Turniri od 14.08 -20.08.

WESTERN&SOUTHERN OPEN, Cincinnati, OH, USA, Master ATP 1000, $5.627.305, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 3) MCNALLY, John (USA, WC) 5-7 6-1 7-6(5)
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) RAMANATHAN, Ramkumar (IND) 6-7(1) 4-6
2/2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 3) EUBANKS, Christopher (USA, WC) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) ISNER, John (USA, 14) 6-7(3) 4-6
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, LL) slobodan
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, LL) FERRER, David (ESP) 4-6 7-6(5) 1-6

WESTERN&SOUTHERN OPEN, Cincinnati, OH, USA, Master ATP 1000, $5.627.305, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) CIRSTEA, Sorana (ROU, 6) 6-7(1) 6-3 6-4
2/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) SCHIAVONE, Francesca (ITA, 18) 7-6(5) 4-6 6-2
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) OSTAPENKO, Jelena (LAT, 12) 6-4 6-2
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) SUAREZ NAVARRO, Carla (ESP) 2-6 2-6

CHALLENGER ACQUA DOLOMIA TENNIS CUP, Cordenons, Italy, 64.000, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) BEDNAREK, Tomasc (POL) 6-2 2-0, ret.
2/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) PICHLER, David (AUT, 4) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) CUEVAS, Martin (URU, Q) 6-4 4-6 6-4
PETROVIĆ, Danilo (SRB) GARCIA-LOPEZ, Guillermo (ESP, 2) 7-6(3) 6-2
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) GAIO, Federico (ITA) 7-5 6-2
PETROVIĆ, Danilo (SRB) PELLEGRINO, Andrea (ITA, WC) 7-5 4-6 3-6
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 1) LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP) 6-4 6-7(1) 6-4
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 1) CARBALLES BAENA, Roberto (ESP, 4) 1-5, ret.
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
BEHAR, Ariel (URU)/
LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP)
7-5 4-6 10-12
BOZOLLJAC, Ilija (SRB, PR)/
CIPOLLA, Flavio (ITA)
MIDDELKOOP, Matwe (NED)/
ZELENAY, Igor (SVK)(1)
4-6 2-6
BUCHER REISEN TENNIS GRAND PRIX 2017, Meerbusch, Germany, €43.000, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) MICHON, Axel (FRA) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
KHABIBULIN, Timur (KAZ)
CREPALDI, Erik (ITA)/
ERIKSSON, Markus (SWE)(WC)
2-6 5-7

Karlsruhe Open, Karlsruhe, Germany, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) LIPOVSEK PUCHES, Tomas (ARG, 3) 3-6, ret.
RABOBANK Future Oldenzaal 2017, Oldenzaal, Netherlands, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) BROEKHOF, Nick (NED) 6-3 6-3
TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) TILLGER, Tom (GER) 6-2 6-1
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) HERMANS, Mats (NED, 10) 2-6 6-7(3)
TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) DELLAVEDOVA, Matthew (AUS, 13) 0-6 0-6
VOJVODINA OPEN, Novi Sad, Serbia, $15.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VASIĆ, Nikola (SRB) PENA LOPEZ, Manueč (ARG, 1) 1-6 0-6
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) ALVAREZ-GUZMAN, Mauricio (CHI) 2-6 2-6
VASILJEVIĆ, Ognjen (SRB) HERRMANN-ZUNIC, Matteo (GER, WC) 2-6 3-6
SPASIĆ, Sreten (SRB) STROE, Alexandru Ionel (ROU) 4-6 1-6
PETROV, Kosta (SRB) RONCALLI, Simone (ITA, 3) 2-6 3-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) MICOV, Stefan (MKD) 4-6 6-1 3-6
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB, WC) VORONIN, Dimitriy (RUS, 4) 0-6 1-6
PERIĆ, Dragan (SRB, WC) DUBININ, Alexey (RUS, WC) 0-6 0-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) BACHMAIER, Philip (AUT, 15) 2-6 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, 5) SUBAŠIĆ, Kerim (BIH) 6-0 6-3
VUKOVIĆ, Miloš (SRB) FELER, Melik (FRA) 2-6 4-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) VLADUSIC, Nenad (AUT) 4-6 6-7(5)
LATINOVIĆ, Stefan (SRB) NOVAK, Marko (SLO) 6-4 1-6 6-4
JANAĆKOVIĆ, Đorđe (SRB) BATALIN, Lawrence (AUT) 0-6 6-3 6-4
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN) 1-6 6-0 6-3
2/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 5) MARIĆ, Filip (CRO) 4-6 6-3 6-3
LATINOVIĆ, Stefan (SRB) PUODZIUNAS, Scott (AUS, 7) 6-7(2) 5-7
JANAĆKOVIĆ, Đorđe (SRB) MANDA, Calin (ROU, 8) 2-6 3-6
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) DONSKI, Alexander (BUL, 16) 1-6 6-4 6-4
3/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 5) RASPUDIĆ, Franjo (CRO, 9) 1-6 3-6
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) MANDA, Calin (ROU, 8) 0-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) FRAWLEY, James (AUS) 6-4 6-4
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC) PENA LOPEZ, Manuel (ARG, Q) 6-3 6-7(2) 6-3
JANDRIĆ, Darko (SRB, LL) SERDARUŠIĆ. Nino (CRO, 4) 0-6 2-6
DABIĆ, Miloš (SRB, WC) PASHA, Nathan (USA, 7) 2-6 2-6
KATIĆ, Dejan (SRB) ŠABANOV, Ivan (CRO, Q) 7-6(2) 6-2
2. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) MENEZES, Joao (BRA) 6-7(2) 2-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC) SERDARUŠIĆ. Nino (CRO, 4) 1-6 6-3 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB) BONADIO, Riccardo (ITA, 2) 6-4 1-6 7-6(4)
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB) PASHA, Nathan (USA, 7) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB)/
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)(1)
0-6 5-7
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
PANIĆ, Stefan (SRB)/(WC)
ROGIĆ HADŽALIĆ, Alen (CRO)
6-2 6-0
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
JORDA SANCHIS, David (ESP)/
MENEZES, Joao (BRA)
7-6(6) 6-2
KATIĆ, Dejan (SRB)/(WC)
HERRMANN-ZUNIC, Matteo (GER)
PROPPOGIA, Dane (AUS)/
PUODZIUNAS, Scott (AUS)(2)
6-4 2-6 4-10
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
FATIĆ, Nerman (BIH)/
VIDAK, Antun (CRO)(3)
6-4 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
PROPPOGIA, Dane (AUS)/
PUODZIUNAS, Scott (AUS)(2)
W/O
1/2 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)(1)
2-6 3-6
Koza WOS Cup, Istanbul, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) MARTOS GORNES, Sergio (ESP) 6-2 6-3
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 8) KAWACHI, Kazuma (JPN) 1-4, ret.
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) BEGA, Alessandro (ITA, 1) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
ALEKSEENKO, Gleb (UKR)
BESSIRE, Francesco (ITA)/
BOGAJO, Fernando (ESP)
6-7(4) 7-6(5) 10-3
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
ALEKSEENKO, Gleb (UKR)
MARTOS GORNES, Sergio (ESP)/
TOLEDO BAGUE, Pol (ESP)(1)
3-6 2-6

Leipzig Open 2017, Leipzig, Germany, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) PAPAMICHAIL, Despina (GRE, Q) 4-6 4-6
Montreux Ladies Open, Montreux, Switzerland, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo TRAILOVIĆ, Nataša (SRB) MARTI, Sandy (SUI) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) CRISTIAN, Jaqueline Adina (ROU) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
NEGREANU, Daiana (ROU)
slobodne
TRAILOVIĆ, Nataša (SRB)/
EWA, Duda (POL)
GRZAN, Tanja (SUI)/
RAKIĆ, Radina (AUT)
6-7(4) 3-6
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
NEGREANU, Daiana (ROU)
KNOLL, Xenia (SUI)/(1)
SADIKOVIĆ, Amra (SUI)
W/O
 Styrian Ladies Open 2017, Graz, Austria, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo TRIČKOVIĆ, Jovana (SRB) ALTICK, Frances (USA, 4) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo TRIČKOVIĆ, Jovana (SRB)/
TRIČKOVIĆ, Katarina (AUT)
MAR, Sarah (AUT)/
NEGOITA, Maria Victoria (ROU)
4-6 6-3 10-8
1/4 finale TRIČKOVIĆ, Jovana (SRB)/
TRIČKOVIĆ, Katarina (AUT)
PRIBYLOVA, Anna (RUS)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)(3)
1-6 1-6
BP ULTIMATE LAS PALMAS DE GRAN CANARIA II, Las Palmas de Gran Canaria, Spain, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) STEPAN, Constanze (GER) 4-6 2-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Jug Open 2017, Skopje, Makedonija, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Miroslav CVJETAN, Andrija JEVTIĆ (WC), David OBRADOVIĆ
2/2. kolo: Adam KOVAČ (WC), Nikola KIJAC, Andrej KALENIĆ
Glavni žreb
1. kolo ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) KEREMEDCHIEV, Ivailo (BUL, Q) 3-6 6-4 6-7(4)
RADOVIĆ, Sava (SRB, WC) RADONJANIN, Vedran (MKD, WC) 6-7(8) 5-7
JEVTIĆ, Nikola (SRB, Q) GERASIMOSKI, Mario (MKD) 7-6(5) 6-4
DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB) ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, Q) 4-6 2-6
JANKOVIĆ, Luka (SRB) TSIKOV, Aleksandros (UKR) 6-1 6-0
STOJANOVIĆ, Luka (SRB) TOMAC, Maj (SLO, WC) 4-6 3-6
TODOROVIĆ, Uroš (SRB, WC) PAPOE, Radu Mihai (ROU) 0-6 1-6
ŽUGIĆ, Matija (SRB) DUJMOVIĆ, Grgo (CRO) 6-7(3) 0-6
ESKIĆ, Relja (SRB) JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD) 6-7(8) 6-4 6-4
2. kolo ĆIRIĆ, Aleksa (SRB, 2) POPEANGA, Dragos Petre (ROU, LL) 4-6 4-6
SUVAJAC, Stefan (SRB, 14) JEVTIĆ, Nikola (SRB, Q) 2-6 1-6
JANKOVIĆ, Luka (SRB) BEECHER, Matthew (GBR, 5) 3-6 6-1 3-6
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 10) JORDANOV, Danko (BUL, Q) 1-6 -6
ESKIĆ, Relja (SRB) BOSSEM, Sam (GBR, 11) 6-3 2-6 7-5
KALAFATIĆ, Stefan (SRB, 15, Q) PETROVIĆ, Andreja (NOR) 6-7(1) 6-3 6-7(3)
3. kolo JEVTIĆ, Nikola (SRB, Q) FRAGISTAS, Evan (GRE, 4) 2-6 7-6(5) 3-5, ret.
ESKIĆ, Relja (SRB) AZZALINI, Alesssio (AUS, 8) 6-1 7-6(5)
1/4 finale ESKIĆ, Relja (SRB) DE BERNARDIS, Alessio (ITA, 2) 6-2 7-6(2)
1/2 finale ESKIĆ, Relja (SRB) BLEKHER,Gleb (CAN, 3) 1-6 2-6
Dubl
1/4 finale ŠUNTIĆ, Sabit (SRB)/(7)
PETROVIĆ, Andreja (NOR)
FRAGISTAS, Evan (GRE)/(3)
ZERDILAS HERRERA, Aitor (GRE)
5-7 4-6
ESKIĆ, Relja (SRB)/
KOVAČ, Adam (SRB)
PRIMORAC, Matej Vinko (CRO)/
STEPANIĆ, Patrik (CRO)(6)
6-2 6-3
1/2 finale ESKIĆ, Relja (SRB)/
KOVAČ, Adam (SRB)
FRAGISTAS, Evan (GRE)/(3)
ZERDILAS HERRERA, Aitor (GRE)
2-6 5-7
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo: Anja MILOŠEVIĆ; 2/2. kolo: Ana VILČEK
Glavni žreb
1. kolo NONKOVIĆ, Nađa (SRB, Q) ELENOVA, Marija (MKD, WC) 1-6 0-6
JOCOVIĆ, Anđela (SRB) KRZOVSKA, Darija (MKD) 6-3 6-4
ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB, Q) PODURAEVA, Mariya (UKR) 3-6 0-6
VILČEK, Ana (SRB, LL) DANAJLOVSKI, Liliana (GER, WC) 6-2 6-0
KOVAČ, Jelena (SRB, Q) OGNJANOVSKA, Jana (MKD, WC) 6-1 6-4
2. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB) KAISER, Lara (AUT, 13) 6-2 6-2
VILČEK, Ana (SRB, LL) OBOLENSKAYA, Victoria (EUS, 14) 2-6 6-7(4)
KOVAČ, Jelena (SRB, Q)  WONG, Hoi Ki Jenny (HKG, 2) 5-7 6-2 6-0
3. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB) LAVRICHENKO, Darya (RUS) 6-4 6-2
KOVAČ, Jelena (SRB, Q) OBOLENSKAYA, Victoria (RUS, 14) 5-7 5-7
1/4 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB) ZHABRAILOVA, Milana (RUS, 12) 6-2 6-2
1/2 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB) SARIOGLAN, Zeynep Sena (TUR, 1) 6-2 7-5
FINALE JOCOVIĆ, Anđela (SRB) OBOLENSKAYA, Victoria (RUS, 14) 6-1 6-2
Triglav Open 2017, Kranj, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Lazar MILIĆEVIĆ, Stefan IVIĆ
Glavni žreb
1. kolo DOBRNJAC, Vanja (SRB) BELLUCCI, Mattia (ITA) 0-5, ret.
JUHAS, Kristijan (SRB) TOPČIČ, Gasper (SLO, WC) 6-1 6-2
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 10) slobodan  
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 10) ANDREJIČ GOLJAR, Mark (SLO, Q) 6-1 6-0
JUHAS, Kristijan (SRB) TORTORA, Davide (ITA, 4) 6-4 6-1
3. kolo JUHAS, Kristijan (SRB) OVCHARENKO, Oleksandr (UKR, 13, Q) 6-7(7) 1-6
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 10) ROTTOLI, Lorenzo (ITA, 7) 2-6 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

KOUFALIA CUP, Koufalia, Greece, U16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Aleksandar Balj
Jugend Cup Renningen/Rutesheim Internat. Deutsche Tennismeisterschaften U16, Rutesheim, Germany, U16/14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Marko Topo
, Bludenz, Austria, U14/12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Laura Dukić (12)
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Marko Nikolić