Turniri od 14.09 – 20.09.

PEKAO SZCZECIN OPEN, Szczecin, Poland, 106.500+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) GIANNESSI, Alessandro (ITA) 6-1 7-6(3)
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) GAIO, Federico (ITA) 7-6(0) 4-6 6-2
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) ALMAGRO, Nicolas (ESP, 6) 5-7 1-6
ISTANBUL CHALLENGER, Istanbul, Turkey, $75.000, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB) GAKHOV, Ivan (RUS) 6-3 6-0
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB) YMER, Elias (SWE, 7) 6-7(2) 3-6
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
TURKER, Mert Naci (TUR, WC)
MERTENS, Yannick (BRL)/
MILLOT, Vincent (FRA)
6-1 1-6 14-12
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
TURKER, Mert Naci (TUR, WC)
BEHAR, Ariel (URU)/(3)
MENENDEZ-MACEIRAS, Adrian (ESP)
6-3 3-6 6-10
BANJALUKA CHALLENGER, Banja Luka, Bosnia&Herzegovina, €64.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, WC) BOURGUE, Mathis (FRA, 8) 6-7(5) 3-6
KRSTIN, Peđa (SRB) DOUMBIA, Sadio (FRA, Q) 6-3 6-4
ZEKIĆ, Miljan (SRB) MEKTIĆ, Nikola (CRO) 6-3 6-2
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3) GINER, Marc (ESP) 6-3 6-4
ĐERE, Laslo (SRB, 6) UNGUR, Adrian (ROU) 3-6 6-1 3-6
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) ZEBALLOS, Horacio (ARG, 4) 6-4 3-6 4-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB) MUSIALEK, Alexis (FRA) 6-1 6-4
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3) MUNAR, Jaume (ESP, WC) 7-6(5) 6-4
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB) ZEBALLOS, Horacio (ARG, 4) 3-6 7-6(8) 7-6(4)
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3) BELLOTTI, Riccardo (ITA) 6-3 6-3
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB) HANESCU, Victor (ROU) 5-7 7-6(6) 4-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3) UNGUR, Adrian (ROU) 6-3 6-4
FINALE LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3) HANESCU, Victor (ROU) 7-6(5) 7-6(5)
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
CIPOLLA, Flavio (ITA, 4)
CORNEA, Victor Vlad (ROU)/
HANESCU, Victor (ROU)
7-5 5-7 10-8
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
OREŠIĆ, Goran (CRO)/
ZOVKO, Lovro (CRO, WC)
6-1 4-6 10-5
KRSTIN, Peđa (SRB)/
ĐERE, Laslo (SRB)
MARCAN, Dino (CRO)/
SANČIČ, Antonio (CRO, 2)
1-6 3-6
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
CIPOLLA, Flavio (ITA, 4)
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
W/O
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
CIPOLLA, Flavio (ITA, 4)
DURAN, Guillermo (ARG)/
ZEBALLOS, Horacio (ARG, 1)
2-6 6-3 13-11
FINALE BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
CIPOLLA, Flavio (ITA, 4)
POSPISIL, Jaroslav (CZE)/
SATRAL, Jan (CZE)
6-2 7-5
Kenitra, Morocco, €42.500, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) ROCCA BATALLA, Oriol (ESP) 2-6 4-6

Tevlin Men’s $15k Futures, Toronto, Canada, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 6) LIN, Winston (USA, Q) 6-4 6-2
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 6) SHANE, Justin (USA) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
UCHIDA, Kaichi (JPN, 4)
KUSHNIROVICH, Gary (USA)/
VEGA, Quinton (USA)
6-4 6-3
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
UCHIDA, Kaichi (JPN, 4)
CENTENARI, Alexander (USA)/
DUNBAR, Ethan (USA)
6-0 6-3
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
UCHIDA, Kaichi (JPN, 4)
BANGOURA, Sekou (USA)/
STATHAM, Jose (NZL, 1)
6-2 6-4
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB)/
UCHIDA, Kaichi (JPN, 4)
PASHA, Nathan (USA)/
SARMIENTO, Raymond (USA)
2-6 6-4 10-8
Grand Prix Barrisol, Brunstatt, France, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STOJADINOVIĆ, Nikola (SRB) OLGUIN, Nicolas Daniel (GER) 3-6 0-2, Predaja
BLUESUN CRO CIRCUIT POWER, Bol, Croatia, $10.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) LOMBE, Harrison (AUS) 6-4 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) NEMA, Patrik (SVK, Q) 6-3 6-2
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) HAMPEL, Lenny (AUT) 6-1 6-3
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) WUNNER, Matthias (GER, 8) 3-6 6-3 6-2
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) MEIS, Pascal (GER, 6) 4-6 6-1 6-0
FINALE JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) TERNAR, Tomislav (SLO, 5) 6-3 6-4
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
SMITH, Barnaby (GBR)(WC)
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
VIDAK, Antun CRO, 4)
2-6 4-6
SERBIA F12, Niš, Srbija, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) CUNGU, Rrezart (MNE) 4-6 0-1, ret.
STAMENKOVIĆ, Petar (SRB) SERAFIMOVSKI, Stefan (MKD) 3-6 7-5 0-6
ANTONIĆ, Dejan (SRB) PORTMANN, Kevin (ITA) 6-2 6-4
GAVRILOVIĆ, Dejan (SRB, WC) DIJKHUIZEN, Marc (NED) 2-6 2-6
BLAGOJEVIĆ, Veljko (SRB, WC) SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS) 3-6 2-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) ALEKSIĆ, Nikola (SRB) 6-2 6-2
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) GOCHEV, Denislav (BUL) 6-3 6-0
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) RISTIĆ, Vladimir (ISL, WC) 6-2 6-4
RAJIĆ, Dušan (SRB) VUKOTIĆ, Danilo (SRB) 6-3 6-3
JANAĆKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, 11) 2-6 1-6
DIMITRIJEVIĆ, Nikola (SRB) OPAČIĆ, Đuro (SRB) 5-7 3-6
JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) APOSTOL, Bogdan Ionut (ROU, 9) 2-6 1-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) VASILJKOVIĆ, Luka (SRB) 6-0 6-0
PERIĆ, Milan (SRB) PETROVIĆ, Stefan (SWE) 1-6 2-6
TODOROVIĆ, Milašin (SRB) SZINTAI, David (HUN) 2-6 1-6
GRBIĆ, Filip (SRB, 13) LINK, Joel Vincent (GER) 6-0 7-6(6)
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 7) ĐORĐEVIĆ, Aleksandar (SRB) 6-0 6-0
JOCIĆ, Aleksandar (SRB) NIKOLIĆ, Miloš (SRB) 6-7(5) 3-6
DALJEV, Pavle (SRB) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, 14) 3-6 1-6
ARSIĆ, Nikola (SRB) GUAITA-PAIS, Enric (ESP) 6-3 3-6 4-6
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) JEVTIĆ, Slobodan (SRB) 1-6 0-6
DRINIĆ, Milan (SRB) JANKULOVSKI, Bojan (MKD, 10) 4-6 1-6
2/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB) SERAFIMOVSKI, Stefan (MKD) 3-6 6-0 6-1
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) FILIP, Vladimir (ROU, 3) 2-6 2-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) ANGUELOV, Chris (BUL, 12) 6-3 1-6 2-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) TRENDAFILOV, Petar (BUL, 4) 4-6 1-6
RAJIĆ, Dušan (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, 11) 3-6 6-7(4)
OPAČIĆ, Đuro (SRB) FILIPENKO, Viktor (HUN, 5) 2-6 2-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) PETROVIĆ, Stefan (SWE) 6-1 1-6 6-1
GRBIĆ, Filip (SRB, 13) SZINTAI, David (HUN) 6-1 2-0, ret.
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 7) NIKOLIĆ, Miloš (SRB) 6-0 6-4
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) JANKULOVSKI, Bojan (MKD, 10) 0-6 0-6
3/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB) VAN DER LINDEN, Lennert (NED, 1) 2-6 0-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) GRBIĆ, Filip (SRB, 13) 1-6 6-2 7-5
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 7) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, 14) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stean (SRB, WC) EJUPOVIĆ, Elmar (GER) 1-6 0-6
ČONKIĆ, Petar (SRB) TRENDAFILOV, Petar (BUL, Q) 7-6(4) 4-6 7-6(2)
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) HAENLE, Pirmin (GER, 8) 0-6 2-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) TARPOV, Danail (BUL) 6-4 6-4
BUTULIJA, Boris (SRB, WC) RUEPKE, Lukas (GER) 4-6 5-7
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) DIEP, Florent (FRA) 6-7(4) 6-1 6-1
BANIĆEVIĆ, Igor (SRB, WC) JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 5) 0-6 0-6
ILIĆ, Luka (SRB) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, Q) 6-2 6-3
BEJTULAHI, Denis (SRB) SCHMID, Michal (CZE, 2) 6-2 6-2
2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) VAN BEEM, Colin (NED) 6-3 6-4
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 6-4 6-1
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) RUEPKE, Lukas (GER) 6-3 6-3
ILIĆ, Luka (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 5) 7-6(7) 6-1
BEJTULAHI, Denis (SRB) MILUSHEV, Plamen (BUL) 5-7 0-6
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB) GRIEKSPOOR, Scott (NED, 1) 2-6 2-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) KATIĆ, Dejan (SRB, 6) 6-2 6-3
ILIĆ, Luka (SRB) MILUSHEV, Plamen (BUL) 6-4 6-2
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) ILIĆ, Luka (SRB) 7-5 7-5
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) GRIEKSPOOR, Scott (NED, 1) 6-3 7-6(3)
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO, 1)
VAN BEEM, Colin (NED)/
VAN DER LINDEN, Lennert (NED)
6-2 6-3
ILIĆ, Luka (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB)
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB)/
DAMIAN, Mihaita Daniel (ROU, WC)
6-0 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)
SALABA, Libor (CZE)/
SCHMID, Michal (CZE)
2-6 2-6
GRBIĆ, Filip (SRB)/
TRENDAFILOV, Petar (BUL)
FILIPENKO, Viktor (HUN)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
3-6 6-0 10-5
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB)/
VUKOTIĆ, Danilo (SRB, WC)
ANGUELOV, Chris (BUL)/
MILUSHEV, Plamen (BUL)
3-6 6-3 4-10
BLAGOJEVIĆ, Veljko (SRB)/
DIMITRIJEVIĆ, Nikola (SRB, WC)
ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER)/
GUAITA-PAIS, Enric (ESP)
1-6 5-7
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ČONKIĆ, Petar (SRB)
DIEP, Florent (FRA)/
HAENLE, Pirmin (GER, 2)
3-6 1-6
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO, 1)
ILIĆ, Luka (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB)
6-3 6-2
GRBIĆ, Filip (SRB)/
TRENDAFILOV, Petar (BUL)
SALABA, Libor (CZE)/
SCHMID, Michal (CZE)
W/O
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO, 1)
GRBIĆ, Filip (SRB)/
TRENDAFILOV, Petar (BUL)
6-1 6-1
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO, 1)
DIEP, Florent (FRA)/
HAENLE, Pirmin (GER, 2)
6-1 6-2

L’OPEN EMERAUDE SOLAIRE, Saint-Malo, France, $50.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 3) Slobodna
2/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 3) MICHEL, Lara (SUI) 6-3 6-2
3/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 3) KORPATSCH, Tamara (GER, 5) 2-6 2-6
Izida Cup, Dobrich, Bulgaria, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 8) Slobodna
2/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 8) KIMMELMANN, Julia (GER) 6-2 7-5
3/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 8) BELOVA, Natalia (RUS) 6-3 7-6(4)
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB, Q) ZIDANŠEK, Tamara (SLO, WC) 6-4 4-6 4-6
Royal Cup NLB Montenegrobanka, Podgorica, Montenegro, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB, WC) KLAC, Ivana (MNE, WC) 6-3 6-1
2/2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 3) RADOVIĆ, Ana (MNE) 6-0 6-0
BONIĆ, Barbara (SRB, 4) RADOSAVOVIĆ, Marija (MNE) 6-0 6-0
TOMIĆ, Tamara (SRB, WC) SAMARDŽIĆ, Zorana (MNE) 6-0 6-1
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, WC) BENOIT, Marie (BEL) 6-4 6-0
ERIĆ, Doroteja (SRB) KHAZANIUK, Deniz (ISR, 8) 6-4 6-0
SPREMO, Milana (SRB, Q) FERRO, Fiona (FRA, 3) 6-4 3-6 0-6
BONIĆ, Barbara (SRB, Q) TOMIĆ, Tamara (SRB, Q) 6-1 6-1
KOTLICA, Boba (SRB, WC) TREVISAN, Martina (ITA) 1-6 0-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, WC) LUKAS, Tena (CRO, 7) 6-2 5-7 3-6
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, Q) FERRO, Fiona (FRA, 3) 4-6 6-3 2-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, WC) FETT, Jana (CRO, 1) 2-6 2-6
ERIĆ, Doroteja (SRB) GJORCHESKA, Lina (MKD) 6-3 6-1
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB) FETT, Jana (CRO, 1) 5-7 6-0 7-6(3)
1/2 finale ERIĆ, Doroteja (SRB) PANTUČKOVA, Gabriela (CZE) 6-3 6-1
FINALE ERIĆ, Doroteja HAAS, Barbara (AUT, 3) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PIGOSSI, Laura (BRA)
KOTLICA, Boba (SRB)/
ZVEROTIĆ, Dženita (MNE)
6-0 6-0
ERIĆ, Doroteja (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
BULATOVIĆ, Nikoleta (MNE)/
KALEZIĆ, Nina (MNE)
1-2, ret.
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PIGOSSI, Laura (BRA)
GJORCHESKA, Lina (MKD)/
SEZER, Melis (TUR, 1)
2-6 3-6
THE ASCENSION PROJECT WOMEN’S $25,000 CHALLENGER, Redding, CA, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) SCHOLL, Chiara (USA) 2-6 7-5 4-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/(3)
GONCALVES, Paula Cristina (BRA)
BURGIĆ BUCKO, Ema (BIH)/
EMBREE, Lauren (USA)
4-6 1-6
Brcko Ladies Open, Brčko, Bosnia/Herzegovina, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) JOVIČIĆ, Marija (BIH) 4-6 1-6
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) MIHALJEVIĆ, Matea (CRO) 4-6 7-5 6-3
2/2. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 3-6 2-6
MEJIĆ, Mila (SRB) JOVANOVIĆ, Katarina (SRB) 6-2 6-3
MEDAREVIĆ, Marjana (SRB) BARBIR, Natalie (AUS) 1-6 0-6
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) TURKOVIĆ, Domenika (CRO) 5-7 3-6
Glavni žreb
1. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB, WC) ZLOCHOVA, Zuzana (SVK, 1) 6-7(6) 4-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, WC) MAKHORKINA, Anna (RUS) 1-6 3-6
JOVIĆ, Nikolina (SRB, WC) ZAGORAC, Eva (SLO) 6-3 4-6 5-7
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) JOVIČIĆ, Marija (BIH, Q) 6-4 7-5
ĐOKIĆ, Hristina (SRB, WC) FABER, Tea (CRO) 5-7 1-6
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) ARGYELAN, Csilla (HUN, 6) 3-6 1-6
TOMIĆ, Danijela (SRB) JUHASZOVA, Vivien (SVK) 5-7 6-2 4-6
MEJIĆ, Mila (SRB, Q) TOLJAN, Janina (AUT) 2-6 1-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) TURKOVIĆ, Domenika (CRO, Q) 2-6 6-4 5-7
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) DOLAKOVA, Nikola (SVK, Q) 6-3 1-6 7-5
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) ARGYELAN, Csilla (HUN, 6) 6-1 6-4
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) ALIBALIĆ, Nina (CRO, 5) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB)/
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB)
Slobodne
1/4 finale KOVAČEVIĆ, Janja (SRB)/
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB)
MAKHORKINA, Anna (RUS)/
PROESE, Natalie (GER, 4)
W/O
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
MEJIĆ, Mila (SRB)
VAN DE GRAAF, Gabriela (NED)/
FABER, Tea (CRO, 3)
0-6 3-6
1/2 finale KOVAČEVIĆ, Janja (SRB)/
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB)
HUSARIĆ, Anita (BIH)/
TOLJAN, Janina (AUT, 1)
3-6 2-6
BLUESUN CRO CIRCUIT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) BLAINE, Barbara (CRO, WC) 6-3 6-3
2/3. kolo LJUJIĆ, Katarina (SRB, WC) NI MA, Zhuoma (CHN) 6-4 1-6 2-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) CIANCI, Claudia (POR) 3-6 3-6
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) JOVANOVIĆ, Maša (AUS, 4) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SEB, WC) NANCARROW, Alexandra (AUS, 1) 2-6 2-6
PHOENIX LIVE ITF WOMENS HYDERABAD, , India, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB, 1) Slobodna
2/3. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB, 1) KAMIYOSHIHARA, Ai (JPN) 4-0 4-0
3/3. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB, 1) SHETTY, Sahan (IND) 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB, Q) CHAMARTHI, Sai Samhitha (IND) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB)/
KULKARNI, Swara (IND)
EASWARMURTHI, Ashmitha (IND)/
SVINOS, Angelique (AUS)
4-6 3-6

National Sport Park Open U18, Tirana, Albania, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB, 7) BARUTI, Art (ITF, WC) 6-0 6-2
2. kolo DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB, 7) ARNABOLDI, Federico (ITA) 6-3 4-6 2-6
Dubl
1. kolo DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB)/
EVANGELISTA, Mario (ITA)
ANDREEVSKI, Andrej (MKD)/
PEPIC, Elvedin (MKD)
6-3 6-4
1/4 finale DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB)/
EVANGELISTA, Mario (ITA)
ORAZZO, Gennaro (ITA)/
PECORELLA, Andrea (ITA, 3)
6-3 1-6 6-10
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo RISTIĆ, Teodora (SRB, 7, A) MICCIO, Giuseppina (ITA) 6-0 6-0
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, WC) VESELINOVA, Viktorija (MKD) 6-0 6-0
2. kolo RISTIĆ, Teodora (SRB, 7, A) ROGOZINSKA DZIK, Stefania (POL) 6-4 6-1
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, WC) MUNTEAN, Sophie (FRA, 2) 3-6 0-6
1/4 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 7, A) ADALOGLOU, Magdalini (GRE, 3) 3-6 6-4 3-6
Dubl
1. kolo RISTIĆ, Teodora (SRB)/
MICEVA, Teodora (MKD)
Slobodne
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
CASTELLI, Cecilia (ITA)
GESHTAKOVSKA , Martina (MKD)/
TANEVSKA, Jana (MKD)
6-7(2) 6-2 10-1
1/4 finale RISTIĆ, Teodora (SRB)/
MICEVA, Teodora (MKD)
ADALOGLOU, Magdalini (GRE)/
GRIVA, Varvara (GRE, 4)
3-6 2-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
CASTELLI, Cecilia (ITA)
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD)/
RIZEA, Clara Patricia (ROU, 2)
6-4 6-3
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
CASTELLI, Cecilia (ITA)
ROGOZINSKA DZIK, Stefania (POL)/
ULE, Zala (SLO)
6-3 5-7 7-10
2nd Mostar Open 18&U 2015, Mostar, Bosnia/Herzegovina, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo STOJČEVIĆ, Luka (SRB) VARGA, Matko (CRO) 5-7 0-6
TRIFUNOVIĆ, Peđa (SRB, WC) ZOVKO, Ante (CRO) 2-6 4-6
MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB, WC) ZUPIĆ, Lovre (CRO, 3) 6-1 6-2
BAJIĆ, Bogdan (SRB) PRIMORAC, Matej-Vinko (CRO, WC) 6-0 6-2
ĐURASOVIĆ, Dragutin (SRB, WC) PARO, Renzo (CRO, WC) 0-6 0-6
2/3. kolo MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB, WC) SOLDO, Mate (CRO) 6-0 6-3
BAJIĆ, Bogdan (SRB) ŠANTIĆ, Hamza (BIH) 6-0 6-0
3/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB, WC) 7-5 3-6 6-3
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) VARGA, Matko (CRO, Q) 4-6 6-3 6-0
BAJIĆ, Bogdan (SRB, Q) ARH, Anže (SLO) 6-1 6-0
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) KUCBEL, Filip (SVK) 6-2 6-3
DABIĆ, Miloš (SRB) NIKOLAS, Klemen (SLO) 3-6 7-6(1) 6-1
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 2) KESINA, Filip (CRO) 6-7(5) 7-6(5) 6-1
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) HRUNCAK, Dominik (SVK) 6-1 6-4
BAJIĆ, Bogdan (SRB, Q) BONETTA, Dino (CRO) 6-3 6-3
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) HERRMANN-ZUNIC, Matteo (GER, Q) 6-2 6-1
DABIĆ, Miloš (SRB) ABRUDAN, Ioan Dan (ROU, 8) 6-7(3) 6-7(2)
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 2) SITAR, Nejc (SLO) 6-2 6-3
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) POPESCU, Valentin (ROU) 1-6 7-5 6-0
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) BAJIĆ, Bogdan (SRB, Q) 6-1 6-0
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 2) KOZIELSKI, Lukasz (POL, 5) 6-2 6-3
1/2 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) 6-1 7-5
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 2) ABRUDAN, Ioan Dan (ROU, 8) 7-5 6-4
FINALE KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 2) 6-3 6-2
Dubl
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
ZUKIĆ, Sanin (BIH, 1)
ARH, Anze (SLO)/
NIKOLAS, Klemen (SLO)
6-2 2-6 10-8
PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
AJDUKOVIĆ, Duje (CRO)
FEKIAC, Martin (SVK)/
KUCBEL, Filip (SVK)
1-6 6-4 10-1
DABIĆ, Miloš (SRB)/
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)
AVDOVIĆ, Amar (BIH)
SUMER, Tolunay (TUR)
7-6(7) 6-1
MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB)/
TRIFUNOVIĆ, Peđa (SRB, WC)
AAES, Ludvig (DEN)/
FJELDSTAD, Ludvik (NOR)
6-1 7-6(2)
BAJIĆ, Bogdan (SRB)/
SITAR, Nejc (SLO)
KAPLJA, Aljaz Jakob (SLO)/
ZAPLOTNIK, Jernej (SLO, 2)
3-6 5-7
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
ZUKIĆ, Sanin (BIH, 1)
PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
AJDUKOVIĆ, Duje (CRO)
5-7 6-0 10-8
DABIĆ, Miloš (SRB)/
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)
ABRUDAN, Ioan Dan (ROU)/
POPESCU, Valentin (ROU, 3)
6-3 4-6 9-11
MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB)/
TRIFUNOVIĆ, Peđa (SRB, WC)
GILJANOVIĆ, Luka (CRO)
VARGA, Matko (CRO)
4-6 7-6(6) 14-16
1/2 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
ZUKIĆ, Sanin (BIH, 1)
ABRUDAN, Ioan Dan (ROU)/
POPESCU, Valentin (ROU, 3)
4-6 3-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo BABUNSKI, Lena (SRB) SENKAROVA, Adriana (SVK, 7) 7-5 2-6 4-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 3) IZIĆ, Armina (BIH) 6-2 6-2
2. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 3) REPINA, Ekaterina (RUS, WC) 3-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Beloura Junior Open, Sintra, Portugal, U16, C1, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Tamara Malešević (8)
Istraturist Cup, Umag, Croatia, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Lav Dašić (13)
Glavni žreb
1. kolo: Vasilije Draganić (Q)
2. kolo: Matija Žugić
3. kolo: Relja Eskić, Viktor Jović (5), Nemanja Subanović (2), Nikola Kijac (16)
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 5) KALENDER, Admir (CRO, 1) 6-3 3-6 3-6
KIJAC, Nikola (SRB, 16) FEKETE, Janos (SVK, 6) 2-6 2-6
SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 2) PLANINŠEK, Filip Jeff (SLO, 8) 6-7(4) 6-4 3-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Mila Stanojević
3/3. kolo: Tara Gancev
Glavni žreb
1. kolo: Simona Josimović, Anđela Jocović (Q), Anđela Vukćević, Tara Gancev (LL), Teodora Vujičić (12)
2. kolo: Tijana Nikolić (WC)
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB, 1) SHITIKOVA, Polina (RUS, 8) 6-4 6-2
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB, 1) LOVRIČ, Pia (SLO, 10) 6-3 6-4
FINALE SKROBONJA, Anđela (SRB, 1) NOVIKOVA, Maria (RUS, 2) 4-6 6-2 3-6