Turniri od 14.01 – 20.01.

Antalya, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TOMIC, Petar (SRB) TRUBRIG, Christian (AUT) 4-6 1-6
VUCIC, Ilija (SRB, 16) DI IANNI, Ercole (ITA) 7-6(4) 4-6 6-1 
2/3. kolo VUCIC, Ilija (SRB, 16) WILLEKES MACDONALD, Robert (NED) 6-1 6-1
3/3. kolo VUCIC, Ilija (SRB, 16) NA, Jung-Woong (KOR, 4) 6-7(5) 4-6
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, SE) MEISTER, Nicolas (USA, Q) 6-4 6-1
2. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, SE) ZERBINI, Pedro (BRA) 6-4 6-1
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB, SE) DZUMHUR, Damir (BIH, 2) 7-6(5) 2-6 6-3
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB, SE) SMIRNOV, Artem (UKR) 6-4 6-3
FINALE BOZOLJAC, Ilija (SRB, SE) CARRENO-BUSTA, Pablo (ESP, Q) 6-4 6-4 !!!!
Dubl
1. kolo VUCIC, Ilija (SRB)/
PAVIC, Ante (CRO)
GONG, Mao-Xin (CHN)/
SEKIGUCHI, Shuichi (JPN)
6-4 3-6 11-13
     Eilat, Israel, $ 10,000, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRAJINOVIC, Filip (SRB, 1) slobodan
2/3. kolo  KRAJINOVIC, Filip (SRB, 1) SANGES, Marco (ITA) 6-4 6-1
3/3. kolo  KRAJINOVIC, Filip (SRB, 1) SHOFAYZIYEV, Shonigmatjon (UZB) 6-0 6-2
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIC, Filip (SRB, 6, Q) LAMASINE, Tristan (FRA, Q) 6-3 6-1
2. kolo KRAJINOVIC, Filip (SRB, 6, Q) FAGO, Matteo (ITA) 4-6 7-5 6-3
1/4 finale KRAJINOVIC, Filip (SRB, 6, Q) VESELY, Jiri (CZE, 1) 1-6 0-6
Sunrise, FL, USA,  $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo OBRADOVIC, Vladimir (SRB, 15) COUILLARD, Guillaume (MON) 6-0 Ret. 
2/4. kolo  OBRADOVIC, Vladimir (SRB, 15) DOMINGUES, Joao  (POR) 6-2 2-6 1-6
Bagnoles De L’Orne, France, $ 10,000, šljaka
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PETROVIC, Danilo (SRB, 1) slobodan
2/2. kolo PETROVIC, Danilo (SRB, 1) CHAIX, Louis (FRA) 7-6(5) 6-2
Glavni žreb
1. kolo PETROVIC, Danilo (SRB, Q) FIDIRKO, Nikolai (BLR) 6-7(4) 6-3 6-4
2. kolo PETROVIC, Danilo (SRB, Q) PUETZ, Tim  (GER) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo CACIC, Nikola (SRB)/
TOSIC, Goran (MNE)      (1)
slobodni
1/4 finale CACIC, Nikola (SRB)/
TOSIC, Goran (MNE)      (1)
GRINBERG, Thomas (FRA)
MOERS, Jacques (FRA)
6-0 6-2
1/2 finale CACIC, Nikola (SRB)/
TOSIC, Goran (MNE)      (1)
BAUMANN, Moritz (GER)/
PUETZ, Tim (GER)           (4)
5-7 4-6
Glasgow, Great Britain, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRSTIN, Pedja (SRB, 13) slobodan
2/3. kolo KRSTIN, Pedja (SRB, 13) POSKOCIL, Jan (AUT) 6-4 6-4
3/3. kolo KRSTIN, Pedja (SRB, 13) MARTIN, Toby (GBR, 8, WC) 3-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo DJOKOVIC, Marko (SRB) BECKER, Richard (GER, PR) 6-3 2-6 6-4
2. kolo DJOKOVIC, Marko (SRB) BLOOMFIELD, Richard (GBR, 7) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo DJOKOVIC, Marko (SRB)/
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
KROTIOUK, Sergei (RUS)/
ROY, Matthieu (FRA)
4-6 6-1 10-12

Port St. Lucie , FL, USA, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JAKSIC, Jovana (SRB, 5) MARAND, Sanaz (USA) 6-4 6-1
2/3. kolo JAKSIC, Jovana (SRB, 5) SCHOLL, Chalena (USA) 6-2 6-4
3/3. kolo JAKSIC, Jovana (SRB, 5) ROMA, Sandra (SWE, 16) 6-4 6-7(6) 6-0
Glavni žreb
1. kolo JAKSIC, Jovana (SRB, Q) ZHANG, Shuai (CHN, 1) 4-6 6-2 3-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB, WC) STOTYKA, Veronika (UKR) 1-6 6-2 6-7(4)
Dubl
1. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB)/
CHILUMULA, Nidhi (IND)
ARMITANO, Mathilde (FRA)/
YEROLYMOS , Margot (FRA)
4-6 6-2 10-6 
1/4 finale OSTOJIC, Kristina (SRB)/
CHILUMULA, Nidhi (IND)
ALLERTOVA, Denisa (CZE)/
BENOIT, Marie (BEL)
0-6 2-6
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SUNKIC, Dunja (SRB, 2) slobodna
CORTANOVACKI, Milica (SRB) ENE, Cristina (ROU, 7) 0-6 1-6
2/2. kolo SUNKIC, Dunja (SRB, 2) PRIBYLOVA, Anastasia  (RUS) 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo SUNKIC, Dunja (SRB, Q) KVATSABAIA, Sofia (GEO, 5) 1-6 1-6

Traralgon International, Australia, G1, tvrda podloga
 12-17.01. Satnica
                                                DEČACI
Glavni žreb
1. kolo ILIC, Luka (SRB) HALYS, Quentin (FRA) 4-6 3-6
DJERE, Laslo (SRB, 3) MOUSLEY, Bradley (AUS) 3-6 6-3 6-7(7)
Dubl
1. kolo DJERE, Laslo (SRB)/
CORIC, Borna (CRO)      (1)
KAEWSUTO, Chayanon (THA)/
SUN, Fajing (CHN)
6-2 4-6 11-9
ILIC, Luka (SRB)/
MASSARA, Antonio (ITA)
MARUSCAK, Matej (SVK)/
ORAVEC, Jakub (SVK)
5-7 3-6
2. kolo DJERE, Laslo (SRB)/
CORIC, Borna (CRO)      (1)
Jacob Grills (AUS)/
Daniel Guccione (AUS)
7-5 6-1
1/4 finale DJERE, Laslo (SRB)/
CORIC, Borna (CRO)      (1)
Karen Khachanov (RUS)/
Franko Miocic (CRO)
3-6 6-7(4)
                                              DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo JOROVIC, Ivana (SRB) YOU, Xiaodi (CHN) 6-3 6-2
2. kolo JOROVIC, Ivana (SRB) DANILINA, Anna (KAZ, 5) 3-6 4-6
Prerov, Czech Republic, G1, tvrda podloga
Satnica
                                               DEČACI
Kvalifikacije
1/2. kolo CONKIC, Petar (SRB) MULLER, Alexandre (FRA, 9) 6-4 6-1
2/2. kolo CONKIC, Petar (SRB) DERKAS, Zdenek (CZE) 6-4 6-1
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIC, Goran (SRB, 14) slobodan
CONKIC, Petar (SRB, Q) PANAK, Yvo (CZE, Q) 6-4 6-7(5) 6-3
2. kolo MARKOVIC, Goran (SRB, 14) ZEMAITELIS, Kasparas (LTU, Q) 6-1 3-6 6-4
CONKIC, Petar (SRB, Q) VALENT, Daniel (SUI, 16) 6-2 6-2 
3. kolo CONKIC, Petar (SRB, Q) STAUBERT, Pavel (CZE, 3) 6-2 4-6 3-6 
MARKOVIC, Goran (SRB, 14) SAFIULLIN, Roman (RUS, 4) 0-6 4-6
Dubl
1. kolo MARKOVIC, Goran (SRB)/
BILJESKO, Domagoj (CRO)   (7)
slobodni
2. kolo MARKOVIC, Goran (SRB)/
BILJESKO, Domagoj (CRO)   (7)
MOLTKE-LETH, Andreas (DEN)/
SOENDERGAARD, S. Friis (DEN)
6-4 6-4
1/4 finale MARKOVIC, Goran (SRB)/
BILJESKO, Domagoj (CRO)   (7)
APOSTOL, Bogdan Ionut (ROU)/
TATOMIR, Luca George (ROU)
6-0 6-3
1/2 finale MARKOVIC, Goran (SRB)/
BILJESKO, Domagoj (CRO)   (7)
BODMER, Adrian (SUI)/
VALENT, Daniel (SUI)
6-3 4-6 3-10
                                             DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOVANOVIC, Dzina (SRB, 3) MUCHOVA, Karolina (CZE) 6-7(1) 6-3 7-6(6)
JOVIC, Nikolina (SRB, 8) STRESNAKOVA, Katarina (SVK) 3-6 6-7(6)
2/2. kolo MILOVANOVIC, Dzina (SRB, 3) JANISCHOVA, Dagmar (CZE) 6-7(1) 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) slobodna
MILOVANOVIC, Dzina (SRB, Q) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE) 2-6 6-3 0-6
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) SHCHIPAKINA, Alexandra (RUS) 6-1 6-3
3. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) GRIMM, Chiara (SUI) 6-4 6-2
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) KASATKINA, Darya (RUS, 3) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MARFUTINA, Maria (RUS)     (5)
slobodne
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MARFUTINA, Maria (RUS)     (5)
HRABALOVA, Kristyna (CZE)/
TOMANOVA, Nikola (CZE)
7-5 6-1 
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MARFUTINA, Maria (RUS)     (5)
MIKULSKYTE, Justina (LTU)/
PARAZINSKAITE, Akvile (LTU)
5-7 4-6
Austria Bergheim, Austria, G4, tepih
Satnica
                                              DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo KOLARIC, Igor (SRB) FONIO, Giovanni (ITA) 6-4 2-6 2-6
ANTONIC, Dejan (SRB) FUGINA, Vid (SLO) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo KOLARIC, Igor (SRB)/
FINK, LORENZ (AUT)
CAJZEK, Aljaz (SLO)/
SPEC, Matic (SLO)       (8)
7-6(6) 6-2
2. kolo KOLARIC, Igor (SRB)/
FINK, LORENZ (AUT)
ERLER, Alexander (AUT)/
SCHNAITTER, Jakob (GER)
6-3 2-6 8-10
                                           DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3 kolo MASIC, Mila (SRB) SIMONELLI, Alessandra (ITA) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo DUKIC, Dajana (SRB) MARTINOVIC, Anabel (GER, Q) 6-2 6-4 
MARINKOVIC, Bojana (SRB, 7) SCHLATTER, Lisa (AUT) 6-2 6-2 
KENIC, Jovana (SRB) KNUTSON, Gab. Andrea (CZE, 11) 2-6 1-6
ACIMOVIC, Marijana (SRB) BUCHTA, JASMIN (AUT, WC) 6-1 4-6 6-7(5)
2. kolo DUKIC, Dajana (SRB) ZIDANSEK, TAMARA (SLO, 14) 6-2 7-5 
MARINKOVIC, Bojana (SRB, 7) BABIC, Ena (CRO) 4-6 6-0 6-1 
3. kolo DUKIC, Dajana (SRB) KURZ, Karoline (AUT, 1) 4-6 3-6
MARINKOVIC, Bojana (SRB, 7) REICHEL, Lena (AUT, 10) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIC, Bojana (SRB)/
GRABHER, Julia (AUT)          (3)
slobodne
ACIMOVIC, Marijana (SRB)/
DUKIC, Dajana (SRB)
ANTONITSCH, Mira (AUT)/
KURZ, Karoline (AUT)         (7)
1-6 0-6
KENIC, Jovana (SRB)/
KASUM, Elba (AUT)
BUTNARU, Blanca Elena (ROU)/
FUIOREA, Ioana Larisa (ROU)
6-2 6-1
2. kolo MARINKOVIC, Bojana (SRB)/
GRABHER, Julia (AUT)          (3)
BUCHTA, JASMIN (AUT)/
WOLFGRUBER, Christina (AUT)
6-2 6-4
KENIC, Jovana (SRB)/
KASUM, Elba (AUT)
MARCHETTI, Giorgia (ITA)/
PAOLINI, JASMINE (ITA)      (4)
4-6 1-6
1/4 finale MARINKOVIC, Bojana (SRB)/
GRABHER, Julia (AUT)          (3)
HOLANOVA, Nina (CZE)/      (5)
KNUTSON, Gabriela Andrea (CZE)
7-6(2) 6-3 
1/2 finale MARINKOVIC, Bojana (SRB)/
GRABHER, Julia (AUT)          (3)
OTTOMANO, Sara (SUI)/
TEICHMANN, Jil Belen (SUI)  (1)
6-2 2-6 10-4
FINALE MARINKOVIC, Bojana (SRB)/
GRABHER, Julia (AUT)          (3)
MARCHETTI, Giorgia (ITA)/
PAOLINI, JASMINE (ITA)      (4)
3-6 6-1 8-10
Abu Dhabi, United Arab Emirates, G4, tvrda podloga
Satnica
                                           DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo SABLJAREVIC, Teodora (SRB, 8) slobodna
2/3. kolo SABLJAREVIC, Teodora (SRB, 8) BUREZ, Louise  (BEL) 3-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIC, Sofia (SRB) GLUSHICH, Daria (RUS) 6-4 5-7 4-6
RADOSAVLJEVIC, Teodora (SRB,5) ZOLOTAREVA, Alina (RUS) 1-6 6-7(5)
NOVAKOVIC, Milica (SRB) APONASENKO, Vasilisa (RUS,2,WC) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo RADOSAVLJEVIC, Teodora (SRB)/
ARGYRIOU, Mara (CYP)      (1)
AKDEMIR, Yagmur (TUR)/
KARIMOVA, ALLA (RUS)
6-4 6-3 
NOVAKOVIC, Milica (SRB)/
BAYRAKTAROGLU, Melis (TUR)
CASTELLI, Cecilia (ITA)/
SAMSONOVA, Ludmilla (RUS)
6-4 7-5 
SABLJAREVIC, Sofia (SRB)/
SEDOVA, Dayana (UZB)
PASTUKHOVA, Kristina (RUS)/
SHAYDULLINA, Sabina (RUS)  (2)
1-6 3-6
1/4 finale RADOSAVLJEVIC, Teodora (SRB)/
ARGYRIOU, Mara (CYP)      (1)
KHMELNITCKAIA, Nina (RUS)/
ZOLOTAREVA, Alina (RUS)
7-5 1-6 10-5
NOVAKOVIC, Milica (SRB)/
BAYRAKTAROGLU, Melis (TUR)
PASTUKHOVA, Kristina (RUS)/
SHAYDULLINA, Sabina (RUS)  (2)
2-6 2-6
1/2 finale RADOSAVLJEVIC, Teodora (SRB)/
ARGYRIOU, Mara (CYP)      (1)
GLUSHICH, Daria (RUS)/
GUBANOVA, Yekaterina (KAZ)
3-6 6-7(6)

     Bolton, Great Britain, G1, U14
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) slobodan
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) DREW, Brandon (GBR, WC) 3-6 6-1 2-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
ZUK, Kacper (POL)              (1)
slobodni
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
ZUK, Kacper (POL)              (1)
MARTINEAU, Matteo (FRA)/
MOUTET, Corentin (FRA)
5-7 2-6