Turniri od 15.04. – 21.04.

ROLEX MONTE CARLO MASTERS, Monte Carlo, Monaco, ATP Masters 1000, 5.585.030, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 14) YMER, Elias (SWE) 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) slobodan
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) JAZIRI, Malek (TUN, Alt) 6-4 6-4
ĐERE, Laslo (SRB) PELLA, Guido (ARG) 7-6(2) 2-6 4-6
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) KOHLSCHREIBER, Philipp (GER) 6-3 4-6 6-4
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) GOFFIN, David (BEL, 16) 6-3 6-4
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) FRITZ, Taylor (USA) 6-3 6-0
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) THIEM, Dominic (AUT, 4) 6-3 6-3
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) MEDVEDEV, Daniil (RUS, 10) 3-6 6-4 2-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) SONEGO, Lorenzo (ITA, Q) 6-4 7-5
1/2 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) MEDVEDEV, Daniil (RUS, 10) 7-5 6-1
FINALE LAJOVIĆ, Dušan (SRB) FOGNINI, Fabio (ITA, 13) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
SHARAN, Divij (IND)
DODIG, Ivan (CRO)/
ROGER-V., Edouard (FRA)
2-6 1-6
  ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)(WC)
CABAL, Juan Sebastian (COL)/
FARAH, Robert (COL)(4)
1-6 3-6
 

Ove nedelje nema WTA turnira
FED CUP

2019 KUNMING OPEN, Anning, China, $162.480, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ. Nikola (SRB, 10) slobodan
2. kolo MILOJEVIĆ. Nikola (SRB, 10) LI, Zhe (CHN) 6-4 6-3
3. kolo
MILOJEVIĆ. Nikola (SRB, 10) MARTIN, Andrej (SVK) 6-1 6-7(0) 6-1
1/4 finale
MILOJEVIĆ. Nikola (SRB, 10) GUNNESWARAN, Prajnesh (IND, 2) 5-7 3-6
 
SAN LUIS OPEN, San Luis Potosi, Mexico, $54.160, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 16) slobodan
  KRSTIN, Peđa (SRB, 7) slobodan
  TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) GOMEZ, Lucas (MEX, WC) 6-4 5-7 6-2
  ZEKIĆ, Miljan (SRB) GOMEZ-H., Carlos (ESP, PR)  5-7 3-6
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 16) HUESLER, Marc Andrea (SUI) 3-6 4-6
KRSTIN, Peđa (SRB, 7) MENEZES, Joao (BRA, ITF) 1-6 1-6
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) MIEDLER, Lucas (AUT, 11) 5-7 6-3 3-6
TUNIS OPEN 2019, Tunis, Tunisia, $54.160, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) DOUGAZ, Aziz (TUN, WC) 6-7(4) 6-4 3-0, ret.
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB) NAPOLITANO, Stefano (ITA, 15) 7-5 7-6(4)
3. kolo TROICKI, Viktor (SRB) CUEVAS, Pablo (URU, 1, WC) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MANSOURI, Skander (TUN)(WC)
GHORBEL, Anis (TUN)/
MLADENOV, Vasko (BUL)(WC)
6-4 6-4
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MANSOURI, Skander (TUN)(WC)
VAVASSORI, Andrea (ITA)/(3)
VEGA HERNANDEZ, David (ESP)
2-6 6-7(3)

Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) ŠABANOV, Matej (CRO, 12) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
DIARRA, Gibril (AUT)
IANNACCONE, Federico (ITA)/
RAMAZZOTTI, Samuele (ITA)(WC)
2-6 2-6
 
Shymkent Open, Shymkent, Kazakhstan, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, IR) DZHANASHIYA, Shalva (RUS, IR) 6-0 6-3
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, IR) GERCH, Lucas (GER, 6) 5-7 0-3, ret.
TOMBIM ABUJA OPEN, Abuja, Nigeria, $25.000+H, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 5) slobodan
2/2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 5) NORDQUIST, Arvid (SWE) 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, Q) KOBELT, Peter (USA, Q) 6-7(1) 2-6
M15 Guayaquil, Guayaquil, Ecuador, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) ECHAVARRIA, Rodrigo (COL, Q) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
MENDOZA, Alejandro (BOL)
NASER, Javier (CHI)/
SKIERKIER, Boruch (ARG)
2-6 7-6(7) 8-10
Magic Tours, Tabarka, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije 15.4.
1/2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 9) EMMANUEL, Paul (NGR) 6-2 6-2
2/2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 9) TRAPEZNIKOV, Zakhar (RUS, 7) 3-6 6-4 10-2
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) CORDONNIER, Gregorio (ARG, Q) 7-5 6-1
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) SANCHEZ I., Nikolas (ESP, 5) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
CREPALDI, Erik (ITA)(2)
CAROU, Ignacio (ARG)/
SANCHEZ I., Nikolas (ESP)
0-6 6-1 7-10
2ND SHINE EUROPE SUPER SERIES, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) LOZAN, Kristian (RUS) 6-4 6-4
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) KOROLEV, Vladimir (RUS, Q) 6-2 6-1
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) MACHAC, Tomas (CZE, 7) 4-6 7-6(5) 2-6

Hardee’s Pro Classic, Dothan, AL, USA, $80.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) VOLYNETS, Katie (USA) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
DI LORENZO, Francesca (USA)
CHANG, Sophie (USA)/
MUELLER, Alexandra (USA)
5-7 6-3 2-10
 
 
Shymkent Open, Shymkent, Kazakhstan, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije 15-16.4.
1/2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 9) SHAILINA, Kamilia (KAZ, WC) 6-4 6-4
2/2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 9) BEJENARU, Karola P. (ROU, 3) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) YERSH, Kseniya (BLR, Q) 6-0 1-0, ret.
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) SUKHOTINA, Anastasia (RUS) 6-1 4-6 6-4
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) GASPAR, Ioana (ROU, 7) 6-4 6-4
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) ZAKHAROVA, Anastasia (RUS) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ZAKHAROVA, Anastasia (RUS)(4)
SAIDENOVA, Noel (RUS)/
YERSH, Kseniya (BLR)
7-5 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ZAKHAROVA, Anastasia (RUS)(4)
BURDINA, Evgeniya (RUS)/
ZHURAVLEVA, Angelina (RUS)
7-6(4) 6-7(5) 10-5
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ZAKHAROVA, Anastasia (RUS)(4)
NAZAROVA, Gyulnara (RUS)/
SUKHOTINA, Anastasia (RUS)(2)
6-2 6-0
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ZAKHAROVA, Anastasia (RUS)(4)
DETKOVSAKAYA, Dariya (KAZ)/
KULAMBAYEVA, Zhibek (KAZ)(3)
7-5 6-2

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

PLOVDIV CUP, Plovdiv, Bulgaria, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije 14-15.4.
1/3. kolo KIJAC, Nikola (SRB) RAMADAN, Mert (BUL) 4-6 1-6
JUHAS, Kristijan (SRB, 3) KHOROZOV, Maxim (BUL) 6-0 7-5
2/3. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, 3) GEORGESCU, Matei A. (ROU) 3-6 6-2 10-5
 3/3. kolo
JUHAS, Kristijan (SRB, 3) MACOVEI, Radu Florin (ROU) 6-1 6-1
Glavni žreb
1. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 8) PLANS, Jorge (ESP, Q) 4-6 3-6
JUHAS, Kristijan (SRB, Q) HORAK, Vitek (CZE) 6-0 7-6(3)
POPOVIĆ, Stefan (SRB, 16E) KASHIRIN, Nikita (RUS) 6-4 1-6 5-7
2. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, Q) PENEV, Ivan (BUL, WC) 6-3 6-1
1/4 finale JUHAS, Kristijan (SRB, Q) SPASIBO, Danil (RUS) 7-5 6-4
1/2 finale JUHAS, Kristijan (SRB, Q) CAZAUX, Arthur (FRA, 2) 2-6 7-5 1-6
Dubl
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
POPOVIĆ, Stefan (SRB)
CARNELLO, Lancelot (SWE)/
GAPONENKO, Alexander (ISR)
3-6 1-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) BARBULESCU, Bianca E. (ROU, Q) 2-6 3-6
JOCOVIĆ, Anđela (SRB) AVANESYAN, Elina (RUS, 2) 2-6 3-6
44th City of Florence, Florence, Italy, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije 15-16.4.
1/3. kolo MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, 7) ROSSI, Leonardo (ITA, WC) 6-3 6-4
2/3. kolo MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, 7) SERENA, Federico (ITA) 6-2 3-6 10-8
3/3. kolo MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, 7) FURLANETTO, Marco (ITA, 2) 2-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

PECIN MEMORIJAL 2019, Pančevo, Srbija, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo Miloš Miković (WC), Marko Vukobratović, Luka Rupnjak (7), Andrija Ćopić
 2/2. kolo: David Bjelivuk, Saša Marković (10), Marko Nikolić (5), Stefan Zeković,  Lazar Dimitrijević (2)
Glavni žreb
1. kolo: Stefan Malbaša, Stefan Skobelev, Branislav Krstevski (WC), Leon Nikolić (WC), Vuk Rađenović (WC), Ognjen Gajić, Lazar Bojović (WC), Marko Stojanov, Nikola Zekić (11), Luka Kurtović, Aleksa Pisarić, Strahinja Cejović (WC), Aleksa Gajić (Q), Nikola Cvetanović (Q), Aleksa Marković, Bogdan Bukarica, Danijel Krstevski (WC), Lazar Danić, Romeo Hadžimehmedović, Nikola Jovanović
2. kolo: Zoran Ludoški (16), Mihailo Savić (Q), Aleksa Mišić
3. kolo: Bojan Radoman (WC), Petar Belošević (12)
1/4 finale ĐURIĆ, Branko (SRB, 2) BUGARIKJ, Berk (MKD, 7) 2-6 1-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Teodora Šljivančanin (WC), Simona Deletić, Andrijana Mišić, Ana Savković, Elena Konjikušić, Helena Mužinić (WC), Marijana Ilić
2/2. kolo: Teodora Milić (4), Anastasija Alimpić (7), Milica Drljan (9)
Glavni žreb
1. kolo: Iva Šepa, Neda Milenković (WC), Teodora Stefanović (WC), Anđelija Marković (WC), Anamarija Kovačević (Q), Anđela Ražnatović (Q), Danica Nedeljković (WC), Lara Stojanovski, Jovana Nikolić, Anja Stanković, Marija Jovšić (Q), Danijela Danilović (Q),  Sanja Đurđević, Ana Savković (Q)
2. kolo: Milica Popovski, Dorotea Petrović, Senka Deletić, Lea Rupnjak, Natalija Nikolić, Leontina Stojanović, Anja Petković, Anđela Lazarević, Mia Ristić (13), Mirjana Jovanović, Dunja Marić, Dorotea Milosavljević (WC), Jelena Gojković, Nataša Savić (WC)
3. kolo: Andrea Obradović (7)
1/4 finale ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB, 16) POPOVICI, Floriana (ROU, 12) 4-6 3-6
RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, 3) BUBALO, Ema (CRO, 11) 6-4 7-6(7)
GRUJIĆ, Jovana (SRB) VUKIĆEVIĆ, Klara (CRO, 2) 6-4 7-6(6)
1/2 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, 3) POPOVICI, Floriana (ROU, 12) 0-6 2-6
GRUJIĆ, Jovana (SRB) TODONI, Anca Alexia (ROU) 5-7 2-6
Dubl
1/2 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/(1)
BARTASHEVICH, Yaroslava (RUS)
POPOVICI, Floriana (ROU)/(6)
TODONI, Anca Alexia (ROU)
7-5 6-0
PETKOVIĆ, Anja (SRB)/(4)
PETROVIĆ, Anqela (SUI)
MILENKOVIĆ, Neda (SRB)/
BUBALO, Ema (CRO)
6-4 5-7 9-11
FINALE RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/(1)
BARTASHEVICH, Yaroslava (RUS)
MILENKOVIĆ, Neda (SRB)/
BUBALO, Ema (CRO)
7-5 6-2
National Sport Park Open U14, Tirana, Albania, U14, C3, beton
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Marko Miletički