Turniri od 13.08 – 19.08.

     Cincinati, Ohio, USA, $ 2,825,280, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIC, Janko (SRB) 7 slobodan
DJOKOVIC, Novak (SRB) 2 slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) DODIG, Ivan (CRO) Q 6-4 7-5
2. kolo TIPSAREVIC, Janko (SRB) 7 ANDUJAR, Pablo  (ESP) 4-6 1-4, pred.Janka 
DJOKOVIC, Novak (SRB) 2 SEPPI, Andreas  (ITA) 7-6 6-2
TROICKI, Viktor (SRB) HEWITT, Lleyton  (AUS) 6-2 6-0
3. kolo DJOKOVIC, Novak (SRB) 2 DAVIDENKO, Nikolay  (RUS) 6-0, predaja
TROICKI, Viktor (SRB) DEL POTRO, Juan Martin  (ARG) 6 6-7 6-2 1-6
1/4 finale DJOKOVIC, Novak (SRB) 2 CILIC, Marin (CRO) 12 6-3 6-2  
1/2 finale DJOKOVIC, Novak (SRB) 2 DEL POTRO, Juan Martin  (ARG) 6 6-3 6-2
FINALE DJOKOVIC, Novak (SRB) 2 FEDERER, Roger (SUI) 1

      Cincinati, Ohio, USA, $2,168,400, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) 10 ROGOWSKA, Olivia (AUS) 3-6 6-2 6-7(2)
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIC, Jelena (SRB) 13 PENG, Shuai (CHN) 7-5 5-7 6-7(8) 

      Karshi, Uzbekistan, $50,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIC, Dusan (SRB) 2 SIKORA, Adrian  (SVK) 7-6 6-4
2. kolo LAJOVIC, Dusan (SRB) 2 MELZER, Gerald  (AUT) 7-5 6-3
1/4 finale LAJOVIC, Dusan (SRB) 2 ZHYRMONT, Dzmitry (BLR) Q 3-6 2-6
Cordenons, Italy, € 85,000, šljaka
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) SE KAVCIC, Blaz (SLO) 1 6-4 1-6 3-6

Innsbruck, Austria, $10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1.kolo SPREMO, Milana (SRB) 7 PRIMORAC, Iva (CRO) Q 1-6 3-6
 Brcko, BIH, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SAVIĆ, Aleksandra (SRB) TOMAZOVIĆ, Gordana (NED) 6-4 4-6 4-6
STOJANOVIĆ, Marta (SRB) RADOJKOVIĆ, Isidora (SRB) 2-6 6-4 3-6
STEFANOVIĆ, Teodora (SRB) SPASOJEVIĆ, Gorica (BIH) 0-6 0-6
PAVLOVIĆ, Katarina (SRB) SAMARDZIĆ, Kristina (MNE) 6-7 7-6 6-1
STEPANOVIĆ, Milica (SRB) ARAUJO, Sofia (POR) 2-6 3-6
MLADENOVIĆ, Maja (SRB) MARINKOVIĆ, Mila (GBR) 7-6 6-3   
GLUMAC, Ana (SRB) BASKOVA, Daqmara (SVK) 1-6 1-6
UZELAC, Tijana (SRB) ČALUK, Nerma (BIH) 2-6 2-6
TOFILOSKI, Tijana (SRB) ŽIVANOVIĆ, Milica (CAN) 6-4 3-6 3-6
2/3. kolo RADOJKOVIĆ, Isidora (SRB) TOMAZOVIĆ, Gordana (NED) 6-0 6-0 
TOMIĆ, Danijela (SRB) VORIH, Stefanie (GER) 7-6 2-6 5-7
PAVLOVIĆ, Katarina (SRB) BURGIĆ, Ema (BIH) 0-6 2-6
MLADENOVIĆ, Maja (SRB) VANGELOVA, Ani (BUL) 6-7 6-2 6-3  
BAUER, Elizabeta (SRB) MIKO, Zsofia (HUN) 6-3 4-6 6-3    
3/3. kolo RADOJKOVIĆ, Isidora (SRB) BABIĆ, Vladica (MNE) 2-6 0-6
MLADENOVIĆ, Maja (SRB) BASKOVA, Daqmara (SVK) 7-6(5) 6-2 
BAUER, Elizabeta (SRB) TSIKLAURI, Ekaterina (RUS) 7-6(3) 6-3 
Glavni žreb
1. kolo SUNKIC, Dunja (SRB) DJURDJEVIC, Sara (SLO) WC 6-1 6-0 
MLADENOVIC, Maja (SRB) Q MALIKOVA, Tereza (CZE) 4-6 3-6
GAVRILOVSKA, Saska (SRB) MIKULCIC, Ema (CRO) 5 2-6 2-6
NOVCIC, Andjela (SRB) WC SRIMPF, Tjasa (SLO) 3-6 6-7
KACHAR, Marina (SRB) CALUK, Nerma (BIH) Q 7-6 6-2
CUROVIC, Tamara (SRB) 4 BURGIC, Ema (BIH) Q 6-4 6-4 
RELJIC, Aleksandra (SRB) WC POPOVIC, Karla (CRO) 7 1-6 0-6
BAUER, Elizabeta (SRB) Q ARGYELAN, Csilla (HUN) 7-6 7-6
2. kolo SUNKIC, Dunja (SRB) BREMOND, Iryna (FRA) 1 3-6 2-6
CUROVIC, Tamara (SRB) 4 KACHAR, Marina (SRB) 6-0 4-6 6-3  
BAUER, Elizabeta (SRB) Q POPOVIĆ, Karla (CRO) 7 2-6 1-6
1/4 finale CUROVIC, Tamara (SRB) 4 GJORCHESKA, Lina (MKD) 7-5 6-2    
1/2 finale CUROVIC, Tamara (SRB) 4 POPOVIĆ, Karla (CRO) 7 6-2 6-3
FINALE CUROVIC, Tamara (SRB) 4 PANDZIC, Jelena (CRO) 3-6 1-4, TČ predala

     Iasi, Romania, 15,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo PASHANSKI, Boris (SRB) 1 ALEKSEENKO, Vadim (UKR) 6-2 6-2
2. kolo PASHANSKI, Boris (SRB) 1 DUBARENCO, Maxim (MDA) 1-6 6-4 6-1
1/4 finale PASHANSKI, Boris (SRB) 1 ZIVKOVIC, Denis (USA) 6 2-6 6-2 6-2
1/2 finale PASHANSKI, Boris (SRB) 1 TOSIC, Goran  (MNE) 6-3 6-4 
FINALE PASHANSKI, Boris (SRB) 1 CRIVOI, Victor (ROU) 5 6-7(6) 6-3 7-5 !!!
Appiano, Italy, $15000 + H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1.kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) 4 DELLAGIACOMA, Matteo (ITA) 6-1 6-2
2. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) 4 DI NICOLA, Gianluca  (ITA) 6:2 6:2
1/4 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB) 4 BASIC, Mirza (BIH) 7 7:6(5) 6:4
1/2 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB) 4 VAGNOZZI, Simone (ITA) 1 6-1 6-7(2) 4-6
Cakovec, Croatia, $10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1.kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) URBANIJA, Mike  (SLO) 7-6(6) 2-6 1-6
Novi Sad, Serbia, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije 
1/3. kolo GRAHOVAC, Vukašin (SRB) FERNANDEZ, Adriaan (MEX) 4-6 2-6
JEVĐIĆ, Stevan (SRB) JAKŠIĆ, Borjan (USA) 6-0 6-0
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) JOKIĆ, Đorđe (SRB) 6-3 6-4    
VASILJEVIĆ, Ognjen (SRB) DOLJANICA, David (SRB) 6-0 6-1  
STIPČIĆ, Filip (SRB) WC GALIĆ, Ivan (AUT) 4-6 6-7
DALJEV, Pavle (SRB) DZALETA, Nikola (SRB) 4-6 4-6
BOGIĆ, Filip (SRB) ĐURAŠKOVIĆ, Vladislav (SRB) 6-3 6-0 
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) PUHANIĆ, Teo (AUT) WC 2-6 0-6
JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) NEYKOV, Andreas (BUL) 3-6 6-2 4-6
MATIĆ, Matko (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 0-6 0-6
ALEKSIĆ, Filip (SRB) MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) 6-2 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB) COOPER, Jonathon (AUS) 5-7 4-6
TODOROVIĆ, Marko (SRB) BEGOVIĆ, Marko (MNE) 2-6 4-6
DRINIĆ, Milan (SRB) WC STOJKOVIĆ, Vladimir (SRB) 6-3 6-3  
KRNJETIN, Milan (SRB) 9 PLATTES, Cristian (GER) 4-6 6-3 5-7
MLADENOVIĆ, Željko (SRB) MARKOVIĆ, Goran (SRB) 0-6 0-6
ZAFIROVIĆ, Đorđe (SRB) FONG, Blade (AUS) 1-6 3-6
VLAOVIĆ, Aleksandar (SRB) WC FRANTZEN, Romano (NED) 6-4 3-6 1-6
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) 7 OPANCINA, Andeja (SRB) 6-2 6-4
LUGONJIĆ, Stefan (SRB) BJELICA, Slavko (SRB) 7-5 6-7 1-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) STOJIĆ, Marko (SRB) 6-0 6-0
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) WC ĆUTURA, Mate (CRO) 8 4-6 2-6
ILIĆ, Aleksa (SRB) MATEJCEK, Mario (AUS) 4-6 0-6
MILETIĆ, Aleksa (SRB) PAPASIDERO, Lorenzo (ITA) 11 2-6 2-6
2/3. kolo ZEKIĆ, Milan (SRB) 1 FERNANDEZ, Adriaan (MEX) 6-1 6-3  
JEVĐIĆ, Stevan (SRB) VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) 7-6 6-7 6-4
VASILJEVIĆ, Ognjen (SRB) LE BOULCH, Thomas (FRA) 2 1-6 1-6
DZALETA, Nikola (SRB) GALIĆ, Ivan (AUT) 0-6 2-6
BOGIĆ, Filip (SRB) MICOV, Stefan (MKD) 3 2-6 1-6
ČONKIĆ, Boris (SRB) 4 VIDAK, Antun (CRO) 6-3 1-6 6-1 
ALEKSIĆ, Filip (SRB) COOPER, Jonathon (AUS) 1-6 0-1  Ret.
TOMIĆ, Petar (SRB) 5 BEGOVIĆ, Marko (MNE) 6-3 6-4 
DRINIĆ, Milan (SRB) WC PLATTES, Cristian (GER) 6-7 1-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB) HALACHEV, Dinko (BUL) 1-6 2-6
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) 7 BJELICA, Slavko (SRB) 7-6 7-5
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) RAICKOVIC, Philipp-Luca (GER) 6-4 7-5 
3/3. kolo ZEKIĆ, Milan (SRB) 1 JEVĐIĆ, Stevan (SRB) 6-0 6-4
ČONKIĆ, Boris (SRB) 4 COOPER, Jonathon (AUS) 3-6 6-1 6-3
TOMIĆ, Petar (SRB) 5 PLATTES, Cristian (GER) 6-3 6-4 
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) 7 JEVTIĆ, Slobodan (SRB) 4-6 7-6(6) 6-2 
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIC, Miki (SRB) ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB) WC 6-2 6-4
PERIC, Nebojsa (SRB) WC LE BOULCH, Thomas (FRA)  Q 7-6 5-7 7-5
CACIC, Nikola (SRB) 4 MIJACEVIC, Marko (CRO) 6-3 6-1
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) TOMIC, Petar (SRB) Q 6-1 6-3 
TEMUNOVIC, Bojan (SRB) HERRERA-EGUILUZ, Javier (MEX) 6-3, 2-6, 3-6 
MILIVOJEVIC, Ivan (SRB) Q MARCORA, Roberto (ITA) 7 4-6 2-6
DJOKOVIC, Marko (SRB) 8 KOOLHOF, Wesley (NED) 3-1 Retired 
ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) HALACHEV, Dinko (BUL) Q 6-4 6-3  
ZEKIC, Miljan (SRB) Q CONKIC, Boris (SRB) Q 3-6 7-6 6-1
PETROVIC, Danilo (SRB) 5 DJERE, Laslo (SRB) WC 6-4 6-1
DJOKOVIC, Djordje (SRB) WC SHORT, Matthew (GBR) 3-6 5-7
KRSTIN, Pedja (SRB) VUCIC, Ilija (SRB) 7-6 2-6 1-6
BJELICA, Ivan (SRB) 2 GABB, Richard (GBR) 7-6(4) 7-6(2) 
2. kolo JANKOVIC, Miki (SRB) MARCAN, Dino (CRO) 4-6 3-6
PERIC, Nebojsa (SRB) WC GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP) 3-6 2-6
CACIC, Nikola (SRB) 4 STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) 6-3 7-5
DJOKOVIC, Marko (SRB) 8 ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) 6-4 6-3
ZEKIC, Miljan (SRB) Q RASPUDIĆ, Franjo (BIH) 6-3 6-3
PETROVIC, Danilo (SRB) 5 SHORT, Matthew (GBR) 6-2 6-7(0) 2-6
BJELICA, Ivan (SRB) 2 VUCIC, Ilija (SRB) 6-0 6-3
1/4 finale CACIC, Nikola (SRB) 4 MARCORA, Roberto (ITA) 7 6-7 4-6
ZEKIC, Miljan (SRB) Q DJOKOVIC, Marko (SRB) 8 6-2 5-7 6-3
BJELICA, Ivan (SRB) 2 SHORT, Matthew (GBR) 6-2 6-2  
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB) 2 ZEKIC, Miljan (SRB) Q 6-3 6-7(1) 6-7(10)
FINALE ZEKIC, Miljan (SRB) Q GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP) 2-6 2-6

      Porto, Portugal, G4, šljaka
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIC, Željko (SRB) PRATA, Andre (POR) 6-1 6-2  
2/3. kolo MILOVIC, Željko (SRB) LLINARES  ALCALA, Joan Carles (ESP) 2 4-6 2-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1.kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora CHEN, Chaoyi (CHN) 4-6 6-3 5-7