Turniri od 14.04. – 20.04.

Monte Carlo, Monaco, € 3,452,415, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 10) ARNEODO, Romain (MON, WC) 1-6 7-6(6) 2-4 predaja
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) slobodan
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) MONTANES, Albert (ESP, Q) 6-1 6-0
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) CARRENO BUSTA, Pablo (ESP, LL) 6-0 6-1
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) GARCIA-LOPEZ, Guillermo (ESP) 4-6 6-3 6-1
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) FEDERER, Roger (SUI, 4, WC) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 5)
slobodni
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 5)
FYRSTENBERG, Mariusz (POL)/
MATKOWSKI, Marcin (POL)
6-7(6) 7-6(3) 10-7
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 5)
ARNEODO, Roman (MON)/
BALLERET, Benjamin (MON)
6-4 6-3
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 5)
BRYAN, Mike (USA)/
BRYAN, Bob (USA)  (1)
6-7(5) 3-6

Kuala Lumpur, Malaysia, $ 250,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) PLISKOVA, Karolina (CZE, 3) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
VRLJIĆ, Ana (CRO)
BABOS, Timea (HUN)/
CHAN, Hao-Ching (TPE)   (1)
6-4 0-6 11-13

FED CUP, World Group II Play-off, Arenele BNR, Bucharest, Romania
19-20.04. Satnica
SRBIJA RUMUNIJA 1-4
Subota, 11h  IVANOVIĆ, Ana CIRSTEA, Sorana 6-3 1-6 2-6
Nedelja, 09h JOVANOVSKI, Bojana HALEP, Simona 2-6 4-6
 IVANOVIĆ, Ana HALEP, Simona 6-3 7-6(2)
JOVANOVSKI, Bojana CIRSTEA, Sorana 3-6 7-6(7) 3-6
JAKŠIĆ, Jovana/
STOJANOVIĆ, Nina
NICULESCU, Monica/
BEGU, Irina-Camelia
0-1, predaja

Sarasota, United States, $100,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB, A) WOLMARANS, Fritz (RSA) 6-4 6-4
2/3. kolo OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB, A) ALTAMIRANO, Collin (USA, WC) 3-6 7-5 2-6
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) POLANSKY, Peter (CAN, 8) 6-7(2) 6-7(5)
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) BANGOURA, Sekou (USA, WC) 6-4 6-2
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) BOGOMOLOV JR., Alex (RUS, 1) 6-3 6-4
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) DUSTOV, Farrukh (UZB) 6-2 6-4
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) MELZER, Gerald (AUT) 3-6 6-3 6-1
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) KYRGIOS, Nick (AUS) 6-7(10) 4-6
Sao Paulo Challenger de Tenis, $40,000, Sao Paulo, Brazil
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) BERETTA, Duilio (PER, 4) 7-6(4) 6-2
2/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) DIAS, Marcos Vinicius (BRA) 6-1 6-2
3/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) LINDELL, Christia (SWE, 5) 6-1 4-6 6-4
Glavni žreb
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB, Q) SEMRAJC, Janez (SLO) 7-6(2) 7-5
2. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB, Q) ZEBALLOS, Horacio (ARG, 3) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB)/
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)
SA, Andre (BRA)/
SOUZA, Joao (BRA)    (2)
1-6 3-6

Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 2) slobodan
2/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 2) LAMEIRAS, Eduard (POR) 6-1 6-2
3/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 2) IGOSHIN, Alexander (RUS, 15) 7-5 6-1
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 8) VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) 7-6(5) 4-6 6-3
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 8) STATZBERGER, Thomas (AUT, Q) 4-6 6-4 6-4 
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 8) MONEKE, Steven (GER, 4) 3-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
ILKEL, Cem (TUR)/
YURTACAN, Efe (TUR)
6-7(9) 6-4 10-6
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
MICHALICKA, Marek (CZE)/
SALABA, Libor (CZE)    (1)
2-6 6-1 10-4
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
GIGOUNON, Germain (BEL)/
VANDENBULCKE, Yannic (BEL)
3-6 4-6
Heraklion, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, 7) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) 6-7(6) 1-6
2/3. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) GRIGORESCU, Alexandru (ROU) 6-1 6-4
3/3. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) BULIS, Mor (ISR, 9) 6-1 5-7 6-4
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB,Q)  6-1 6-3
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) RODRIGUEZ, Ricardo (VEN, 4) 2-6 1-6
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) LAMASINE, Tristan (FRA, 7) 6-7(5) 4-6
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
KATIĆ, Dejan (SRB)
BLOMGREN, Tobias (SWE)/
ELESKOVIĆ, Ervin (SWE)
2-1, ret
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB)/
HAMPEL, Leny (AUT,WC)
DE WEERDT, Olaf (BEL)/
HEYAN, Christopher (BEL)
3-6 3-6
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
GOMEZ-HERRERA, Carls (ESP)
KOCEVAR-DESMAN, Tom (SLO)/
WIETOSKA, Torsten (GER)   (2)
7-6(4) 6-4
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
KATIĆ, Dejan (SRB)
KISHI, Ryota (JPN)/
ONODA, Ken (JPN)   (WC)
6-4 0-6 2-10
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
GOMEZ-HERRERA, Carls (ESP)
MORGAN, George (GBR)/
PAUFFLEY, Neil (GBR)
5-7 4-6
Kish, Iran, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) WALTERSCHEID-TUKIC, Nikolas (GER) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
DESCOTTE, Matias Franco (ARG)
MADANCHI, Amirvala (IRI)/
SEBAOUN, Leo Julien (JPN)  (WC)
3-6 7-5 10-7
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
DESCOTTE, Matias Franco (ARG)
DANIS, Marko (SVK)/
MUSIALEK, Alexis (FRA)   (1)
3-6 3-6
Antalya – Belconti, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 8) KUNCIK, Jan (CZE) 3-6 7-6(6) 6-3
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 8) DEMOIS, Julien (FRA) 6-1 6-7(2) 1-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
STOIJSAVLJEVIĆ, Saša (SRB)
BUBKA, Sergei (UKR)/
VOVK, Stanislav (RUS)
2-6 4-6
Santa Margherita Di Pula, Italy, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BARČOT, Petar (SRB) PITZURRA, Luciano (ITA) 6-4 6-1
2/3. kolo BARČOT, Petar (SRB) ORADINI, Giacomo (ITA, 8) 2-6 2-6

Dothan, AL, USA, $ 50,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) LAO, Danielle (USA) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
EVTIMOVA, Dia (BUL)
ABAZA, Jan (USA)/
WILL, Allie (USA)    (4)
6-0 6-2
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
EVTIMOVA, Dia (BUL)
CHIRICO, Louisa (USA)/
MARAND, Sanaz (USA)
6-1 3-6 3-10
Karshi, Uzbekistan, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) BOGDAN, Ana (ROU) 1-6 4-6
Heraklion, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) BROULEAU, Lou (FRA) 1-6 2-6
DUKIĆ, Dajana (SRB) HALL, Alice (FRA) 6-2 6-2
2/2. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB) SCHOLSEN, Helene (BEL, 6) 6-4 4-6 4-6
Dubl
1. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB)/
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)
BOTUSHAROVA, Borislava (BUL)/
STAMATOVA, Julia (BUL)
2-6 1-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) KITAGAWA, Rio (JPN) 3-6 6-2 7-5
Glavni žreb
1. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) RAFFUL, Lara (ITA) 6-0 6-4
PAVLOVIĆ, Katarina (SRB, WC) BRUZZONE, Giulia (ITA, 4) 0-6 0-6
2. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) DUNNE, Katy (GBR, 5) 1-6 6-1 4-6
Dubl
1. kolo PAVLOVIĆ, Katarina (SRB)/
PERA, Constaza (ITA)
PRADOVA, Martna (CZE)/
VRBENSKA, Anna (CZE)
1-6 2-6
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/
ŠLJUKIĆ, Milica (MNE)
ALFREDSSON, Ida (SWE)/
YUDANOV, Maria (SWE)
6-1 6-2
1/4 finale SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/
ŠLJUKIĆ, Milica (MNE)
DONG, Xiaorong (CHN)/
KONIG, Pia (AUT)   (3)
2-6 4-6
Shymkent, Kazakhstan, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB) slobodna
2/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB) PAIGINA, Marta (RUS) 3-6 2-6

Plovdiv, Bulgaria, G2, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo GRBIĆ, Filip (SRB)
MATVIEVICI, Egor (MDA) 6-3 6-2
2/3. kolo GRBIĆ, Filip (SRB) BABELIS, Tadas (LTU, 3) 3-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 16E)
APOSTOL, Bogdan Ionut (ROU, 5) 6-3 3-6 1-6
Dubl
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
MICEVSKI, David (MKD)
CHOLAKOV, Velislav (BUL)/
NESHEV, Valko (BUL)
6-2 3-6 10-7
1/4 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
MICEVSKI, David (MKD)
APOSTOL, Bogdan Ionut (ROU)/
FRUNZA, Nicolae (ROU)  (2)
5-7 2-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) TRIFONOVA, Tsvetanka (BUL) 6-4 6-4
MARJANOVIĆ, Nina (SRB) YAKALIEVA, Gabriela (BUL) 6-4 6-4
2/3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) SURDEANU, A.Ioana (ROU, 1) 2-6 2-6
MARJANOVIĆ, Nina (SRB) ROSCA, Andreea Amalia (ROU, 4) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) VEKSLER, Maryna (UKR, 5) 3-6 3-6
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, 8) GAVRILA, Oana (ROU, 16E) 3-6 6-3 6-2
2. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, 8) VANEVA, Zinovia (BUL, WC) W/O
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
SLAVICA, Lana (CRO)
AKSU, Ayla (TUR)/                        CENGIZ, Berfu (TUR) 6-2 6-2
1/4 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
SLAVICA, Lana (CRO)
KUZMOVA, Viktoria (SVK)/              MIHALIKOVA, Tereza (SVK)  (1) JN/SL predale
Florence, Italy, G2, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 5) LULLI, Gregorio (ITA) 3-6 0-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB, 8) GREGORONI, Sara (ITA) 6-3 6-3
2/3. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB, 8) TOZZO, Beatrice (ITA) 6-4 6-3
3/3. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB, 8) SAMSONOVA, Ludmilla (RUS, 4) 3-6 6-3 1-6
Glavni žreb
1. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB, 2) CORDOVANI, Elisa (ITA) 6-1 6-0
TOMIĆ, Tamara (SRB, LL) CHINELLATO, Silvia (ITA) 2-6 0-2, predaja
2. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB, 2) CHINELLATO, Silvia (ITA) 6-3 6-2
1/4 finale JOKIĆ, Katarina (SRB, 2) ARBUTHNOTT, Emily (GBR, 5) 6-3 6-4
1/2 finale JOKIĆ, Katarina (SRB, 2) VONDROUSOVA, Marketa (CZE, 3) 6-3 6-1
FINALE JOKIĆ, Katarina (SRB, 2) SCHMIEDLOVA, Kristina (SVK, 1) 7-5 6-0
Dubl
1. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB)/
ARBUTHNOTT, Emily (GBR, 1)
slobodne
1/4 finale JOKIĆ, Katarina (SRB)/
ARBUTHNOTT, Emily (GBR, 1)
BAŠIC, Martina (CRO)/
CARREIRA, Mariana (POR)
4-6 6-1 10-7
1/2 finale JOKIĆ, Katarina (SRB)/
ARBUTHNOTT, Emily (GBR, 1)
HOFER, Verena (ITA)/
TORELLI, Beatrice (ITA)
6-3 6-7(6) 10-2
FINALE JOKIĆ, Katarina (SRB)/
ARBUTHNOTT, Emily (GBR, 1)
GALFI, Dalma (HUN)/
VONDROUSOVA, Marketa (CZE, 2)
3-6 2-6
Istres, France, G2, šljaka
Livescore Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 2) OUMAOUCHE, Rayane (FRA, Q) 4-6 6-2 2-6
Dubl
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB)/
HANNESTAD, Benjamin (DEN) (3)
CANNELL, Joel (GBR)/
DURASOVIC, Viktor (NOR)
2-6 3-6
Le Gosier, Guadeloupe, G4, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 6) UNIA, Thomas (FRA, WC) 7-5 6-2
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 6) NICOLE, Thomas (MRN) 6-2 6-3
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 6) PILONES, Gabriel (USA, 4) 6-4 6-2
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 6) SABUGUEIRO, Antonio (POR, 1) 6-1 6-0
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 6) MORENO DE ALBORAN, Nicolas (ESP, Q) 6-4 6-4 !!!
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
PILONES, Gabriel (USA, 2)
ARMENDARIZ, Mariano (MEX)/
REYNA, Rodrigo (MEX)
6-1 6-0
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
PILONES, Gabriel (USA, 2)
LABRADOR, Wilhem (FRA)/
MAGLOIRE, Samuel (FRA, WC)
6-2 6-3
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
PILONES, Gabriel (USA, 2)
AVILA, John Paul (MEX)/
DUNLAP, Dane (CAN, 3)
6-3 6-4
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
PILONES, Gabriel (USA, 2)
PENCHYNA CARDENAS, Gerardo (MEX)/
SABUGUEIRO, Antonio (POR, 1)
7-6(4) 6-4
* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Pancevo, Serbia, G2, U16
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Stefan Matić, Luka Tasić, Luka Vukmanović (WC), Veljko Radenković (2), Lazar Lešević, Igor Ristić, Igor Banićević, Mihailo Peskarov, Rejhan Gicić, Dragan Omčikus, Aleksa Pešić, Mihailo Nedić (5), Nikola Aleksić, Mladen Popović (6), Nemanja Popović, Aleksa Marjanović, Aleksa Martinović, Đuro Opačić (WC), Pavle Drobnjaković, Bogdan Bajić, Luka Stojčević, Aleksa Jocić (WC)
Glavni žreb
*Boris Butulija (5), Aleksa Bućan, Aleksa Daskalović, Nikola Dimitrijević, Pavle Popović, Aleksandar Nedeljković, Andrej Jokić (11), Konstantin Kirovski (9), Miloš Dabić, Pero Cvjetinović, Mihailo Nedić (Q), Luka Tasić (Q), Aleksa Jocić (Q), Luka Trifunović (WC), Aleksa Petrović (WC), Nikola Arsić (WC)
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB, 5) CUNGU, Rezart (MNE, 3) 5-7 1-6
Dubl
1/2 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
KIROVSKI, Konstantin (SRB)  (4)
MOLDOVAN, Cristian Stefan (ROU)/
VIDAN, Ioan Luca (ROU)  (WC)
6-2 6-4
FINALE BUTULIJA, Boris (SRB)/
KIROVSKI, Konstantin (SRB)  (4)
CUNGU, Rezart (MNE)/
DIVKOVIĆ, Karlo (CRO)    (2)
7-6(6) 6-3
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Katarina Kostić, Biljana Jovanović (WC), Anđela Todorović, Draginja Vuković (3), Ivana Dragović (14), Gabriela Balaša, Lena Babunski (9), Emilija Cvetanović, Boba Kotlica (16), Julija Nina Janković, Lenka Antonijević, Nikolina Džunov (10), Milica Petrović, Radmila Đorđević, Janja Kovačević (11), Katarina Ljujić (6), Tamara Perić, Jasmina Moskovljević (15), Sara Gvozdenović (7), Nevena Kicović, Vera Marković, Jana Lazarević, Sara Stanković, Jovana Gvozdenović (12)
Glavni žreb
*Kristina Miletić (3), Jovana Vuković (4), Natalija Popović, Isidora Živković, Milica Cvrkota, Tamara Malešević, Katarina Dukić, Sanja Vodeničar, Teodora Ristić (7), Olga Danilović (5), Jovana Samočeta, Mila Mejić, Sara Čvorović, Tijana Spasojević (16), Katarina Dražić, Lena Babunski (Q), Janja Kovačević (Q), Nikolina Džunov (Q), Jasmina Moskovljević (Q), Vera Marković (Q), Jana Lazarević (Q), Jovana Gvozdenović (LL), Nina Nikitović (WC), Andrijana Stoiljković (WC), Sara Kostić (WC), Teodora Ševo
1/4 finale MILETIĆ, Kristina (SRB, 3) NOVAC, Izabela Gabriela (ROU) 6-4 6-3
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 4) MARE, Tania Andrada (ROU) 7-6(5) 3-6 6-2
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 16) ERJAVEC, Veronika (SLO, SE) 6-3 7-5
1/2 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 16) VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 4) 7-6(4) 3-1, ret.
MILETIĆ, Kristina (SRB, 3) CHRISTOFI, Eleni (GRE, 1) 0-6 6-3 1-6
FINALE SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB,16) CHRISTOFI, Eleni (GRE, 1) 0-6 2-6
Dubl
1/2 finale ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)/
ĐOKIĆ, Hristina (BIH)
ACHONG, Daevenia (NED)/
ERJAVEC, Veronika (SLO)
6-7(5) 4-6
Zagreb, Croatia, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Luka Janković, Filip Macura, Goran Životić, Andrej Popović
Glavni žreb
*Marko Miladinović (1), Stefan Gažo (11), Nemanja Šubanović, Luka Malobabić (WC)
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) TOMIĆ, Lukas (BIH, 7) 6-2 2-6 6-3
GAŽO, Stefan (SRB, 11) STEINEGGER, Yannik (SUI, 14) 3-6 2-6
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) ŠUEVIĆ, Karlo (CRO, 3) 6-1 6-3
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) FOREJTEK, Jonas (CZE, 4) 6-0 6-1
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Aleksandra Stanković (14), Mihaela Đaković (WC)
Tirana, Albania, G3, U14
Satnica
Kvalifikacije
*Andrija Jevtić (WC), Ognjen Stanković (6), Nikola Jevtić
Glavni žreb
*Kosta Petrov (3), Milan Radojković, Luka Stojanović (WC)
1/4 finale PETROV, Kosta (SRB, 3) TUFEKĆIĆ, Goran (GER, Q) W/O
1/2 finale PETROV, Kosta (SRB, 3) SCHMID, Aaron (SUI, 2) 3-6 3-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Nevena Soković (1, WC), Emilija Kojčić (7), Mija Ljubić
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1, WC) SEPMAN, Hella Linda (EST, 5) 7-5 6-3
KOJČIĆ, Emilija (SRB, 7) PETROULA, Danai (GRE, 2) 1-6 1-6
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1, WC) PELLICANO, Helene (POL) 6-3 6-1
FINALE SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1, WC) PETROULA, Danai (GRE, 2) 3-6 6-2 6-3
Antalya, Turkey, G3, U12
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Luka Petrović