Turniri od 13.10 – 19.10.

Kremlin Cup by Bank of Moscow, Moscow, Russia, ATP250,  $776.620, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) PAVIĆ, Ante (CRO, 3) 6-2 7-6(4)
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) GERASIMOV, Egor (BLR) 5-7 5-7
2/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) GERASIMOV, Egor (BLR) 6-4 6-3
3/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) SHYLA, Yaraslav (BLR) 4-6 7-6(3) 6-4
Glavni žreb Finala i rekordi
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) SEPPI, Andreas (ITA, 8) 5-7 4-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) JAZIRI, Malek (TUN) 6-4 6-2
KRSTIN, Peđa (SRB, Q) ROBREDO, Tommy (ESP, 6) 6-7(6) 4-6
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) ROBREDO, Tommy (ESP, 6) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
ŠKUGOR, Franko (CRO)
BURY, Alexander (BLR)/
JAZIRI, Malek (TUN)
3-6 6-3 10-6
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
ŠKUGOR, Franko (CRO)
GROTH, Sam (AUS)/
GUCCIONE, Chris (AUS)  (2)
6-4 1-6 7-10
Erste Bank Open, Vienna, Austria, ATP250, €521.405, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 6) KERN, Robin (GER, WC) 6-2 6-3
BOZOLJAC, Ilija (SRB) CECCHINATO, Marco (ITA) 6-2 6-4
2/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 6) PETZSCHNER, Philipp (GER, WC) 2-6 6-3 6-3
BOZOLJAC, Ilija (SRB) HANESCU, Victor (ROU, 5) 3-6 5-7
3/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 6) BEMELMANS, Ruben (BEL) 7-5 2-6 7-6(3)
Glavni žreb Finala i rekordi
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, Q) ESTRELLA BURGOS, Victor (DOM) 6-0 6-3
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, Q) ROSOL, Lukas (CZE, 5) 6-3 6-2
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB, Q) BELLUCCI, Thomaz (BRA) 7-6(4) 6-7(2) 6-2
1/2 finale TROICKI, Viktor (SRB, Q) MURRAY, Andy (GBR, WC, 2) 4-6 3-6

Kremlin Cup by Bank of Moscow, Moscow, Russia, Premier, $710.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, WC) GARCIA, Caroline (FRA, 8) 6-4 6-2
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, WC) PIRONKOVA, Tsvetana (BUL) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
MAKAROVA, Ekaterina (RUS)/
VESNINA, Elena (RUS, 1)
6-2 2-6 10-8
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
KICHENOK, Lyudmyla (UKR)/
SAVCHUK, Olga (UKR)
2-6 7-6(4) 9-11
BGL BNP Paribas Luxembourg, Luxembourg, International, $250.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, WC) DODIN, Oceane (FRA, WC) 4-6 6-1 7-5
2/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, WC) LARSSON, Johanna (SWE, 1) 3-6 2-6

Ove nedelje nema naših tenisera na čelendžer turnirima

SIERRA HOTEL EGYPT F28 MEN’S, Sharm El Sheikh, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 1) slobodan
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 1) CAMURRI, Andrea (ITA) 6-3 2-6 7-5
3/3. kolo  MARKOVIĆ, Goran (SRB, 1) KINCAID, Joel (USA) 2-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) KARUSEVICH, Vladimir (RUS, Q) 6-2 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB, LL) KADRY, Karim (EGY) 7-6(3) 6-1
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) CIAS, Pawel (POL) 7-5 6-4
MARKOVIĆ, Goran (SRB, LL) RIDOUT, Robbie (GBR, Q) 3-6 2-6
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) INZERILLO, Jerome (FRA, 8) 6-2 6-0
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) BEGA, Alessandro (ITA) 4-6 6-1 3-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
KINCAID, Joel (USA, WC)
INZERILLO, Jerome (FRA)/
ZIELINSKI, Jan (POL)
3-6 3-6
5th HELLENIC ZEUS ITF PRO CIRCUIT, Heraklion, Greece, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) slobodan
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 13) SCHMID, Lorenzo (ITA) 6-4 7-5
ČONKIĆ, Boris (SRB) BROKAKIS, Ioannis (GRE) 6-1 6-2
2/3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) ONTICA, Cosmin (ROU) 6-0 6-2
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 13) GIOTOPOULOS, George (GRE) 5-7 1-6
ČONKIĆ, Boris (SRB) TANUMA, Ryota (JPN, 4) 7-6(4) 6-1
3/3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) TSITSIPAS, Stefanos (GRE, 14,  WC) 6-3 4-6 0-6
ČONKIĆ, Boris (SRB) KALAMBAY, Jessy (SUI, 10) 6-4 6-3
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Boris (SRB, Q) SAFRANEK, Vaclav (CZE) 6-1 6-3
2. kolo ČONKIĆ, Boris (SRB, Q) GIACALONE, Omar (ITA, 8) 6-4 6-4
1/4 finale ČONKIĆ, Boris (SRB, Q) LOJDA, Dušan (CZE, 4) 6-4 6-4 
1/2 finale ČONKIĆ, Boris (SRB, Q) FOLIE, Alexandre (BEL) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB)/
HALYS, Quentin (FRA)
LOTTI, Mattia (ITA)/
SCHMID, Lorenzo (ITA, WC)
6-2 6-2
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB)/
HALYS, Quentin (FRA)
JAKUPOVIC, Alexandros (GRE)/
VAISSE, Martin (FRA, 1)
6-2 3-6 10-7
1/2 finale ČONKIĆ, Petar (SRB)/
HALYS, Quentin (FRA)
HELLER, Peter (GER)/
MASUR, Daniel (GER, 4)
2-6 2-6

ABIERTO TAMPICO 2014, Tampico, Mexico, $50000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) RUS, Arantxa (NED, 7) 4-6 3-6
10eme OPEN GDF SUEZ DE TOURAINE, Joue-Les-Tours, France, $50000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) LAINE, Emma (FIN) 6-1 6-4
2/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) LEKAJ, Adrijana (CRO, 7) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
YEROLYMOS, Margot (FRA)
BARBAT, Karen (DEN)/
PRENANT, Laura (FRA)
6-0 6-2
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
YEROLYMOS, Margot (FRA)
KICHENOK, Nadiia (UKR)/
MOORE, Tara (GBR, 4)
7-5 4-6 12-10
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
YEROLYMOS, Margot (FRA)
FORETZ, Stephanie (FRA)/
HESSE, Amandine (FRA, 2)
4-6 3-6
MCLEOD HEALTH FLORENCE OPEN, FLORENCE, SC, USA, $25000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 7) WILLIAMS, Paris Milan (USA) 6-0 6-0
2/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 7) SHAFFER, Kennedy (USA) 2-6 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10000, tvrda podloga 
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STANKOVIĆ, Jovana (SRB) slobodna
POPIVODA, Mila (SRB) ZVATOROVA, Barbora (CZE) 6-1 6-0 
2/3. kolo STANKOVIĆ, Jovana (SRB) SAIDOVA, Shakhlo (RUS, 2) 1-6 1-6 
POPIVODA, Mila (SRB) KAJEVIĆ, Ena (CRO, 11) 1-6 6-7(4)
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) ZIMMERMANN, Kimberley (BEL) 6-4 6-1
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) PIETROIU, Ioana (ROU, Q) 6-1 6-1
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) BENOIT, Marie (BEL, 3) 6-1 6-4
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) VON DEICHMANN, Kathinka (LIE, 1) 4-6 6-4 5-7
5th HELLENIC ZEUS ITF PRO CIRCUIT, Heraklion, Greece, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) slobodna
2/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) NILSSON, Ann-Christin (GER) 6-4 6-1
3/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) DECKER, Margot (FRA, 9) 6-4 6-1
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) 3-6 6-1 7-6(1)
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) BROWN, Lucy (GBR) 6-3 6-4
2. kolo  KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) MUCHOVA, Karolina (CZE) W/O
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) STAMATOVA, Julia (BUL, 2) 4-6 6-1 2-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SIEDLISKA, Natalia (POL, 1)
GRABHER, Julia (AUT)/
RIEF, Elena (GER, WC)
5-7 0-2 predaja
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
ARMITANO, Mathilde (FRA)/
VAN CAUTER, Anais (FRA, WC)
6-1 6-4 
1/4 finale  MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
KOLAROVA, Veronika (CZE)/
RUTAROVA, Eva (CZE)
W/O

Dunlop Srixon Japan Open Junior Championships, Nagoya, Japan, G2, tepih
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 10) Slobodan
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB) TANAKA, Yunosuke (JPN) 3-6 3-6
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 10) OSHIMA, Riki (JPN) 6-1 6-0 
3. kolo  KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 10) MUTO, Koki (JPN, WC) 6-2 6-2
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 10) NIKLES, Johan (SUI, 3) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)/
MAMMETGULYYEV, Isa (TKM)
KATO, Shoma (JPN)/
NOUCHI, Kennosuke (JPN)
6-3 6-0
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
FUKUDA, Sora (JPN, 2)
Slobodni
2. kolo VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)/
MAMMETGULYYEV, Isa (TKM)
CHIKAMI, Shohei (JPN)/
ITO, Yuya (JPN, 8)
2-6 3-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
FUKUDA, Sora (JPN, 2)
CHEN, Tin (TPE)/
KAI, Naoto (JPN)
6-4 3-6 12-10
1/4 finale  KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
FUKUDA, Sora (JPN, 2)
JANGLIN, Oscar (SWE)/
TABILO, Alejandro (CAN, 6)
6-4 6-2
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
FUKUDA, Sora (JPN, 2)
CHIKAMI, Shohei (JPN)/
ITO, Yuya (JPN, 8)
6-3 6-1
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
FUKUDA, Sora (JPN, 2)
MOUTET, Corentin (FRA)/
SANTILLAN, Akira (AUS, 1)
3-6 2-6 
6th Zain Bahrain ITF Juniors Championships 2014, Manama, Bahrain, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) KANDIL, Bdour (EGY) 6-4 3-6 6-3
2. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) PEREIRA, Rikeetha (IND, 4) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
UGARKOVIĆ, Frana (CRO)
FAREH, Areej (TPE)/
SINGH, Anaya (IND)
1-6 6-3 10-5
1/4 finale SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
UGARKOVIĆ, Frana (CRO)
FAWZY, Nancy (EGY)/
SUDHIR, Sanjana (IND, 2)
0-6 1-6
HRT Autumn Cup, Rungsted Kyst, Denmark, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) KANKOVA, Lucie (CZE) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KANKOVA, Lucie (CZE, 3)
HAAKANSSON, Emilie (DEN)/
KRAUSE, Ida Emilie (DEN)
6-4 6-2
1/4 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KANKOVA, Lucie (CZE, 3)
SAMAVATI, Sofia Nami (DEN)/
TRANBER, Mathilde (DEN)
w/o
1/2 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KANKOVA, Lucie (CZE, 3)
PIPA, Shaline-Doreen (GER)/
ROSNOWSKA, Anastazja (GER)
6-4 4-6 12-10
FINALE MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KANKOVA, Lucie (CZE, 3)
SHYTKOUSKAYA, Nika (BLR)/
YEROSHENKO, Alina (UKR, 4)
4-6 2-6
ITF/CAT Circuit II 2014 Algerian Leg, Algiers, Algeria, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo BENDŽAMA, Karim (SRB, WC) CHOUAIEB, Yassine (TUN, LL) 3-6 6-4 4-6
Dubl
1. kolo BENDŽAMA, Karim (SRB)/
KELLOU, Arslan (ITA, WC)
BEN AYED, Ismail (TUN)/
KHEDHER, Ghassen (TUN)
4-6 7-5 10-3
1/4 finale BENDŽAMA, Karim (SRB)/
KELLOU, Arslan (ITA, WC)
HIRS, Simohamed (MAR)/
OUALHA, Mohamed (TUN, 1)
1-6 2-6

Ove nedelje nema TE turnira a prvi naredni na kojima igraju naši teniseri su od 27.10.