Turniri od 14.03 – 20.03.

JALISCO OPEN, Guadalajara, Mexico, $100.000, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) CUNHA, Henrique (BRA) 1-6 2-6
ĐERE, Laslo (SRB, 3) BARRIENTOS, Nicolas (COL) 3-6 6-2 5-7
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, SE) MENENDEZ-MACEIRAS, Adrian (ESP) 7-6(6) 1-6 3-6
Guangzhou, China, $50.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 4) FABBIANO, Thomas (ITA) 6-7(2) 4-6
Kazan, Russia, $40.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) DAVYDENKO, Philipp (RUS) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) VATUTIN, Alexey (RUS, LL) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
1-0, predaja
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
KRAVCHUK, Konstantin (RUS)/
OSWALD, Philipp (AUT)(2)
2-6 5-7

BAKERSFIELD TENNIS OPEN, Bakersfield, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 12) HANCE, Connor (USA) 6-1 6-2
2/3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 12) DU TOIT, Riaan (CAN) 6-2 6-2
3/3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 12) MRIDHA, Jonathan (SWE, 4) 5-7 6-0 6-7(4)
Istarska rivijera, Pula, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 5) slobodan
RAJIĆ, Dušan (SRB) RUA, Daniel (ARG) 6-4 6-2
2/4. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 5) STEFICAR, Edi (CRO) 6-1 6-1
RAJIĆ, Dušan (SRB) BALZERANI, Riccardo (ITA) 2-6 4-6
3/4. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 5) CUNGU, Rrezart (MNE) 2-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB) BORTOLOTTI, Marco (ITA, 3) 2-6 5-7
Dubl
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB)/
NEJEDLY, Pavel (CZE)
BORTOLOTTI, Marco (ITA)/
LICCIARDI, Pietro (ITA) (1)
3-6 1-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
DISCHINGER, Eduardo (BRA)(2)
CIAS, Pawel (POL)/
PANFIL, Grzegorz (POL)
5-7 6-4 7-10
Morocco F2 Futures, Beni Mellal, Morocco, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) SONI, Priyank (IND) 6-2 7-6(6)
2/3. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) SEBAOUN, Leo Julien (JPN, 10) 6-1 2-6 5-7
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOKIĆ, Đorđe (SRB) BRIZZI, Alberto (ITA) 0-6 2-6

Soho Square Egypt F10 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, WC) KENNEL, Karin (SUI) 4-6 1-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB) ARSHINKOVA, Petia (BUL) 6-2 6-3
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, WC) JAMRICHOVA, Sandra (SVK, Q) 3-6 2-6
2. kolo KAČAR, Marina (SRB) BRESCIA, Georgia (ITA, 6) 4-6 6-4 6-2
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB) BARA, Irina Maria (ROU, 4) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo KAČAR, Marina (SRB)/
ARSHINKOVA, Petia (BUL)
D’OLIVEIRA, Eden (RSA)/
MUNOZOVA, Anette (SWE)
7-5 6-2
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB)/
ARSHINKOVA, Petia (BUL)
BARA, Irina Maria (ROU)/
SHINIKOVA, Isabella (BUL)(1)
1-6 6-7(5)
2016 ITF Men’s & Women’s Circuit Combined, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB, 5) slobodna
2/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB, 5) PALCATOVA, Barbora (SVK) 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) VASYLYEVA, Anastasiya (UKR, 5) 1-6 3-6
POPIVODA, Mila (SRB, Q) SABINO, Lisa (SUI, 6) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BUKTA, Agnes (HUN)(2)
DONALDSON, Annie (AUS)/
ORELLANA, Sara (SUI)
6-4 6-0
POPIVODA, Mila (SRB)/
GOMEZ, Marcela (COL)(WC)
DISTELMANS, Steffi (BEL)/
IVANOVA, Dasha (USA)(3)
3-6 2-6
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BUKTA, Agnes (HUN)(2)
NOVOTNA, Natalie (CZE)/
VONDROUSOVA, Marketa (CZE)
 1-6 4-6

Malta ITF U18 World Ranking Tournament, Marsa, Malta, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) AKSU, Cengiz (TUR, 1) 1-6 3-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB, 9) MAGUIRE, Cian (IRL) 6-0 4-6 6-0
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, WC) NIV, Benjamin (BUL) 6-0 5-7 6-1
ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) DAVLIANIDZE, Nikoloz (GEO, 10) 1-6 1-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB) GUARIN, Samuel (COL) 6-1 6-3
2. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB, 9) VARGA-TOTH, Oliver (HUN) 6-1 6-3
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, WC) PARKER, Alexander Carlos (GBR, 6) 3-6 4-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB) GASKIN, Tyan (GBR, 11) 2-6 6-0 6-4
3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB, 9) NINČEVIĆ, Frane (CRO, 5) 5-7 6-1 3-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB) PAULSON, Andrew (CZE) 0-6 6-4 2-6
Dubl
1/4 finale OPAČIĆ, Đuro (SRB)/
SELAK, Matija (CRO)
NINČEVIĆ, Frane (CRO)/
SAVIN, Roko (CRO)(4)
3-6 7-6(4) 10-2
1/2 finale OPAČIĆ, Đuro (SRB)/
SELAK, Matija (CRO)
AKSU, Cengiz (TUR)/
EREL, Yanki (TUR)(1)
6-2 4-6 10-7
FINALE OPAČIĆ, Đuro (SRB)/
SELAK, Matija (CRO)
GASKIN, Ryan (GBR)/(1)
PARKER, Alexander Carlos (GBR)
4-6 1-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo BOJOVIĆ,  Jana (SRB, 5) ZONOVA, Kseniya (UKR) 1-6 1-2, predaja
Copa Sultana-Mayaguez ITF, Mayaguez, Puerto Rico, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOVANOVIĆ, Stefan (SRB) CASSO, Alfredo (USA) 1-6 2-6

TEJT 3 U16 “School Lobik 2016”, Trencianske Teplice, Slovakia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo RADAN,  Đorđe (SRB, Q) BOICI, Laurentiu Junior (ITA, 4) 6-2 6-2
2. kolo RADAN,  Đorđe (SRB, Q) PALAN, Dominik (CZE) 6-3 6-1
1/4 finale RADAN,  Đorđe (SRB, Q) DICA, Nini Gabriel (ROU, 5) 6-4 3-6 5-7
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo PERIĆ, Jovana (SRB) TVAROSKOVA, Tereza (SVK, Q) 6-1 6-2
2. kolo PERIĆ, Jovana (SRB) FLOCA OPREA, Raluca Maria (ROU, 3) 2-6 1-6
Dubl
1/4 finale PERIĆ, Jovana (SRB)/
HRKLOVA, Sara (SVK)
MARTANCIKOVA, Rebeka (SVK)/
SCHWARCOVA, Natalia (SVK)
2-6 1-6