Turniri od 14.05 – 20.05.

INTERNAZIONALI BNL d’ITALIA, Rome, Italy, ATP Masters 1000, 5.444.985, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) MAYER, Florian (GER, 11) 7-5 3-6 6-2
TROICKI, Viktor (SRB, 14) FABBIANO, Thomas (ITA) 7-5 6-3
2/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) TSITSIPAS, Stefanos (GRE, 1) 6-7(9) 4-6
TROICKI, Viktor (SRB, 14) TIAFOE, Frances (USA, 4) W/O
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 11) DOLGOPOLOV, Alexandr (UKR) 6-1 6-3
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 11) BASILASHVILI, Nikoloz (GEO, Q) 6-4 6-2
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 11) RAMOS VINOLAS, Albert (ESP) 6-1 7-5
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 11) NISHIKORI, Kei (JPN) 2-6 6-1 6-3
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 11) NADAL, Rafael (ESP, 1) 6-7(4) 3-6

INTERNATIONALI d’ITALIA, Rome, Italy, WTA Premier 5, €0, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) WANG, Yafan (CHN) 6-4 6-4
2/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) HERCOG, Polona (SLO, 13) 6-7(4) 4-6
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, LL) VINCI, Roberta (ITA, WC) 2-6 6-0 6-3
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, LL) SEVASTOVA, Anastasija (LAT, 11) 4-6 4-6

SAMARKAND CHALLENGER, Samarkand, Uzbekistan, $75.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica  ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) MATSUKEVICH, Denis (RUS)  7-5 7-6(4)
2/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) SAFIULLIN, Roman (RUS, 2)  3-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) FOMIN, Sergey (UZB, Q) 6-0 6-0
ZEKIĆ, Miljan (SRB) NEDOVYESOV, Aleksandr (KAZ, 6) 6-4 6-4
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) GAKHOV, Ivan (RUS) 6-3 6-4
ZEKIĆ, Miljan (SRB) SAFIULIN 6-1 6-4
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) ZEKIĆ, Miljan (SRB) 6-2 6-1
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) VILELLA M., Mario (ESP) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
GABASHVILI, Teymuraz (RUS)
ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
CACHIN, Pedro (ARG)
6-2 6-2
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(2)
MARGAROLI, Luca (SUI)
PENA LOPEZ, Manuel (ARG)/
SAFIULLIN, Roman (RUS)(Alt)
6-4 7-5
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
GABASHVILI, Teymuraz (RUS)
BALAJI, N. Sriram (IND)/
VARDHAN, Vishnu (IND)(1)
3-6 4-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(2)
MARGAROLI, Luca (SUI)
GAKHOV, Ivan (RUS)/
PAVLIOUTCHENKOV, Alexander (RUS)
6-2 6-4
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(2)
MARGAROLI, Luca (SUI)
ELGIN, Mikhail (RUS)/
ISTOMIN, Denis (UZB)
3-6 6-2 3-10
LISBON BELEM OPEN, Lisbon, Portugal, 43.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica  ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) BELLUCCI, Thomaz (BRA) 6-3 7-6(4)
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) GAIO, Federico (ITA) 6-4 6-2
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) OFNER, Sebastian (AUT, 6) 4-6 5-7
NECKAR CUP, Heilbronn, Germany, €85.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica  ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) VATUTIN, Alexey (RUS, 7) 2-6 2-6

12.th DOBOJ OPEN – 2018, Doboj, Bosnia/Herzegovina, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SUVAJAC, Stefan (SRB) LATINOVIĆ, Stefan (SRB) 2-6 7-6(4) 2-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) AMIROV, Davud (RUS) 6-3 6-1
LONČAREVIĆ, Mihailo (SRB) CVJETAN, Miroslav (SRB, WC) 4-6 1-6
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB) 6-1 6-3
RAJIĆ, Dušan (SRB, 3) NINČEVIĆ, Luka (CRO) 6-2 6-1
VUKOVIĆ, Miloš (SRB) BUBALO, Mateo (CRO) 6-2 6-1
TRIFUNOVIĆ , Peđa (SRB) HADŽIĆ, Faruk (BIH) 6-0 6-0
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) PICCHIONE, Andrea (ITA) 0-6 1-6
DALJEV, Pavle (SRB, 6) MARKOVIĆ, Luka (SRB) 6-7(4) 6-2 6-7(5)
BANIČEVIĆ, Igor (SRB) BAJIĆ, Bogdan (SRB) 2-6 0-6
CVJETINOVIĆ, Pero (SRB) HODOR, Samuel (SVK, 7) 0-6, ret.
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN, 9) 0-6 0-6
BUĆAN, Aleksa (SRB) GAJIĆ, Dragan (BIH) 6-0 6-0
JOCIĆ, Aleksandar (SRB) MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) 4-6 4-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) ZHAO, Lingxi (CHN, 11) 6-4 6-1
2/3. kolo LATINOVIĆ, Stefan (SRB) PETERLIN, Damjan (CRO) 6-3 7-5
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) ZMAK, Deni (CRO, 2) 1-6 0-6
CVJETAN, Miroslav (SRB, WC) ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) 0-6 1-6
RAJIĆ, Dušan (SRB, 3) PULJIĆ, Luka (BIH) 7-6(4) 3-6 3-1, ret
VUKOVIĆ, Miloš (SRB) MARIĆ, Filip (CRO) 3-6 1-3, ret.
TRIFUNOVIĆ , Peđa (SRB) ALLEMBY, James (GBR) 2-6 2-6
MARKOVIĆ, Luka (SRB) PIPER, Nikola (CRO) 6-1 6-3
BAJIĆ, Bogdan (SRB) MICOV, Stefan (MKD, 10) 1-6 3-6
BUĆAN, Aleksa (SRB) VANTA, Valentin (ROU) 2-6 6-4 3-6
DABIĆ, Miloš (SRB) MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) 6-1 6-4
3/3. kolo LATINOVIĆ, Stefan (SRB) BRKIĆ, Tomislav (BIH, 1) 1-6 1-6
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) ZMAK, Deni (CRO, 2) 2-6 2-6
RAJIĆ, Dušan (SRB, 3) MARIĆ, Filip (CRO) 4-6 4-6
MARKOVIĆ, Luka (SRB) MICOV, Stefan (MKD, 10) 2-6 0-6
DABIĆ, Miloš (SRB) VANTA, Valentin (ROU) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB, WC)  JANDRIĆ, Darko (SRB) 6-4 6-4
2. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB, WC) PAZ, Juan Pablo (ARG, 5) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/(1)
ZGOMBIC, Fran Z. (CRO)
KRANIĆ, Karlo (CRO)/
VIDAK, Antun (CRO)
7-6(6) 3-6 10-5
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)
MICOV, Stefan (MKD)/
ZHAO, Lingxi (CHN)
4-6 2-6
LATINOVIĆ, Stefan (SRB)/
DRAGOVIĆ, Stefan (MNE)
PARODI, Adriano (BEL)/
PREVOSTO, Luca (ITA)
7-5 6-2
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/(1)
ZGOMBIC, Fran Z. (CRO)
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
4-6 3-6
LATINOVIĆ, Stefan (SRB)/
DRAGOVIĆ, Stefan (MNE)
TAYLOR, Adam (AUS)/
TAYLOR, Jason (AUS)(2)
1-6 6-7(3)
RPM PRAGUE OPEN 2018, Prague, Czech Republic, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PERIĆ, Dragan (SRB) TRISKA, Martin (CZE) 0-6 0-6
Zalaegerszeg Open, Zalaegerszeg, Hungary, $15.000, šljaka
  Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Andrej (SRB) STEBBINGS, M. Robin (CRO) 6-4 7-5
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB, WC) ILIĆ, Marko (CRO) 4-6 4-6
2/3. kolo POPOVIĆ, Andrej (SRB) KENNEDY, George (GBR) 6-0 6-2
3/3. kolo POPOVIĆ, Andrej (SRB) PEARSON, Kody (AUS, 5) 1-6 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, WC, 14) PINA UBILLA, P. Andres (CHI) 6-2 6-2
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, WC, 14) GRAU, Sebastian (GER) 6-2 6-1
3/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, WC, 14) DELMAS, Amaury (FRA, 6) 6-7(6) 4-6
Dubl
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
LOMAKIN, Grigoriy (KAZ
LIPOVŠEK P., Tomas (ARG)/
MASSARA, Antonio (ITA)(1)
1-6 6-4 5-10
Uganda Tennis Events, Kampala, Uganda, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) WAKITA, Shunsuke (JPN) 6-4 4-6 6-4
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) DU TOIT, Lance-Pierre (RSA) 7-6(5) 4-6 6-1
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) PEREZ SANZ, David (ESP, 2) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
LU, Tyler (USA)(2)
DZHANASHIYA, Shalya (RUS)/
NEDELKO, Ivan (RUS)
6-2 6-4
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
LU, Tyler (USA)(2)
CHERUKU, Vasisht (IND)/
DEV, S D Prajwal (IND)
6-3 6-3
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
LU, Tyler (USA)(2)
CHEKHOV, Anton (RUS)/
SEEBERGER, Matt (USA)(3)
7-6(4) 1-6 10-8
FINALE MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
LU, Tyler (USA)(2)
MUNOZ ABREU, Jordi (VEN)/
PEREZ SANZ, David (ESP)(1)
7-6(4) 6-4
Rivne UKR F2, Rivne, Ukraine, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 8) ACHOUR, Nazar (CAN, Q) 3-6 4-6
SINGAPORE ITF MEN’S FUTURES – SGP F1, Singapore, Singapore, $15.000, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
WONG, Hong Kit (HKG)
LOOK, Michael (AUS)/
NOLAN, Daniel (AUS)(4)
6-4 3-6 10-8
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
WONG, Hong Kit (HKG)
ADAMSON, Alec (USA)/
BENDECK, Jose D. (COL)
6-4 6-2
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
WONG, Hong Kit (HKG)
WONG, Chun Hun (HKG)/
YEUNG, Pak Long (HKG)
0-6 6-7(4)

KURUME U.S.E INTERNATIONAL WOMEN’S TENNIS, Kurume, Japan, $60.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) MURAMATSU, Chihiro (JPN) 6-3 6-3
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) KAJI, Haruka (JPN) 0-2, ret.
ITF Incheon Women’s Challenger, Incheon, Korea, Rep., $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) LEE, Pei-Chi (TPE) 6-2 7-5
KOSTIĆ, Natalija (SRB) LEE, Ya-Hsuan (TPE, Q) 4-6 2-6
JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) JEONG, Sunam (KOR) 7-6(6) 7-6(1)
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) CENGIZ, Berfu (TUR) 4-6 5-7
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) LEE, So-Ra (KOR, WC) 3-6 6-3 4-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
SILICH, Alina (RUS)
CHANG, Kai-Chen (TPE)/
HSU, Ching-Wen (TPE)(4)
6-7(2) 6-7(2)
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
LEE, Pei-Chi (TPE)
HAN, Na-Lae (KOR)/
KIM, Na Ri (KOR)
3-6 2-6
SOLGIRONÈS CIUTAT DE LA BISBAL, La Bisbal d’Emporda, Spain, $25.000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) BASSOLS R., Marina (ESP, WC) 6-3 4-6 6-3
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) GONZALEZ, Montserrat (PAR, Q) 2-6 2-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 10) IAKOVLEVA, Anna (RUS) 6-3 6-4
2/2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 10) DETKOVSKAYA, Dariya (KAZ, 7) 6-1 6-0
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) KAYA, Balsen (TUR) 6-1 6-0
2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) SIMION, Oana G. (ROU, 2) 6-7(11) 2-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Montenegro Open 2018, Ulcinj, Montenegro, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Dragutin MITRIĆ (WC), Aleksandar BALJ
2/3. kolo:  Stefan CIZELJ-ŽIVKOVIĆ (8), Lav DAŠIĆ (WC), Mihailo RADOSAVLJEVIĆ, Relja ESKIĆ (4)
Glavni žreb
1. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, WC) TABACCO, Fausto (ITA) 7-5 6-1
ŽUGIĆ, Matija (SRB, WC) TABACCO, Giorgio (ITA) 1-6 6-3 3-6
IVIĆ, Stefan (SRB, Q) BELOBORODKO, Ilya (UKR, 7) 3-6 0-6
ĆIRKOVIĆ, Jovan (SRB, WC) OVERBECK, Carl Emil (DEN) 2-6 3-6
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) CUGINI, Andrea (ITA) 6-3 6-2
2. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, WC) TACZALA, Dawid (POL, 5) 4-6 6-4 4-6
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) BORG, Leo (SWE) 7-6(5) 6-3
1/4 finale ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) PALOVIC, Lukas (SVK, 8) 4-6 1-6
Dubl
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
MALEŠEVIĆ, Nemanja (BIH)(3)
ALEKSIĆ, Mario (MNE)/
OVERBECK, Carl Emil (DEN)
W/O
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
MALEŠEVIĆ, Nemanja (BIH)(3)
BELOBORODKO, Ilya (UKR)/
DANILCHENKO, Ilarion (RUS)(2)
7-6(1) 7-5
FINALE MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
MALEŠEVIĆ, Nemanja (BIH)(3)
BORG, Leo (SWE)/
DHOKIA, Rahul (GBR)(4)
6-2 4-6 7-10
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Andrijana BRKIĆ
2/3. kolo: Mina OBRADOVIĆ
3/3. kolo: Anđela VUKČEVIĆ
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 6) DAGAN F., Mika (ISR) 6-0 6-1
JOCOVIĆ, Anđela (SRB) KOTLIKOVA, Inez M. (SVK, Q) 6-3 6-4
DAKIĆ, Tara (SRN, Q) MAŠIĆ, Laura (CRO, Q) 6-7(1) 2-6
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 6) ILINCA, Iulia Bianca (ROU) 6-3 6-4
JOCOVIĆ, Anđela (SRB) RYSER, Valentina (SUI, 5) 2-6 3-6
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 6) YASAR, Melis (SWE, 1) 1-6 6-4 3-6
Dubl
1/4 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
TRIVIĆ , Katarina (BIH)
BADEGYEVA, Azaliya (RUS)/
ILINCA, Iulia Bianca (ROU)(3)
6-4 6-3
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
HANSEN, Kim (NED)(2)
ALESSI, Linda (ITA)/
KRZNARIĆ, Noa (CRO)
6-2 6-1
1/2 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
HANSEN, Kim (NED)(2)
JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
TRIVIĆ , Katarina (BIH)
 6-2 6-1
FINALE JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
HANSEN, Kim (NED)(2)
DAGAN F., Mika (ISR)/
KOSTENKO, Lyubov (UKR)
6-3 6-7(7) 7-10
Plantation ITF, Plantation, FL, USA, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo DOBRNJAC, Vanja (SRB) WHITAKER, Spencer (USA) 4-6 4-6
Dubl
1/4 finale DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
MOTAGHEDI, Nadim (USA)
BAKER, Blu (GBR)/(1)
BERNARD, John (USA)
4-5(3) 5-4(3) 4-5
40th Torneo “Città Di Santa Croce” Mauro Sabatini, Santa Croce Sull’Arno (PI), Italy, G1, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Luka DRAGOLJIĆ
39. International Spring Bowl, Mödling, Austria, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Elena MILOVANOVIĆ; 3/3. kolo: Tamara MALEŠEVIĆ (1)
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) MARTINEZ C., Carlota (ESP) 6-2 3-6 6-4
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) BENCHEIKH , Loudmilla (FRA, 6) 4-6 6-7(4)
11th ETC Cup, Budapest, Hungary, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Adam KOVAČ (10)
Glavni žreb
1. kolo ZUBAC , Dimitrije (SRB, Q) FEKETE, Janos (SVK) 6-7(7) 3-6
KALAFATIĆ, Stefan (SRB), Q KEKI, Mark (HUN) 7-6(5) 6-3
KOVAČ, Adam (SRB, LL) KATUCH, Jakub (SVK) 5-7 6-4 6-7(5)
2. kolo KALAFATIĆ, Stefan (SRB), Q MINARIK, Kristof (SVK, 13) 5-7 1-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: VanjaVIDANOVIĆ

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

National Sport Park Open U16, Tirana, Albania, U16, C3, beton
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Lazar Danić, Nemanja Marjanović
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Nataša Savić
Dubl
1/2 finale SAVIĆ, Nataša (SRB)/
STOJANOVIĆ, Mika (GBR)
LAZARENKO,  Kateryna (UKR)/
YEMSHANOVA, Kateryna (UKR)(1)
W/O
FINALE SAVIĆ, Nataša (SRB)/
STOJANOVIĆ, Mika (GBR)
GIORDANO, Maddalena (ITA)/
PARENTINI V.M., Ginevra (ITA)
2-6 2-6
BERGANT MEMORIAL, Maribor, Slovenia, U16/14, C2/C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 2) PORITZKY, Elijah (USA, 12) 6-0 6-3
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 2) PETROVIĆ, Dražen (BIH, 3) 7-5 6-1
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB, 2) NESTEROV, Petr (BUL, 1) 6-4 6-2
Dubl
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
NESTEROV, Petr (BUL)(1)
NAJVIRT K., Maj (SLO)/
ZNUDERL, Marsel (SLO)
6-0 6-0
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
NESTEROV, Petr (BUL)(1)
DOMINKO, Sebastian (SLO)/
EMERŠIČ P., Gal (SLO)
4-6 6-2 10-7
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo:  Sofija Đunisijević (11)
Glavni žreb
1. kolo: Mia Marjanović, Natalija Senić (8)
2. kolo: Anđela Lopičić (1), Fatma Idrizović (2)
Dubl
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
SENIĆ, Natalija (SRB)(1)
BUBEK, Alea (SLO)/
DODIK, Maja (BIH)(4)
6-4 6-3
FINALE LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
SENIĆ, Natalija (SRB)(1)
CHUDEJOVA, Mia (SVK)/
PANCHARTEK, Anna (CZE)(2)
3-6 6-2 11-9
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
2. kolo: Sara Đunisijević (Q)
3. kolo: Laura Dukić (12)
TEJT U14 ” The 25th Piestany Cup U14 2018″, Piestany, Slovakia, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale ĐURIĆ, Branko (SRB, 6) BORSE, Bartol (CRO, 13) 3-0, ret.
1/2 finale ĐURIĆ, Branko (SRB, 6) PRIVARA, Peter B. (SVK, 8) 5-7 6-3 12-10
FINALE ĐURIĆ, Branko (SRB, 6) KOSHIS, Constantinos (CYP, 1) 6-3 7-5
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Iva Šepa
VI Memorijal Jovana Kukarasa, Subotica, Srbija, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Ognjen Gajić, Aleksa Miljković, Aleksa Smiljanić
Glavni žreb
1. kolo: Stefan Durasinović (Q), Lav Višković, Mihajlo Stanojević (WC), Aleksa Mišić (WC), Marko Miletički, Saša Marković (Q), Denis Stančulov, Marko Stojanov, Andrija Zagorac (WC), Mateja Gojković,  Veljko Radonjić,Andrej Radojičić (Q)
2. kolo:  Lazar Dimitrijević, Petar Marković (Q), Marko Nikolić, Aleksa Pisarić (7), Stefan Skobelev (15), Luka Rupnjak, Romeo Hadžimehmedović (9,WC), Aleksa Marković (14),  Vuk Rađenović (10), Veljko Cvetković (Q)
3. kolo: Nikola Zekić (1), Vanja Petrov (12),  Zoran Ludoški (4)
1/4 finale PETROVIĆ, Krsta (SRB, 6) HONGYU, Ye (CHN) 6-3 2-6 6-3
JOVANOVIĆ, Luka (SRB, 2, WC) TEŠIĆ, Mateja (SRB) 6-3 6-4
1/2 finale PETROVIĆ, Krsta (SRB, 6) YUNHAN, Jiang (CHN) 4-6 3-6
JOVANOVIĆ, Luka (SRB, 2, WC) ZIHENG, He (CHN, 8) 5-7 3-6
Dubl
1/2 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB)/
DODIG, Matej (CRO)(1)
LE, Liu (CHN)/(7)
YUNHAN, Jiang (CHN)
2-6 2-6
JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
RUPNJAK, Luka (SRB)(4)
LIHAO, Qing (CHN)/
ZIHENG, He (CHN)(6) 
4-6 2-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Anđelija Nikolić, Sara Milosavljević, Maša Mitić, Anastasija Alimpić,Neda Milenković, Milica Radunović, Milica Milošević, Sanja Đurđević,  Anastasija Nikolić, Elena Konjikušić
2. kolo: Mirjana Jovanović,  Mina Milosavljević, Jelena Gojković,  Dejana Todorović,  Milica Drljan, Natalija Nikolić, Elena Ivanović, Anđela Lazarević
3. kolo: Lola Radivojević (14),  Emilija Zdravković (9),  Lara Stojanovski, Teodora Milić (15)
1/4 finale RUPNJAK, Lea (SRB, 7) TUCAKOVIĆ, Suana (BIH, 1) 6-3 4-6 6-4
PETKOVIĆ, Anja (SRB, 3) BERGLER, Olivia (POL) 6-3 6-0
SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 4) NEDELJKOVIĆ, Lara (AUT, 6) 3-6 3-6
OBRADOVIĆ, Andrea (SRB, 5) TSONEVA, Mihaela (BUL, 2) 6-3 6-1
1/2 finale PETKOVIĆ, Anja (SRB, 3) RUPNJAK, Lea (SRB, 7) 6-3 6-2
OBRADOVIĆ, Andrea (SRB, 5) NEDELJKOVIĆ, Lara (AUT, 6) 6-3 6-2
FINALE OBRADOVIĆ, Andrea (SRB, 5) PETKOVIĆ, Anja (SRB, 3) 7-6(5) 6-0
Dubl
1/2 finale NIKOLIĆ, Natalija (SRB)/
ANGELOVA, Simona (MKD)(4)
BEER,  Jazmin Rebeka (HUN)/
UDVARDY, Luca (HUN)(5)
3-6 0-6
RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB)(3)
JOVANOVIĆ, Mirjana (SRB)/
OBRADOVIĆ, Andrea (SRB)(6)
6-3 2-6 10-6
FINALE RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB)(3)
BEER,  Jazmin Rebeka (HUN)/
UDVARDY, Luca (HUN)(5)
6-1 6-2
CARBO ONE CUP – APHRODITE HILLS RESORT TEU12, Paphos, Cyprus, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Strahinja Đukić
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale MARIĆ, Dunja (SRB) KARANTALI, Eleni (GRE, Q) 6-2 6-4
1/2 finale MARIĆ, Dunja (SRB) ONYSHCHENKO, Yelizaveta (UKR, Q) 6-2 6-2
FINALE MARIĆ, Dunja (SRB) DEMIRTZI, Anna (CYP) 3-6 2-6