Turniri od 13.04 – 19.04.

Monte-Carlo Rolex Master, Monte Carlo, Monaco, ATP1000, 3.288.530, šljaka
Satnica
Glavni žreb Finala/rekordi
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) H2H KLIZAN, Martin (SVK) 7-6(5) 5-7 6-2
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H RAMOS-VINOLAS, Albert (ESP, Q) 6-1 6-4
TROICKI, Viktor (SRB) H2H ISNER, John (USA, 15) 6-7(4) 6-7(5)
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H HAIDER-MAURER, Andreas (AUT) 6-4 6-0
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H ĆILIĆ, Marin (CRO, 8) 6-0 6-3
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H NADAL, Rafael (ESP,  3) 6-3 6-3
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H BERDYCH, Tomas (CZE, 6) 7-5 4-6 6-3
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/ (4)
MATKOWSKI, Marcin (POL)
slobodni
TROICKI, Viktor (SRB)/
TOMIĆ, Bernard (AUS)
KOHLSCHREIBER, Philipp (GER)/
MAYER, Florian (GER) (PR)
6-7(7) 0-6
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/ (4)
MATKOWSKI, Marcin (POL)
ROBREDO, Tommy (ESP)/
VERDASCO, Fernando (ESP)
6-3 7-6(3)
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/ (4)
MATKOWSKI, Marcin (POL)
PAIRE, Benoit (FRA)/ (WC)
WAWRINKA, Stan (SUI)
6-2 6-3
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/ (4)
MATKOWSKI, Marcin (POL)
BRYAN, Bob (USA)/
BRYAN, Mike (USA) (1)
4-6 2-6

World Group II, Play-off, Novi Sad, Srbija, tvrda podloga
 18-19.04. Satnica
 SRBIJA 4-1  PARAGVAJ
Subota 13h  Aleksandra KRUNIĆ Veronica CEPEDE ROYG 6-1 6-3
 Ana IVANOVIĆ Montserrat GONZALEZ 6-2 6-0
Nedelja 13h Ivana JOROVIĆ Veronica CEPEDE ROYG 6-3 2-6 1-6
Aleksandra KRUNIĆ  Montserrat GONZALEZ 6-0 6-2
Aleksandra KRUNIĆ/
Ivana JOROVIĆ
Veronica CEPEDE ROYG/
Montserrat GONZALEZ
6-1 6-4

Mersin, Turkey, €42.500, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) CARBALLES BAENA, Roberto (ESP) 6-4 3-6 6-3
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) BAŠIĆ, Mirza (BIH) 6-4 6-1
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) LESTIENNE, Constant (FRA, SE) 6-2 6-0
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) ILHAN, Marsel (TUR, 3) 6-0 4-6 4-6

Soho Square Egypt F14 Men’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) EISCHEN, Kevin (FRA) 6-0 6-0
2/2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) HARRIS, Lloyd (RSA, 6, WC) 4-6 6-7(3)
6th Hellenic Zeus Circuit Hersonissos, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 7) slobodan
ANTONIĆ, Dejan (SRB) WOJCIK, Jann (SUI) 2-6 1-6
2/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 7) LAPIN, Patrik (SVK) 6-1 6-1
3/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 7) ZGOMBIĆ, Fran Zvonimir (CRO, 9) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, LL) ZGOMBIĆ, Fran Zvonimir (CRO, Q) 3-6 5-7
3rd Qatar ITF Futures 2015, Doha, Qatar, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB) ALAMI, Rayane (QAT, WC) 6-1 6-0
DŽALETA, Nikola (SRB) VELASQUEZ, Luis Miguel (PHI) 6-3 6-2
2/2. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB) MICK, Peter (SVK, 3) 6-7(4) 6-4 6-1
DŽALETA, Nikola (SRB) BAVA, Haadin (IND) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, Q) DMITRIEV, Kirill (RUS, 5) 6-2 2-6 1-6
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
DŽALETA, Nikola (SRB)
DMITRIEV, Kirill (RUS)/
POPKO, Dmitry (KAZ) (2)
2-6 6-7(1)
FORTE VILLAGE INTERNATIONAL TOURNAMENT, Santa Margherita di Pula, Italy, $10.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) MASSARA, Antonio (ITA, 9) 4-6 7-5 1-6
Dubl
1. kolo MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
BENSOUSSAN, Samuel (FRA)
LEONARDI, Filippo (ITA)/
LICCIARDI, PIETRO (ITA)
6-3 1-6 11-13

Legacy Credit Union Women’s $25,000 Pro Circuit Challenger, Pelham, AL, USA, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 2) slobodna
2/3. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 2) COX, Shannon (RSA) 6-0 6-0
3/3. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 2) NORRIS, Marie (USA, 16) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) WHORISKEY, Caitlin (USA) 4-6 2-6
Dubl
Kvale 1/1 LUKIĆ, Vojislava (SRB)/(1)
IMANUSHI, Miharu (JPN)
GOLOVIN, Jessica (USA)/
NORRIS, Marie (USA)
6-3 6-3
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB)/(Q)
IMANUSHI, Miharu (JPN)
IANCHUK, Elizaveta (UKR)/
IANCHUK, Olga (UKR)
Dublovi otkazani
6th Hellenic Zeus Circuit Hersonissos, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) TSAGKARAKI, Athina (GRE, WC) 6-4 6-2
2/2. kolo SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) SABALENKA, Aryna (BLR, 3) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) CABAJ AWAD, Jacqueline (SWE) 6-1 7-6(2)
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) BONDAR, Anna (HUN) 4-6 3-6
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) MOSER, Lisa-Maria (AUT, 2) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB)/
KOLESNIKOVA, Ksenia (RUS)
STAMATOVA, Julia (BUL)/
STERENBACH, Saray (ISR) (4)
W/O
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SABALENKA, Aryna (BLR)
CADAR, Elena-Teodora (ROU)/
SABINO, Lisa (SUI) (2)
6-7(4) 6-1 10-0
1/4 finale SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB)/
KOLESNIKOVA, Ksenia (RUS)
BROWN, Lucy (GBR)/
SERBAN, Raluca Georgiana (ROU)
2-6 3-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SABALENKA, Aryna (BLR)
BOREN, Brynn (USA)/
SMITH, Kristina (USA)
6-3 7-5
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SABALENKA, Aryna (BLR)
BONDAR, Anna (HUN)/(3)
MOSER, Lisa-Maria (AUT)
3-6 6-2 11-9
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SABALENKA, Aryna (BLR)
BALUU, Sharrmadaa (IND)/
LEE, Pei-Chi (TPE) (1)
6-4 3-6 2-10
El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) VAN OOST, Nina (BEL, Q) 6-0 6-1
2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) KUSHKHOVA, Aminat (RUS, 7) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB)/
D’OLIVEIRA, Eden (RSA)
ĐORĐEVIĆ, Teodora (ITA)/
ZHUPANSKA, Valeriya (UKR)
6-4 6-4
1/4 finale STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB)/
D’OLIVEIRA, Eden (RSA)
KUSHKHOVA, Aminat (RUS)/
PROSPERI, Valeria (ITA, 4)
4-6 2-6

17eme tournoi ITF Open Istres Ouest Provence, Istres, France, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 3) BLANCHET, Ugo (FRA) 1-6 6-7(5)
Plovdiv Cup, Plovdiv, Bulgaria, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB) SHEYNGEZIKHT, Leonid (BUL, WC) 5-7 1-6
Glavni žreb
1. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) SRBLJAK, Goradz (MKD) 6-3 6-3
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) ANDREEV, Adrian (BUL, WC) 6-4 6-2
2. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) BORZA, Bogdan (ROU, 4) 2-6 4-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) ALESHCHEV, Alexey (RUS, 5) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)
CANTER, Alexis (GBR)/
RIKL, Patrik (CZE) (2)
6-3 3-6 10-12
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 2) TANEVA, Katerina (BUL) 6-2 6-1
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) KAFTANOVA, Mihaela (BUL) 6-4 7-6(3)
2/3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 2) MARE, Tania Andrada (ROU) 2-6 6-4 6-4
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) GHIOROAIE, Ilona Georgiana (ROU, 3) 1-6 0-6
3/3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 2) GUNA, Ioana (ROU, 6) 6-1 3-6 6-7(7)
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
BOLTINSKAYA, Natalia (RUS)
STASHENKOVA, Ksenia (RUS)/
ZELEVA, Valeriya (RUS, 1)
2-6 6-2 4-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Pancevo open 2015, Pančevo, Srbija, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/3.k. Aleksandar Tomić, Jovan Poznan, Radivoje Kovačević, Stefan Suvajac, Đorđe Radan, Stefan Živković, Veljko Blagojević
2/3.k. Vuk Novitović, Andrej Kalenić, Vuk Marković, Mladen Popović, Mihajlo Nedić, Lazar Lešević, Filip Petrović
3/3.k. Mihajlo Drobnjaković (2), Luka Janković (12)
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Vasić, Goran Životić, Strahinja Pjeranović, Miroslav Cvjetan (WC), Miloš Vuković, David Obradović, Luka Stojanović, Dragan Omčikus, Aleksa Pešić
2. kolo:
Mihailo Popović (8), Kosta Petrov (16), Stefan Latinović (Q), Stefan Gažo (WC), Đorđe Janaćković (WC), Pavle Drobnjaković (Q), Aleksa Martinović (Q)
3. kolo: Miloš Dabić (WC), Konstantin Kirovski (2), Aleksa Bućan (WC), Nemanja Subanović (Q), Bodin Žarković (7)
1/4 finale DIMITRIJEVIĆ, Nikola (SRB) SAVIN, Roko (CRO, 4) 1-6 3-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) VEHOVEC, Jan (SLO, 12) 6-1 6-1
RAJIĆ, Dušan (SRB) DUDEK, Tomasz (POL, 3) 3-6 6-3 7-6(2)
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) RAJIĆ, Dušan (SRB) 2-6 6-0 6-3
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) SAVIN, Roko (CRO, 4) 6-0 6-2
Dubl
1/2 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
MILADINOVIĆ, Marko (SRB) (1)
ABRUDAN, Ioan Dan (ROU)/
MEDESAN, Serfiu Darie (ROU) (3)
7-5 4-6 10-5
GAŽO, Stefan (SRB)/
RAJIĆ, Dušan (SRB)
CEKIRGE, Kuzey (TUR)/
FELIU GOMEZ, Marc (ESP)
6-4 6-3
FINALE KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
MILADINOVIĆ, Marko (SRB) (1)
GAŽO, Stefan (SRB)/
RAJIĆ, Dušan (SRB)
4-6 6-3 10-3
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/3.k. Anđela Todorović, Gabrijela Stojanović, Sara Dabić, Julia Nina Janković, Anja Milošević, Brana Tomić, Ana Vilček, Jovana Gvozdenović (11), Jovana Gajić, Emilija Cvetanović, Natalija Đukić
3/3.k. Tijana Svitlica (12), Mija Ljubić (7), Tamara Dlačić (13), Iva Pantović, Katarina Kostić (9)
Glavni žreb
1. kolo: Mihaela Đaković, Katarina Dukić, Katarina Ljujić, Anastasija Gutić (WC), Teodora Golubović (WC), Nevena Kićović, Biljana Jovanović
2. kolo: Isidora Živković (3), Aleksandra Stanković, Vera Marković (Q), Mija Ljubić (LL), Sofija Mandić (Q), Milica Vujović (WC), Teodora Vujičić (Q), Elena Gemović (WC), Emilija Kojčić, Ksenija Tmušić (WC)
3. kolo: Draginja Vuković (8), Jovana Babić, Tamara Malešević (15), Bojana Marković, Sara Gvozdenović (12)
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) SKOROKHODOVA, Ielyzaveta (UKR) 6-1 6-1
SKROBONJA, Anđela (SRB, 7) VELCEA, Andreea (ROU, 4) 6-3 3-6 7-6(3)
KOVAČ, Jelena (SRB, Q) NIKOČEVIĆ, Sarah (GER, 9) 2-6 7-5 3-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 5) DEMA, Victoria (UKR, 2) 3-6 0-6
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) SKROBONJA, Anđela (SRB, 7) 7-5 6-1
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) DEMA, Victoria (UKR, 2) 6-0 6-3
Dubl
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) (1)
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
REPINA, Ekaterina (RUS)
5-7 6-2 10-4
GOLUBOVIĆ, Teodora (SRB)/
MARKOVIĆ, Bojana (SRB)
TANEVSKA, Jana (MKD)/ (4)
VESELINOVA, Viktorija (MKD)
6-3 5-7 10-5
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) (1)
GOLUBOVIĆ, Teodora (SRB)/
MARKOVIĆ, Bojana (SRB)
6-3 6-3
Tirana Open U14, Tirana Albania, U14, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2.k. Nikola Kijac (3), Maksim Nikolić (WC)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Anđela Vukčević
SALONA CUP, Solin, Croatia, U14, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Jelena Dimitrijević (WC)