA, Azaliya (RUS)/   KRUPCHENKO, Polina (RUS) 2-6 6-1 2-10