Turniri od 14.11 – 20.11.

BARCLAYS ATP WORLD TOUR FINALS, LONDON, ENGLAND, ATP WORLD TOUR FINALS, US $7.500.000, tvrda podloga
ATP Tabele Satnica ATP forum
13.11.16  “Ivan Lendl” group
 15:00 ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) H2H THIEM, Dominic (AUT, 8) 6-7(10) 6-0 6-2
 21:00 RAONIĆ, Miloš (CAN, 4) H2H MONFILS, Gael (FRA, 6) 6-3 6-4
15.11.16  “Ivan Lendl” group
15:00 MONFILS, Gael (FRA, 6) H2H THIEM, Dominic (AUT, 8) 3-6 6-1 4-6 
21:00 ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) H2H RAONIĆ, Miloš (CAN, 4) 7-6(6) 7-6(5)
17.11.16  “Ivan Lendl” group
15:00 ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) H2H GOFFIN, David (BEL) 6-1 6-2
21:00 RAONIĆ, Miloš (CAN, 4) H2H THIEM, Dominic (AUT, 8) 7-6(5) 6-3
  *Gael MONFILS  se povukao sa turnira
14.11.16 “John McEnroe” group
15:00 WAWRINKA, Stan (SUI, 3) H2H NISHIKORI, Kei (JPN, 5) 2-6 3-6
21:00 MURRAY, Andy (GBR, 1) H2H ČILIĆ, Marin (CRO, 7) 6-3 6-2
16.11.16 “John McEnroe” group
15:00 MURRAY, Andy (GBR, 1) H2H NISHIKORI, Kei (JPN, 5) 6-7(9) 6-4 6-4
21:00 WAWRINKA, Stan (SUI, 3) H2H ČILIĆ, Marin (CRO, 7) 7-6(3) 7-6(3)
18.11.16 “John McEnroe” group
15:00 MURRAY, Andy (GBR, 1) H2H WAWRINKA, Stan (SUI, 3) 6-4 6-2
21:00 NISHIKORI, Kei (JPN, 5) H2H ČILIĆ, Marin (CRO, 7) 6-3 2-6 3-6
19.11.16 – POLUFINALE  
15:00 MURRAY, Andy (GBR, 1) H2H RAONIĆ, Miloš (CAN, 4) 5-7 7-6(5) 7-6(9)
21:00 ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) H2H NISHIKORI, Kei (JPN, 5) 6-1 6-1
20.11.16 – FINALE
19:00 ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) H2H MURRAY, Andy (GBR, 1) 3-6 4-6

Sezona WTA turnira za 2016. godinu  je završena

ENGIE OPEN DE LIMOGES, LIMOGES, FRANCE,WTA 125K Series, €$115.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) FERRO, Fiona (FRA, WC) 7-5 6-4
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) CORNET, Alize (FRA, 2, WC) 1-6 3-6

ATP Challenger Brescia, Brescia, Italy, €42.5K+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 8) RAMANATHAN, Ramkumar (IND) 5-7 3-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB) CARUSO, Salvatore (ITA) 2-6 6-4 3-6

Digicall Futures F3, Stellenbosch, South Africa, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Miodrag (SRB) MALAN, Pierre (RSA) 1-6 2-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) SULUOGLU, Sefa (TUR, WC) 6-0 6-1
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) ZEMEL, Yasha (ISR) 6-3 6-4
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) BALUDA, Victor (RUS, 6) 4-6 6-7(1)
PENSACOLA FUTURES CHAMPIONSHIP, Pensacola, FL, USA, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) DOUGLAS, Jake (USA) 1-6 6-2 7-5
2/4. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) YBARRA, Ryan (USA) 6-4 7-6(5)
3/4. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) KNAFF, Alex (LUX, 11) 6-3 6-4
4/4. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) BARROSO CAMPOS, Alberto (ESP, 6) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB, Q) AUGER-ALIASSIME, Felix (CAN, 6) 1-6 3-6
9th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) MIKI, Petro (GRE) 6-7(4) 6-1 6-2
STOJČEVIĆ, Luka (SRB) SOLBERG, Christoffer (SWE, 7) 1-6 1-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 15) RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) 6-3 6-3
2/3. kolo MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) VIDAK, Antun (CRO, 13) 2-6 1-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 15) ORNO, Philip (DEN) 6-4 6-1
3/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 15) ANTONOPOULOS, Christos (GRE, 8) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) BILJEŠKO, Domagoj (CRO) 3-6 7-6(4) 6-0
MILOVIĆ, Željko (SRB) FUKUDA, Sora (JPN, Q) 0-6 2-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) BRKIĆ, Tomislav (BIH, 3) 2-6 1-6
2. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) YAMASAKI, Jumpei (JPN, 8) 7-6(5) 6-7(6) 0-1, ret.
Dubl
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
KRAINIK, Pavel (CAN)
KHABIBULIN, Timur (KAZ)/
SUDE, Jakob (GER)(3)
1-6 2-6
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/(WC)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
HAMPEL, Lenny (AUT)/
OFNER, Sebastian (AUT)(2)
7-6(3) 7-6(3)
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/(WC)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
FOURNERIE, Theo (FRA)/
OKALA, Jules (FRA)
6-3 6-2
1/2 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/(WC)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)/
VIDAK, Antun (CRO)(4)
0-6 4-6

SHENZHEN, China, $100.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) MRDEZA, Tereza (CRO, SR) 6-1 6-2
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) ALBANESE, Lauren (USA) 6-1 6-3
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) PENG, Shuai (CHN, 4) 6-2 4-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
YOU, Xiaodi (CHN)(3)
GAO, Xinyu (CHN)/
LI, Yihong (CHN)
6-3 5-7 14-12
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
YOU, Xiaodi (CHN)(3)
WANG, Yan (CHN)/
XUN, Fang Ying (CHN)
6-4 2-6 10-8
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
YOU, Xiaodi (CHN)(3)
WANG, Xiyu (CHN)/
ZHANG, Ying (CHN)(WC)
6-4 7-6(6)
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
YOU, Xiaodi (CHN)(3)
HAN, Xinyun (CHN)/
ZHU, Lin (CHN)(1)
6-4 7-6(6)
Soho Square Egypt Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) ORICHKEVITCH, Daria (UKR) 6-2 6-0
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) SHAKHRAYCHUK, Angelina (UKR) 6-1 6-4
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB) SEKULIĆ, Sarah-Rebecca (GER, 8) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
WACHACZYK, Julia (GER)(1)
INOZEMTSEVA, Alexandera (RUS)/
SHEVCHENKO, Diana (RUS)
6-1 6-1
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
WACHACZYK, Julia (GER)(1)
BEKEFI, Bianka (HUN)/
SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN)
W/O
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
WACHACZYK, Julia (GER)(1)
MURTA, Ines (POR)/
NJUKI, Brenda (SWE, 3)
6-4 6-3
FINALE BONIĆ, Barbara (SRB)/
WACHACZYK, Julia (GER)(1)
CADAR, Elena Teodora (ROU)/
GEUKENS, Britt (BEL)(2)
7-5 4-6 10-6
HART OPEN, Zawada (Near Opole), Poland, $25.000, tepih
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 4) SOSNOWSKA, Adrianna (POL) 6-3 6-1
2/2. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 4) PISLAK, Manca (SLO, 11) 6-2 6-0
Glavni žreb
1. kolo KOTLICA, Boba (SRB, WC) KAPSHAY, Veronika (UKR) 0-6 0-6
DOLONC, Vesna (SRB, Q) KERKHOVE, Lesley (NED, 1) 6-3 4-6 6-7(3)
Dubl
1. kolo KOTLICA, Boba (SRB)/
SOSNOWSKA, Adrianna (POL)(WC)
KREMEN, Ilona (BLR)/
LAPKO, Vera (BLR)
0-6 0-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 5) QUATTRONE, Chiara (ITA, WC) 6-3 7-5
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) SISKOVA, Anna (CZE, Q) 7-5 4-6 5-7
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 5) SANESI, Gaia (ITA) 7-5 6-1
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 5) LENE, Emma (FRA) 6-3 6-3
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 5) HOBGARSKI, Katharina (GER, 1) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(1)
slobodne
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(1)
CORREA, Mariana (ECU)/
QUATTRONE, Chiara (ITA)
6-2 6-4
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(1)
BELLAHOUEL, Sihem (FRA)/
MANSOURI, Yasmine (FRA)
6-4 6-3
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(1)
KERFS, Deborah (BEL)/
POLANSKA, Patrycja (POL)(2)
7-5 3-6 10-4
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) RAMAN, Angella  (IND) 6-1 6-1
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) KURZ, Karoline (AUT, 8) 6-3 6-1
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) GRIMM, Chiara (SUI, 4) 7-6(4) 6-2
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) KONIG, Pia (AUT, 2) 7-5 6-2
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) JUHASZOVA, Vivien (SVK, 1) 6-2 6-3
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
CENGIZ, Berfu (TUR)
GRIMM, Chiara (SUI)/
SLIUSAR, Kateryna (UKR)(3)
6-4 6-3
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
CENGIZ, Berfu (TUR)
KHODAN, Diana (UKR)/
KORYTTSEVA, Mariya (UKR)
6-4 6-2
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
CENGIZ, Berfu (TUR)
JUHASZOVA, Vivien (SVK)/
KONIG, Pia (AUT)(1)
6-0 6-4
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
CENGIZ, Berfu (TUR)
MORDERGER, Tayisiya (GER)/
MORDERGER, Yana (GER)(2)
6-4 6-4
9th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) slobodna
SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) slobodna
2/3. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) PISAREVA, Alexandra (UKR, 4) 3-6 3-6
SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) BELOVUKOVIĆ, Stephanie (AUS) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) KRUIJER, Nina (NED) 6-4 0-6 1-6
Dubl
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
HO, Jessica (USA)
EKSHIBAROVA, Vlada (USR)/
VANGELOVA, Ani (BUL)(3)
4-6 3-6

Abierto Juvenil Mexicano, Mexico City, Mexico, GA, šljaka
Livescore | Stream Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1, WC) SMITH, Barnaby (GBR) 6-4 6-2
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1, WC) CERNOCH, Brian (USA) 6-2 6-2
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1, WC) TSYGURA, Kyrylo (USA) 6-0 6-4
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1, WC) MOLLEKER, Rudolf (GER, 6) 6-1 6-3
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1, WC) PIROS, Zsombor (HUN, 11) 6-4 6-2
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1, WC) VALE, Duarte (POR, 10) 6-3 6-0
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) BARCENA DEL B., Dyane E. (MEX, WC) 4-6 4-6
International Juniors Tournament in Memory of Adam Bergman, Haifa, Israel, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 9) slobodan
BUTULIJA, Boris (SRB) FLEISCHER, Roy (ISR, WC) 6-0 6-2
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 9) IVANOV, Vladislav (RUS) 6-2 6-2
BUTULIJA, Boris (SRB) KRAVCHENKO, Georgii (UKR, 7) 6-1 7-6(5)
3. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 9) NIJBOER, Ryan (NED, 8) 1-6 0-6
BUTULIJA, Boris (SRB) MININ, Matvey (RUS, 10) 6-4 6-4
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB) ANGELE, Jaimee Floyd (FRA) 2-6 2-6
Dubl
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
KIROVSKI, Konstantin (SRB)
BERGS, Zizou (BEL)/
RUUSUVUORI, Emil (FIN)(2)
3-6 2-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 11) slobodna
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 11) TRESHCHEVA, Sofya (RUS) 3-6 4-6
Dubl
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
CADAR, Selma Stefania (ROU)(5)
AVANESYAN, Elina (RUS)/
CHARAEVA, Alina (RUS)
4-6 6-4 12-10
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
CADAR, Selma Stefania (ROU)(5)
LYSOVA, Milana (KAZ)/
VISHNEVSKAYA, Ekaterina (RUS)
4-6 4-6

T.e Tournament Haifa, Haifa, Israel, U16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale VILČEK, Ana (SRB, 4) KERESZTES, Paloma (HUN, 8)  W/O
1/2 finale VILČEK, Ana (SRB, 4) PEPELYAEVA, Veronika (RUS, 2) 2-6 2-6
Dubl
1/2 finale VILČEK, Ana (SRB)/
LOUKA, Eleni (CYP)(1)
KIVITY, Ofer (ISR)/
LIEBERMAN, Shachf (ISR)(4)
6-1 6-3
FINALE VILČEK, Ana (SRB)/
LOUKA, Eleni (CYP)(1)
SAKHANOVA, Dari (RUS)/
TIKHONKO, Michelle (USA)(3)
6-0 6-2