Turniri od 13.11 – 19.11.

NITTO ATP FINALS, London, Great Britain, $8.000.000, tvrda podloga
ATP  12-19.11. ATP forum
Nema naših predstavnika

OEC Taipei, Taipei, Chinese Taipei, WTA-125k, $115.000, tepih
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) HAN, Na-Lae (KOR) 7-6(3) 6-3
2/2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) DIATCHENKO, Vitalia (RUS, 2) 6-0 2-6 4-6
Glavni žreb
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
RODIONOVA, Arina (AUS)(2)
CAKO, Jacqueline (USA)/
ZHU, Lin (CHN)
6-4 6-2
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
RODIONOVA, Arina (AUS)(2)
RODINA, Evgeniya (RUS)/
WICKMAYER, Yanina (BEL)
6-3 6-2
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
RODIONOVA, Arina (AUS)(2)
ADAMCZAK, Monique (AUS)/
BROADY, Naomi (GBR)(3)
3-6 5-7

KPIT-MSLTA Challenger, Pune, India, $50.000, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) SOOD, Chandril (IND) 1-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 8) ESCOFIER, Antoine (FRA, Q) 6-4 7-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 5) NEDELKO, Ivan (RUS) 6-4 6-1
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 5) GRENIER, Hugo (FRA, Q) 7-5 6-3
KRSTIN, Peđa (SRB, 8) MYNENI, Saketh (IND, WC) 6-4 2-6 0-6
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 5) RAMNATHAN, Ramkumar (IND, 4) 1-6 5-7
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
MAAMOUN, Karim Mohamed (EGY)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/
PAVIĆ, Ante (CRO)
1-6 4-6
KRSTIN, Peđa (SRB)/
YANG, Tsung Hua (TPE)
KLEIN, Brydan (GBR)/
POLMANS, Marc (AUS)
6-7 3-6

10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 10) QUANG HIEN PHAM, Hien (AUS) 6-4 6-4
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 10) ZAKHAROV, Alexey (RUS) 3-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) LIAONENKA, Aljaksandr (BLR, Q) 6-7(1) 1-6
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)(WC)
JORDA SANCHIS, David (ESP)/
MENEZES, Joao (BRA)(4)
7-5 3-6 7-10
DRINIĆ, Milan (SRB)/
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)
SLUMP, Stijn (NED)/
VELDHEER, Mick (NED)
3-6 4-6
Kuwait F3, Meshref, Kuwait, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) ALKADRI, Mohammed T. (LBN) W/O
2/2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) COLAUTTI, Thomas (GBR, 4) 6-7(2) 3-6
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) MITJANA, Leny (FRA, 6) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
DIJKHUIZEN, Marc (NED)(2)
KHAN, Shahbaaz (IND)/
SAMAHA, Giovani (LBN)
6-0 6-2
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
DIJKHUIZEN, Marc (NED)(2)
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)/
ROGIĆ HADŽALIĆ, Alen (CRO)
6-1 6-4
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
DIJKHUIZEN, Marc (NED)(2)
INUI, Yuichiro (JPN)/
SHIRAFUJI, Naru (JPN)
2-6 6-4 10-4
FINALE JANDRIĆ, Darko (SRB)/
DIJKHUIZEN, Marc (NED)(2)
GALLOWAY, Robert (USA)/
LOCK, Benjamin (ZIM)(1)
2-6 1-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) CATINI, Daniele (ITA, Q) 7-5 6-1
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) GRACE, Samy (EGY, Q) 7-5 7-6(5)
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) BERGS, Zizou (BEL) 3-6 7-6(2) 6-4
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) GINER, Marc (ESP, 4) 6-7(6) 6-4 6-4
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) BALUDA-PURKISS, Carlos (ESP, 3) 6-1 6-2
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(1)
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
DANES, Alexandru (FRA)/
FOURNERIE, Theo (FRA)
6-3 6-2
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(1)
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
DE VINCENTIS, Matteo (ITA)/
ZUCCA, Antonio (ITA)
6-0 6-0
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(1)
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
BENSOUSSAN, Samuel (FRA)/
VEGA HERNANDEZ, David (ESP)(3)
6-7(3) 6-3 10-4
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(1)
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
ECHARGUI, Moez (TUN)/
GHORBEL, Anis (TUN)(4)
7-5 6-3
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ŠEHOVIĆ, Tarik (SRB) IVANOV, Venci (BUL) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, WC) URBANIJA, Mike (SLO) 6-4 3-1, ret.
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, WC) DELIĆ, Mate (CRO, 3) 2-6 6-7(3)

2017 DUNLOP SRIXON WORLD CHALLENGE, Toyota, Aichi, Japan, $60.000+H, tepih
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) OZEKI, Michika (JPN) 2-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) LYKINA, Ksenia (RUS) 3-6 2-6
Open Feminin de Dakar, Dakar, Senegal, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) TOTKA, Naomi (HUN) 5-7 6-3 2-6
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
TOTKA, Naomi (HUN)
DART, Hariet (GBR)/
SWAN, Katie (GBR)
4-6 4-6
SOONER OPEN, Norman, OK, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) ZHU, Amy (USA) 4-6 0-1, ret.
10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) TOPČIĆ, Ivana (CRO) 2-6 3-4, ret.
2/3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) KOWALL, Karolina (GER) 7-5 6-0
NOVČIĆ, Anđela (SRB) STEWART, Jane (USA) 6-4 6-2
3/3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) SZIEDAT, Franziska (GER) 6-3 6-4
NOVČIĆ, Anđela (SRB) NEGOITA, Maria Victoria (ROU) 6-3 5-7 0-6
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, Q) GILLAN, Alice (GBR) 5-7 0-2, ret.
SPREMO, Milana (SRB) DMITRIEVA, Sofia (RUS) 6-1 3-6 6-1
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) GUGLIELMINOTTI, Sara (ITA, Q) 6-4 6-2
2. kolo SPREMO, Milana (SRB) DETIUC, Anastasia (MDA) 5-7 4-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) OCHSNER, Svenja (SUI, Q) 6-2 6-2
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) ROSCA, Andreea Amalia (ROU) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo MILENKOVIĆ, Dejana (SRB)/
STEWART, Jane (USA)(WC)
MORDERGER, Tayisiya (GER)/
MORDERGER, Yana (GER)(1)
0-6 0-6
SPREMO, Milana (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)
DETIUC, Anastasia (MDA)/
NEPLIY, Elina (RUS)
2-6 4-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PERPER, Alexandra (MDA)(2)
GASPAR, Ioana (ROU)/
STINGA, Teodora (ROU)
5-7 2-6
Soho Square Egypt F33 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, WC) CHRISTIE, Freya (GBR, 8) 6-2 6-3
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, WC) KUBANOVA, Karolina (CZE, Q) 6-2 6-0
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB, WC) RUSHITI, Arlinda (SUI) 2-6 6-4 3-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/(2)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
STAGNO, Beatrice (ITA)/
TSYGOUROVA, Katerina (SUI)(WC)
6-4 6-2
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(2)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
MOMKOONTHOD, Tamachan (THA)/
TATACHAR VENUGOPAL, Dhruthi (IND)
7-5 6-1
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(2)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
BURRAGE, Jodie Anna (GBR)/
CHRISTIE, Freya (GBR)
2-6 3-6
Collector Bank Norwegian Open, Oslo, Norway, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo TRAILOVIĆ, Nataša (SRB) slobodna
2/2. kolo TRAILOVIĆ, Nataša (SRB) TAUB, Kamryn (USA) 6-2 6-0
Glavni žreb
1. kolo TRAILOVIĆ, Nataša (SRB, Q) GANZ, Fiona (SUI) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo TRAILOVIĆ, Nataša (SRB)/
VUKOTA, Alexandra (SUI)
KUNG, Leonie (SUI)/
PIPA, Shaline Doreen (GER)
0-6 2-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) CRESCENZI, Giulia (ITA, Q) 6-2 6-4
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) FEDORYSHYN, Anastasiya (UKR) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
TALCOTT, Shelby (USA)(1)
slobodne
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
TALCOTT, Shelby (USA)(1)
GRACHEVA, Varvara (RUS)/
MURTA, Ines (POR)
2-6 3-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) DRAGANOVA, Aleksandra (BUL) 6-4 6-3
MAŠIĆ, Mila (SRB) POPLAVSKA, Anastasiya (UKR) 3-6 2-6
2/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) DEMIRCI, Muazzez (TUR, 3) 6-2 6-1
3/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) MALONEY, Eliz (GBR) 4-6 6-3 7-6(9)
Glavni žreb
1. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB, Q) HORACKOVA, Gabriela (CZE) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)
KARANUŠIĆ, Anda (CRO)/
PIROK, Alexa (HUN)
6-3 5-7 7-10

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

HAP International Junior Tournament, Haifa, Israel, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Doroteja JOKSOVIĆ (2)

HAP International Junior Tournament, Haifa, Israel, U16, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo:  Sava Stanković; 2/3; kolo: Jovan Poznan (4)
GD Tennis Cup, Antalya, Turkey, U12, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
3. kolo ĐURIĆ, Branko (SRB) ASYLKOZHAEV, Amir (RUS, WC) 6-2 6-0
1/4 finale ĐURIĆ, Branko (SRB) GURIEV, Oleksandr (UKR) 6-3 6-1
1/2 finale ĐURIĆ, Branko (SRB) GRASHCHENKOV, Artem (UKR, Q) 4-6 6-0 6-0
FINALE ĐURIĆ, Branko (SRB) COMAN, Mihai Alexandru (ROU) 4-6 6-3 6-2
Dubl
1/4 finale ĐURIĆ, Branko (SRB)/
BANKOU, Mikalai (BLR)
GURIEV, Oleksandr (UKR)/
TKALENKO, Erik (UKR)
6-4 6-2
1/2 finale ĐURIĆ, Branko (SRB)/
BANKOU, Mikalai (BLR)
ERDINC, Sarp (TUR)/
TOKER, Ataol (TUR)
6-2 6-1
FINALE ĐURIĆ, Branko (SRB)/
BANKOU, Mikalai (BLR)
BALCI, Onder (TUR)/
SORGER, Sebastian (AUT)
W/O