Turniri od 13.07 – 19.07.

WORLD GROUP QUARTERFINALS, Buenos Aires, Argentina, šljaka
17-19.07. Satnica

SRBIJA 1-4 ARGENTINA
Petak 16:00 Filip KRAJINOVIĆ Leonardo MAYER 4-6 2-6 1-6
Viktor TROICKI Frederico DELBONIS 6-2 6-2 4-6 4-6 2-6
Subota 17:00 Viktor TROICKI/
Nenad ZIMONJIĆ
Carlos BERLOCQ/
Leonardo MAYER
2-6 4-6 1-6
Nedelja 16:00 Dušan LAJOVIĆ Sebastan SCHWARTZMAN 6-1 6-4
Filip KRAJINOVIĆ Carlos BERLOCQ 1-6 0-3, ret.

Bucharest Open, Bucharest, Romania, International, $226.750, šljaka
WTA Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) KULICHKOVA, Elizaveta (RUS) 6-2 6-4
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) VINCI, Roberta (ITA, 2) 6-1 6-1
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) HERCOG, Polona (SLO) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KLEPAČ, Andreja (SLO, 1)
STRAKHOVA, Valeriya (UKR)/
VASYLYEVA, Anastasiya (UKR)
6-0 6-0
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KLEPAČ, Andreja (SLO, 1)
BONDARENKO, Kateryna (UKR)/
HRDINOVA, Eva (CZE)
7-5 5-7 7-10

Poznan, Poland, 64.000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) MUNOZ-DE LA NAVA, Daniel (ESP, 5) 6-3 1-6 6-3
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) KUBLER, Jason (AUS) 7-6(5) 2-6 7-5
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB) ALBOT, Radu (MDA, 4) 6-3 6-7(10) 6-7(2)
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
GRIGORIU, Patrick (ROU)
CERVANTES, inigo (ESP)/
RIBA, Pere (ESP)
3-6 3-6

15.Sparkasse ITF/Tennis Austria Future Circuit, Kramsach, Austria, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) LESCURE, Mick (FRA) 4-6 6-3 6-3
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) MORAL, Franco (CHI, LL) 6-0 6-2
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) PARTL, Adrian (SVK) 6-1 6-1
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) PICHLER, David (AUT, WC) 6-2 6-2
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) MIEDLER, Lucas (AUT) 6-3 6-3
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) NEUCHRIST, Maximilian (AUT) 4-6 1-6
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) KOČEVAR-DESMAN, Tom (SLO, 8) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB)
KONCILIA, Lukas (AUT)/
SCHROLL, Philipp (AUT, WC)
6-3 7-5
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB)
MIEDLER, Lucas (AUT)/
NEUCHRIST, Maximilian (AUT, 1)
4-6 3-6
SERBIA F5, Beograd, Srbija, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) GONZALEZ CARRASCO, Juan Matias (CHI, 1) 2-6 1-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) LAKIĆEVIĆ, Stevan (SRB) 6-2 6-1
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 9) NUMAJIRI, Keisukee (JPN) 4-6 4-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) ĐORĐEVIĆ, Aleksandar (SRB) 6-1 6-2
SUČEVIĆ, Luka (SRB) KISHI, Ryota (JPN) 4-6 5-7
RAKIĆ, Strahinja (SRB) PRIHODKO, Oleg (UKR) 7-6(5) 5-7 6-2
JANDRIĆ, Darko (SRB, 16) IVANOV, Klim (KAZ) 6-2 6-0
MIHAJLOVIĆ, Miloš (SRB) MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC) 0-6 2-6
BLANUŠA, Stefan (SRB) PETRENKO, Anatoly (UKR) 1-6 4-6
BOROVČANIN, Mario (SRB) PUTTERGILL, Calum (AUS, 12) 1-6 1-6
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) GRISON, Gianluca (ITA, WC) 6-2 6-7(1) 7-5
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) 6-2 6-3
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS) 4-6 6-4 4 6
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) MICOV, Stefan (MKD, 15) 1-6 0-6
PAUNIĆ, Vladimir (SRB) COMPLETO, Artur (POR, 8) 3-6 4-6
GRBIĆ, Filip (SRB) GILMUTDINOV, Salikh (RUS) 4-6 6-2 6-3
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) MUNIZ, Marcos (ESP) 6-0 6-2
2/3. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) GONZALEZ CARRASCO, Juan Matias (CHI, 1) 6-2 1-6 6-1
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) BOBORYKIN, Alexander (RUS, 11) 2-6 1-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB) ZELBA, Marious (AUS, 13) 6-4 0-6 6-3
JANDRIĆ, Darko (SRB, 16) VIDAK, Antun (CRO) 1-6 4-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC) ŠABANOV, Ivan (CRO, 5) 4-6 0-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) DRAGANJA, Tomislav (CRO, 14) 6-1 6-4
GRBIĆ, Filip (SRB) . COMPLETO, Artur (POR, 8) 5-7 5-7
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) KOLISNYK, Olexiy (UKR, 10) 3-6 4-6
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) KIUAMOV, Timur (RUS, 6) 2-6 0-6
3/3. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) NUMAJIRI, Keisukee (JPN) 6-4 6-4
RAKIĆ, Strahinja (SRB) BELLIER, Antoine (SUI, 3) 4-6 4-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) KIUAMOV, Timur (RUS, 6) 7-5 6-3
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 1) ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) 3-6 4-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, Q) MICOV, Stefan (MKD, Q) 4-6 4-6
KATIĆ, Dejan (SRB) SORGI, Joao Pedro (BRA) 6-1 4-6 1-6
BEJTULAHI, Denis (SRB, 8) SIBONA, Alberto (ITA, Q) 6-3 6-2
ILIĆ, Luka (SRB, SE) GASPAR MURTA, Andre (POR) 0-6 4-6
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB, WC) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 2-6 2-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) ČONKIĆ, Petar (SRB) 2-6 7-6(5) 6-2
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) PORTALURI, Giorgio (ITA, Q) 0-6 1-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, WC) ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) 6-3 6-2
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) BELLIER, Antoine (SUI, Q) 7-5 6-1
2. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) ŠABANOV, Ivan (CRO, Q) 1-6 4-6
BEJTULAHI, Denis (SRB, 8) SORGI, Joao Pedro (BRA) 1-4, ret.
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 6-2 6-3
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, WC) 6-1 6-2
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) JANVIER, Maxime (FRA, 7) 6-7(4) 6-4 6-7(4)
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) GASPAR MURTA, Andre (POR) 6-3 3-6 6-1
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) JANVIER, Maxime (FRA, 7) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
BELLIER, Antoine (SUI)/
JANVIER, Maxime (FRA)
1-6 6-3 12-14
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB, 4)
ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
6-4 3-6 10-5
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
ĐUKIĆ, Petar (SRB)/
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)
6-3 6-4
ILIĆ, Luka (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
GONZALEZ CARRASCO, Juan Matias (CHI)/
SORGI, Joao Pedro (BRA)
4-6 3-6
PERIĆ, Nebojša (SRB)/ (WC)
PETROVIĆ, Danilo (SRB)
COMPLETO, Artur (POE)/
GASPAR MURTA, Andre (POR)
6-1 7-5
KRNJETIN, Milan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)(WC)
PAZ, Juan Pablo (ARG)/ (2)
RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI)
5-7 2-6
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB, 4)
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
6-3 6-2
PERIĆ, Nebojša (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB, WC)
PAZ, Juan Pablo (ARG)/ (2)
RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI)
6-3 6-4
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB, 4)
BELLIER, Antoine (SUI)/
JANVIER, Maxime (FRA)
6-3 2-6 3-10
PERIĆ, Nebojša (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB, WC)
DRAGANJA, Tomislav (CRO)/
PORTALURI, Giorgio (ITA, 3)
6-1 7-6(2)
FINALE PERIĆ, Nebojša (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB, WC)
BELLIER, Antoine (SUI)/
JANVIER, Maxime (FRA)
7-5 6-2

UNIVERSITY OF THE PACIFIC $50,000 USTA PRO CIRCUIT CHALLENGER, Stockton, CA, USA, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) BELLIS, Catherine (USA, 4) 6-4 6-1
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) LAO, Danielle (USA, WC) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
CAKO, Jacqueline (USA)
HOZUMI, Eri (JPN)/
MESTACH, An-Sophie (BEL, 1)
3-6 6-4 9-11
8. Schönbusch Open, Aschaffenburg, Germany, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) VON DEICHMANN, Kathinka (LIE, Q) 6-3 3-6 2-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BALUU, Sharrmadaa (IND) (3)
FOMINA, Alona (UKR)/
KOVALETS, Sofiya (UKR)
3-6 2-6
GTF TELAVI OPEN, Telavi, Georgia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) BIZHUKOVA, Tamara (RUS, Q) 6-4 6-2
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) BOURGUIGNON, Madison (USA, Q) 6-4 2-6 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
HELBET, Julia (MDA, 1)
slobodne
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
HELBET, Julia (MDA, 1)
SHANIDZE, Ana (GEO)/
SUMBADZE, Tamari (GEO)
6-1 6-2
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
HELBET, Julia (MDA, 1)
AMIRAGHYAN, Ani (ARM)/
CHEN, Chaoyu (CHN)
W/O
BURSA CUP II, Bursa, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) DEMIRCI, Muazzez (TUR, WC) 6-1 6-0
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) GOBBI MONLLAU, Ana Victoria (ARG) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PECKL, Kerstin (AUT)
BOZ, Oyku (TUR)/
PAYKOC, Deniz (TUR)
6-4 4-6 12-14

20th Wilson – Tivoli Trophy, Timisoara, Romania, G3, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije (12-13.07.)
1/3. kolo STOJČEVIĆ, Luka (SRB) TAICA, Radu Andrei (ROU) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) DICA, Nini Gabriel (RPU, WC) 3-6 6-1 6-4
2. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) PIROS, Zsombor (HUN, 4) 0-6 6-7(10)
Dubl
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
BENEDETTI, Giuliano (ITA)
BOICI, Laurentiu Junior (ITA)/
NECZ, Andras (HUN) (WC)
6-3 6-3
1/4 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
BENEDETTI, Giuliano (ITA)
JURAS, David (SVK)/
LISKA, Tomas (SVK)
2-6 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije (12-13.07.)
1/3. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 8) GIURA, Maria Alexandra (ROU) 6-0 6-3
2/3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 5) RIZEA, Clara Patricia (ROU) 6-0 6-3
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 8) VIUCA, Alessia Beatrice (ROU) 6-3 6-4
3/3 kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 5) JANKO, Leonarda (CRO, WC) 5-7 0-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 8) KEREN, Yuval (ISR, 3) 6-2 6-4
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB) STEVENS, Lexie (NED) 6-2 6-1
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) BABIĆ, Ena (CRO, 8) 2-6 6-3 2-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) BOLTINSKAYA, Natalia (RUS) 7-6(4) 6-4
2. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB) CADAR, Selma Stefania (ROU) 6-3 2-6 3-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) ROMAIN, Lea (FRA)(1) 6-4 3-6 3-6
Dubl
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
JANKO, Leonarda (CRO)
NOVAC, Izabela Gabriela (ROU)/
ONITA, Paula Mihaela (ROU)(WC)
6-1 6-2
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
BOLTINSKAYA, Natalia (RUS)
BOŠKOVIĆ, Lea (CRO)/
ROMAIN, Lea (FRA)
6-4 1-6 8-10
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU)
FURAK, Csenge (HUN)/
MESZAROS, Friderika Lotti (HUN)
6-2 6-2
1/4 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU)
FORYS, Weronika Jasmina (POL)/
KUBICZ, Katarzyna (POL) (4)
6-7(4) 6-7(3)
POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
JANKO, Leonarda (CRO)
BORODII, Marija (UKR)&
SHAKHRAYCHUK, Angeloina (UKR)
6-7(4) 7-5 11-9
1/2 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
JANKO, Leonarda (CRO)
FORYS, Weronika Jasmina (POL)/
KUBICZ, Katarzyna (POL) (4)
1-6 2-6
NRW Junior Open 2015, Monchengladbach, Germany, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) ERLENBUSCH, Luis (GER) 6-4 4-6 7-5
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) FREIMUTH, Jesper Tull (GER) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
CORKER, Louis (AUS)
TODOROV, Maximilian (GER)/
ZAHRAJ, Patrick (GER)
3-6 3-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 8) MEUSEROVA, Laura (GER, WC) 6-3 6-2
2/3. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 8) BULATOVIĆ, Carolina (GER) 3-6 5-7

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Dema Cup 2015, Sofia, Bulgaria, U16, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Dimitrijević (Q)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Tamara Malešević;
1/4 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 5) DEMA, Viktoriia (UKR, 1) 3-6 1-6
SAMOČETA, Jovana (SRB, 8) MARINKOVIKJ, Katarina (MKD, 3) 2-6 2-6
Dubl
1/2 finale RISTIĆ, Teodora (SRB)/
SAMOČETA, Jovana (SRB) (4)
DEMA, Viktoriia (UKR)/
PETRENKO, Viktoriya (UKR)(1)
6-7(1) 3-6
Jufa ÖTV 2015 Europe Junior Tour, Fürstenfeld, Austria, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Marko Klisurić
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Milica Durić
Glavni žreb
2. kolo: Jovana Perić; 3. kolo: Aleksandra Stanković (5)
Dubl
1/2 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
SAYFETDINOVA, Avelina (RUS)(1)
NITU, Vanessa Hermina (ROU)/(4)
TUDORACHE, Raluca Maria (ROU)
7-5 6-3
FINALE STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
SAYFETDINOVA, Avelina (RUS)(1)
AMENDOLA, Alice (ITA)/
BIAGIANTI, Martina (ITA) (3)
7-5 6-1
KRKA CUP 2015, Otočec, Slovenia, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Relja Eskić, Mihailo Radosavljević, , Stefan Ivić (Q), Petar Teodorović (Q);
2. kolo: Nikola Kijac, Adam Kovač (Q)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Emilija Kojčić (6), Milana Vulin; 3. kolo: Tamara Eraković
Sport Palace Cup 12& under, Sliven, Bulgaria, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Mihailo Savić
1/4 finale JOVANOVIĆ, Marko (SRB) KHOROZOV, Maxim (BUL) 6-0 6-0
1/2 finale JOVANOVIĆ, Marko (SRB) PALCAU, Matei Vicotr (ROU, Q) 4-6 1-6
Dubl
1/2 finale SAVIĆ, Mihailo (SRB)/
PALCAU, Matei Victor (ROU)
KHOROZOV, Maxim (BUL)/
KOLYACHEV, Nikola (BUL)
6-7(3) 6-2 11-9
FINALE SAVIĆ, Mihailo (SRB)/
PALCAU, Matei Victor (ROU)
NEDELCHEV, Nikolay (BUL)/
NESTEROV, Petr (RUS)
5-7 2-6