Turniri od 13.06 – 19.06.

GERRY WEBER OPEN, Halle, Germany, ATP500, €1.700.610, trava
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor  (SRB, 7) ZVEREV, Alexander (GER) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
STEPANEK, Radek (CZE)
ZVEREV, Alexander (GER)/
ZVEREV, Mischa (GER)(WC)
6-7(4) 6-4 17-19
TROICKI, Viktor (SRB)/
LINDSTEDT, Robert (SWE)
KONTINEN, Henri (FIN)/
PEERS, John (AUS)(4)
3-6 6-7(9)
AEGON CHAMPIONSHIPS, London/Queen’s Club, Great Britain, ATP500, €1.802.945, trava
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 7) KAMKE, Tobias (GER) 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, PR) DIMITROV, Grigor (BUL) 7-6(6) 4-6 6-3
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, PR) ČILIĆ, MARIN (CRO, 5) 4-6 2-6

AEGON CLASSIC BIRMINGHAM, Birmingham, Great Britain, Premier, $846.000, trava
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) BUYUKAKCAY, Cagla (TUR, 7) 7-5 6-3
2/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)  – SHINKOVA, Isabella (BUL) 6-1 6-2
3/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)  – SINIAKOVA, Katerina (CZE) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
ROSOLSKA, Alicja (POL)
KING, Vania (USA)/
KUDRYAVTSEVA, Alla (RUS)
6-7(3) 6-7(4)
MALLORCA OPEN, Mallorca, Spain, International, $250.000, trava
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 3) PARMENTIER, Pauline (FRA) 6-4 6-4
JANKOVIĆ, Jelena  (SRB, 2) KONJUH, Ana (CRO) 7-5 6-3
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena  (SRB, 2) MERTENS, Elise (BEL) 0-6 6-4 6-3
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 3) SORRIBES TORMO, Sara (ESP, WC) 6-1 6-0
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena  (SRB, 2) CIRSTEA, Sorana (ROU, Q) 6-3 6-3
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 3) GARCIA,Caroline (FRA, 6) 6-7(9) 7-5 3-6
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena  (SRB, 2) SEVASTOVA, Anastasija (LAT) 6-4 1-6 2-6
Dubl
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB)/
FLIPKENS, Kirsten (BEL)(WC)
IVAKHNENKO, Valentyna (RUS)/
MELNIKOVA, Marina (RUS)
6-1 6-7(5) 10-7
JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
NAYDENOVA, Aleksandrina (BUL)
BOUCHARD, Eugenie (CAN)/
LISICKI, Sabine (GER)(WC)
7-6(4) 4-6 17-15
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
NAYDENOVA, Aleksandrina (BUL)
DABROWSKI, Gabriela (CAN)/(4)
MARTINEZ SANCHEZ, Maria Jose (ESP)
2-6 3-6
IVANOVIĆ, Ana (SRB)/
FLIPKENS, Kirsten (BEL)(WC)
HOZUMI, Eri (JPN)/
KATO, Miyu (JPN)(3)
6-3 6-3
1/2 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB)/
FLIPKENS, Kirsten (BEL)(WC)
FRIEDSAM, Anna-Lena (GER) /
SIEGEMUND, Laura (GER)
7-5 1-6 8-10

FERGANA CHALLENGER 2016, Fergana, Uzbekistan, $50.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 7) SULTANOV, Khumoun (UZB, WC) 6-4 6-2
JANKOVIĆ, Miki (SRB) KONECNY, Michal (CZE) 6-4 7-6(2)
PETROVIĆ, Danilo (SRB) ZAITCEV, Anton (RUS, Q) 6-7(4) 2-6
2. kolo  MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 7) ZAITCEV, Anton (RUS, Q) 6-3 6-3
JANKOVIĆ, Miki (SRB) IVASHKA, Ilya (BLR, 8) 5-7 6-7(8)
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 7) KUDRYAVTSEV, Alexander (RUS, 3) 3-2, predaja
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 7) KRAVCHUK, Konstantin (RUS, 1) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB)
CAGNINA, Julien (BEL)/
DUBAIL, Julien (BEL)(Alt)
6-2 3-6 9-11
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
ORTEGA-OLMEDO, Roberto (ESP)
IVASHKA, Ilya (BLR)/
KUDRYAVTSEV, Alexander (RUS)
7-6(8) 3-6 5-10
ATP CHALLENGER CITTA di PERUGIA, Perugia, Italy, €42.500+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3.  kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) slobodan
2/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) BARRIENTOS, Nicolas (COL, 1) 4-6 7-6(6) 3-6
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) DUTRA SILVA, Rogerio (BRA, 1) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
OLIVEIRA, Goncalo (POR)
REYES-VARELA, Miguel Angel (MEX)/
SCHNUR, Max (USA) (3)
1-6 5-7
Poprad-Tatry Challenger, Poprad Tatry, Slovakia, €42.500+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) VYROSTKO, Tomas (SVK, WC) 6-4 6-0
ČONKIĆ, Petar (SRB) ARVIDSSON, Isak (SWE, 7) 7-5 5-7 4-6
2/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) MELZER, Jurgen (AUT, 5) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo  VUČIĆ, Ilija (SRB)/
SAFWAT, Mohamed (EGY)
GHEM, Andre (BRA)/
GOMEZ, Emilio (ECU)
W/O
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
SAFWAT, Mohamed (EGY)
MELZER, Gerald (AUT)/
NOVAK, Dennis (AUT)
6-3 3-6 10-7
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
SAFWAT, Mohamed (EGY)
DLOUHY, Lukas (CZE)/
MARTIN, Andrej (SVK)
6-4 4-6 9-11
Chalenger de BLOIS, Blois, France, €42.500+H, šljaka
Satnica  ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) SAKHAROV, Gleb (FRA) 7-6(5) 6-7(3) 6-1
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) MONTEIRO, Thiago (BRA, 4) W/O
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB) BARRERE, Gregoire (FRA) 2-6 6-7(5)

ALEX NICOLAS OPEN, Buzau, Romania, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 4) FETISLEAM, Edris (ROU, WC) 6-1 6-4
2/2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 4) PROTOPOPESCU, Vlad (ROU) 6-4 7-5
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, Q) PONCELET, Victor (BEL, Q) 6-3 5-7 4-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
ANDREWS, Max (GBR)
KESTELBOIM, Mariano (ARG)/
LUNCANU, Petru-Alexandru (ROU) (1)
1-6 3-6

Aegon Ilkley Trophy, Ilkley, Great Britain, $50.000, trava
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) MARAND, Sanaz (USA, Q) 7-5 6-2
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) HIBI, Mayo (JPN) 1-6 4-6
Naturtex Womens Open, Szeged, Hungary, $50.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 3) slobodna
KAČAR, Marina (SRB, 5) slobodna
MIJATOVIĆ, Mia (SRB) CHAVARRIA PEREZ, Claudia (ESP) 6-0 6-0
POLOVINA, Jelena (SRB) SZLAVIKOVICZ, Szabina (HUN, 8, WC) 0-6 0-6
MEJIĆ, Mila (SRB) NAGYMIHALY, Luca (HUN) 1-6 1-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) BOGDAN, Elena (ROU, WC) 0-6 3-6
2/3. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 3) MIJATOVIĆ, Mia (SRB)  6-3 6-3
KAČAR, Marina (SRB, 5) BOGDAN, Elena (ROU, WC)  6-2 6-3
3/3. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 3) SZLAVIKOVICZ, Szabina (HUN, 8, WC) 6-3 6-4
KAČAR, Marina (SRB, 5) NAGYMIHALY, Luca (HUN) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB) BONAVENTURE, Ysaline (BEL, 4) 6-7(3) 0-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, Q) CADANTU, Alexandra (ROU) 6-7(5) 4-6
KAČAR, Marina (SRB, Q) LUKACS, Vanda (HUN) 6-4 6-4
2. kolo KAČAR, Marina (SRB, Q) MALECKOVA, Jesika (CZE, 6) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo KAČAR, Marina (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB) (WC)
BONDAR, Anna (HUN)/
RUSE, Elena Gabriela (ROU)
W/O
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
DANIILIDOU, Eleni (GRE)
DINU, Cristina (ROU)
GJORCHESKA, Lina (MKD)(2)
2-6 6-3 4-10
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB) (WC)
CADANTU, Alexandra (ROU)/
RUS, Arantxa (NED)
W/O
1/2 finale KAČAR, Marina (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB) (WC)
DINU, Cristina (ROU)/
GJORCHESKA, Lina (MKD)(2)
0-6 3-6
Marat Zverev Memorial Cup, Minsk, Belarus, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 8) IANCHUK, Elizaveta (UKR, Q) 6-4 7-6(3)
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 8) VINOGRADOVA, Polina (RUS) 4-6 6-2 4-6
11e Open Montpellier Méditerrranée Métropole, Montpellier, France, $25.000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOVANOVIĆ, Gracia (SRB) MARTI RIEMBAU, Ariadna (ESP, 8) 6-7(7) 6-7(1)
Braunschweig Women’s Open 2016, Braunschweig, Germany, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) LEHNERT, Katharina (PHI, WC) 6-7(4) 6-3 6-1
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) GATTO-MONTICONE, Giulia (ITA) 6-1 6-4
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) KORPATSCH, Tamara (GER) 6-4 6-0
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) SCHAEFER, Anne (GER, 1) 6-4 6-1
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) GORGODZE, Ekaterine (GEO) 6-4 6-3
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
HUSARIĆ, Anita (BIH)
GRAJDEK, Kim-Alice (GER)/
RODRIGUEZ, Victoria (MEX)
6-3 6-0
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
HUSARIĆ, Anita (BIH)
BUA, Tatiana (ARG)/
NEGREANU, Daiana (ROU)
6-3 6-0
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
HUSARIĆ, Anita (BIH)
GEUER, Nicola (GER)/
SCHAEFER, Anne (GER)(2)
6-4 7-6(4)
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
HUSARIĆ, Anita (BIH)
GERLACH, Katharina (GER)/
HOBGARSKI, Katharina (GER)
4-6 3-6
Fergana International, Fergana, Uzbekistan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) KALABINA, Yuliya (RUS, Q) 6-2 1-0, predaja
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) LYKINA, Ksenia (RUS, 3) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SHARIPOVA, Sabina (UZB)
MERENKOVA, Polina (UZB)/
SAIDHUJAEVA, Sarvinoz (UZB)
6-2 6-1
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SHARIPOVA, Sabina (UZB)
KAPSHAY, Veronika (UKR)/
PALHA, Natasha (IND)
1-6 3-6
ZUBR CUP, Prerov, Czech Republic, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PANTELIĆ, Anastassia (SRB) KOPLOVA, Tereza (CZE) 3-6 0-6
MARY PIERCE INDIAN OCEAN SERIES – MAURITUS 1, Grand Baie La Croisette, Mauritius, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) slobodna
KLARIĆ, Vanja (SRB) slobodna
Glavni žreb
1. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB, Q) GEURINCKX, Vicky (BEL) 4-6 2-6
KLARIĆ, Vanja (SRB, Q) TOMA, Vivian Mayumi (BRA) 6-0 6-0
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, WC) VAN DER HOEK, Rosalie (NED, Q) 5-7 0-6
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, Q) EWIJK, Chayenne (NED, 3) 1-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB)/
DZENGA, Nicole (ZIM) (WC)
GEURINCKX, Vicky (BEL)/
MALMQVIST, Linnea (SWE)
7-5 6-3
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
THERON, Liniques (NAM)
NIKITOVIĆ, Nina (SRB)/
DOWDESWELL KOTI, Emily (GBR)
6-3 6-2
1/4 finale KLARIĆ, Vanja (SRB)/
DZENGA, Nicole (ZIM) (WC)
EWIJK, Chayenne (NED)/
VAN DER HOEK, Rosalie (NED) (1)
6-1 3-6 7-10
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
THERON, Liniques (NAM)
CHILUMULA,Nidhi (IND)/
S REDDY, Snehadevi (IND)(3)
W/O
Infond Open, Maribor, Slovenia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MAŠIĆ, Mila  (SRB) STEVANOVIĆ , Anamarija (SRB) 2-6 6-4 6-4
ŽIVKOVIĆ, Isidora  (SRB) slobodna
2/3. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB) BUKOVEC, Klavdija (SLO) 6-2 6-0
ŽIVKOVIĆ, Isidora  (SRB) JEZIDZIC, Tea (CRO) 4-6 0-6
3/3. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB) GAL, Anja (SLO) 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB, Q) BOKAN, Zaklin (SLO, WC) 6-4 6-0
2. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB, Q) SCHMIEDLOVA, Kristina (SVK,1) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB)/
RADIŠIĆ, Dragana (BIH)
BRGLEZ, Pia (SLO)/
KLANECEK, Sasa (SLO)
1-6 0-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) slobodna
2/2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) Wahl, Dominique (GER) 3-6 2-6

Allianz Kundler German Juniors, Berlin, Germany, G1, šljaka
Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) FREIMUTH, Jesper Tull (GER, WC) 6-2, predaja
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) ROTSAERT, Alexandre (USA, 11) 6-1 3-2, predaja
3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) SEYBOTH WILD, Thiago (BRA) 6-3 6-4
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB) ALTMAIER, Daniel (GER, 3, WC) 2-6 1-6
FBT Int. Junior Challenge 2016, Odense, Denmark, G4, šljaka
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo   KOSTIĆ, Milica (SRB) JENSEN, Camilla Flintholm (DEN, WC) 1-6 4-6
KELIBIA ITF Juniors, Kelibia, Tunisia, G4, tvrda podloga
JUNIORKE
Glavni žreb
 1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB) COURTNEY, Caragh (IRL, Q) 6-7(5) 0-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

TENNISPARK Open 2016 U16, Skopje, FYR Macedonia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo:  Luka Stojanović
2. kolo: Miroslav CvjetanLuka Dragoljić, Jovan Ćirković
1/4 finale RADENKOVIĆ, Lazar (SRB) ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 10, A) 1-6 1-6
PETROV, Kosta (SRB, 6) JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD, 2) 6-0 6-3
1/2 finale ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 10, A) KUSESKI, Mihail (MKD, 1) 6-2 4-6 6-2
PETROV, Kosta (SRB, 6) ANDONOV, Luka Ljuben (MKD, 3) 3-6 3-6
FINALE ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 10, A) ANDONOV, Luka Ljuben (MKD, 3) 6-4 6-3
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Tamara Eraković
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, 3) RISTEVSKA, Ana (MKD, 6) 7-6(1) 6-0
LJUBIĆ, Mija (SRB) ANTONIOU KARADEMITROU, Nikoleta (GRE, 9) 6-7(9) 3-6
1/2 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, 3) ANTONIOU KARADEMITROU, Nikoleta (GRE, 9) 6-3 6-1
FINALE MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, 3) VELCEA, Andreea (ROU, 1) 3-6 0-6
TORNEO U16 – CREMA, Crema, Italy, U16, C2, šljaka
Satnica
 DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Nemanja Subanović
Dubl
1/2 finale SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)/
NIEDERER, Noah Elia (SUI)
BOSIO, Gabriele (ITA)/
PERUFFO, Giovanni (ITA)
6-1 3-6 13-15
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 1) AMENDOLA, Alice (ITA, 8) 6-3 4-6 7-6(3)
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 1) NOVIKOVA, Maria (RUS, 5) 6-2 3-6 6-4
FINALE MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 1)  – PIGATO, Lisa (ITA) 6-2 7-5
Dubl
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
VISONTAI, Timea (HUN, 2)
BASZAK, Weronika (POL)/
NOVIKOVA, Maria (RUS, 3)
4-6 6-3 3-10
CACAK OPEN 2016, Čačak, Srbija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Veljko Krstić, Dimitrije Kocić (WC),  Jovan Delić , Mihailo VučkovićBogdan Bukarica
2/3. koloLeon Nikolić (WC), Stefan Malbaša, Bojan Radoman, Matija Krstivojević (WC)
3/3. kolo: Luka Kalenić (2), Nemanja Marjanović, Marko Klisurić (WC), Milan Macura
Glavni žreb
1. kolo: Lazar DanićFilip Nenadović (WC), Lav Dašić, Marko Klisurić (Q), Luka Kalenić (Q), Milan Mancura (Q), Vuk David Stramput (WC), Luka Kurtović
2. kolo: Filip Mandović,  Aleksa Marđonović (15),  Dušan Trunić (12),  Nikola Mitrović (WC)Luka Todorović, Ilija Zoroja, Nemanja Marjanović (Q)Sava Radović, Petar Teodorović (WC), Uroš Delić
3. kolo: Oliver Sabo Rac (7), Mateja Ćurić, Stefan Popović (2)
1/4 finale Dimitrije ZUBAC (SRB, 14) Nik JURJEVČIĆ (SLO, 9) 3-6 6-2 6-2
Mateja JANIĆIJEVIĆ (SRB, 3) Danilo RAIČEVIĆ (MGO, 6) 2-6 4-6
Lazar MILIĆEVIĆ (SRB, 11) Ognjen PAVLOVIĆ (SRB) 6-0 6-1
1/2 finale Dimitrije ZUBAC (SRB, 14) Danilo RAIČEVIĆ (MGO, 6) 6-4 7-5
Lazar MILIĆEVIĆ (SRB, 11) Vuk VUKSANOVIĆ (MGO, 16) 6-2 6-2
FINALE Dimitrije ZUBAC (SRB, 14) Lazar MILIĆEVIĆ (SRB,11) 4-6 6-1 6-3
Dubl
1/2 finale Sava RADOVIĆ (SRB)/
Dimitrije ZUBAC (SRB)(6)
Nik JURJEVČIĆ (SLO)/
Samuel PATE (SLO)
W/O
Petar TEODOROVIĆ (SRB)/
Dušan TRUNIĆ (SRB)(8)
Danilo RAIČEVIĆ (MGO)/
Vuk VUKSANOVIĆ (MGO)
6-4 6-3
FINALE Sava RADOVIĆ (SRB)/
Dimitrije ZUBAC (SRB)(6)
Petar TEODOROVIĆ (SRB)/
Dušan TRUNIĆ (SRB)(8)
2-6 6-1 10-4
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Kristina StamenkovićLena Karlovčan, Sofija Rajić (WC)
2/2. kolo: Natalija Senić (1, WC), Anja Petković
Glavni žreb
1. kolo: Doroteja Petrović, Nađa Živković, Teodora Stefanović (WC), Jelena Marjanović,  Milica Durić, Kristina Stamenković (LL), Lena Karlovčan (LL), Anja Petković (Q),  Anastasija Stojanović,  Staša Vasić
2. kolo: Julija Radenković (15), Tara Gančev (14, WC), Andriana Simović (4),  Anđela Vukčević (7),  Sofija Raijć (LL),  Anamarija Kovačević (WC),  Nevena Kolarević,   Mirjana Ragastovac
3. kolo: Senka Deletić (10),  Milana Vulin (3), Natalija Đukić (8, WC), Andrea Obradović, Tijana Nikolić, Iva Pantović (16)
1/4 finale Anđela LOPIČIĆ (SRB, 5) Francesca CURMI (MLT, 1) 1-6 1-6
Natalija SENIĆ (SRB, 13, Q) KOTLIKOVA, Inez Maria (SVK, 12) 3-6 2-6
Iva DIVAC (SRB, 9) MUNTEANU, Tania (ROU, Q) 3-6 3-6
Ana VILČEK (SRB, 2) Sofija ĐUNISIJEVIĆ (SRB, 11) 6-1 6-0
1/2 finale Ana VILČEK (SRB, 2) MUNTEANU, Tania (ROU, Q) 7-5 6-0
FINALE Ana VILČEK (SRB, 2) KOTLIKOVA, Inez Maria (SVK, 12) 6-4 6-2
Dubl
1/2 finale Anđela LOPIČIĆ (SRB)/
Francesca CURMI (MLT)(1)
Lena KARLOVČAN (SRB)/
Anja PETKOVIĆ (SRB)
6-0 6-0
Sofija ĐUNISIJEVIĆ (SRB)/
Iva DIVAC (SRB)(4)
Iva PANTOVIĆ (SRB)/
Natalija SENIĆ (SRB)
6-3 6-7(4) 2-10
FINALE Anđela LOPIČIĆ (SRB)/
Francesca CURMI (MLT)(1)
Iva PANTOVIĆ (SRB)/
Natalija SENIĆ (SRB)
6-4 2-6 10-8
PRIJEDOR OPEN 12&U 2016, Prijedor, Bosnia and Herzegovina, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale Nikola ZEKIĆ (SRB) Luca Marco BERGONZI (ITA, WC) 6-0 6-0
Matija TEŠIĆ (SRB) Ognjen DRAGOSAVLJEVIĆ (BIH) 7-6(4) 6-4
  Marko KIČIĆ  (SRB, WC) Ahmed HURTIĆ (BIH) 1-6 0-6
1/2 finale Nikola ZEKIĆ (SRB) Matija TEŠIĆ (SRB) 6-2 6-2
FINALE Nikola ZEKIĆ (SRB) Filip PRAŠTALO (BIH) 6-3 6-1
Dubl
1/2 finale Nikola ZEKIĆ (SRB)/
Radomir TOMIĆ (BIH)
Ognjen DRAGOSAVLJEVIĆ (BIH)/
Ahmed HURTIĆ (BIH)
6-1 7-5
FINALE Nikola ZEKIĆ (SRB)/
Radomir TOMIĆ (BIH)
Luca Marco BERGONZI (ITA)/
Filip PRAŠTALO (BIH)
6-1 3-6 10-7