Turniri od 13.05 – 19.05.

Rome, Italy, € 3,204,745, šljaka  
Livescore Satnica
Glavni zreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) ROSOL, Lukas (CZE, LL) 3-6 6-1 6-4
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) MONTANES, Albert (ESP, Q) 6-2 6-2
TROICKI, Viktor (SRB) GULBIS, Ernests (LAT, Q) 1-6 1-6
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) DOLGOPOLOV, Alexandr (UKR) 6-1 6-4
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) BERDYCH, Tomas (CZE, 6) 6-2 5-7 4-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)
FYRSTEBERG, Mariusz (POL)/
MATKOWSKI, Marcin (POL)
6-7(3) 7-5 10-4
TROICKI, Viktor (SRB)/
ROSOL, Lukas (CZE)
KNOWLE, Julian (AUT)/
POLASEK, Filip (SVK)
6-2 6-4
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)
GRANOLLERS, Marcel (ESP)/
LOPEZ, Marc (ESP)          (2)
4-6 7-6(4) 8-10
TROICKI, Viktor (SRB)/
ROSOL, Lukas (CZE)
MIRNYI, Max (BLR)/
TECAU, Horia (ROU)        (5)
5-7 1-6

    Rome, Italy, € 3,204,745, šljaka
 Livescore Satnica
Glavni zreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 15) RADWANSKA, Urszula (POL) 3-6 6-2 2-6
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) PIRONKOVA, Tsvetana (BUL) 6-3 6-0
JOVANOVSKI, Bojana (SRB) WOZNIACKI, Caroline (DEN, 10) 2-6 6-4 7-6(5)
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) JOVANOVSKI, Bojana (SRB) 6-2 6-0
3. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) LI, Na (CHN, 5) 7-6(2) 7-5
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB) HALEP, Simona (ROU, Q) 6-4 0-6 5-7
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/    (WC)
LUČIĆ-BARONI, Mirjana (CRO)
GOERGES, Julia (GER)/
MINELLA, Mandy (LUX)
6-4 6-1
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/    (WC)
LUČIĆ-BARONI, Mirjana (CRO)
GROENEFELD, Anna-Lena (GER)/
PESCHKE, Kveta (CZE)      (7)
1-6 6-3 12-10
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/    (WC)
LUČIĆ-BARONI, Mirjana (CRO)
PETROVA, Nadia (RUS)/        SREBOTNIK, Katarina (SLO)  (2) 2-6 1-6

Samarkand, Uzbekistan, $ 50,000, šljaka
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIC, Filip (SRB) VESELY, Jiri (CZE, 1) 6-3 2-6 6-3
2. kolo KRAJINOVIC, Filip (SRB) BETOV, Sergey (BLR, Q) 6-0 6-4
1/4 finale KRAJINOVIC, Filip (SRB) DUSTOV, Farrukh (UZB, 7) 2-6 2-6

Tampa, FL, USA, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo OBRADOVIC, Vladimir (SRB) WITTEN, Jesse (USA) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo OBRADOVIC, Vladimir (SRB)/
PAUKKU, Juho (FIN)
ALTAMIRANO, Collin (USA)/
DACIEK, Patrick (USA)
6-2 6-3   
1/4 finale OBRADOVIC, Vladimir (SRB)/
PAUKKU, Juho (FIN)
BUCHANAN, Chase (USA)/                    CARLETON, Reid (USA)       (2)
2-6 2-6
Cluj-Napoca, Romania, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DJERE, Laslo (SRB, JE) HOISS, Stephan (GER, Q) 6-1 6-1
2. kolo DJERE, Laslo (SRB, JE) INZERILLO, Jerome (FRA) (6) 6-1 6-2
1/4 finale DJERE, Laslo (SRB, JE) BALLERET, Benjamin (MON) 6-7(7) 6-0 3-6
Dubl
1. kolo DJERE, Laslo (SRB)/
CIORCILA, Patrick (ROU)
FRATILA, Septimiu (ROU)/   (WC)
TURCU, Mihnea Lorin Stefan (ROU)
6-0 6-2
1/4 finale DJERE, Laslo (SRB)/
CIORCILA, Patrick (ROU)
KRAILA, Sebastian (ROU)/
MARASIN, Alexandru Catalin (ROU)
3-6 6-2 10-7
1/2 finale DJERE, Laslo (SRB)/
CIORCILA, Patrick (ROU)
ARNEODO, Romain (FRA)/
BALLERET, Benjamin (MON)  (2)
Đ.L./C.P. odustali
Plovdiv, Bulgaria, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RAJIĆ, Marko (SRB, 2)
slobodan
VELIČKOVIĆ, Miloš (SRB) slobodan
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) slobodan
2/3. kolo RAJIĆ, Marko (SRB, 2) ONTICA, Cosmin (ROU) 6-1 6-1
VELIČKOVIĆ, Miloš (SRB) TARPOV, Danail (BUL) 2-6 0-6
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) DRAGANOV, Nikolay (BUL) 0-6 1-6
3/3. kolo RAJIĆ, Marko (SRB, 2) TARPOV, Danail (BUL) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo MILIVOJEVIC, Ivan (SRB) KUZMANOV, Dimitar (BUL, 6) 3-6 1-6
JEVTIC, Slobodan (SRB) GROZEV, Serafim (BUL, WC) 6-2 3-6 6-3
RAJIC, Marko (SRB, Q) URRUTIA FUENTES, Laslo (CHI) 4-6 1-6
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB, 8) GIACALONE, Omar (ITA) 2-6 4-6
ZEKIC, Miljan (SRB, 2) IANAKIEV, Milen (GER, Q) 6-1 6-1
2. kolo JEVTIC, Slobodan (SRB) DEMOIS, Julien (FRA, 7) 2-6 1-6
ZEKIC, Miljan (SRB, 2) TRENDAFILOV, Petar (BUL, Q) 6-7(3) 7-6(4) 6-4
1/4 finale ZEKIC, Miljan (SRB, 2) GIACALONE, Omar (ITA) 6-4 7-6(4)
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) DEMOIIS, Julien (FRA, 7) 5-1, predao D.J.
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) DŽUMHUR, Damir (BIH, 1) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ZEKIC, Miljan (SRB)/
DZUMHUR, Damir (BIH)    [1]
DRAGANOV, Nikolay (BUL)/
MARTINSKI, Aleks (BUL)
6-1 6-2
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB)/
DELIC, Mate (CRO)
IANAKIEV, Milen (GER)/
SHANDAROV, Radoslav (BUL)
6-0 6-0
MILIVOJEVIC, Ivan (SRB)/
DEARI, Shendrit (MKD)
ATANASOV, Petar (BUL)
SHEVKEDOV, Ferdun (BUL)
6-2 6-2
JEVTIC, Slobodan (SRB)/
RAJIC, Marko (SRB)
ATTRICE, Andrea (ITA)/
BALMASHEV, Mikhail (RUS)
6-3 7-6(5)
1/4. finale
ZEKIC, Miljan (SRB)/
DZUMHUR, Damir (BIH)    [1]
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB)/
DELIC, Mate (CRO)
6-4 6-4 
MILIVOJEVIC, Ivan (SRB)/
DEARI, Shendrit (MKD)
KHOTULEV, Stepan (RUS)/
URRUTIA FUENTES, Laslo (CHI)  (3)
2-6 7-6(6) 3-10
JEVTIC, Slobodan (SRB)/
RAJIC, Marko (SRB)
HALACHEV, Dinko (BUL)/ TRENDAFILOV, Peta (BUL)   (4)
4-6 1-6
1/2. finale ZEKIC, Miljan (SRB)/
DZUMHUR, Damir (BIH)    [1]
KHOTULEV, Stepan (RUS)/
URRUTIA FUENTES, Laslo (CHI)  (3)
6-3 4-6 [10-4]
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
DŽUMHUR, Damir (BIH, 1)
HALACHEV, Dinko (BUL)/
TRENDAFILOV, Petar (BUL, 4)
7-5 6-7(4) 12-10 !!!
Antalya – Belconti, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DALJEV, Pavle (SRB) ZHUKOV, Pavlo (UKR) 1-6 3-6
Puebla, Mexico, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEMUNOVIC, Bojan (SRB) LOZA, Gustavo (MEX) 7-5 3-6 1-6
Vallldoreih, Spain, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ALEKSIĆ, Aleksa (SRB) BONAVILA GIMENEZ, Joan (ESP) 2-6 3-6

Prague, Czech Republic, $ 100,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB) ZAHLAVOVA, Sandra (CZE, Q) 6-2 6-4
KRUNIC, Aleksandra (SRB) SAFAROVA, Lucie (CZE, 2) 4-6 3-6
2. kolo DOLONC, Vesna (SRB) DOI, Misaki (JPN, 8) 4-6 6-3 6-2
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB) CADANTU, Alexandra (ROU) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB)/
CRAYBAS, Jill (USA)         (4)
PATTERSON, Tammi (AUS)/
PERRIN, Conny (SUI)
7-6(5) 6-4
KRUNIC, Aleksandra (SRB)/
PITER, Katarzyina (POL)
HOGENKAMP, Richel (NED)/
LARSSON, Johanna (SWE)
6-2 6-2
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB)/
CRAYBAS, Jill (USA)         (4)
DABROWSKI, Gabriela (CAN)/
SANCHEZ, Maria (USA)
6-2 3-6 11-9
KRUNIC, Aleksandra (SRB)/
PITER, Katarzyina (POL)
AMANMURADOVA, Akgul (UZB)/
DANIILIDOU, Eleni (GRE, 3)
6-2 6-2
1/2 finale DOLONC, Vesna (SRB)/
CRAYBAS, Jill (USA)         (4)
FALCONI, Irina (USA)/
HRDINOVA, Eva (CZE, 2)
7-6(3) 6-7(2) 7-10
KRUNIC, Aleksandra (SRB)/
PITER, Katarzyina (POL)
VORACOVA, Renata (CZE)/
ZAHLAVOVA STRYCOVA, Barbora (CZE, 1)
1-6 2-6
Balikpapan, Indonesia, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4)
TANG, Hao Chen (CHN) 6-3 6-3
MIRČIĆ, Teodora (SRB)
LERTCHEEWAKARN, Noppawan (THA,7) 6-3 7-6(7)
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) PLIPUECH, Peangtarn (THA, Q) 6-3 7-6(2)
MIRČIĆ, Teodora (SRB) MINOKOSHI, Mai (JPN) 6-3 2-6 7-5
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) XU, Yi-Fan (CHN, 6) 6-2 6-2
MIRČIĆ, Teodora (SRB) WEN, Xin (CHN) 6-4 6-4
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) MIRČIĆ, Teodora (SRB) 6-4 6-3
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) YANG, Zi (CHN) 6-3 6-2 !!!
Dubl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
BROADY, Naomi (GBR)
YANG, Yi (CHN)/
ZHU, Lin (CHN)
6-4 6-0
2. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
BROADY, Naomi (GBR)
LU, Lia Xiang (CHN)/
LU, Jia-Jing (CHN)
6-1 7-5
1/4 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
BROADY, Naomi (GBR)
LAZAREVA, Margarita (RUS)/
RODIONOVA, Arina (RUS)    (4)
6-1 6-4
1/2 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
BROADY, Naomi (GBR)
MURRAY, Samantha (GBR)/
SOUTH, Melanie (GBR, 2)
3-6 6-3 10-4
FINALE MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
BROADY, Naomi (GBR)
CHEN, YI (TPE)/
XU, YI-Fan (CHN)
6-3 6-3 !!!
Marathon, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 2) slobodna
2/2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 2) RENTOULI, Anastasia (GRE, WC) 6-4 6-1
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB) ORLOVA, Natalia (RUS, 3) 6-1 6-2
BONIĆ, Barbara (SRB, Q) MUSINA, Adel (RUS, WC) 6-1 6-1
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, Q) PIAI, Eduarda (BRA, 2) 6-2 6-2
KAČAR, Marina (SRB) DEIGMAN, Laura (GBR) 6-2 6-1
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB) SZATMARI, Agnes (ROU, Q) 6-1 1-6 6-2
BONIĆ, Barbara (SRB, Q) BROWN, Lucy (GBR) 1-6 6-3 3-6
1/2 finale KAČAR, Marina (SRB) KONTAVEIT, Anett (EST, 1) (Q) 3-6 1-6
Båstad, Sweden, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB, 5) KLACKENBERG, Julia (SWE) 6-2 6-3
2/2. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB, 5) MELSTED, Cecilie Lundgaard (DEN) 6-1 6-1
Glavni žreb
1. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB, Q) DUNNE, Katy (GBR, Q) 6-2 1-6 3-6
SPREMO, Milana (SRB) BONAVENTURE, Ysaline (BEL, 2) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/    SPREMO, Milana (SRB) CELIK, Susanne (SWE)/
NJUKI, Brenda (SWE)       (WC)
A.K./S.M. odustale
Sharm Elsheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni zreb
1. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB) MELICHAR, Nicole (USA, 5) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB)/
HERDZELAS, Dea (BIH
CUCCA, Marcella (ITA)/
ICARDI, Chiara (ITA)
6-3 6-2
1/4. finale OSTOJIC, Kristina (SRB)/
HERDZELAS, Dea (BIH
ROSATELLO, Camilla (ITA)/
ZHU, Ai Wen (CHN)          (3)
5-7 3-6

* Na juniorskim ITF  turnirima pratimo rezultate glavnog žreba singla i od četvrtfinala dubla

Amstetten, Austria, G2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Nataša KOSANIN
Delray Beach, USA, G4, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Mila POPIVODA, Katarina KOZAROV

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Maribor, Slovenia, G2, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Stefan MILIĆEVIĆ (1)
1/4 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 1) ROBERTO, Riccardo (ITA)
6-3 7-5
1/2 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 1) LARGO, Hugo (ESP, 4)
6-3 6-2
FINALE MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 1) BALTENSPERGER, Raphael (SWI, 3) 7-5 6-4 !!!
Dubl
1/2. finale Stefan MILIĆEVIĆ (SRB)/
PAZDERA, Jiri (CZE)          (2)
FRANK, Jure (SLO)/
KAPLJA, Aljaz Jacob (SLO)
6-7(7) 5-7
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Zoe DORONJSKI (WC)
Piestany, Slovakia, G1, U14
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
*Miomir KECMANOVIĆ (1), Boris BUTULIJA (9)
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) PATYK, Jakub (CZE, 7)
6-2 6-0
BUTULIJA, Boris (SRB, 9) HOLIS, Evzen (CZE, 4) 6-3 4-6 6-2
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) OLIEL, Yshai (ISR, 3)
6-1 6-1
BUTULIJA, Boris (SRB, 9) ZUK, Kasper (POL, 2) 3-6 4-6
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) ZUK, Kasper (POL, 2) 4-6 7-5 7-6(0) !!!
Dubl
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
ZUK, Kasper (POL)          (1)
BUTULIJA, Boris (SRB)/
CORKER, Louis (AUS)
6-1 6-3
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
ZUK, Kasper (POL)          (1)
DUBSKY, Marek (CZE)/
LENOCH, Jan (CZE)       (4)
DM/LJ odustali !!!
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Mila MEJIĆ
Maribor, Slovenia, G2, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Konstantin KIROVSKI (4), Pero CVJETINOVIĆ
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 4) PAUL, Jakub (SUI, 12)
6-1 5-7 1-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Andrijana STOILKOVIĆ (1)
Glavni žreb
*Anđela TODOROVIĆ, Katarina LjUJIĆ, Andrijana STOILKOVIĆ (Q)
Dubl
1/4 finale TODOROVIĆ, Anđela (SRB)/
LjUJIĆ, Katarina (SRB)
ARNOLD, Tamara (SUI)/
MILOVANOVIC, Luna (SUI)   (2)
2-6 0-6
Niksic, Montenegro, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Stefan CICMILOVIĆ, Luka STOJANOVIĆ, Milan RADOJKOVIĆ
Glavni žreb
*Bodin ŽARKOVIĆ (2), Stefan GAŽO (7), Kosta PETROV, Igor HAJDUKOVIĆ, Nemanja POPOVIĆ, Mihailo NEDIĆ, Luka STOJANOVIĆ (Q), Stefan CICMILOVIĆ (Q), Milan RADOJKOVIĆ (Q)
1/4. finale NEDIĆ, Mihailo (SRB) TOMIĆ, Lukas (BIH, 8) 3-6 6-3 6-3
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 2) STAEHELI, Luca, (SUI, 6) 1-6 0-1 predao B.Ž.
1/2. finale NEDIĆ, Mihailo (SRB) STAEHELI, Luca, (SUI, 6) 6-2 6-1
FINALE NEDIĆ, Mihailo (SRB) RAININ, Anatolii (UKR, 1)
1-6 5-7
Dubl
1/2. finale NEDIĆ, Mihailo (SRB)/             ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)    (2) POPOVIĆ, Nemanja (SRB)/           BARON, Damjano (SUI) predali N.M-Ž.B.
  FINALE POPOVIĆ, Nemanja (SRB)/           BARON, Damjano (SUI) ALT, Joel Javier (SUI)/
STAEHELI, Luca (SUI)
3-6 2-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Sara GVOZDENOVIĆ (1, WC), Mina STOJČEVIĆ, Katarina LAZAREVIĆ (4, WC), Jovana SAMOCETA (5), Ivana DRAGOVIĆ (6, WC), Jovana GVOZDENOVIĆ (7, WC)
Glavni žreb
* Teodora RISTIĆ (2), Jana BOJOVIĆ (3), Nevena SOKOVIĆ (5), Katarina DRAŽIĆ (6), Mia MIJATOVIĆ (8), Mila SARIĆ, Tamara MALEŠEVIĆ, Marija STOJKOVIĆ, Sara ČVOROVIĆ (WC), Sara GVOZDENOVIĆ (Q), Jovana GVOZDENOVIĆ (Q), Jovana SAMOCETA (Q), Ivana DRAGOVIĆ (Q)
1/4. finale BOJOVIĆ, Jana (SRB, 3) GVOZDENOVIĆ, Sara  (SRB, Q) 6-1 6-2
MIJATOVIĆ, Mia (SRB, 8) USHAKOVA, Anastasia (RUS, WC) 6-3 6-4
1/2. finale BOJOVIĆ, Jana (SRB, 3) KULIKOVA, Anastasia (RUS, 1) 1-6 2-6
MIJATOVIĆ, Mia (SRB, 8) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 6-3 6-4
FINALE MIJATOVIĆ, Mia (SRB, 8) KULIKOVA, Anastasia (RUS, 1) 2-6 2-6
Dubl
1/2. finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/         MATIĆ, Iva (BIH) MALOVIĆ, Andjela (MNE)/
SLJUKIĆ, Sara (MNE, 2)
1-6 3-6
Prokuplje, Serbia, G3, U12
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Lazar MILIĆEVIĆ, Petar NIKOLIĆ, Aleksa RADENKOVIĆ, Marko MIŠIĆ, Stefan IVIĆ, Mihailo RADIĆ, Luka PETROVIĆ, Lav DAŠIĆ, Marko KOSTIĆ, Nikola ILIĆ, Ilija ZOROJA, Aleksa MARĐONOVIĆ
Glavni žreb
*Mihailo POPOVIĆ, Miloš VUKOVIĆ, Nemanja ŠUBANOVIC, Kristijan JUHAS, Luka STEFANOVIĆ, Jovan ĆIRKOVIĆ, Luka MALOBABIĆ, Uroš, ARSIĆ, Nikola JEVTIĆ, Matija ŽUGIĆ, Vasilije DRAGANIĆ, Lazar IGNJOVIĆ, Relja ESKIĆ, Andrija PETKOVIĆ (WC), Mihailo RADOSAVLJEVIĆ (WC), Andrija JEVTIĆ (WC), Daniel ANTONIĆ (WC), Marko MIŠIĆ (Q), Stefan IVIĆ (Q), Lav DAŠIĆ (Q), Aleksa MARĐONOVIĆ (Q), Mihailo RADIĆ (LL)
1/4. finale ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) ŽIVOTIĆ, Goran (GBR) 7-6(5) 7-5
ĆIRKOVIĆ, Jovan (SRB) STEFANOVIĆ, Luka (SRB) 2-6 1-6
POPOVIĆ, Mihailo (SRB) ANDREEV, Adrian (BUL) 6-2 2-6 6-1
VUKOVIĆ, Miloš (SRB) JUHAS, Kristijan (SRB) 0-6 1-6
1/2. finale ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) STEFANOVIĆ, Luka (SRB) 4-6 3-6
POPOVIĆ, Mihailo (SRB) JUHAS, Kristijan (SRB) 7-5 6-4
FINALE POPOVIĆ, Mihailo (SRB) STEFANOVIĆ, Luka (SRB) 6-1 6-0 !!!
Dubl
1/2. finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB)/           ANDREEV, Adrian (BUL) ANTONIĆ, Daniel (SRB)/
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)
A.D./Š.N. odustali
ĆIRKOVIĆ, Jovan (SRB)/
DRAGANIĆ, Vasilije (SRB)
ĐURĐEVIĆ, Luka (BIH)/
MILANOVIĆ, Dušan (BIH)
1-6 3-6
FINALE POPOVIĆ, Mihailo (SRB)/           ANDREEV, Adrian (BUL) ĐURĐEVIĆ, Luka (BIH)/
MILANOVIĆ, Dušan (BIH)
6-0 6-1 !!!
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Anastasija STOJANOVIĆ, Lena RELJIĆ, Iva PANTOVIĆ, Jovana ŠPANOVIĆ, Anđela ĐORĐEVIĆ, Staša VASIĆ
Glavni žreb
*Aleksandra STANKOVIĆ, Emilija KOJČIĆ, Jovana BABIĆ, Jovana BADNJAR, Mihaela ĐAKOVIĆ, Mia VUČKOVIĆ, Teodora ĐOKIĆ, Jovana TRIČKOVIĆ, Nevena KIĆOVIĆ, Elena MILOVANOVIĆ, Anastasija GUTIĆ (WC), Jovana ŽIVANOVIĆ (WC), Anja ANTONIJEVIĆ (WC), Olga DANILOVIĆ (WC), Anastasija STOJANOVIĆ (Q), Iva PANTOVIĆ (Q), Jovana ŠPANOVIĆ (Q), Anđela ĐORĐEVIĆ (LL)
1/4. finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) MIKHAYLOVA, Ksenia (RUS, Q) 6-0 6-0
GUTIĆ, Anastasia (SRB, WC) ZADNEPROVSKAIA, Daria (RUS,Q) 6-4 6-4
1/2. finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) NOSOVA, Olga (RUS) 6-2 6-1
GUTIĆ, Anastasia (SRB, WC) REPINA, Ekaterina (RUS, Q)  2-6 1-6
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) REPINA, Ekaterina (RUS, Q) 6-2 5-1 !!!
Dubl
1/2. finale TRIČKOVIĆ, Jovana (SRB)/
TRIČKOVIĆ, Katarina (AUT)
MIKHAYLOVA, Ksenia (RUS)/
ZADNEPROVSKAIA, Daria (RUS)
6-4 6-1
DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
PANTOVIĆ, Iva (SRB)
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
JANKULOVSKA, Elena (MKD)
6-4 6-1
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
PANTOVIĆ, Iva (SRB)
TRIČKOVIĆ, Jovana (SRB)/
TRIČKOVIĆ, Katarina (AUT)/
TJ/TK odustale !!!