Turniri od 13.08 – 19.08.

WESTERN&SOUTHERN OPEN, Cincinnati, OH, USA, Masters, ATP 1000, $6.335.970, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) KRUEGER, Mitchell (USA, WC) 7-6(3) 6-4
2/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) BAGHDATIS, Marcos (CYP) 2-6 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 10) JOHNSON, Steve (USA) 6-4 7-6(4)
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) HAASE, Robin (NED) 6-4 2-6 3-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) RAONIĆ, Miloš (CAN) 3-6 3-6
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 10) MANNARINO, Adrian (FRA) 4-6 6-2 6-1
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 10) DIMITROV, Grigor (BUL, 5) 2-6 6-3 6-4
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 10) RAONIĆ, Miloš (CAN) 7-5 4-6 6-3
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 10) ČILIĆ, Marin (CRO, 7) 6-4 3-6 6-3
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 10) FEDERER, Roger (SUI, 2) 6-4 6-4

WESTERN&SOUTHERN OPEN, Cincinnati, OH, USA, WTA Premier 5, $2.874.299, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) PAVLYACHENKOVA, Anastasia (RUS) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
CORNET, Alize (FRA)
DAVIS, Lauren (USA)/
GIBBS, Nicole (USA)
6-0 6-1
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
CORNET, Alize (FRA)
KLEPAC, Andreja (SLO)/(4)
MARTINEZ S., Maria J. (ESP)
7-5 4-6 2-10

FRIULI VENEZIA GUIULIA, Cordenons, Italy, 64.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) SATRAL, Jan (CZE, 5) 6-3 1-6 0-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) DUBRIVNYY, Artem (RUS) 4-6 6-3 5-7
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) DALLA VALLE, Enrico (ITA, WC) 2-6 5-7
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)
KOLAR, Zdenek (CZE)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
7-5 7-6(6)
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)
MOLCHANOV, Denys (UKR)/
ZELENAY, Igor (SVK)(1)
1-6 1-6

ITF MAN VAL GARDENA SÜDTIROL RAIFFEISEN, Santa Cristina val Gardena, Italy, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) REIDER, Horst (ITA, Q) 6-4 1-6 6-3
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) MORA, Maxime (FRA, 8, PR) 7-6(4) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
HELLER, Peter (GER)(1)
BATTAGLINO, Stefano (ITA)/
TOMASETTO, Luca (ITA)
4-6 6-4 8-10
MERDIDIANA OPEN 2, Novi Sad, Srbija, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo: Tarik ŠEHOVIĆ (WC), Boris BUTULIJA, Sabit ŠUNTIĆ (WC), Strahinja PJERANOVIĆ (WC), Marko PAVLOVIĆ, Dimitrije ZUBAC (WC), Vasilije DRAGANIĆ, Dušan OBRADOVIĆ, Luka MARKOVIĆ, Andrej POPOVIĆ, Aleksandar TOMIĆ
2/3. kolo: Aleksa ĐORĐEVIĆ, Nikola KIJAC, Stefan SUVAJAC, Pavle DALJEV (15), Stefan GAŽO, Veljko BLAGOJEVIĆ, Danilo KRUNIĆ
3/3. kolo: Milan KRNJETIN (WC)
Glavni žreb
1. kolo MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB, WC) ZHAO, Lingxi (CHN) 3-6 2-6
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, WC) NAGY, Peter (HUN, 3) 3-6 3-6
RAJIĆ, Dušan (SRB, Q) DURGUTI, Bešir (MKD, Q) 6-3 3-6 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 5) ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, WC) 6-1 6-7(5) 6-4
MILADINOVIĆ,Marko (SRB, 6) SZINTAI, David (HUN) 6-1 1-0, ret.
DRINIĆ, Milan (SRB) MALEŠEVIĆ, Nemanja (BIH, Q) 7-6(5) 6-1
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 5) RONCALLI, Simone (ITA) 2-6 7-6(6) 5-7
MILADINOVIĆ,Marko (SRB, 6) DRINIĆ, Milan (SRB) 6-3 2-6 7-6(6)
1/4 finale MILADINOVIĆ,Marko (SRB, 6) RINDERKNECH, Arthur (FRA, 2) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo DOBRIJEVIĆ, Ivan (SRB)/
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB)(WC)
ECHARGUI, Moez (TUN)/
NAGY, Peter (HUN)(1)
0-6 0-6
KRNJETIN, Milan (SRB)/
GATEV, Maximilian (SUI)(WC)
MICOV, Stefan (MKD)/
ZHAO, Lingxi (CHN)
5-7 6-7(8)
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
KATIĆ, Dejan (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
4-6 2-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB)/
SHANDAROV, Radoslav (BUL)
FOLLIOT, Quentin (FRA)/
SCHOTT, Hugo (FRA)
4-6 5-7
DRINIĆ, Milan (SRB)/(2)
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
GRBIĆ, Filip (SRB)/(WC)
KABASAJ, Stefan (SRB)
6-2 6-0
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
DONEV, Gabriel (BUL)/
MALUSHEV, Plamen (BUL)
1-6 6-7(4)
DRINIĆ, Milan (SRB)/(2)
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
FOLLIOT, Quentin (FRA)/
SCHOTT, Hugo (FRA)
6-1 4-6 10-7
1/2 finale DRINIĆ, Milan (SRB)/(2)
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
DONEV, Gabriel (BUL)/
MALUSHEV, Plamen (BUL)
5-7 2-6

$25,000 Guiyang, Guiyang, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
BONIĆ, Barbara (SRB, 11) LIU, Meiting (CHN) 6-2 7-5
2/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 11) ZHU, Ai Wen (CHN) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) MA, Shuyue (CHN) 6-4 6-4
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) KANG, Jia Qi (CHN) 6-3 4-6 6-4
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) ZHANG, Kai Lin (CHN)(3) 6-2 6-1
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) LU, Jiaxi (CHN, WC) 6-2 6-0
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) GASANOVA, Anastasia (RUS) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
SEMA, Erika (JPN)(3)
FENG, Shuo (CHN)/
ZHENG, Wushuang (CHN)
6-3 6-3
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
SEMA, Erika (JPN)(3)
CHEN, Jiahui (CHN)/
YUAN, Yue (CHN)
5-7 6-3 8-10
Leipzig Open 2018, Leipzig, Germany, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) KOELZER, Romy (GER, Q) 7-6(1) 6-4
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) MARKOVA, Johana (CZE, Q) 6-1 6-7(5) 4-6
Dubl
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
HUSARIĆ, Anita (BIH)
EVTIMOVA, Dia (BUL)/
PANTUCKOVA, Magdalena (CZE)
6-4 3-6 10-6
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
HUSARIĆ, Anita (BIH)
KREJSOVA, Petra (CZE)/
MALECKOVA, Jesika (CZE)(1)
2-6 1-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

MTA Cup 2018, Kyiv, Ukraine, G3, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
2. kolo: Nevena SOKOVIĆ
Dubl
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
SPINK, Indianna (GBR)
KOSTENKO, Lyubov (UKR)/(1)
LOPATETSKAYA, Dasha (UKR)
4-6 3-6
Neocom Open 2018, Skopje, Makedonija, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Nemanja MARJANOVIĆ, Jovan POZNAN, Dragutin MITRIĆ
2/3. kolo: Veljko PEJČIĆ, Luka POLOVINA, Lazar RADENKOVIĆ
3/3. kolo: Luka KALENIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Slobodan CEJOVIĆ, Luka STEFANOVIĆ, Aleksandar BALJ (Q), Uroš TODOROVIĆ
2. kolo: Luka DRAGOLJIĆ (13), Nikola JEVTIĆ (6), Andrija JEVTIĆ (16)
3. kolo: Stefan POPOVIĆ, Sava RADOVIĆ, Relja ESKIĆ (9)
1/4 finale RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB) KORTENHOF, Stephan (AUT, Q) 6-0 5-7 1-6
PAVLOVIĆ, Ognjen (SRB, Q) SOKOLOVSKY, Miron (ISR) 6-1 6-3
1/2 finale PAVLOVIĆ, Ognjen (SRB, Q) KORTENHOF, Stephan (AUT, Q) 4-6 3-6
Dubl
1/4 finale JEVTIĆ, Andrija (SRB)/
JEVTIĆ, Nikola (SRB)(4)
KISELKOV, Veselin (BUL)/
PRODANOV, Denislav (BUL)
3-6 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo: Anastasija STOJANOVIĆ
2/2. kolo: Dina DUDIĆ, Marija MIČIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Tara DAKIĆ (Q), Dina DUDIĆ (LL), Teodora ĐOKIĆ (WC), Mija LJUBIĆ
2. kolo: Anđela LOPIČIĆ (11), Jelena KOVAČ (3), Doroteja PETROVIĆ (WC), Andrijana BRKIĆ
3. kolo: Nađa NONKOVIĆ (Q), Tamara ERAKOVIĆ (9)
1/4 finale VUJIČIĆ, Teodora (SRB) BORODULINA, Victoria (RUS, 4) 6-7(6) 7-6(4) 7-5
1/2 finale
VUJIČIĆ, Teodora (SRB) KRALJEVA, Elena (BUL, 5) 6-7(4) 2-6
Dubl
1/4 finale PETROVIĆ, Doroteja (SRB)/
MOROZOVA, Elizaveta (RUS)
MOISIADI, Stefania (GRE)/
NTANOU, Christina (GRE)(8)
5-7 2-6
ERAKOVIĆ, Tamara (SRB)/
VUJIČIĆ, Teodora (SRB)(7)
COSTACHE, Silvia M. (ROU)/
MINTEGI D.O., Ane (ESP)
0-6 2-6
LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
KONAR, Miray (TUR)(2)
OGNJANOVSKA, Jana (MKD)/
TANECSKA, Jana (MKD)(6)
6-4 6-2
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
KONAR, Miray (TUR)(2)
COSTACHE, Silvia M. (ROU)/
MINTEGI D.O., Ane (ESP)
4-6 0-6
Jugend Cup Renningen/Rutesheim, Renningen, Germany, G3, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Marko JEVREMOVIĆ
Glavni žreb
2. kolo: Goran ŽIVOTIĆ
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB) NEUMAYER, Lukas (AUT, 16E) 6-4 6-1
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB) V.D.SCHULENBURG, Jeffrey (SUI, 7) 3-6 3-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Elena MILOVANOVIĆ
Dubl
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
ASTIGARRAGA H., Pilar (ESP)
GUTH, Mara (GER)/(3)
MIDDENDORF, Julia (GER)
W/O
1/2 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
ASTIGARRAGA H., Pilar (ESP)
MACK, Mia (GER)/
RIVKIN, Nikol (GER)
6-3 2-6 10-8
FINALE MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
ASTIGARRAGA H., Pilar (ESP)
GEISSLER, Nina (SUI)/
VINNIK, Ekaterina (RUS)(4)
4-6 6-3 3-10
TK Triglav Open 2018, Kranj, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
2. kolo: Vanja DOBRNJAC, Stefan IVIĆ (6)
3. kolo: Stefan KALAFATIĆ (14)
Dubl
1/4 finale DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
IVIĆ, Stefan (SRB)(5)
MINARIK, Kristof (SVK)/
PALOVIC, Lukas (SVK)(1)
3-6 4-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1/4 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB, 8) KUZMOVA, Katarina (SVK, 2) 7-5 4-6 6-4
1/2 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB, 8) BONDARENKO, Maria (RUS, 4) 1-6 6-4 6-4
FINALE JOCOVIĆ, Anđela (SRB, 8) RUŽIĆ, Antonia (CRO) 6-4, ret.

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Jugend Cup Renningen/Rutesheim Internat. Deutsche Tennismeisterschaften U16, Renningen, Germany, U16/14, C1/C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
3/3. kolo: Oliver Sabo Rac (2)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Ana Josić
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Zekić (15)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Tijana Sretenović (12)
Bludenz European Junior Open 2018, Bludenz, Austria, U14/12, C3/C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale DUKIĆ, Laura (SRB, 2) GIBSON, Abbi (AUS) 2-6 1-6