Turniri od 14.01. – 20.01.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
GS AUSTRALIAN OPEN 2019

Ove nedelje nema naših predstavnika

GD Tennis Cup, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) KOROLEV, Vladimir (RUS) 6-4 6-0
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) GOMAR MONIO, Luis (ESP, Q) 6-2 6-0
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB) RAJSKI, Maciej (POL) 6-4 6-2
1/2 finale KATIĆ, Dejan (SRB) GALOPPINI, Davide (ITA) 6-7(2) 4-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IANOV, Klim (KAZ)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)(1)
3-6 1-6

Open Féminin de la Ville de Petit-Bourg, Petit-Bourg (Guadeloupe), France, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 1) APPLETON, Emily (GBR) 7-6(2) 7-5
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 1) TUBELLO, Alice (FRA, SE) 4-6 6-1 6-3
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 1) GLEASON, Quinn (USA) 4-6 6-3 3-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
CAKO, Jacqueline (USA)(2)
CODINO, Fiona (FRA)/
LEDUC, Catherine (CAN)(WC)
6-0 6-1
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
CAKO, Jacqueline (USA)(2)
BABIĆ, Vladica (MNE)/
VAN DER HOEK, Rosalie (NED)
3-6 2-6
Magic Hotel Tournament, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) MARTI, Sandy (SUI) 1-6 6-3 6-2
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) AYZATULINA, Ulyana (RUS) 6-3 6-3
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) SOYLU, Ipek (TUR, 5) 6-3 1-6 4-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) BERANKOVA, Karolina (CZE) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
POPOVIĆ, Ivana (AUS)
DOLDAN, Heydi (PAR)/
DOLDAN, Susan (PAR)
6-1 6-2
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
AYZATULINA, Ulyana (RUS)
HOSTE FERRER, Claudia (ESP)/
TERZIYSKA, Julia (BUL)(2)
3-6 6-4 8-10
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
POPOVIĆ, Ivana (AUS)
BRONZETTI, Lucia (ITA)/
MORATELLI, Angelica (ITA)(3)
4-6 3-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Siroki Brijeg Open 1, Široki Brijeg, Bosnia/Herzegovina, G5, tepih
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Lav DAŠIĆ
Glavni žreb
1. kolo JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, WC) CANKUS, Umit Ege (TUR) 6-0 5-7 6-1
MILANOVIĆ, Dušan (SRB, Q) PULJIĆ, Luka (BIH, 3) 7-5 4-6 5-7
ŽUGIĆ, Matija (SRB) SUEVICH, Lovro (CRO, Q) 6-3 6-2
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB, 8) DONTSOV, Maxim (RUS) 6-4 6-3
TODOROVIĆ, Luka (SRB) DEVALD, Borna (CRO, 4) 0-6 1-6
ZUBAC, Dimitrije (SRB) RAIČEVIĆ, Danilo (MNE) 6-3 6-2
2. kolo JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, WC) MATIĆ, Mile (CRO, 1) 1-6 0-6
ŽUGIĆ, Matija (SRB) PERUFFO, Giovanni (ITA, 6) 2-6 5-7
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB, 8) POLJIČAK, Mili (CRO) 6-4 1-6 3-6
ZUBAC, Dimitrije (SRB) KORELOV, Rovert (RUS, 2) 2-6 6-2 3-6
Dubl
1/4 finale ŽUGIĆ, Matija (SRB)/
CUCKA, Konstantin (GER)
BUZONICS, Dominik (HUN)/
PERUFFO, Giovanni (ITA)(2)
6-7(5) 6-7(4)
JUNIORKE
Kvalifikacije
3/3. kolo: Laura DUKIĆ
Glavni žreb
1. kolo OBRADOVIĆ, Mina (SRB) ĆIRIĆ BAGARIĆ, Lucija (CRO, 7) 7-5 6-4
PETROVIĆ, Doroteja (SRB) VUKIĆEVIĆ, Klara (CRO) 1-6 4-6
MILENKOVIĆ, Neda (SRB, WC) BORODULINA, Victoria (RUS, 3) 2-6 0-6
LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 2) VICAN, Mia Rae (CRO) 6-4 3-6 6-7(3)
2. kolo OBRADOVIĆ, Mina (SRB) ALBAYRAK, Elif (TUR) 7-6(4) 6-0
1/4 finale OBRADOVIĆ, Mina (SRB) SHEBEKINA, Elizaveta (RUS, 1) 3-6 4-6
18th UAE – Dubai ITF Junior Championships, Dubai, United Arab Emirates, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo IVIC, Stefan (SRB, 4) ELDIYAR UULU , Erbol (RUS) 5-7 6-3 0-6
Dubl
 1/4 finale
IVIC, Stefan (SRB)/
ADAMEK, Makary (POL)(3)
JONKER, Frank (NED)/
LOOF, Thijmen (NED)
2-6 2-6
 
 
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Andriana SIMOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, Q) BHASIN, Smriti (IND) 1-6 4-6
ERAKOVIĆ, Tamara (SRB) BRUGNONE , Flavie (FRA) 1-6 0-6
India ITF Juniors – 2, New Delhi, India, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) HANS, Kabir (IND) 6-3 6-0
2. kolo
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) SIMON, Sahar (ISR, 7) 6-1 7-6(6)
1/4 finale
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) LIN, Han-Chih (TPE) 6-1 6-1
1/2 finale
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) ZHANG, Yu (CHN) 6-3 7-5
FINALE
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) PANTINO, Arthur Craig (PHI, 4) 6-3 6-4
 
Sport Hotel Kurz Junior Classic, Oberpullendorf, Austria, G4, tepih
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Filip STIPIĆ
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/2. kolo: Iva DIVAC

Quality Hotel Open, Vanersborg, Sweden, U14, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Danijel Krstevski
Dubl
1/4 finale KRSTEVSKI, Danijel (SRB)/
WIDELL, Albert (SWE)(3)
NILSSON, Evin (SWE)/
SCHALIN, Marten (SWE)
7-5 6-3
1/2 finale KRSTEVSKI, Danijel (SRB)/
WIDELL, Albert (SWE)(3)
BARBIER GAZEU, Paul (FRA)/
PAPAMALAMIS, The (FRA)(1)
3-6 5-7
18th Realsport Open 14, Milovice, Czech Republic, U14, C2, beton
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale PISARIĆ, Aleksa (SRB) KALINA, Vit (CZE) 6-2 3-6 4-6
Dubl
1/4 finale PISARIĆ, Aleksa (SRB)/
VALES, Vojtech (CZE)(3)
KRAJCI, Michal (SVK)/
LAZARCIK, Markus (SVK)
2-6 6-4 10-8
1/2 finale PISARIĆ, Aleksa (SRB)/
VALES, Vojtech (CZE)(3)
DUROVIĆ, Boris (CZE)/
SVOJGR, Krystof (CZE)(WC)
4-6 7-6(3) 10-2
FINALE PISARIĆ, Aleksa (SRB)/
VALES, Vojtech (CZE)(3)
KALINA, Vit (CZE)/
VELIK, Lukas (CZE)(4)
1-6 3-6