Turniri od 14.07 – 20.07.

Hamburg, Germany, ATP500, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 11) LAMMER, Michael (SUI) 6-3 6-4
2/2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 11) BELLUCCI, Thomaz (BRA, 2) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) DE SCHEPPER, Kenny (FRA) 6-3 6-2
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) STRUFF, Jan-Lennard (GER) 1-6 7-5 6-2
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) BERLOCQ, Carlos (ARG, 15) 6-3 6-4
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) FOGNINI, Fabio (ITA, 2) 6-4 6-0
3. kolo
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) 3-1, predaja
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) MAYER, Leonardo (ARG) 1-6 5-7

Istanbul Cup, Istanbul, Turkey, International, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 7) VAN UYTVANCK, Alison (BEL) 1-6 6-4 7-5
JAKŠIĆ, Jovana (SRB) SCHIAVONE, Franceska (ITA) 2-6 3-6
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 7) SCHIAVONE, Franceska (ITA) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB)/
SCHIAVONE, Franceska (ITA)
MAYR-ACHLEITNER, Patricia (AUT)/
SMITKOVA, Tereza (CZE)
6-3 6-3
1/4 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB)/
SCHIAVONE, Franceska (ITA)
HUSAROVA, Janette (SVK)/
JANS-IGNACIK, Klaudia (POL) (4)
2-6 7-5 5-10

Recanati, Italy, 35000+H, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 8) GERASIMOV, Egor (BLR) 6-4 6-2
2. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 8) EDMUND, Kyle (GBR, SE) 6-3 6-3
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB, 8) MUNOZ-DE LA NAVA, Daniel (ESP) 6-4 6-3
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB, 8) FUSCOVICS, Marton (HUN, 4) 7-6(4) 6-3
FINALE BOZOLJAC, Ilija (SRB, 8) MULLER, Gilles (LUX, 1) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)/
CARUSO, Salvatore (ITA)/
NAPOLITANO, Stefano (ITA) (WC)
6-1 6-2
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)/
GERASIMOV, Egor (BLR)/
LOBKOV, Alexander (RUS)
6-4 6-4
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)/
BALUDA, Victor (RUS)/
PER GALDOS, Sergio (PER)    (4)
7-6(6) 6-3
FINALE BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)/
CLUSKEY, James (IRL)/
GRIGELIS, Laurynas (LTU)
5-7 6-4 10-5
Poznan, Poland, €35,000 +H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 6) COUACAUD, Enzo (FRA) 6-4 6-2
ZEKIĆ, Miljan (SRB) STEFANIAK, Piort (POL) 6-0 6-0
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) QUINZI, Gianluigi (ITA, 2) 7-6(4) 7-5
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 6) GRESK, Phillip (POL, WC) 6-3 6-1
3/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 6) ZEKIĆ, Miljan (SRB) 7-6(7) 5-7 5-7
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) KONIUSZ, Blazej (POL, WC) 6-7(7) 7-6(6) 7-5
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) UNGUR, Adrian (ROU, 8) 2-6 6-7(9)
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
DŽUMHUR, Damir (BIH)
SILJESTORM, Andreas (SWE)/
ZELENAY, Igor (SVK)     (2)
4-6 2-6

CHN F8, Shenzhen, China, $15000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) WANG, Ruixuan (CHN, WC) 6-1 6-0
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) ZHANG, Zhizhen (CHN, WC) 7-5 6-2
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) CAO, Zhaoyi (CHN) 4-6 0-6
Blagoevgrad, Bulgaria, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 1) GADJIEV, Alan (UZB) 6-4 6-0
MILOVIĆ, Željko (SRB) MLADENOV, Vasko (BUG, 4) 6-3 7-5
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 1) LUCKANOV, Stefan (BUL) 6-3 7-5
MILOVIĆ, Željko (SRB) STURZU, Alexandru (AUS) 6-0 6-1
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) MICOV, Stefan (MKD) 1-6 1-6
MILOVIĆ, Željko (SRB, Q) SAKHAROV, Gleb (FRA, 2) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
GADJIEV, Alan (UZB)
GROZDANOV, Tihomir (BUL)/
LAZOV, Alexander (BUL) (2)
6-4 2-6 4-10
Trier, Germany, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) ELANGOVAN, Neeraj (IND, 6) 6-7(4) 5-7
SERBIA F5, TK Novak, Beograd, Srbija, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TOMIĆ, Petar (SRB) BLANUŠA, Stefan (SRB) 6-1 6-1
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) VLADUŠIĆ, Nenad (AUT) 2-6 4-6
BOROVČANIN, Mario (SRB) TEPŠIĆ, Miladin (AUS) 2-6 0-6
LAKIĆEVIĆ, Stevan (SRB) PAPAC, Tomislav-Edward (AUS) 1-6 1-6
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) ALLEMBY, James (GBR) 6-2 3-6 3-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) JOVANOVIĆ, Patrik (BIH) 7-6(5) 3-6 7-6(5)
MIHAJLOVIĆ, Miloš (SRB) STOJKOVIĆ, Lazar (SRB) 6-4 3-6 6-3
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) ILIĆ, Aleksa (SRB) 6-1 6-4
MARJANOVIĆ, Lazar (SRB) SEBAOUN, Leo Julien (JPN, 11) 2-6 0-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB) JOVANOVIĆ, Marko (AUS) 6-2 6-4
TREJGUT, Ognjen (SRB, WC) JOVANOVIĆ, Radomir (AUS) 7-5 2-6 6-4
SPAHIĆ, Aleksandar (SRB) ITTOGI, Ryohei (JPN, WC) 0-6 0-6
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) DRAGANJA, Tomislav (CRO, 5) 6-7(0) 4-6
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) PAPEŽ, Žiga (SLO) 1-6 0-6
JOKIĆ, Đorđe (SRB) SAVELJIĆ, Ivan (MNE) Đ.J. Predao
JABLANOVIĆ, Luka (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, 12) 0-6 1-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 6) TRAJKOVSKI, Antoni (AUS) 6-3 7-6(5)
STAMENKOVIĆ, Petar (SRB) WAKITA, Shunsuke (JPN) 0-6 0-1, P.S. predao
PEJOVIĆ, Danilo (SRB) VAKOUFTSIS, Alex.Georgios (GRE) 3-6 6-2 6-4
PERIĆ, Nebojša (SRB, 13) NIKIĆ, Martin (CRO) 6-1 6-1
JANDRIĆ, Darko (SRB, 7) SEKULJICA, Aleksandar (AUS,WC) 6-0 6-1
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) DELIĆ, Duje (CRO) 2-6 2-6
BARČOT, Petar (SRB) FUENZALIDA, Benjamin (CHI) 6-1 6-0
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 9) PAVKOV, Marko (SRB) 6-2 6-0
ANTONIĆ, Dejan (SRB) PLISKO, Boris (SRB) 6-3 6-2
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) 6-4 6-0
2/3. kolo TOMIĆ, Petar (SRB) KISHI, Ryota (JPN, 1) 4-6 7-6(3) 2-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) ALLEMBY, James (GBR) 5-7 2-6
MIHAJLOVIĆ, Miloš (SRB) DIVKOVIĆ, Ivan (CRO, WC) 1-6 6-4 6-7(6)
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) SEBAOUN, Leo Julien (JPN, 11) 6-4 5-7 1-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB) TREJGUT, Ognjen (SRB, WC) 3-6 6-2 7-5
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 6) WAKITA, Shunsuke (JPN) 1-6 1-6
PERIĆ, Nebojša (SRB, 13) PEJOVIĆ, Danilo (SRB) 6-4 2-6 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, 7) DELIĆ, Duje (CRO) 3-6 4-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 9) BARČOT, Petar (SRB) 6-0 6-0
ANTONIĆ, Dejan (SRB) OSMAKČIĆ, Marko (SUI, 8) 2-6 1-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) SAVELJIĆ, Igor (MNE, 14) 6-1 4-1 predaja
3/3. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) KEKERCHENI, Filipp (UKR, 10) 3-6 2-6
PEJOVIĆ, Danilo (SRB) WAKITA, Shunsuke (JPN) 0-6 2-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 9) DELIĆ, Duje (CRO) 6-4 7-5
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) OSMAKČIĆ, Marko (SUI, 8) 6-3 6-7(3) 4-6
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) DRAGANJA, Tomislav (CRO, Q) 6-4 0-6 6-2
RAKIĆ, Strahinja (SRB, LL) KISHI, Ryota (JPN, Q) 2-6 6-2 1-6
ALEKSIĆ, Aleksa (SRB, WC) OSMAKČIĆ, Marko (SUI, Q) 1-6 1-6
ĆIRIĆ, Nikola (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 8) 6-7(6) 2-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) 5-7 6-1 5-7
ČONKIĆ, Petar (SRB, WC) RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI) 4-6 2-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) SUČEVIĆ, Luka (SRB, WC) 6-1 7-5
TEPAVAC, Marko (SRB, 5) RITZ, Krešimir (CRO, Q) 6-4 6-0
BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) 6-2 7-5
VUČIĆ, Ilija (SRB) GORČIĆ, Ismar (BIH) 4-6 4-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) SHORT, Matthew (GBR) 6-2, predaja
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) KISHI, Ryota (JPN, Q) 6-2 6-2
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) ŠABANOV, Matej (CRO) 4-6 6-4 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI) 6-2 6-4
TEPAVAC, Marko (SRB, 5) ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE) 7-5 6-1
BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) GORČIĆ, Ismar (BIH) 6-3 3-6 7-6(2)
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP, 2) 2-6 6-0 6-4
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 1) JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 8) 6-4 4-6 6-2
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) ŠABANOV, Matej (CRO) 6-3 4-6 1-6
TEPAVAC, Marko (SRB, 5) SAEZ, Juan Carlos (CHI, 4) 7-5 2-6 1-6
BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) 6-4 6-1
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 1) ŠABANOV, Matej (CRO) 4-5, predaja
BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) SAEZ, Juan Carlos (CHI, 4) 6-7(3) 2-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/ (1)
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
ALEKSIĆ, Aleksa (SRB)/
RISTIĆ, Stefan (SRB) (WC)
6-2 6-2
KATIĆ, Dejan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER)
4-6 2-6
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/ (4)
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
ILIĆ, Aleksa (SRB)/
PANIĆ, Stefan (SRB) (WC)
6-0 6-1
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB)
TEPAVAC, Marko (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
6-3 6-2
PEJOVIĆ, Danilo (SRB)/
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB)
R.ARANGUIZ, Guillermo (CHI)/
SAEZ, Juan Carlos (CHI) (3)
2-6 2-6
ČONKIĆ, Petar (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
KISHI, Ryota (JPN)/
SEBAOUN, Leo Julien (JPN)
6-4 6-7(5) 10-8
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
TOMIĆ, Petar (SRB)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO) (2)
6-0 6-4
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/ (1)
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER)
4-6 2-6
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/ (4)
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB)
ĐM/GHC predali
ČONKIĆ, Petar (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
TOMIĆ, Petar (SRB)
6-0 7-6(4)
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB)
SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER)
6-3 6-4
ČONKIĆ, Petar (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
R.ARANGUIZ, Guillermo (CHI)/
SAEZ, Juan Carlos (CHI)  (3)
4-6 4-6
FINALE JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB)
R.ARANGUIZ, Guillermo (CHI)/
SAEZ, Juan Carlos (CHI)  (3)
7-5 4-6 10-8!!!

Olomouc, Czech Republic, $50,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
KOSTIĆ, Natalija (SRB)
MALIKOVA, Tereza (CZE) 2-6 6-3 3-6
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 4) STEFKOVA, Barbora (CZE, WC) 6-1 6-7(5) 6-2
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 4) KREJCIKOVA, Barbora (CZE, WC) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KREJCIKOVA, Barbora (CZE) (3)
AVANESYAN, Lusine (RUS)/
STEFKOVA, Barbora (CZE) (WC)
6-1 6-1
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KREJCIKOVA, Barbora (CZE) (3)
MALIKOVA, Tereza (CZE)/
MARFUTINA, Maria (RUS)
6-4 6-2
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KREJCIKOVA, Barbora (CZE) (3)
KRAMPEROVA, Katerina (CZE)/
SKAMLOVA, Chantal (SVK)
6-4 6-7(3) 10-4
FINALE KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KREJCIKOVA, Barbora (CZE) (3)
VORACOVA, Renata (CZE)/
CETKOVSKA, Petra (CZE)    (1)
2-6 6-4 7-10
Darmstadt, Germany, $25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 4) GEUER, Nicola (GER, WC) 5-7 6-3 4-6
KAČAR, Marina (SRB, 15) PIONTEK, Theresa (GER, WC) 6-2 6-0
2/2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 15) SAVINYKH, Valeria (RUS, 8) 4-6 0-6
Phuket, Thailand, $25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 6) TANAKA, Mari (JPN) 6-3 6-4
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 6) CHANG, Kai-Chen (TPE, SR) 4-6 7-6(5) 4-6
Imola, Italy, $15,000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) LAVORETTI, Adriana (ITA, Q) 1-6 6-4 7-6(2)
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) MATTEUCCI, Alice (ITA) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS) (1)
slobodne
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS) (1)
COLLOMBON, Alexis (FRA)/
KHAZANIUK, Deniz (ISR)
1-6 4-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) KALIMULLINA, Regina (RUS) 6-0 6-0
GOLUBOVIĆ, Teodora (SRB) CASTELLANO, Sara (ITA) 0-6 0-6
STANKOVIĆ, Marija Vera (SRB) GISONNA, Alessandra (ITA, WC) 1-6 2-6
2/2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) HANATANI, Nagi (JPN, 1) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) BRUZZONE, Giulia (ITA, 2) 6-1 3-6 6-3
2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) CRISTIAN, Jaqueline Adina (ROU) 6-4 6-2
1/4 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) HATTINGH, Ilze (RSA) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
D’OLIVEIRA, Eden (RSA)
PROSPERI, Valeria (ITA)/
STRAKHOVA, Valeriya (UKR, 4)
1-6 3-6

Simacek ITF Junior Open, Linz, Austria, G1, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB) BUBERL, Denise (AUT, WC) 6-2 6-1
2/2. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB) DETIUC, Anastasia (MDA, 2) 1-6 3-6
19th Wilson – Tivoli Trophy, Timisoara, Romania, G3, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo GRBIĆ, Filip (SRB) TURCU, M.Lorin Stefan (ROU, WC) 6-0 6-1
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) PRAJESCU, Marian Petre (ROU, Q) 6-1 3-6 6-4
2. kolo GRBIĆ, Filip (SRB) BLANCANEAUX, Geoffrey (FRA, 4) 1-6 3-6 
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) MOSCIATTI, Marco (ITA, 3) 4-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)
BORZA, Bogdan (ROU)/
BUCUR, Sergiu Ioan (ROU)   (2)
6-1 4-6 12-10
1/4 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)
MIRCEA, Claudiu (ROU)/
MOLDOVAN, Cristian Stefan (ROU)
6-2 6-2
1/2 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)
M.RASCHIATORE, Gonzalo (AUS)/
STEWART, Max (GBR)
5-7 6-4 14-16
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) BULGARU, Miriam Bianca (ROU) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB)/
SURESH, Anjana (CAN)
NOVAC, Izabela Gabriela (ROU)/
RIZEA, Clara Patricia (ROU)
5-7 6-4 10-2
1/4 finale KOZAROV, Katarina (SRB)/
SURESH, Anjana (CAN)
HUTCHINSON, Holly (GBR)/
SINGH, Ojasvinee (IND)     (1)
4-6 6-2 10-7
1/2 finale KOZAROV, Katarina (SRB)/
SURESH, Anjana (CAN)
GUNA, Ioana (ROU)/
ROSCA, Andreea Amalia (ROU)
1-6 4-6
Flower Bulb Tournament, Hillegom, Netherlands, G4, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB) CASTILLE, Cindy (FRA) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
NAGATA, Anri (JPN)
KRUIJER, Nina (NED)/
VERWERDA, Claire (NED)   (3)
2-6 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Dema cup, Sofia, Bulgaria, U16, C1, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
Nikola Dimitrijević (12), Veljko Radenković (16)
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Jovana Samočeta (2), Sara Čvorović (8)
Glavni žreb
1.k. Teodora Ristić (4), Sara Čvorović (Q); 2.k. Tijana Spasojević (3), Jovana Samočeta (Q);
Dubl
1/2 finale RISTIĆ, Teodora (SRB)/
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD, 2)
VANEVA, Zinovia (BUL)/
BORISOVA, Simona (BUL, 4)
2-6 2-6
Jufa OTV, Fürstenfeld, Austria, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
2.k. Mihailo Popović (3), Kosta Petrov (10)
DEVOJČICE
Kvalifikacije
Jovana Perić
KRKA cup, Otočec ob Krki, Slovenia, U14, C3, šljaka
Livescore Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
Stefan Živković, Nikola Kijac (11, WC), Luka Polovina (WC);
Glavni žreb
1.k. Luka Stojanović, Milan Radojković; 2.k. Luka Malobabić
DEVOJČICE
Kvalifikacije
Doroteja Joksović (8)
Glavni žreb
2.k. Doroteja Joksović (LL); 3.k. Jovana Babić (16);
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB, 3) CVETKOVIĆ, Tina (SLO, 6) 3-6 4-6