Turniri od 15.02 – 21.02.

RIO OPEN, Rio de Janeiro, Brazil, ATP500, $1.333.085, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) RAMOS-VINOLAS. Albert (ESP) 4-3, predaja
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
THIEM, Dominic (AUT)
DOLGOPOLOV, Alexandr (UKR)/
MUNOZ DE LA NAVA, Daniel (ESP)
7-5 7-5
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
THIEM, Dominic (AUT)
MELO, Marcelo (BRA)/
SOARES, Bruno (BRA)(1)
3-6 4-6 

DUBAI DUTY FREE TENNIS CHAMPIONSHIPS, Dubai, UAE, Premier, $1.734.900, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB) GAVRILOVA, Daria (AUS) 6-1 6-0
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) BENČIĆ, Belinda (SUI, 5) 4-6 7-5 6-4
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB) HALEP, Simona (ROU, 1, WC) 7-6(2) 6-2
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) PETKOVIĆ, Andrea (GER) 3-6 2-6
1/4 finale
IVANOVIĆ, Ana (SRB) STRYCOVA, Barbora (CZE) 6-7(5) 3-6

WROCLAW OPEN, Wroclaw, Poland, 85.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 5) DRZEWIECKI, Karol (POL, WC) 6-2 6-4
2/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 5) ASK, Fredrik (NOR, WC) 6-4 6-0
3/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 5) ŠAFRANEK, Vaclav (CZE) 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, Q) BARRERE, Gregoire (FRA, SE) 6-4 4-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
BAŠIĆ, Mirza (BIH)
SEEBERGER, Matt (USA)/
VERVOORT, Mark (NED)
6-2 6-4
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
BAŠIĆ, Mirza (BIH)
MEKTIĆ, Nikola (CRO)/
SANČIĆ, Antonio (CRO)(3)
7-6(1) 0-1, predaja

China F1 Futures, Anning, China, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) WANG, Ruikai (CHN, WC) 6-2 6-3
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) LEE, Kuan-Yi (TPE) 6-2 6-2
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) TRONGCHAROENCHAIKUL, Wishaya (THA, Q) 6-3 6-4
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) REINWEIN, Sami (GER) 6-4, predaja
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP, 3) 6-4 6-4
Soho Square Egypt F5 Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 5) slobodan
2/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 5) ANANDAN, Brandon (USA) 6-3 6-4
3/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 5) SKADARKA, Srefan (AUS) 6-3 7-6(2)
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) DERNOWSKI, Dietrich (GER, WC) 6-0 6-3
VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) MAAMOUN, Karim Mohamed (EGY, 3) 2-6 2-6
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) YEVSEYEV, Denis (KAZ) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/(2)
TAWEEL, Issam Haitham (EGY)
SAKHAROV, Gleb (FRA)/
SCHMID, Michal (CZE)
6-1 3-6 4-10
TUNISIA F6 FUTURES – HAMMAMET, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) KESTELBOIM, Mariano (ARG) 6-4 6-3
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) BLAŠKO, Martin (SVK) 6-3 7-5
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) DAUBIAS, Hugo (FRA, Q) 6-2 6-0
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) TESSA, Louis (FRA, WC) 6-1 7-5
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) BORTOLOTTI, Marco (ITA, 5) 3-6 3-6
ĐERE, Laslo (SRB, 1) SAAVEDRA-CORVALAN, Cristobal (CHI) 6-0 6-4
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 1) BARTOLOTTI, Marco (ITA, 5) 6-2 6-4
FINALE ĐERE, Laslo (SRB, 1) BRUNNER, Pascal (AUT, 6) 1-6 6-1 7-6(5)
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
BORTOLOTTI, Marco (ITA)(3)
ARRECHE, Nicolas Alberto (ARG)/
FEITT, Franco (ARG)
6-3 7-6(1)
1/4 finale
JANKOVIĆ, Miki, (SRB)/  BORTOLOTTI, Marco (ITA) (3) RESTIFO, Arnaud (FRA)/
TESSA, Louis (FRA)(WC)
6-1 6-1
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki, (SRB)/  BORTOLOTTI, Marco (ITA) (3) TRUSENDI, Walter (ITA)/
VOLANTE, Matteo (ITA)
6-7(7) 0-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB) SEOL, Jae-Min (KOR, 16) 1-6 0-6
MILOVIĆ, Željko (SRB) VAN BEIRENDONCK, Gilles (BEL) 6-1 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 7) GRUPPUSO, Stephen (USA) 6-2 6-0
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) GOTO, Shotaro (JPN, 14) 6-4 7-5
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 7) SULUOGLU, Sefa (TUR) 6-2 6-1
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) FELER, Melik (FRA) 1-6 1-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 7) HAYLAZ, Muhammet (TUR, 10) 5-7 6-7(4)
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) MADARAS, Dragos Nicolae (SWE, Q) 6-2 6-1
MILOVIĆ, Željko (SRB, LL) NEMA, Patrik (SVK, WC) 3-6 6-4 6-3
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) CHUNG, Yunseong (KOR, Q) 3-6 6-3 3-6
MILOVIĆ, Željko (SRB, LL) YALCINKALE, Barkin (TUR, Q) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
ALEKSEENKO, Vadim (UKR)/
SILVA, Frederico Ferreira (POR)
3-6 7-6(6) 4-10

Altenkirchen Ladies Open, Altenkirchen, Germany, $25.000, tepih
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 3) slobodna
2/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 3) RUEFFER, Lena (GER) 6-3 4-6 6-7(5)
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 8) LUKAS, Tena (CRO) 6-4 6-1
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 8) BENOIT, Marie (BEL, Q) 7-5 6-2
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 8) BONAVENTURE, Ysaline (BEL, 3) 2-6 6-7(9)
New Delhi, India, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) SOYLU, Ipek (TUR, 1) 2-6 7-5 6-4
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) PLIPUECH, Peangtarn, (THA) 6-1 6-3
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB) VASYLYEVA, Anastasiya (UKR) 6-3 6-3
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB) BUAYAM, Kamonwan (THA) 6-3 6-1
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB) SHARIPOVA, Sabina (UZB, 6) 6-3 2-6 4-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
SOYLU, Ipek (TUR)
BHAMBRI, Prerna (IND)/
LEE, Pei-Chi (TPE)
6-4 6-3
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
SOYLU, Ipek (TUR)
LERTPITAKSINCHAI, Nicha (THA)/
PLIPUECH, Peangtarn (THA)(2)
5-7 6-7(6)
 
SURPRISE TENNIS CLASSIC, Surprise, AZ, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) WHORISKEY, Caitlin (USA) 4-6 6-4 6-2
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) LAO, Danielle (USA) 6-4 6-7(7) 2-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
KUWATA, Hiroko (JPN)
CHANG, Sophie (USA)/
ERAYDIN, Basak (TUR)(2)
6-7(5) 2-6
Soho Square Egypt F6 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) NIEDMERS, Nora (GER) 6-3 6-4
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) SCHOLSEN, Helene (BEL, 7) 5-7 6-1 6-7(5)
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PRENKOVIĆ, Linda (GER)
FINCK, Sarah (FRA)/
ROMEO, Caroline (FRA)
4-6 2-6
TUNISIA F6 FUTURES – HAMMAMET, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB, 1) slobodna
2/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB, 1) CARBONARO, Giulia (ITA) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) SAMIR, Sandra (EGY, 3) 5-7 6-3 4-6
TOMIĆ, Tamara (SRB, WC) MELISS, Verena (ITA, Q) 4-6 2-6
SPREMO, Milana (SRB, 4) CASTILLE, Cindy (FRA, Q) 6-2 6-1
2.kolo SPREMO, Milana (SRB, 4) MELISS, Verena (ITA, Q) 4-6 6-2 6-1
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB, 4) YEROLYMOS, Margot (FRA, 7) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
BANDECCHI, Susan (SUI)/
MELISS, Verena (ITA)
6-4 7-6(0)
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
ADAMESCU, Cristina (ROU)/
MURTA, Ines (POR)(3)
2-6 6-2 7-10
GD TENNIS CUP WOMEN’S, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB, 6) LUKIĆ, Jelena (SRB) 7-5 6-4
2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 6) DISTELMANS, Steffi (BEL) 6-4 6-1
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB, 6) TOMOVA, Viktoriya (BUL, 2) 7-6(1) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB)/
BUCZYNSKA, Aleksandra (POL)
DISTELMANS, Steffi (BEL)/
IVANOVA, Dasha (USA)(1)
1-6 4-6

DISPUK Copenhagen Winter Cup 2016, Copenhagen, Denmark, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) slobodan
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) ELSVAD, Kasper (DEN) 7-6(5) 6-7(2) 1-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Milica (SRB) ROHDE, Amanda Rommetveit (DEN) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB, 14) slobodna
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 12) slobodna
2. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB, 14) STORKAAS, Elinor (NOR, Q) 6-4 6-4
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 12) SAMAVATI, Sofia Nami (DEN) 3-6 6-4 2-6
3. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB, 14) KULIKOVA, Anastasia (RUS, 1) 0-6 0-6
Dubl
1/4 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
KEREN, Yuyal (ISR)(5)
SANER, Yulita (SWE)/
STEGRELL, Kajsa (SWE)
6-7(2) 3-6
Copa Universidad Galileo, Guatemala City, Guatemala, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) OVALLE, Gabriel (GUA) 6-2 6-1
2/3. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) COLLARD, Sebastien (CAN) 1-6 6-3 2-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, WC) HERNANDEZ, Nathalie (GUA) 6-2 6-2
2. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, WC) OBANDO, Daniela (HON) 0-6 2-6
Almetievsk Cup, Almetievsk, Russia, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 5) VALENTSEV, Nikita (RUS) 6-2 4-6 6-3
BUTULIJA, Boris (SRB) MISHIN, Nikita (RUS, 8) 6-7(4) 4-6
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 5) BONDAREVSKIY, Yan (RUS) 6-3 4-6 4-6
Dubl
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
BONDAREVSKIY, Yan (RUS)
BUTULIJA, Boris (SRB)/
MIKHAYLYUK, Ivan (RUS)
6-2 1-6 3-10
1/2 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
MIKHAYLYUK, Ivan (RUS)
KAZAKOV, Lev (RUS)/(1)
OVCHAROV, Alexander (RUS)
4-6 3-6
Bavarian Junior Championships 2016, Cadolzburg, Germany, G4, tepih
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo STOJČEVIĆ, Luka (SRB) REINDL, Felix (GER) 6-3 6-3
2/3. kolo STOJČEVIĆ, Luka (SRB) POOCK, Lucas (GER) 0-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) SCHELLHORN, Phillip (GER, WC) 6-7(7) 6-1 6-2
2. kolo DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) DECLOET, Jordan (BEL, 16) 2-6 6-2 3-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) BRACKENHAMMER, Dorothea (GER) 6-3 6-2
2/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) LAGUZA, Anna (UKR, 1) 2-6 1-6

Stork International TE U14 Trophy, Oetwil am See, Switzerland, U14, C2, tepih
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVIĆ, Marko (SRB, 8) MANGOLD, Gian (SUI, Q) 0-6 1-6
Dubl
1/4 finale JOVANOVIĆ, Marko (SRB)/
SHORT, Ellis (USA)(2)
BOGUET, Nathan (FRA)/
BURDET, Adrien (SUI)
4-6 2-6
TENNIS EUROPE WINTER CUPS, Bucharest, Romania, U14, FINALS, tvrda podloga
19-21.02. Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Czech Republic (1), France (2), Italy (3), Poland, Romania, Russia, SERBIA (4), Switzerland
1/4 finale  SRBIJA B14 0-3  RUMUNIJA B14
 Goran ŽIVOTIĆ  Radu Mihai PAPOE 7-6(4) 4-6 1-6
Viktor JOVIĆ Nicholas David IONEL 4-6 2-6
Viktor JOVIĆ/
Hamad MEĐEDOVIĆ
Sebastian GIMA/
Nicholas David IONEL
3-6 7-6(5) 5-10
5-8. mesto  SRBIJA B14 0-2 ŠVAJCARSKA B14
 Hamad MEĐEDOVIĆ  – Jean Marc MALKOWSKI 2-6 2-6
Viktor JOVIĆ Jeffrey VON DER SCHULENBURG 4-6 3-6
Hamad MEĐEDOVIĆ/
Goran ŽIVOTIĆ
Leandro RIEDI/
Jeffrey VON DER SCHULENBURG
7-8. mesto  SRBIJA B14 1-2 RUSIJA B14
 Hamad MEĐEDOVIĆ Petr KAPUSKIN 1-6 0-6
Viktor JOVIĆ Egor AGAFONOV 6-4 6-3
Hamad MEĐEDOVIĆ/
Goran ŽIVOTIĆ
Alibek KACHMAZOV/
Petr KAPUSKIN
0-6 2-6
 SRBIJA B14 je osvojila poslednje (8.) mesto.
OPEN SUPER 12 – 2016, Auray, France, U12, C3, asfalt
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB) BABEL, Oceane (FRA) 1-6 4-6