Turniri od 13.05 – 19.05.

INTERNAZIONALI BNL D’ITALIA, Rome, Italy, ATP 1000, 5.791.280, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) BEDENE, Aljaž (SLO) 7-6(5) 6-7(3) 6-1
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) HURKACZ, Hubert (POL, 4) 6-3 1-6 6-4
2/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) EVANS, Daniel (GBR) 5-7 3-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) RUUD, Casper (NOR, 12) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) slobodan
ĐERE, Laslo (SRB) KUKUSHKIN, Mikhail (KAZ) 6-3 6-4
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) SHAPOVALOV, Denis (CAN) 6-1 6-3
ĐERE, Laslo (SRB) BASILASHVILI, Nikoloz (GEO, 14) 5-7 4-6
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) KOHLSCHREIBER, Philipp (GER) 6-3 6-0
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) DEL POTRO, Juan Martin (ARG, 7) 4-6 7-6(6) 6-4
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) SCHWARTZMAN, Diego (ARG) 6-3 6-7(2) 6-3
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) NADAL, Rafael (ESP, 2) 0-6 6-4 1-6

INTERNAZIONALI BNL D’ITALIA, Rome, Italy, WTA Premier 5, $3.452.538, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 14) PLISKOVA, Kristyna (CZE) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KLEPAČ, Andreja (SLO)
ERRANI, Sara (ITA)/(WC)
TREVISAN, Martina (ITA)
6-3 6-1
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KLEPAČ, Andreja (SLO)
MELICHAR, Nicole (USA)/
PESCHKE, Kveta (CZE)(2)
3-6 7-5 14-12
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KLEPAČ, Andreja (SLO)
GROENEFELD, Anna Lena (GER)/
SCHUURS, Demi (NED, 8)
3-6 0-6

NECKARCUP, Heilbronn, Germany, €92.040, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) BALAZS, Attila (HUN, 1) 6-1 6-7(4) 3-6
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1, WC) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB, LL) slobodan
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1, WC) KOEPFER, Dominik (GER) 6-4 4-6 7-5
TROICKI, Viktor (SRB, LL) VATUTIN, Alexey (RUS) 2-6 6-1 7-6(6)
3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1, WC) POLANSKY, Peter (CAN, 14) 6-3 7-5
TROICKI, Viktor (SRB, LL) GARCIA LOPEZ, Guillermo (ESP, 12) 6-4 6-4
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1, WC) TROICKI, Viktor (SRB, LL) 7-5 7-6(6)
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1, WC) TRAVAGLIA, Stefano (ITA, 13) 1-6 7-6(5) 6-1
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1, WC) DE GREEF, Arthur (BEL) 6-3 6-1
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BROWN, Dustin (GER)(WC)
KRAWIETZ, Kevin (GER)/
MIES, Andreas (GER)(1)
4-6 3-6

13th DOBOJ OPEN – 2019, Doboj, Bosna i Hercegovina, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, 16) PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) 6-1 7-5
VUKOVIĆ, Miloš (SRB, 13) STOJANOVIĆ, Luka (SRB) 6-4 6-3
RAJIĆ, Dušan (SRB, 15) KRAPIVIN, Maxim (RUS) 6-2 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB, 4) slobodan
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) PODZUS, Janis (LAT, 10) 2-6 5-7
DALJEV, Pavle (SRB, 5) slobodan
DRINIĆ, Milan (SRB, 6) NEDIĆ, Andrej (BIH) 6-2 6-3
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 11) ZIMBREK TURKOVIĆ, Gaspar (CRO) 6-3 6-2
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 7) TALIC, Zaharije-Zak (AUS) 6-3 6-4
2/2. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, 16) FAIVRE Pierre (FRA, 1) 0-6 3-6
VUKOVIĆ, Miloš (SRB, 13) SUDE, Jakob (GER, 2) 1-6 1-6
RAJIĆ, Dušan (SRB, 15) ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE, 3) 2-6 2-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, 4) PODZUS, Janis (LAT, 10) 3-6 6-4 10-4
DALJEV, Pavle (SRB, 5) DURGUTI, Bešir (MKD, 9) 6-3 3-6 8-10
DRINIĆ, Milan (SRB, 6) ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 11) 6-4 6-0
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 7) OREŠKOVIĆ, Zvonimir (CRO, 14) 4-6 6-0 11-9
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, Q) LEITE Wilson (BRA) 6-0 3-0, ret.
DALJEV, Pavle (SRB, LL) SAITO, Takashi (JPN, 7) 4-6 4-6
KATIĆ, Dejan (SRB, IR) DUBRIVNYY, Artem (RUS, 6) 6-4 4-6 2-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) FICOVICH, Juan Pablo (ARG, 4) 2-6 3-6
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, Q) FATIĆ, Nerman (BIH, IR) 1-6 3-6
2. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, Q) SAITO, Takashi (JPN, 7) 6-4 6-2
1/4 finale DRINIĆ, Milan (SRB, Q) SIJSLING, Igor (NED, 1) 6-1 2-6 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
DANCU, Vlad Andrei (ROU)(A)
NINČEVIĆ, Frane (CRO)/
NINČEVIĆ, Luka (CRO)(WC)
6-3 6-4
STOJANOVIĆ, Luka (SRB)/
ZHU, Michael (USA)
EJUPOVIĆ, Elmar (GER)/
STROMBACHS, Robert (GER)
4-6 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB)/(WC)
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB)
SIJSLING, Igor (NED)/(4)
VAN DE ZANDSCHULP, Botic (NED)
1-6 1-6
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
DANCU, Vlad Andrei (ROU)(A)
ČELEBIĆ, Ljubomir MNE)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
4-6 7-5 9-11
Kalmar World Tennis Tour, Kalmar, Sweden, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) STEVENS, Bart (NED) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
BOCCHI, Lorenzo (ITA)
MADARAS, Dragos N. (SWE)/
STEVENS, Bart (NED)
2-6 3-6

ENGIE OPEN Saint Gaudens, Saint-Gaudens, France, $60.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) CASCINO, Estelle (FRA) 1-0 ret.
2/2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) BRONZETTI, Lucia(ITA, 12) 6-7(5) 6-1 10-7
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, Q) PAQUET, Chloe (FRA) 2-6 3-6
KURUME U.S.E INTERNATIONAL WOMEN’S TENNIS, Kurume, Japan, $60.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) LOEB, Jamie (USA, 6) 7-6(2) 6-2
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) BROADY, Naomi (GBR) 2-6 6-2 7-6(1)
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) TANAKA, Yuuki (JPN, Q) 6-2 3-6 4-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
BAI, Alison (AUS)(4)
SONODA, Ayano (JPN)/
YAMAGUCHI, Al (JPN)(WC)
6-1 6-1
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
BAI, Alison (AUS)(4)
AYUKAWA, Mana (JPN)/
KAJI, Haruka (JPN)
6-1 5-7 2-10
IV TORNEIG INT. DE TENNIS FEMENÍ SOLGIRONÉS, La Bisbal D’Emporda, Spain, $60.ooo+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 5) PODOROSKA, Nadia (ARG, SE) 7-6(2) 6-2
JOROVIĆ, Ivana (SRB, 2) ZARAZUA, Renata (MEX, WC) 6-2 6-3
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 5) ZANEVSKA, Maryna (BEL) 3-6 6-7(4)
JOROVIĆ, Ivana (SRB, 2) GORGODZE, Ekaterine (GEO) 4-6 5-7
2019 Wuhan World Tennis Tour, Wuhan, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1 kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, IR) ZHENG, Wushuang (CHN) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
DA SILVA FICK, Gabriella (AUS)
FENG, Shuo (CHN)/
TANG, Qianhui (CHN)(2)
6-7(8) 5-7
W25 Changwon, Changwon, Korea, Rep., $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) PARK, Subin (KOR, Q) 6-0 2-0, ret.
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) SIMMONDS, Chanel (RSA) 6-7(5) 1-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/(1)
TJANDRAMULIA, Olivia (AUS)
ELIE, Jennifer (USA)/
TAKAHATA, Kotomi (JPN)
6-2 6-1
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/(1)
TJANDRAMULIA, Olivia (AUS)
KIM, Dabin (KOR)/
LEE, So-Ra (KOR)
7-6(6) 3-6 10-6
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/(1)
TJANDRAMULIA, Olivia (AUS)
HSU, Chieh-Yu (TPE)/(3)
SIMMONDS, Chanel (RSA)
7-5 3-6 7-10
14th Lyttos Beach ITF World Tour, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 4) TSADARI, Ioanna (GRE) 7-6(5) 6-2
PANTELIĆ, Anastassia (SRB) HARVISON, Isabella (USA, 14) 2-6 0-6
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 6) ŠPOLJARIĆ, Anamarija (CRO) 6-4 6-3
GEMOVIĆ, Elena (SRB, 7) KRATOCHVILOVA, Karin (SVK, WC) 6-2 6-1
2/2. kolo GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 4) AKLER, Yarden (ISR) 4-6 4-6
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 6) KOLDOBSKI, Koral (ISR, 11) 6-3 6-2
GEMOVIĆ, Elena (SRB, 7) YOUNES, Kristin (ISR, 12) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, Q) 1-6 4-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 6) NADEL, Nicole (ISR) 5-7 6-4 3-6
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, Q) GLUSHKO, Lina (ISR) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
AVOMO ELLA, Celestine (GAB)
ŠPOLJARIĆ, Anamarija (CRO)/
YOUNES, Kristin (ISR)(WC)
6-0 5-7 8-10
PANTELIĆ, Anastassia (SRB)/(WC)
KRATOCHVILOVA, Karin (SVK
GLUSHKO, Lina (ISR)/
NADEL, Nicole (ISR)
3-6 0-6
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB)/
JONES, Giorgie (AUS)
KULAMBAYEVA, Zhibek (KAZ)/
LUKACS, Vanda (HUN)
1-6 6-7(6)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
CADAR, Elena Teodora (ROU)(2)
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
DUCA, Gabriela (ROU)
5-7 6-2 10-4
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
CADAR, Elena Teodora (ROU)(2)
KAJURU, Ange Oby (JPN)/
ZELNICKOVA, Radka (SVK)
6-7(5) 6-4 4-10
Magic Tours, Tabarka, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) slobodna
2/2. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) FRANZE, Claudia (ITA, 2) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB)/
LA CERRA, Syria (ITA)
FITA BOLUDA, Angela (ESP)/
HORACKOVA, Gabriela (CZE)(3)
1-6 4-6

Torneo Internazionale “Città Di Santa Croce” Mauro Sabatini, Santa Croce Sull’Arno, Italy, G1, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Luka DRAGOLJIĆ
Glavni žreb
1. kolo ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) CIGNA, Nicola (ITA, LL) 5-7 0-6
Nazmi Bari Cup, Istanbul, Turkey, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/2. kolo: Veljko PEJČIĆ (A)
Glavni žreb
1. kolo RADENKOVIĆ, Lazar (SRB, Q) SOYLER, Baran (TUR, WC) 6-1 6-3
JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB) EREL, Muhammed Kaan (TUR, 8) 0-6 1-6
2. kolo RADENKOVIĆ, Lazar (SRB, Q) GUILLEN MEZA, Alvaro (ECU, 4) 2-6 2-6
ITF Juniors Tennispark Open 2019, Skopje, North Macedonia, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Uroš TODOROVIĆ, Veljko CVETKOVIĆ (WC), Nemanja MARJANOVIĆ (WC)
Glavni žreb
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Mihail  (SRB) KOSTOV, Simeon (BUL, 8) 6-0 0-6 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Marija RISTANOVIĆ, Nikolina NAUMOSKI
Glavni žreb
1. kolo ERAKOVIĆ, Tamara (SRB) ALBAYRAK, Elif (TUR) 4-6 4-6
Plantation ITF, Plantation, FL, USA, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
2. kolo: Tara GANČEV
40. International Spring Bowl 2019, Tribuswinkel, Austria, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Stefan IVIĆ
Glavni žreb
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 8) FAJTA, Peter (HUN) 3-6 5-7
Montenegro Open 2019, Ulcinj, Montenegro, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Aleksa MARĐONOVIĆ (WC)
2/3. kolo: Aleksandar BALJ (1), Luka KURTOVIĆ (WC), Boris STOJANOVIĆ
3/3. kolo: Luka KALENIĆ, Bojan RADOMAN, Dragutin MITRIĆ (WC),
Glavni žreb
1. kolo: Lazar DANIĆ (Q), Luka JOVANOVIĆ (WC), Matija ŽUGIĆ
2. kolo: Branko ĐURIĆ, Stefan POPOVIĆ (7)
Dubl
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
POLJIČAK, Mili (CRO)(4)
MURAT, Yerassyl (KAZ)/
USIPBEKOV, Bekzat (KAZ)(1)
4-1 4-0
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
POLJIČAK, Mili (CRO)(4)
CHEN, Derrick (GBR)/
INOUE, Geni (JPN)(3)
W/O
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo: Nevena KOLAREVIĆ
2/2. kolo: Mia MARJANOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Andrea MRVIĆ (WC), Iva DIVAC (WC), Tara DAKIĆ (Q), Anđela LOPIČIĆ
2. kolo: Mina OBRADOVIĆ
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 3) CARTON, Nevena (USA, 5) 3-6 6-4 6-1
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 3) KUBIKOVA, Patricie (CZE, 2) 6-4 3-6 6-2
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 3) BORODULINA, Victoria (RUS, 4) 6-4 6-4
Dubl
1/2 finale KOLAREVIĆ, Nevena (SRB)/
TUCAKOVIĆ, Suana (BIH)
KUBIKOVA, Patricie (CZE)/
LI, Yu-Yun (TPE)(1)
W/O
12th ETC Cup, Budapest, Hungary, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Uroš DELIĆ
3/3. kolo: Filip STIPIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Filip MANDOVIĆ (WC)
2. kolo: Dimitrije ZUBAC
1/4 finale JUHAS, Kristijan  (SRB, 7) FILLAT GIMENEZ, Oriol (ESP) 6-2 6-2
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) EL MESBAHI, Soufiane (MAR, 3) 6-1 6-0
1/2 finale JUHAS, Kristijan  (SRB, 7) MERRE, Noah (BEL) 6-1 6-0
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) VELCZ, Zsombor (HUN, 2) 6-1 6-1
FINALE JUHAS, Kristijan  (SRB, 7) MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) 6-4 6-0
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Darja ŠUVIRDENKOVA

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Bergantov Memorial, Maribor, Slovenija, U16/14, C2/C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Andrej Radojičić (15)
Glavni žreb
1. kolo: Strahinja Cejović (WC), Luka Rupnjak (WC), Aleksa Marković
TEJT U14″ The 26th Piestany Cup U14 2019″, Piestany, Slovakia, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Pisarić (14)
3. kolo: Zoran Ludoški (7)
Montenegro cup 2019, Nikšić, Montenegro, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Petković, Andrej Komnenić
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Sara Ristić, Anđelija Marković (5)
1/4 finale GRUJIĆ, Jovana (SRB, 1) PONY, Inbar (ISR, 6) 6-3 6-1
VAJA, Klara (SRB, 8) BARANES, May (ISR, 2) 1-6 2-6
1/2 finale GRUJIĆ, Jovana (SRB, 1) SAMEL DRUZ, Camilia (FRA, 7) 6-3 6-4
FINALE GRUJIĆ, Jovana (SRB, 1) BARANES, May (ISR, 2) 6-2 6-2
Dubl
1/2 finale GRUJIĆ, Jovana (SRB)/(1)
MARKOVIĆ, Anđelija (SRB)
ASSANOVA, Hatshepsut (KAZ)/
NAIDANOVA, Maria (RUS)
6-2 6-0
VAJA, Klara (SRB)/
THOMAS IGLESIAS, Kena (FRA)
ALTORI, Karin (ISR)/
BARANES, May (ISR)
6-1 7-6(4)
FINALE GRUJIĆ, Jovana (SRB)/(1)
MARKOVIĆ, Anđelija (SRB)
VAJA, Klara (SRB)/
THOMAS IGLESIAS, Kena (FRA)
6-2 6-4
VII MEMORIJAL JOVANA KUKARASA, Subotica, Srbija, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Mateja Gojković, Uroš Ćirić, Denis Stančulov, Nikola Radišić, Mateja Stefanović, Tadej Mihajlović (WC), Andrija Ćopić, Luka Ilić,
2. kolo: Stefan Durasinović, Lazar Virijević (7), Nikola Lulić, Mihajlo Stanojević, Marko Stojanov, David Rakić, Andrej Rajak, Marko Miletički
3. kolo: Saša Marković, Todor Vukomanović (16), Vlado Jankanj, Romeo Hadžimehmedović (14)
1/4 finale NIKOLIĆ, Marko (SRB, 12) DUCROT DI GIACOMO, Arnaud (FRA, 4) 4-6 4-6
DIMITRIJEVIĆ, Lazar (SRB, 9) PHILIBERT, Nicolas (GBR, 3) 4-6 1-6
RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB, 5) MARKOV, Viktor (BUL, 2, WC) 6-7(4) 4-6
Dubl
1/2 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
PHILIBERT, Nicolas (GBR)(3)
GEORGIEV, Georgi (BUL)/
MARKOV, Viktor (BUL)(1)
6-2 6-2
DIMITRIJEVIĆ, Lazar (SRB)/
MULALIĆ, Edin (BIH)(2)
MARKOVIĆ, Saša (SRB)/
VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB)(2)
2-6 6-2 11-13
FINALE HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
PHILIBERT, Nicolas (GBR)(3)
MARKOVIĆ, Saša (SRB)/
VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB)(2)
6-0 6-3
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Anđelija Nikolić, Teodora Šljivančanin, Milica Milošević, Nina Zabrdac, Ela Vasić, Anastasija Nikolić, Elena Konjikušić, Andrea Noa Galin (WC), Marijana Ilić, Petra Konjikušić, Anita Savin, Milica Martinović
2. kolo: Anastasija Arsić, Dunja Marić (3), Lara Stojanovski (12), Jana Premović, Leontina Stojanović (7), Teodora Milić, Milica Vasiliki Milosavljević (WC)
3. kolo: Milica Drljan (16), Anja Stanković (6), Danica Nedeljković (13), Sanja Đurđević (8,WC), Tara Mihaljević (15,WC)
1/4 finale ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB, 1) LAZAREVIĆ, Anđela (SRB, 9) 6-1 3-6 3-6
SAVKOVIĆ, Ana (SRB) DENCHEVA, Rositsa (BUL) 6-3 4-6 1-6
GOJKOVIĆ, Jelena (SRB, 11) GASPAR, Maria Angela (ROU) 6-3 6-2
PETKOVIĆ, Anja (SRB, 2) MIDŽIĆ, Ema (CRO, 10) 3-6 2-6
1/2 finale LAZAREVIĆ, Anđela (SRB, 9) DENCHEVA, Rositsa (BUL) 6-2 6-0
GOJKOVIĆ, Jelena (SRB, 11) MIDŽIĆ, Ema (CRO, 10) 3-6 4-6
FINALE LAZAREVIĆ, Anđela (SRB, 9) MIDŽIĆ, Ema (CRO, 10) 6-3 6-1
Dubl
1/2 finale ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB)/
PETKOVIĆ, Anja (SRB)(1)
MIDŽIĆ, Ema (CRO)/(4)
TESANKIĆ, Nera (CRO)
6-1 6-1
FINALE ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB)/
PETKOVIĆ, Anja (SRB)(1)
DENCHEVA, Rositsa (BUL)/
GANEVA, Angela (BUL)
6-7(4) 6-3 15-13