Turniri od 14.12 – 20.12.

Sportevasion ITF Futur SummerTour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) KILANI, Majed (TUN) 6-3 6-3
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) ALTMAIER, Daniel (GER) 7-5 6-3
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) MLADENOV, Vasko (BUL, 7) 6-3 6-4
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) JONCOUR, Ronan (FRA) 6-4 7-6(7)
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) GHORBEL, Anis (TUN, 5) 6-2 4-6 6-3
GD TENNIS FUTURES, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC,  Marko (SRB, 2) DAMIAN, Mihaita Daniel (ROU, WC) 6-0 6-0
2. kolo TEPAVAC,  Marko (SRB, 2) APOSTOL, Andrei Stefan (ROU) 3-6 7-5 6-0
1/4 finale TEPAVAC,  Marko (SRB, 2) HEYMAN, Christopher (BEL) 6-7(5) 5-7

ANKARA CUP, Ankara, Turkey, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ,  Aleksandra (SRB, 1) SADIKOVIĆ, Amra (SUI) 6-3 2-6 6-7(6)
JOROVIĆ, Ivana (SRB) JAKUPOVIĆ, Dalila (SLO) 7-5 6-3
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) SADIKOVIĆ, Amra (SUI) 6-4 6-4
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB) BURGER, Cindy (NED, 6) 6-3 6-2
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB) FETT, Jana (CRO, 3) 6-2 5-7 3-1 predaja
FINALE JOROVIĆ, Ivana (SRB) BUYUKAKCAY, Cagla (TUR, 2) 7-6(3) 3-6 6-2
Dubl
1. kolo KRUNIĆ,  Aleksandra (SRB)/
BUYUKAKCAY, Cagla (TUR, 1)
OGUT, Inci (TUR)/
PAYKOC, Denis (TUR, WC)
 6-0 6-1
1/4 finale KRUNIĆ,  Aleksandra (SRB)/
BUYUKAKCAY, Cagla (TUR, 1)
LISTER, Cornelia (SWE)/
PIGOSSI, Laura (BRA)
6-1 6-3
1/2 finale KRUNIĆ,  Aleksandra (SRB)/
BUYUKAKCAY, Cagla (TUR, 1)
KANIA, Paula (POL)/
KERKHOVE, Lesley (NED, 3)
6-4 5-7 8-10
IWTC-2015 $25000 Tournament, Navi Mumbai, India, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ,  Doroteja (SRB) REDDY S, Snehadevi (IND, Q) 6-2 6-4
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 6) VAIDYA, Kanika (IND, WC) 3-6 3-6
2. kolo ERIĆ,  Doroteja (SRB) FERRO, Fiona (FRA, 4) 6-0 6-3
1/4 finale ERIĆ,  Doroteja (SRB) MORGINA, Anna (RUS) 6-3 7-6(4)
1/2 finale ERIĆ,  Doroteja (SRB) HAAS, Barbara (AUT, 6) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MORGINA, Anna (RUS, 4)
KAPSHAY, Veronika (UKR)/
NJIRIĆ, Silvia (CRO)
7-5 4-6 10-6
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MORGINA, Anna (RUS, 4)
KOLAR, Nastja (SLO)/
SIZIKOVA, Yana (RUS)
W/O
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MORGINA, Anna (RUS, 4)
BAVISETTI,  Sowjanya (IND)/
THANDI, Karman Kaur (IND, WC)
6-3 6-4
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MORGINA, Anna (RUS, 4)
LEYKINA, Polina (RUS)/
LU, Jia-Jing (CHN, 3)
6-3 7-5

Ove nedelje nema naših učesnika

WHOLE FOODS CHAMPIONSHIPS 2015, Key Biscayne, FL, USA, U16, tvrda podloga
(12-18.12.) Satnica 
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale STOILJKOVIĆ,  Andrijana (SRB) BUI, Mya (CAN) 6-0 6-0
1/2 finale STOILJKOVIĆ,  Andrijana (SRB) LEBLANC, Raphaelle (CAN) 6-1 6-0
FINALE STOILJKOVIĆ,  Andrijana (SRB) LEE, Eunhye (KOR) 2-6 3-6
Junior Orange Bowl International Tennis Championship, Coral Gables, FL, USA, U14/12, šljaka i tvrda podloga
 (13-22.12.) Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
(16-22.12.)
1. kolo RADOJKOVIĆ,  Milan (SRB) CRESPO, Rodrigo (CRI) 6-4 6-3
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 9) slobodan
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 9) QUEIROZ, Matheus Gozzi (BRA) 6-3 6-0
RADOJKOVIĆ,  Milan (SRB) GRAY, Spencer (USA) 4-6 4-6 
3. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 9) COLLARD, Sebastien (CAN) 6-3 6-2
4. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 9) WESTSTRATE, Lodewijk (NLD) 3-6 6-3 3-6
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
4/5. kolo: Marko JOVANOVIĆ
Glavni žreb (16-22.12.)
1. kolo MEĐEDOVIĆ,  Hamad (SRB, 3) LAJAL, O. Mark (EST) 6-4 6-4
2. kolo MEĐEDOVIĆ,  Hamad (SRB, 3) SHORT, Ellis (USA, LL) 6-0 6-2
3. kolo MEĐEDOVIĆ,  Hamad (SRB, 3) YOON, Hyeondeok (KOR) 6-3 6-4
4. kolo MEĐEDOVIĆ,  Hamad (SRB, 3) HYUN, Junha (KOR, LL) 7-5 6-4
1/4 finale MEĐEDOVIĆ,  Hamad (SRB, 3) LI, Christopher (PER) 6-0 2-6 5-7
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
4/5. kolo: Alexandra Mia ŠARČEV
Glavni žreb (16-22.12.)
1. kolo MRVIĆ,  Andrea (SRB) KRUGER, Isabella (RSA) 7-5 6-1
ŠARČEV, Mia Alexandra (SRB, LL) KELIEVA, Elina (USA, 2) 0-6 0-6
2. kolo MRVIĆ,  Andrea (SRB) KOVAPITUKTED, Punnin (THA, 9 1-6 2-6